Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. máj 2008

Timmycek sa mi asi prebudza ale jemu to trva,kym sa vykeca takze ho necham,mozno to este zaspi-kde sa to do nho vojde dnes papa jak keby drzal tych 10dni hladovku 😠

angienka
29. máj 2008

tak nam napis nieco o sebe orgovanka,my sme baby zvedave-podla tej mini fotky ta ale nepoznam i ked to skor janka je tam doma ja zas tolko ludi tam nepoznam...ale ak budes mat casik tak pridaj fota do albicka som zvedava na deturence 😀

orgovanka
29. máj 2008

To ti verím.Zo Svidníka všetko uteká do sveta,keby som teraz bola slobodná určite odídem vonku,teraz s tromi deťmi je to už nemysliteľné. 😵

jankando
autor
29. máj 2008

no ja tiez na tej mini fotke skoro nic nevidim...(hovorim stale johnovi, ze mi treba okuliare 😠 )

jankando
autor
29. máj 2008

No Orgi, dalo by sa, bolo by to urcite tazke,ale snad mas uz doma svoje zazemie,ze...

angienka
29. máj 2008

ja som na sr nikdy necela ostat ale daleko som neusla teda...neplanovala som to,ostat tu v cr,no co uz-staci to 🤐 no jasne s deckami to uz nieje jednoduche jak ty tak i deti su zvyknute a hlavne oni su tazsie prizposobitelne takym zmenam obrovskym...a pracujes niekde tam vo sk???

orgovanka
29. máj 2008

Bývala som v okrese Ke,šesť rokov som doma v SK,rozvedená,ale dá sa,chcela som chodiť na 2týždňové turnusy do Rakúska,musím počkať,dcérka mi pochorela,idem sprchovať deti,určite sa tu neskôr zastavím,zati&aľ čauko. 😵

angienka
29. máj 2008

jeee no to by sa aj oplatilo niekedy neviem ako teraz,viem ze aj moja maminka rozmyslala nad tym ale my sme uz vyrastene a mmo dom,ale ked mas take deti tak to by asi moc neslo...jedine ze mas niekoho kto by sa o ne staral...
no my sa dnes budeme kupkat az o 21vej dnes mi davaju utek z vazenia a chcem to pozerat tak aby andilek uz spinkal 😀
a muzik nam pojde varit veceru mne sa nece a on opravoval auto tak som mu povedala nech vari ze bol cely dnik prec a tak ide no zlato moje 😎

angienka
29. máj 2008

jaaaj no uz sa tesim na ivku ako to zvladla som zvedava snad to mala tiez take lahke ak sa to da tak povedat 😎

angienka
29. máj 2008

kecanie samej so sebou mi teda ide,co???A ze po kom to Timmy ma... 😀

jankando
autor
29. máj 2008

no eni , ja si tiez rada pokecam sama so sebou, preto uz nechodim tak casto tu.. 😀 😀
tiez som zvedava ako to dopalo s Ivinou... 😠
jaaj, no ja netaka unavena som..jooj, a to sa neojis take male mrna chytiti do rucky..ze abys mu nezloila nieco..pani..ja som sa stale bala, tak ale moje si budem musiet chytit

jankando
autor
30. máj 2008

Caauce baby,
no akurat som vstala.. 😀 to som sa uz dlho nenaspala tolko.. 😀 no ani by ste sa mi nedivili keby ste mali take pocasicko jak je tu..zzamracene, len sileni anglicania este rychlo kosia travniky kym nezparsi.. 😠
no som tu, ak niketora nieco...budem vas citat obcsane..idem ja kuknut nieco pekne na johna..chcela by som ho nejak prekvapkat...idem nejake botasky pozriet. 😀 😀

angienka
30. máj 2008

Zdraviiim... 😉
Taaak a tu je snad 30stupnov uplna hruza teraz,sme boli vonku aj som si kupila tie super rifle tak ich roztahujem 😀 aby som ich zapla...a Timmymu som kupila dalsie dupacky...no Jani nebojim sa,ale tiez som sa toho bala lebo cudzie dieta by som tak asi nechytla...ale ked som bola v porodke ten prvy den tak som mala este taku obavu asi ci to robim dobre...

angienka
30. máj 2008

jaaaj mam nejaky hladik co dnes ale uvarim-vcera som to nechala zas na muzicka,ale dnes siel na zahradku,inac sli sme tam s nim no Timmycek nabral po 5min hlad a ja kozy vystavovat vonku nebudem a ani v sede nevem kojit tak nas musel tatik odviezt domov 😠 a on sa vratil pomoct tam mamine...takze na nho nebudem cakat a musim nieco spravit i ked sa mi vooobec nece 😠 lenoch som!!!Uz sa tesim na svoju maminku-mnaaam to budu jedla 😀

jankando
autor
30. máj 2008

Cau enus,
no ja sa tiez tak teskam na mamcu, to budu vyvarovacie dni..jeej, a john konecne bude tiez papat,i ked vsetko nemusi, chce byt dobry zat, tak papka pred mamcou o dusu.. 😀 😀
tak sa tesim na to
no a jak kojis ked nie v sede? hm?
jak vam fajne, ze mate teplucko..my tu mame zatahnuto..uz ma to nebavi..normalne na mna depky idu 😠

jankando
autor
30. máj 2008

Enus, a aj krstiny planujete?ci az neskor?
inak som si doted pisala so Stankem...ze vcera mal statnice, tak uz je ing.... 😀
a tak sme pisali a som mu spomenula, ze mas bejby a on, ze to kedy si stihla..a ja ze minuly rok bol dost plodny..som mu poslala linka na moje albumy..hehe.... 😀 😀 sa kazdemu chvalim i ked nemam s cim

angienka
30. máj 2008

no v leze kojim-tak jak v nemocke mame tiez polohovaciu postel takze pod hlavou to mam zdvihnute trosku a lezime obaja pritom 😉
joooj ale furt pisti on tak keca no ale mohol by aj v klude 😀

angienka
30. máj 2008

no ja by som chcela a jasne ze ted ked tu budu vsetci,no nejak sme nic nevybavili...tak neviem-michal je neveriaci takze on nejak sa do toho nehrnie ale ja cem-on stale tak zajtra...no ale uz tu budu nasi a stale nic nevybavene 😠
Heeej ta on sikovny...

angienka
30. máj 2008

maaam ja hladik ale moj muzik ked vari tak to pak v kuchyni aj tak vyzera-takze som tam sla s nadejou ze zacnem kuchtit,no preslo ma to-tak som si dala chcipli parek a rohlik ale bleee necem no jeden som natlacila,ale asi na nho pockam 😉

jankando
autor
30. máj 2008

😀 ..pockaj na manzilka, on ti nieco ukuchti..ja ted dotlacila chlebik, ale tiez cakam na johna kym pride a mozno mi nieco dobre urobi.. 😀
no takze v lahu hej..no supr, uvidime ako ja budem...
ja tiez neviem ako to tubude s krstom, ale snad sa nam nieco podari..ja chcem..ale neviem ako to tu v anglickku prebieha s krstom...
jeej, malicke rozprava a rozprava...sak dobre...to bude ukecany chlapcek... 😉

angienka
31. máj 2008

No asi mu fakt budem musiet dat toho dudlika hoc som necela 😒
No nakonec som mu povedala,ze ak chce aby som navarila nech uklidi kuchyn a umyje riady a tak som vecer o 21vej robila halusky a svokra chcela prist ked ich budem robit tak vzala sebou aj michalovho brata takze som sa moc nenajedla 😀 ale pohoda-ma pochvalili asi 10x tak to mi stacilo...

angienka
31. máj 2008

no tu som zvedava ako to bude tiez,lebo to musi byt tento tyzden co pride-ked tu budu vsetci a my nemame ani kostol vybrany ani nic vybavene...tak fakt neviem 😠
no kecos este stale mumle...nece sa mu asi spat a to sme sa napapali a prebalili a na ramene mi zaspaval ako vzdy a ted v postielke sa mu nece cukrickovi 😎

angienka
31. máj 2008

zas nikto-takze monology-muzik mi uz od rana maka na zahradke zas a my sme konecne zaspinkali,tak som dala prat konecne aj nase veci 😝 uz sa nam valilo z kosa,ale my mame plne skrine takze mame co na seba-i ked ja s tym mam este problem kedze nemam az take slonie velkosti v zalohe a tych 8kil na mne stale ostava 😠 no uz zas krici,ale to on tak zo spanku 😝
stale periem len detske vecicky a na nas nejak kaslem tak sa do toho davam-to budem asi cely den 😒
A co vy zeny???Vonku je zas uzasne dnes hlasili ochladenie a kukam a ze vraj len 27stupnov-tak ochladenie 😀
Akurat nasi sli do polska po segru-kupili zas tie letenky z anglicka do rzesova...
Haloooo-tak dorazi niekto?

jankando
autor
31. máj 2008

Cau enus, ja nemala net rano cosi , tak som skukla jeden filmik, co som si stiahla.. 😉
ted mi nejak dosiel a film sa mi z skoncil..jedna holka mi dala dobru stranku a tam som nasla svojho byvaleho manazera z prace, tak sme pisali chvilu. 😀 😀
babtko ti ropzrava a...to bude ale ukecany a tak bude ukecavat baby...
dnes na mna nejak depka dolieha, uz aby prisiel john..bud nech ma rozveseli , alebo to dojdem uplne v zlom.. 😠

angienka
1. jún 2008

Achoooj zeny...
Tak pridala som fotecky do albikov 😉
A co vy???Nikde nikto aj my sme dnes trosku slavili den deti...a co vy???
A Jani ako???Co nove???Dufam,ze poriadne papas...

angienka
1. jún 2008

a com depka???Joj ty...dufam,ze ta John rozveselil...my sme mali rusnu noc no hruuuza-uz ma fakt nastvalo detatko moje 😠 inac cez den je jak andilek 😒

jankando
autor
1. jún 2008

Ahoj Eni,
no jasne, john prisiel domov (ja sa nejak uz treti den citim cudne ..nejak sa velmi potim a je mi stale horuco.. 😠 ) tak sme sli do obchodiku kupit nieco dobre papat, upratali sme si izbicku, prezliekli povliecky, john sa osprchoval, pak mna osprchoval, nakremoval..tak fasa..dnes vysoka starostlivost..ted lenosime v cistuckom, my cisty..jooj, dobre..pred telkou..a ja sa citim nejak lepsie , uvidime ako v noci...len uz asi treti den kazdu noc ma boli v podbrusku..john mi musi hladkat brusko a tak nejak zaspim..no uz sa horsie hlada pozicia..co ja budem robit v 9 mesiaci? 😠
jooj, albumiky som pozrela..nadherne vecicky... a ten pokladik..no cmuciky mu.... 😵 😵 😵

malibuu7
2. jún 2008

čaaaaaaaaaau babule........
uz sme doma, huraaaaaaaaa... a to sme mohli byt uz vcera. no nevadi, aj tak dobre... momentalne nestiham vsetko precitat co ste popisali, akoze drobec zlaaty, ale chcem poupratovat veci bo vsade mam vsetko rozhadzane a tak... snad vecer sa vam ozvem... zatim pa

angienka
2. jún 2008

Jeeeezisi IVI si robis srandu???Ty uz si doma???To to tak zbehlo????Fiiiha tak uz sa tesim a urcite aj Janka...popis vsetko ako si to zvladla a aky je Jozko a aky bol porod no vseeetko a jasan fotecky 😉

angienka
2. jún 2008

no je to poklad dnes si Jani vymenil ale den s nocou som vstala len raz po 4hodkach a pak po 2hodkach a bolo rano...a ete pekne papal som ho nemusela nahanat no trvalo nam to vsetko s odgrcnutim a prebalenim hodku ako vzdy ale noc bola ok...tak som ted pozehlila a tatik upratal a vydrhol celu kuchynu a ja som stihla krasny kupel som potiahla Timmyckovi detsku penu do kupela 😀 a relaxovala som 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre