Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
14. máj 2008

ale zas keby dakto prisiel daky selan ze toto a tamto ce a takym stylom ta by som nemohla zachovat uroven,by som ho prerazila cez sklo,ale clovek slusny a bezradny pride po info na ktore ma narok a zisti ze ich tym este obtazuje...

angienka
14. máj 2008

moj lenoch to nejak s tym spankom prehana-fakt si mysli ze bude rusna noc 😀

angienka
14. máj 2008

zeny ted ked kukam jake oblecenia maju niektore deturence v porodkach tak neviem ci nezbalim celu vybavicku-chudaka-no toto bol brutal co som videla v jednom albicku 😨

malibuu7
14. máj 2008

joj prepacte s tou macankou....
prijmite moje ospravedlnenie 😝
kapusta sa nesmie, lebo po nej naduva, a drobca by mohlo boliet brusko. no ale nie kazde dieta na to musi trpiet, takze po trosku pomaly sa moze vsetko podla mna, vsak same prideme na to co mozeme a co nie

jankando
autor
14. máj 2008

no ved...a takto je to ai vsade ale na uradoch i ked je pravda, ze to musis mat stastie a natrafit na nejakeho dobreho parcovnika...tak to ti jedine pomoze, alebo to vezmes do svojich ruk
a eni, no to viem, ze sa nesmie kysla kapusta, vraj pak naduva brusko babaktu ak kojis..to viem, lebo sesterka sa raz zabudla, zjedla kapustu a pak celu noc nespali jak babo plackalo.. ☹

angienka
14. máj 2008

no to vyskusam isto lebo sa na nu nesmierne tesim-ja neviem taky dobry segedyn ako maminka...a presne zistime same co nam deturence dovolia 😉

malibuu7
14. máj 2008

hej hej pozistujeme az nam krpci nedaju po nociach spat 😒
no tak holky, uz sa nerozculujte nad uradnikmi, lebo vam to skodi a oni aj tak ini nebudu

angienka
14. máj 2008

no ja by si dala teraz ale mame nakupene zemiaky,hranolky,kuracie a polotovary ale na segedyn nic...takze si mozem nechat zarazit chut 😢

jankando
autor
14. máj 2008

ja sa nerozulujem, ja uz ich nerieism,to len konstatujem... 😉
ja to budem mat dobre, bo ja i tak velmi kapustu nemam rada, len na vianoce taku surovu s cibulkou a solou a c.korenim ...tak to milujem ku zemiackom..ale inak bleeeeeeeeeeeee...ja ju vlemi nemusim 😝

angienka
14. máj 2008

taaak som rada ze aspon jednu etapu mam za sebou...ale ich hlupost ma zaraza a hlavne ted ked som preskolila cudzinecku a pridem tam ted a oni zas o nicom nevedia....a ja jej ze som vam vravela o tej vynimke co exisuje...a ona jaaaj no tak to som uz zabudla...ta by ma hamba fackovala ze ma nejaky bezny cloviecik skoly a ona vytiahne knihu a zisti ze mam pravdu a dalej si to nenastuduje...a pride dalsi a zas ho posle do prdele bo nic nevie...

angienka
14. máj 2008

to ja zas heeej aj polievku kapustovu so zemiakmi...hmmm to som este ani nerobila,ale mam to rada 😉

jankando
autor
14. máj 2008

inak baby, anketa.....
😀 😀
co vy jete na vianoce, co mate na vianocnom stole, zemiakovy salat ci zemiacky?
lebo my mame odjakziva zemiaky opecene v rure ale to tak asi nik nepapa..no tento rok som bola nastvata, bo hoci tu bola mamina, ale mala popalenu ruku tak varila svagrinina mamca a ta robi salat..bleee..tak som sa toho roku voobec nenapapala na vianoce. 😠
no zase som skonicla pri jedle..ako staaale 😀 😀 😀

angienka
14. máj 2008

dnes to vidim ale na kuracie s hranolkami a nejaka hermelinova omacka lebo moj muzik tie syry vsade pridava...no al hlavne ze nieco bude a ja asi budem musiet nieco upiect bo som zjedla vsetky rohliky a muzik nebude mat co na svacu do prace 😖

malibuu7
14. máj 2008

my tiez robime pecene zemiaky v rure a k tomu kysla kapusta, presne tak ako vravis, ale toto mame akoze na obed, na veceru ine veci papame

a viete co, mne tak strasne opuchaju nohy uz asi treti den 😠

malibuu7
14. máj 2008

eni a co dobreho budes piect??? ale ja myslim ze skor nebudes, ked si bola leniva umyt pekac 😀

angienka
14. máj 2008

no jasne ze salat ale ako kazda povie-ten maminkin je ten najlepsi na svete takze ja ho milujem a na sviatky obzvlast...ale pecene zemiacky tieeez to robim vzdy ale na vianoce klasika proste...

angienka
14. máj 2008

hej opuchaju???Mne nastastie ne ale pribrala om a stve ma to z mam az moooc vela,toho sa nezbavim tak rychlo 😠
no asi len nejaky ten hrncekovy kolac-ked mi muzik umyje plech jasne 😀 alebo listkove satocky...

angienka
14. máj 2008

ivi to mas z toho tepla asi...no sa divim ze ja nic,ale je to super...

jankando
autor
14. máj 2008

vy jede 2x vo vianocny den? tak som rada, lebo som si uz myslela, ze to mamca si vymyslela tie zemiaky a vidim , ze nie....bo tu vsetcia skoro salt papaju..
u nas je eni zase klasika, ze opecene zemiacky a ja nie ze nemam rada salat, ale som zvyknuta na vianocny mamkin stol a toho roku sme mali iny..ani johnovi nechutilll..vraj minuly rok to bolo oovela lepsie , ze sa i najedol..toho roku len ochutnaval zo vsetkeho, lebo sa musi..sme mu nase tradicie nakecali.. 😀

malibuu7
14. máj 2008

hej, boze tak ma bolia ze strasne, tak uz sa modlim, nech to mam za sebou...
listkove satocky???? hm... dala by som si... a s cim robis?

jankando
autor
14. máj 2008

no mne tiez este neopuchaju nstastie nohy, ale viete co som citala a vlastne aj v telke videla (jedna celebrita robila reality show aj porod ...)a jej opuchli nohy az po porode, ale mala ich riadne napuchnute.. 😠 a to pisali aj tu na konikovi nejake babeny..tak dufam, ze mi neopuchnu, lebo jak budem chodit do mesta..si pamatam jak mojej kamosky segra bola tehu a ta sa v 6-7 mesiaci uz ani nezohla a nohy mala take spuchnute, ze len take slapky nosila... 😠

angienka
14. máj 2008

no jasne ja tiez teraz neviem ako to spravim ja tiez ilujem mamkin vianocny stol,ta robi tolko toho ze kazdy zalamuje rukami,z kazdehokuta sr nieco pobrala a mame milion chodov ale nikdy nie maso...a zas tu v cr oni jedi rizky a vinnu klobasu...a to ja neceeem...sak jak boli ted vsetci u nas a museli toto jest ta kukali...ze co to je...

malibuu7
14. máj 2008

jani hej, cez den len trosku aby s nami nekleplo 😀 vecer poriadne, ale salat nerobime... my tiez toho roku boli u svokry a tam uplne ine jedla ako doma, no co uz...
a tie opuchy mozno aj z tepla ja fakt neviem, ale mam pocit ze uz zadrziavam vodu v sebe, bo sa citim taka velka, neohrabana... ani poriadne sa hybat nemozem,

jankando
autor
14. máj 2008

hej, maso sa nema jest na vianocny stol, sak to post ma byt, len rybky jeme..to akzoe postne... 😀
a na novy rok tiez nema sa jest kuracie, tokvoli poveram, ze aby ti neletelo stastie.. 😎

angienka
14. máj 2008

no robim so vsetkym-ja mam najradsej s jablkami do oho hrozienka a skorica jasan,alebo tvaroh+hr+skorica,ale muzik miluje dzem a ja nezjem nic robene a mixovane len slivkovy lekvar kupeny a jemu tiez chutna ide sa zadrhnut s tym a aj s nutelou ked uz nic neni...ale to neni az take mnaaam...vzdy musim ale z 2balikov cesta robit a tiez plnim stale niecim inym...

malibuu7
14. máj 2008

no u nas tiez masko nepapame a tu presne rizky klobaska, to ja by si nedala, zvyky su zvyky...

hej po porode sa to tiez moze stat, ale hlavne moja segra prekonala trombozu zil na nohach pri porode a vobec o tom nevedela, no a teraz ma take problemy ze az... tak toho sa trosku bojim, no vlastne riadne

jankando
autor
14. máj 2008

ivi, tak my nie, my musime vydrzat nejest, tak sme museli ked sme boli mali, ale ted vies, ze sem tam nieco odstipnes, ale u nas take povery chodili, teda rodicia nas tak viedli, ze nie, nesmie sa...
joojm vianoce boli niekedy nadherne, teraz sa vsetko pominulo..myslim tie tradicie a tak mi je luto, lebo kvoli tym tradiciam som milovala vianoce zo vsetkeho najviac..to take pekne a ked sme na rusnacke chodli na dedinu k ujovi, tak to malo uuplne nadherne caro....(chodili sme sa umyvat do potoka..riadna sranda) 😀

malibuu7
14. máj 2008

eni, ta toto som doma este nerobila a to len normalne kupis cesto listkove hotove jasnacka naplnis a das upiect?? ci to len ja tak lahko si predstavujem?

angienka
14. máj 2008

no to ked sa ti zadrziava voda v tele...tak opuchas...
no mi citas myslienky ivi...mne vravela ze i ked mi este neopuchli comu sa velmi divi tak ze to s teplom isto pride...a ze i tak si ich am vykladat hore aaj spat tak ze podlozit daco abo napolohovat postel...no nic nedavam...

malibuu7
14. máj 2008

jani, presne to bolo dakedy o inom, aj my doma do potoka, to je fajne, ale toto sa u nas stale drzi, aj susedia chodia... ta sranda... ale uz to neni take jak dakedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre