Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
28. jan 2009

hej kontrolujes? to ja nie, ja ich oboch pocujem ako obcas zamrncia... a ocko bol pred chvilou pozriet mna, ze kedy som zdrhla z postele... si nevsimol 😝

malibuu7
28. jan 2009

popri konovi pocitam matematicke metody... brrrrrrrr 😅 😠

mukky
28. jan 2009

no take penove chcem puzzle velke kocky ale fakt take drahe su..aj tu tusim na bazare v hrackach..pojdem este kuknut..ved to aj 6 baleni mi treba,no neviem...no ale ked treba tak treba...vy ste preco vsetky v cechach???hmmm 😝 moj stale do prahy chce ist aspon na 3 dni po krcmickach chodit..hej ked si maleho cez plece prehodi 😀 😀 kontrolujem....no od baba 🙂 aj monitor dychu mam,ale ked ja som v obyvke a oni v spalni kym idem spat aj 10 krat som tam ci dycha.....no nezmenim sa....v tomto...a to aj privrete dvere maju

mukky
28. jan 2009

to kedy pozriem tie posty??ja cez den mam taky blby pocit keby som mala surfovat po nete,ze zanedbavam maleho,,,tak to citim..preto az vecer,a cez den len rychlo ked zadriemka alebo na par minut rzchlo.,.preto tak dlho v noci som hore..a este tie kase som chcela..ked nie dnes tak zajtra

malibuu7
28. jan 2009

no to ti bude stacit jedno balenie ked budes mat tie velke kusy... ci to chces na celu izbu?? 🙂 no my sme v cz, lebo manzel tu pracuje uz 7 rokov no a ja som chcela byt s nim, tak som isla do skoly sem... do Pardubic... ale byvame v Koline... pravdupovediac Prahu velmi nepoznam, len tak okrajovo...
uz si tak zvykknuta ich vzdy pozriet, ci vsjo ok, vsak to nie je zle... i ja som chcela monitor, no potom som si rozmyslela... maly nemal ziadne problemy s dychanim a teraz i tak je takmer stale pri nas na posteli...
hm posty nepozries... nie nie dnes nie 😀

jankando
autor
28. jan 2009

Baby,
i mne sa lubi to puzzle na zem,ale zatial som sa s tym este nestretla v obchode, bo urcite kupim...teda som nevyhladavala, tak preto..isto tu maju

Co sa tyka pravopisu, ani mi nehovorte...sak ja od kedy do skoly nechodim tak sa len horsim...ale dryh opravovat viem.. 😀 😀 😀 😀

PEti, 30 nie je vela a fakt vyzeras dobre, ale ja nechapem, keby ste videli mojho brata, ktory ma 31 tak by ste povedali, ze tak nanjvys 25 a segra..no sak v albe je ..tak usudte ci vyzera na 30....
a to nie su este ani pozeneni ani deti nemaju.Oni sa stale citia mladi..a zvlast moja segra, doteraz zila, jak ja ked som mala 18 r.. 😀 😀 same zabavky.. 😀

jankando
autor
28. jan 2009

Ja tiez monitor nezaobstravala,ale keby som maleho chcela ucit , aby spal vo svojej izbe, tak by som ist okupila..zda sa mi dost drahy...a ja i tak stale som pri malom.. 😉
ale prevdou je, ze napr. ked spi niekde v izbe so mnou a ja beham hore dole, umyvam riad a tak , tak tiez vkuse chodim a len kukam, ci sa mu zdviha hrudnik..alebo ked sa hraje a je prilis ticho, tak chodim kukat.. 😀

Eni,
ta vy takto na to idete...ta ked bude dom, tak to hned aby sme prisli na navstevu, nie? 😀 😀 ale sa sama pozyvam...
a vsade vo svet financna kriza, len u Travnickovcov nehrozi.. 😀 😀 😀 😀
daj vediet ako ste dopadli.. 😉
Btw..Eni, mama do mna stale huci, nech si kupime byt v Tepliciach bo vraj dost lacno byty su tam oproti tomu, ake ceny su vo Svidniku.. 😠 😠

jankando
autor
28. jan 2009

Uz som mala davno spat, ale da sa pri nich?
Sean sa santi pod hrazdickou, Daddy kuka futbal a chceme este spolu pozriet jednu show, co sme si nahrali vcera.. 🙂
a to som zajtra chcela ist na vazenie...vyzera to tak, ze pojdeme buduci stvrtok.. 😀

mukky
28. jan 2009

kukuricna krupica cca 2 PL na 150 ml vody...po 5 minutach varenia pridat postruhane jablco ci hrusku,ci aj aj atd....bez cukru..Dostat kupit v hypermarketoch asi aj v DM

mukky
28. jan 2009

jani dik za komplimenty..aj ja som tak zila 🙂 no nie disky ,to nie..ale take bezstarostne vsetko...posta asi v cudu 😀 my cez den vzdy mimo postielky ho davame,a len na spanie vecer do postielky a tak sa naucil ze tam aj zostane..sa este trosku pohra alebo pomrnci na znak nesuhlasu a hladkam ho po hlavke,pustim rozpravku na cd,ako kebyrozumel 😀 ,dam cumlik a spinka do tej 5,,5,30,,potom papa,zaspi do tej 7.3o a potom cez den este 2hodky v kuse so mnou doobeda a poobede hodku

mukky
29. jan 2009

takze da sa povedat ze uz mame taky pevny rezim

mukky
29. jan 2009

no neviem kolko tych puzzle...ja som to tu v albumikoch az nasla a videla ze vela mamiek ma...v hrackarstvach predavaju....tak kupim potom 2 balenia a uvidim....ten monitor je prve co som ako tehu kupila...to nemusi byt problem s dychanim..no jasne radsej na to nemysliet..no stava sa to ☹ ☹ sa zastavi dych na minutku len a ....joj..podme o inom

malibuu7
29. jan 2009

no tak nech vam ten rezim vydrzi, velmi ti to prajem... i ja som si myslela ze mame rezim, ked mi kazdy vecer krasne zaspaval medzi 7a 8 potom uz medzi 9 a 10, no a teraz uz ani nehovorim, ale neriesim to no... zas nemozem povedat ze sa nevyspim pri nom.... NEVYSPIM! ale nie kvoli malemu, ale kvolu uceniu... 😠 nie nie nieje to az take zle ako pisem... ja to neberiem tak vazne... vsetko s nadhladom... vzdy nejak bolo a bude... a moze byt aj horsie... takze zatial sa vsetko vzdy dalo zvladnut... och aky filozof zo mna 😀
zajtra skusim pozriet kukuricnu krupicu, no pozerala som minule aj na pohanku, ze by som mohla kupit... tak uvidime este

malibuu7
29. jan 2009

peti a to ste nemali sportiak k tomu predoslemu kociku?
ja uz sa tesim kedy vytiahneme nasu sportovu ssedacku... zvedava som, ako mu v tom bude

mukky
29. jan 2009

aj na pohankovu je recept,len nemam cas 😀 iste,ved my sme pred mesiacom a po yaspavali o 20tej a teraz okolo 21 strasne dlho mi tahalo,nechcelo ma pustit do svidnika 😀 jani o 23 si chcela hajat nie.. 😀 😀 som vedela ye nebudes 😝

malibuu7
29. jan 2009

idem k drobcovi a spinkat uz, lebo ho pocut, daco sa mu nepaci, majte sa papa

aj mne dlho nacitavalo kona 😠

mukky
29. jan 2009

poyri teray som dala do albumu predosly

mukky
29. jan 2009

tak dobru noc ivi 😔 😔 ja este pobudnem...budem spat ked budem stara a chora 😀

mukky
29. jan 2009

no super,som chcela si kuknut postu ta mi tam vzpisujeOops!Page not found...taze asi nic z toho,nie....to oops mi je jasne 😀 😀 not tiez...taze mukky moze ist do muky 😀 😀 😀 ja len nemecky ☹

mukky
29. jan 2009

tak idem vesat to pradlo...ked cita nahodou to nejaky psychiater,myslim ze diagnoza je u mna ista 😲 😲

angienka
29. jan 2009

ydravim ludia,nestiham docitat sla som o polnoci spat a malz sa hned yacal tocit jak ma pocul ye som tam a uy bolo po spani,bojovali sme dlho a pak furt o dome som roymzslala no nic som nespala som opuchnuta ay na yadku asi 😒 furt poyeram na ten dom fajnz je len uy mi veela veci na nom yacina vadit ted sme yistili ye vstup je priamo do obzvaku co neprichadya do uvahy-bez predsiene ta to jakto...prerobit by sa to podla fotiek nejak dalo ale zas to do penazi a uz ani neviem ci nam tolko daju na hypo kede platime auto ☹

slavka23
29. jan 2009

Bre raaanko kukucky..tak sa hlasim 😀 mali sme dost divoku noc..najprv mala nespala pre zle sny..potom ju zacalo boliet brusko tak sme polovicu noci presedeli na wecku a potom zas nemohla zaspat lebo sa bala ze zas pojde do skolky...nenavidi skolku..neviem preco 😠
No a medzi tym kym sa mi podarilo ako tak chvilu pospat som mala saaaalene sny..vdaka tebe Jani!!!!!!!!!! 😠 😠 ani nepisem radsej co za bludy sa mi snivali 😅 😅

slavka23
29. jan 2009

Idem dohanat.... 😎
Pisali ste kto ako dlho uz je so svojou polovickou...no..my budeme mat vo februari 5 vyrocie sobasa..boze jak to rychlo zbehlo..este nedavno som stresovala..sak pamätate baby..ze jak poviem nasim ze cakam babo.Po 4 mesiacoch co sme spolu boli sme sa brali...a tiez by som nemenila.. 😀

A k tym porodom..asi by som sa bala ist na cisarsky..prvy som mala uplne lahucky..len 3 hodinky som sa potrapila..ale to asi len preto,ze som pocas tehu mala problemy..mala sa uz od 4 mesiaca chcela dostat vonku..Len teraz sa trosku bojim ze ako to bude pri druhom..sem tam ma napadne take..ze ci bude zdrave a tak..neviem preco sa bojim..
Vy ste od ktoreho tyzdna zacali citit prve pohyby?

angienka
29. jan 2009

jaaaj slavi ty uz ted tak pesimisticky myslis 😠 ty ty jedna ja u neviem kedy to bolo to uz davno bolo ale viem ze dakedy po vianociach hned-taze cca 4mes niecelkom bo ja som rodila predcasne no nie zas len o 10dni nakoniec sak jak ma strasila to som vam nepisala ci hej?Uz ani neviem odkedy som tu ci az po porode ci pred 😀 no ale uz od 7mes mi vravela e uz som pripravena rodit a ze to moze byt kazdu chvilu ze uz by ma i do porodky mohla poslat a ja flegma este kazdy den v teplej vode sa kupala,co sa nesmie bo to moe vyvolat porod ne,asi aj vdaka tomu sa mi skor porodne cesty roztiahli 😉

angienka
29. jan 2009

fiiiha vy uz tak dlho ste svoji ta my len 2roky sme spolu a vyrocie svadby sme mali 7.12.08 prve 😀 aj to u dlha doba nato ze ja na dlhe vztahy nikdy nebola 😒 ale nestazujem si aj ked sme moc akcny,furt sa daco deje,no niekedy mi to lezie uz na nervy ze neni kus kludu ale zas dobre bo sa nenudim 😀 len obcas a preto som na konovi...ale ja som u zavisla 😝

angienka
29. jan 2009

cumim na tie baraky jak pero z gauca 😒 a uz mam toho dost vycumela som jak ceresna a uz ziaden sa mi nezda vsetky som vylucila jak na nich tak dlho kukam ta najdem chybu aj tam kde neni 😀 len ten ruzovy tomu este davam sancu i ked by sa musela predsien postavit 😝

angienka
29. jan 2009

pomaly docitavam kedze nik neprispieva hej som si tak myslela ze uz na tebe kus vidno ze si starsia ale povedala by som ze sme rovesnicky 😉 nie caro tusim ivka s katkou piju ja obilninove kupujem na slovaci mi tak chutila z lidlu ale mali ju tam raz a odvtedy nikde a tu v cr ani raz uz asi nevyrabaju tak som nasla aj mangelova babi mi odporucila ale nic moc,ale som skusila v kauflande maju breakfest ci jak sa to vola ci pise proste ranajkova kava z obolnin a mnamka 😵

mukky
29. jan 2009

ahojte,ja len na skok,angien....tu kupu si riadne zvazte,a poriadne pokukajte dom,aj steny aj podlahy,pripadne aj susedov sa popztajte dajakych ci nahodou sa tam v okoli daco nebude stavat,chapes nejaka fabrika alebo tak...co bude mat vplyv na kvalitu zivota....lebo aj preto sa casto domy predavaju,jak u nas v chatovej oblasti,pojde tamad vlakova trat..europska unia si vzmzslela no a ti co nevedia a chcu kupit chatu tam ☹ tak vela stastia 🙂

angienka
29. jan 2009

pekny ten tucniak je a aj pomaha?Citis menu a kolko stal???Este osm nevidela resp ani som na nete nejak nepozerala a v new baraku ak nam to vyjde ho snad nebudem potrebovat ale radsej sa pytam keby nahodou 😀 mne sa dost tazko dycha ale zvykla som si no co uz mam robit 😉
Babule na hrubky dobra rada,nikd ynecitajte za sebou,ja ked vidim chybu tak si ju malo kedy uvedomim bo sa ponahlam rychlo citam a este aj rychlo cem reagpovat kym je timmynko dobry a kym to nezabudnem,taak pohoda sak sme po skole uz 4roky nie?poniektore i viac,ale katus by uz mohla dorazit a majke asi prisiel muzik ta sa hodili zas na sitniky a nemaju net 😖

angienka
29. jan 2009

je tam vlak ale nie priamo ale cez tu obec ide trat ale kus dalej o dost a je novo rekonstruovany vsetko vidno jak bol predtym a jak teraz,uplne nova plavajuca podlaha,plastove okna,dvere a krb ma tiez no paci sa mi len ten pozemok je malinky a my by sme celi aj bazen 😒 a tiez e nema garaz a ani sa neda asi pristavit podla miesta na pozemku sudim,ze by to bolo len tak tak... ☹ uviidme sak omrkneme oni domy i byty pojdu este dolu tak mozme pockat ale to my tak ysme e ked ta ceme hned...ked ne ta zas chvilu nic az kym zas nas to nenapadne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre