Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
14. máj 2008

Jani,uz som objavila tu postielku v albicku jednj maminy... 😉
No tak vana je napustena,tak idem...dufam ze sa dlho trapit nebudem,preto necem ist ani skoro do porodky az tak na poslednu chvilu by som najradsej-no bojim sa ked mi vravela ze asi by to malo ist rychlo...

malibuu7
14. máj 2008

juuuj jak ti tu vanu zavidim uprimne 😒

angienka
14. máj 2008

no to bola moja podmienka bez vane ani nahodou 😀 mala som dost v pardubkach na ubytovniach ked som bola 😝

malibuu7
14. máj 2008

hej ja viem, ja tu v cz tiez nemam ziadnu moznost do vane, iba ak na sk ☹

angienka
14. máj 2008

no na nejakych ubytkach aj vana bola,ale tam by som si nelahla ani za nic,mala som dost sprchy aj to v zabkach 😉 pak pri prahe co sme si vzali rodinny dom do podnajmu tak to ja len koly kupelni kde bola veeelka rohova vana 😀

angienka
14. máj 2008

tak kde si Januuuu?Sak si dozehlila-ta co zas robis?

angienka
14. máj 2008

alebo zeby si nas nemohla docitat??? 😀

jankando
autor
14. máj 2008

caute baby..ranne vtacata 😎
no s tym curanim....tak to dnes i ja...celu noc som citila, ze potreujem,ale ze reku vydrzim a v spanku to necitim nie...no a stale jak som sa prehadzovala (inak prehadzujem sa jak medved..taaak tazko 😠 ) tak som citila, ze musim curkat...a rano sa uz imiskovi nepacilo, ze tak dlho drzim v sebe... 😠 hned ma zacal kopat, ze mami, neser ma uz a chod na wc...moje zlaticko..hned da vediet ak sa nieco nepaci.. 😀 😵
a ivi, neboj a z mi ena napise, tak ja to tu vypisem asi ako novu teeemu.. 😀 😎 nie tu do nasej, ale asi hned vytvorimnovu temu..ze "ena to ma za sebou|" 😀

jankando
autor
14. máj 2008

no a co sa tyka vani..tak ja velmi neoblubujem sa len sprchnut, ja rada polihujem vo vanicke, doma super ,ale zdala sa mi stale mala, taka ta klasicka bytovkova a tu zase mame vanu ale take cudne, vela vani v anglciku (ak nie su rohove) tak su v strede zuzene no a baby vacsich rozmerov (nielen baby,i chlapci) maju rpblem poriadne lahnut..ja sa stale este jak tak zmestim 😠 takze este uzivam...a jak som prisla domov na dovcu tak som kazdy den doma davala vanu, bo to taka velka oproti tomu co tu mame..tak som doma plavala kazdy den.. 😀 😀 😀

angienka
14. máj 2008

😎 😀 😎 no Janiiii 😀 😅 bodujes...to uz ked to ja zvladnem tak to si uz fakt zasluzi new temu-ze porodu sa nik nemusi bat...este pred par mesiacmi som prispievala do temy strach z pordu alebo daco take-jak som histercila ze to nzvladnem a ted uz sa mi zacina asi aj porod a nic hopsamsi tu na lopte pri pc,bo uz ma chrbat bolel 😖

angienka
14. máj 2008

ja doma jak samozrejmost to brala-v sprche nasej som fakt ani raz nebola-co sme robili aj dolu novu kupelku-a dokonca ani tu masaznu vanu som extra nejak nevyuzila-stacila mi normalna-ale ted by som chcela rohovu a masaznu-pretoze kupanie milujem a som uz ted dost hotova z toho ze by som si zasla na plavaren 😠

jankando
autor
14. máj 2008

no eni..ti poviem, ta ja ani vodne znamenie nie som ,ale vodicku milujem..vazne a kupcat sa..to je moje
inak sa musim trochu pocvhalit nie..tie dva dni , co sme tu mali horuco a boli sme v bazene , tak ma i trochu chytlo , si predstavte....som si vsimla, ze podla hhorneho dielu ramienok mam biele ramienka na chrbte (no zase nie som az uplne opalena, ale tak akorat na 1-2 dni tu v uk) a dns som si vsimla, ze i podla dolnych plaviek som torchu opalena..jeeej, super.. 😀 😎 taka som rada, bo pominule roky nic.. 😠

angienka
14. máj 2008

no toto a ja nestastna-bo ma na taky blby vystrih opalilo a nejde to dolu i ked som sa uz 2x zlupala-furt to mam tmave a to boli 2hod na prvom slnku 😠 ja radsej biela jak byt jak dalmatinec a pavky opalena 😖 ach jaaj solarko moje...ale aj ruky mam trosku tmavsie i tak som jak snehurka ale trosku farby nooo...

angienka
14. máj 2008

ani baran nie vodn znamenie a vidis-j by som tam i poldna stravila...
hej a lucka ma zajtra narodky neee-ta mozno bude s mojim mimiskom mat rovnaky den 😀 bude to blizenec...no aspon nie taky tvrdohlavy jak mamka 😉

angienka
14. máj 2008

babyyy tak kde ste mi zas zdrhli ☹

jankando
autor
14. máj 2008

ja tiez ruky mam tmavsie,ale nohy.... 😠 to my segra hovori, ze ja az chorobne biela, ze az do zelena.. 😝 😎
no a ted aspon trochu..ja rada i tomu trochu , bo ti vravim, ze dva roky nic.. 😠
heeej, tak jej popraj aj za mna ,alebo posli cislo a na jej sms napisem.. 😲

angienka
14. máj 2008

ok poslem phona ak ces...
ja tiez ja sa rychlo pekne opalim ale zas aj rychlo vyblednem a to ma stve-minuly rok sme boli v tom Madarsku...tak aspon trochu farby som chytila...ale odvtedy nic ne bo to hned na to som otehotnela a prisla zima a ziadne solarko 😠

jankando
autor
14. máj 2008

oki, posli...

angienka
14. máj 2008

no som zvedava ake to bude po porode,dufam,ze nebudem mat velky uraz 😠 ☹ a tiez ze sa to bude hojit...a som citala ze niektore zeny maju aj 8mesiacov po porode vytoky alebo ocistky alebo proste daco take...taze sa nemozu chodit kupat 😒 dufam,ze mna to nestretne-sa zblaznim 😝

angienka
14. máj 2008

janiii ale az zajtra ma...

angienka
14. máj 2008

som dnes chcela sosovicovu navarit-no vcera som sa muzika pytala a on ze neee ze ce maso...no tak pochop...stale len maso,sak mu kridelka z tej kuraciny narastu 😀
zas jedlo-no klasika,sak co tehotne mozu rozoberat 😉

angienka
14. máj 2008

a jaky kocik ste vybrali,ci sa est len chystate urobit prieskum???

jankando
autor
14. máj 2008

este nemame vybraty, len ze pojdeme kupit..tak snad nieco najdeme... 😠
bola som sa na chvilu pozmaznat prijohnovi bo o chvile ide do prace...tak pak sa budem plne len netu venovat

jankando
autor
14. máj 2008

heej, eni, viem,ze az zajtra..tak mi este pripomen zajtra, abych nezabudla. 😉
no ja si ani neviem predstavit ako sa to tam dole hoji..ty kokos

malibuu7
14. máj 2008

jani, dobre dobre ked das vediet 🙂 a ze nova tema, som sa dobre zasmiala na tom 😀
Eni jak blizenec, ved vsak este je byk do 21.5. hm?????????????
viete co, normalne ma manzel prekvapil a v robote mi objednal dukatove buchticky a aj mi ich priniesol, ta už tlačim do seba... 🙂

jankando
autor
14. máj 2008

no teda IVI...mas dobruckeho manzelika.., tie bych si dala..doma ked som bola na dovci tak som kazdeho otravovala, az mi tetka urobila a ja nezvldla, asi len tri.. 😠

malibuu7
14. máj 2008

no to mam, a povedal ze nevie kedy dnes pride z roboty, no ale ani mi to vobec nevadilo 😀

jankando
autor
14. máj 2008

to tymi buchtickami, co?

malibuu7
14. máj 2008

hej hej presne

a co Ena uz isla do porodky?

jankando
autor
14. máj 2008

No neviem, ci uziva zase vanu, ci uz nesla i do porodky, ked pisala,ze porodi vraj do 24 h.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre