Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
18. máj 2008

zeny,kiezby som to uz za sebou mala...ale snad uz dnes 😠 ja neviem-fakt boli ta odsavacka???No le operacia je asi esehorsia takze na vyber moc nemame... 😢 ja len obycajnu som pozerala balonikovu...

jankando
autor
18. máj 2008

balonikovu? to myslis manualnu, ci ako? ja tiez asi kupim.neviem sa rozhodnut ☹

angienka
18. máj 2008

hej to rucna balonikova som videla novu za 200kc na nete...

angienka
18. máj 2008

tu u nas otvorili dalsi detsky obchod je ich tu min 6 a svokra tam hned nabehla a donesla aj katalog a je to znacka brevi myslim a su tam libry taze dajaka ta vasa a zamilovala sa do takeho choditka...ta dnes kukala cenu a stalo to len 50libier je to mozne???

angienka
18. máj 2008

heeej maminy snad este nespite???

angienka
19. máj 2008

nejak som sa tu zabudla,no nikto nedorazil ☹
aspon som vybrala dalsie vecicky co pre drobca objednam urcite,len ma sklamala hracia deka co mam v albicku ze uz neni ta pestra 😢 tak musim hladat 😠 no na dnes uz asi stacilo i ked do postele ma nejak netaha 😝

jankando
autor
19. máj 2008

caves..eni co kto sa kde zamiloval? a kde boli libry? a jake choditko? 😕 😕

malibuu7
20. máj 2008

ahoj babulky,
tak sa hlasim po dalsej poradni. zase ziadna novinka. vsetko po starom. Akurat v pondelok uz mam ist na kontrolu do nemocnice, to uz budem mat po oboch terminoch. no dufam ze do tej doby sa drobec rozmysli a vyskoci.

jankando
autor
20. máj 2008

ahoj Ivi
takze uz budete prenasat? 😠 no nechce a nechce sa vasim babatkam vonku... 😝
no ena zase chyba uz od vcera a tentokrat neviem ci si s manzilkom zase urobili filmovy den a ci uz nahodou neporodila.. 😠 😠
jajaj baby..ta vasa dochadzka..rodicom budem volat.. 😝 😠
no ale ze ste uz v termine tak to vas ospravedlnuje,... 😉

malibuu7
20. máj 2008

no neviem ci prenasat, lebo normalny porod je od 38 do 42 tyzdna, takze tak. ale dufam ze do pondelka porodim. ved davam uz aj 10.poschodie peso...
no ta nasa dochadzka... ja som bola taka unavena, ze som si musela pospinkat...
tak Ena moznoze uz konecne... lebo ak zajtra pojde na poradnu tak dr. bude musiet odovzdat ten diplom 😀

malibuu7
20. máj 2008

tak som hodila zas nejake no photo 😀

malibuu7
21. máj 2008

ahojky, tak co nove?

jankando
autor
21. máj 2008

cau, no vcera ja bola na rozdiel od vas leniva,ale kukam , ze ena uz asi druhy den tusim chyba...a ani sms mi este neprisla, tak neviem nic.. 😠 😠
idem hned kuknut na tovje fota.. 😉 😝
nove nic..ak je normalny porod do 38 tt do 42 tt..tak sa mi to zda viac ako tych 9 mesiacov.. 😠

malibuu7
21. máj 2008

ahoj ahoj ahoj
no s Enou to je riadne divne. no co uz, len nech je vsjo OK. a chudatko nech netrpi....
no ved to tehotenstvo trva 9 kalendarnych ale 10 lunarnych mesiacov, takze tak... 🙂 🙂

jankando
autor
22. máj 2008

cau Ivi...
no to o tych lunarnych to viem, i tak sa mi to zda dlho... 😠
no s enou to je riadne cudne..to uz treti den tusim a nic,,..ani net ani sms... 😠 no dufam, ze vsetko dobre je... 😲

malibuu7
22. máj 2008

ahojky.
hej dlho, ale ubehne to ani sa nenazdas, jak aj mne, ty kokso, uz som taka nedockava kedy to pride. zajtra mam prvy termin a v nedelu dalsi. uz by som taaaaak islaaaaaa
no divne to je fakt... sice mi nechala na seba cislo, ale ta nebudem ju otravovat teraz...

jankando
autor
22. máj 2008

Cauko
no sranda je, ze ja jej cislo na seba poslala ale jej nemam, lebo som stratila stray fon a ted mam novy.. 😠
ak mozes tak mi posli jej cislo alebo jej napis...sak ona raz odpise, ale sami zda, ze bud je veeelmi leniva (ak ano, tak ju sprdnem) alebo to uz ma za sebou a je unavena nam vobec napisat...no jasne, ze sa vytesuju vsetci ted z mimiska.. 😵 😵 tak ale ta druha moznost sa mi skor pozdava..no ved nam da raz vediet..len skoda, ze nic teraz nevieme.. 😠 😠
no a vam sa asi nechce von, co? 😀
ja dnes hovorila priatelovi, ze chcem mimisko a on (nedobre pochopil) ze, tak podme na to... 😉 ze urobiime este jedno..a ja kuknam jak svihnuta na neho a hovorim mu, ze este jedno nemame vonku z bruska on by uz aj druhe robil.. 😀 😀 😀 tak som vysvetlila, ze chcem toto co ma v brusku uz vonku, nech sa mozem maznat s nim a obliekat a hajat s nim a to vsetko okolo toho.. 😉 😵 😵

malibuu7
22. máj 2008

jani ta sranda s tym mimiskom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
idem skusit napisat Eni smsku, snad odpise niekedy ako hovoris... ale poslala som ti cislo do IP

jankando
autor
22. máj 2008

oki..takmi hned daj vediet co a ako ak odpise.....cislo uz mam , leen neviem ci napisat ci nechat az kym sa sama neozve 😠

malibuu7
22. máj 2008

no ved prave, ale skusim napisat a uvidime

no a nam sa stale nie nie vonku, sa mu paci v brusku

jankando
autor
22. máj 2008

no komu nie...ved ma dobre papanicko, a je v takej ochrane, ze az....ani sa mu nedivim.. 😀
no co neodpisala ti?

malibuu7
22. máj 2008

odpisala

jankando
autor
22. máj 2008

a co\???????????

malibuu7
22. máj 2008

ze ti pisala na obe angl. cisla
ze jej nabehli kontrakcie po 2 minutach, nakoniec ju manzel ukecal ze uz idu a po 2 hodkach bolo po... ta super

malibuu7
22. máj 2008

ale neviem kedy a nic viac nenapisala

jankando
autor
22. máj 2008

jak na jake mi pisala, sak ja mam nove a som jej nove davala..ta kde pisala.. 😠
idem jej hned napisat..a co teda riesi...

malibuu7
22. máj 2008

no napis jej napis

jankando
autor
22. máj 2008

uz som jej napisala, tak som zvedava co odpise..nepochopila som ta, ze po com bolo..po ze presli kontrakcie ci po ..akoze porod rychlo zbehol.. 😕

malibuu7
22. máj 2008

no ze za 2 hodky od tych dvojminutovych kontrakcii sa drobec narodil...

jankando
autor
22. máj 2008

no super, tak ma natahujes i ty i Ena...ziadna z Vas neopisuje... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre