Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
27. jan 2009

baby ta ste sa zblaznili nie?? tolko popisat??? ani som nestihla precitat... no pisem vam, lebo mame tu jednu kukucku... ale je ospravedlnena, lebo nemoze pisat... ahoj kati...
vsetky vas pekne pozdravuje, no nema este doma net, ale cita poctivo cez mobil... Tak Tamka ma vonku ¨4. zubok a vie robit riadne zbujstvaaaaaa 😀 😀 😀

ja chystam veceru a trosku sme upratovali s manzelikom... a taaaak no... taka pohodicka dneska...

malibuu7
27. jan 2009

jani k tej podpirke, co si pisala, tak to viem... i ja to praktikovala uz.... a viem ze aj katka spala na Tamkinom vankusi, aby ho bolo za nou citit... a i ked bolo smutno holkam za tatkom, tak im nechavala tusim jeho tricko ci tak nejak to bolo, ved katka potom mozno potvrdi... a ja som davala tricko svoje alebo pyzamo k nemu a spal kludnejsie... to ked som chcela aby v postielke vydrzal dlhsie spinkat...

jankando
autor
27. jan 2009

ivi, i ja davam pyzamo sem tam k nemu, ked idem na wc.. 😉
som si vsimla, ze si navykol v noci spat pri mne..vcera ho vzal john a nit boha zaspat pri nom...na rukach hej, ale tak len zeby zaspal nie...a ja som prisla, tak sa dorozpraval a lahol, on ma taky zvyk sa roztiahnut na jezisa s ruckmi a jednu rucku stale na mne, alebo mim. blizko pri mne a zvacsa to vyjde tak, ze ma rucku na mojej cici.. 😀 😀

mukky
27. jan 2009

caute co ste na tabletkach??? 😀 😀 😀 TO kedy mam,citat....ved mam doma dieta 😀

jankando
autor
27. jan 2009

TAk zadravim ja Katus....
az by som chcela vediet co orbi Tamuska... 😀 😀

jankando
autor
27. jan 2009

Eni a my v obyvacke mame balkonove dvere, i ked hoci su plastove, tak predsa cez ne taha a riadne,ale ja ked zapnem susicku tak taky hic snad ani radiator neurobi... 😀 😀 😀

angienka
27. jan 2009

no babule ta ja ze tu nikto a vy ste sa rozbehli este ze som odskocila sa kuknut ci nik nepise 😀

angienka
27. jan 2009

jani a my mame vchodove dvere a taha od nich pekelne zima hmmm to je prirovnanie no kakt mame tam koberec podsunuty po dverami az a este aj toto take neviem jak sa to vola ten branic taky plysovy jak zvieratko a je to take dlhe aby to tiesnilo kus 😉 ale taha a hned su dvere do obyvaku co su furt otvorene ta taha mu tam ta topim furt taky hic tu je ze v tielkach chodime a mamka sa furt zlostila ze jak horuco mame ze to drahe tak topit a ze pak holy tu pobehujeme bo jak horuco ze ona ani spat nemoze 😀

angienka
27. jan 2009

mukky ja vas dve tiezz citam pri ranajkach bo vtedy timmy este dobry sa sam hra ta mam takych 15min kym vas docitam a pak kym reagujem na vsetko ta zas 😀
Jani to ja ked zapnem ruru ta taky hic tu 😀
A zdravime katku 😉 uz aby si tu prisla medzi nas...

angienka
27. jan 2009

ta ja pridem a vy vsetky fuc ste 😠

jankando
autor
27. jan 2009

no, eni, i my tak..drahe to je, ta ja cez den zvacsa a ak periem tak susim tak sa ovyvacka vyhreje razom, to nam staci a v noci trosku zatotim ked ideme spat aby v spalni bolo teplo, i ked nikdy nie je. bo mame tak postel ulozenu, ze zakryva radiator..ale i tak sa mi spi najlepsie v zime.. 😉 a lepsie sa nam dycha i petkovi..bo bars suchy vzduch tu ked topime 😠

angienka
27. jan 2009

hej ta ja topim nonstop cšely den na 24stupnov 😀

angienka
27. jan 2009

keby ze tu niesu tie blbe vetracie sachty vsade a hlavne na chodbe a furt otvoria okno ta taky prievan je a nam podfukuje vsetkym pod dvere vchodove a ten dolu keby zavrel okna ta by sme snad nemuseli tak topit ale ja rada teplucko i ked v noci je pravda ze mame suchy vzduch dnes som mala total ucpany nos 😝

angienka
27. jan 2009

ale ta niekedy jak idem timmcovi varit sunar ta dam na 23 ked je teplo a dusno moc 😒

malibuu7
27. jan 2009

baby i ja ked ruru mam zapnuttu, tak brutal horuco, no my nemame radi velky hic, takze my radiator len vecer zapiname... ale oni to tu i tak reguluju, v noci vypinaju, teda len na nejake minimum to ide...

angienka
27. jan 2009

ludia ale co mi ted spravil 😠 cely den do nho pcham caj a on vypil 30ml a to mal 2prikrmy a rohlik 😖 a ted zas a on e ne ta ja ze skusim lyzicku a keby ste videli vseeetko vypil 80ml naraz na lyzicku furt som nalievala po trosku a on s atak radoval tomu a pil jak divy ale uz som mu necela viac dat ze kde tolko vela 😒

malibuu7
27. jan 2009

no presne eni tie vetraky to hrozne, ked to zapneme abo dakto ked zapne, tak prievan cez dvere... no hruza v tomto... a na radiatoroch mame zvlhcovace s vodou a ja tam naliala Vincentku, tak je to lepsie sa mi zda

angienka
27. jan 2009

hej to vy tam blbe mate v bytovkach 😖
hej aj toto mi tu mame ale my aj na chodbe veelku vetraciu sachtu z kazdej strany to jek jedna izba a tiahne sa odspoduu az hore a na chodbe velke okna a tote otvoria a z hora fuka vzduch tam a po chodbe taka zima aj prievan a nam taha dnu popod dvere 😠

jankando
autor
27. jan 2009

Eni, tak to dobre, Petko sa teraz oplakal, bo som mu chcela cajik, teda feniklak som urobila, ake dala menej cajiku , viac vody a on reval jak o dusu...nechce ani za nic...ale mliecko ano.. 😠 😠 vychcanec a lyzickou tie 😠 z velmi nechce, este pre neho zaujimave nie je takto papat.. 😠 😠 ☹

Alebo sstaci dat vraj mokry uterak na radiator ak je velmi dusno..teda sucho.. 😉 alebo kupit nejaku fontanku.;..eni, jak my nasej jankanicovej.. 😉
my doma na slovaci mame fontanku ale nie na ucel suchosti alebo pre krasu skor.. 😀
no a u nas doma, my byvame na 6. poschodi, takze teplo i z vrchu i z vnutra ...a radiatory su regulovane, ze nehreju tusim do 11 vnoci az do 6 rana tusim a to len cez zimu hreju.. 😉 takze malo co sa u nas radiator pouziva..a cezleto sme len vsade okna otvarali, aby sa vetralo aby bol prievan..to pisem u nas doma na sr..

angienka
27. jan 2009

no ta my radiator mame v obyvaku pod oknom a v spalnovom kute neni ziaden takze efekt by to nemalo 😝 a prave sa dnes 3x posral 😠 a tak fajne ta nechapem kde sa to v nom bere 😠

angienka
27. jan 2009

hej aj mne tak jani mlieko vypil ale caj vobec necel az ted ked som na lyzicku dala 😀 vychcany je jak mraky 😝 ale jak krasne to pil a jaky rad bol no ta tak sa naliat ty brdo 😒

angienka
27. jan 2009

a co ta stavicka mu chutnala hej?Jani ty si ho nou krmila v tej zidlicke?mozno je este skoro on jak je maly este neni zvyknuty v sede papat a von koncom nie pit ja som ho prave naliala v leze ale pije uz aj v sede

jankando
autor
27. jan 2009

nie, eni,
stavku som mu dala v stolicke, hej, ale nieco vypil, nieco nie...ale to i tak nove pre neho, takze sa nedivim
no a cajik mu davam normalne z flasky a nie v stolicke....
ta jak si mu davala v leze pit lyzicou? a sa ti nezakuckal?

jankando
autor
27. jan 2009

Mne nejde o to , aby papal stavicku, len nech sa jeho chutove pohariky spriatelia s noymi chutami... 😉

jankando
autor
27. jan 2009

Inak , Eni, ja uz mam poumyvany riad.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Petko uz i papal, i sa vyhral, s hrackmi , a mna chcel spapat....no ja ho pusinkujem stale na pery a on mna chce jak keby kusnut...ta to sranda..ked na mna skeri tie hole dasienka.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a snazi sa akoze kusnut.. 😝 😝 😀 😀
no a teraz bol uz mrzuty, tak som ho dala lahnut, pisem segre na skype , a on uz spinka, zlaticko, hrasky vdade okolo neho, pod nozickou, pri rucike, ale necham ho zatim tak, aby sa nebudil zbytocne.. 😉

jankando
autor
27. jan 2009

ta zas tu nikoho nikde????
ta ja uz nemam co pratat...akoze nie zeby sa tu lesklo, ale vsetko ma svoje miesto uz.. 😠 a vy tu nie ste ... 🙄

jankando
autor
27. jan 2009

Baby,
zase som sa raz nieco docitala na wcku.. 😀
opisujem z letaku:

Kravske mlieko nie je odporucane ako ZAKLADNY NAPOJ pre babatka pod 12 mesiacov pretoze obsahuje velmi malo zeleza, vitaminy ako C a D a ma navyssie sytene tuky.
Nemodifikovana soja, kozie a ovcie mlieko tiez nie su vhodne pre dieta do 1.roka....

fu...som normalne musela do slovnika kukat, aby som nieco porelozila... 😀

jankando
autor
27. jan 2009

tak to som si pomonologovala.. 😠

angienka
27. jan 2009

janu citala som ta len som nestihla reagovat,hajzlik tak zlostil tato mal take nervy jak uspaval 3x to vzdal a stale sa vratil ze to dokonci no nepodarilo sa tak som nastupila ja a kooonecne uz som tiez stracala trpezlivost a ted sa drzte spasal 270ml kase dost hustej-ako na flasu ale robim aj riedsiu niekedy,a pak som mu este dorobila sunar tak 140ml mlieka a to papal pred 2hod 😒

angienka
27. jan 2009

len ted mozem citat znovu bo si prd pamatam co som ti cel anapisat ale idem si nieco uvarit asi slivkove knedle bo umrem 😠 neznasam taky den ked nemam varene 😝 a ked si dam rohlik ta sa asi potykujem 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre