Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
30. jún 2008

jani zebys bola tehu??? 😀 😅 😀
to normalka take chute i ja papam som piekla mnamka a pak muzik varil a on mega porcie robi ze este ted dojedam 😎
no to ti verim ze bys domov chcela ale to uz vydrzis ted radsej uz nelietaj a pak o rocik pojdes a sa stretneme...

angienka
30. jún 2008

jaaaj tak to mas super asi aj my tak budeme muset i ked by mi to vyhovovalo hned ked by sa muzik vyspal po nocnej aby sme boli cim dlhsie...no ale zas v noci by to bolo lepsie i ked uz mame dobru klimu takze to nebude problem ze bude hic ale i menej aut a budem moct kojit v aute a nebude na mna cumet milion ludi...a tiez ze v noci teda od polnoci papa po 3hod tak by to slo a cez den chce vzdy no...ale i tak ked si vezmem kazde papanie polhodka ☹ a bude papat min 3-4x a prebalovacky a prestavky no neviem min 11-13hod to bude trvat...jedine ze pojdeme rychlo asi nepojdeme cez pardubice hoc som chcela znamych pozret ale radsej po dialnici...

angienka
30. jún 2008

jeeezisi on si dal ukazovacik do pusinky a tak spinka 😀

jankando
autor
30. jún 2008

jeej, timmyk rozmysla..vies..veelky filozof.. 😀 😵
ivi a na kolko idete ze sa tak obrovitanksy balite? esteze odete autom..si predsrtav jak ja pojdem dommov...sak cely kufor bude pra babco a ja nic... 😀 asi tak
no som tehu, ale take chute..no toto..sami az nepozdava apred chvilou som jedla asom zase hladna ako pes..asi si urobim hranolky s kecupm..som uz dllllllllllho nemala...ked mam este nejake hranolky..ale pockam na johna...my tak ritualne...pride domov, pozrie telku na 5 minut, prezlecie sa a ideme do kuchyne ...jak john hovori..posme nieco najst k jedeniu.. 😀 esteze stale nieco najdeme.. 😀

angienka
30. jún 2008

jeee ivi tak uz to mate tu...ja to prezivam jakeby som ja bola tesne pred cestou 😉 tak nech vam ta cesta zbehne...pozdravuj vychod 😎 sa uz taaak tesim ☹

angienka
30. jún 2008

no to hej...ja prezrata ale mlsam vzdy sak ked je co ta este viac jem ked plna ladnicka i keksiky v zasobe no sme ted po vela nabrali a z vela druhov ta furt papame sladke zas 😝 a setrit bude nevem kto 😠

jankando
autor
30. jún 2008

eni, ja kupila sldkosti..asi 20 keks zo slovenskeho shopu a ted mam uz len asi 4 a to z toho 2 mily, to je johnove, bo n rad milu sem tam..tak si vezmi..za 4 dni som spasala 15 keksikov..neverim sebe..samej. 😝
a to som hladna a hladna...

angienka
30. jún 2008

jani aj my sme kupili milu,aj horalky,aj sojove aj delissy 😀 a ostali nam uz len delissy asi pol krabice 😎

jankando
autor
30. jún 2008

joj, vy na krabice kupujete..ta ja len tak po tri a hned zmiznu..fuuu...ale tu mam zakurenooo
svagrina, nefajci teda nie casto, ale raz si da, ak ma nervy a ted tu vseeeeeeeeeetko smrdi..az sa mi tazko dycha..pochopite to ? sak ja som predsa fajciarka... 😨

angienka
30. jún 2008

to je dobre snad by to i teba preslo nejake percento ziska taku nechut fajciarok ja ted neznasam dym hoc som uz bola nefajciarka ale dym mi nevadil a ted mam az nervy ked si dakto pri mne zapali 😠

jankando
autor
30. jún 2008

no ja mam ted nervy..ale sem tam mi chyba ciga..dam si urcite po porode..ale neviem ako budem reagovat..ale teraz vies, pritom fajcila na zachode a zachod je vela mojej izby a ja to az tak velmi citim..paaaani.. 😠

angienka
30. jún 2008

jani no my tak vo velkom a tie ostatne sme brali len balenia nie cele krabice to tak po 5ks bolo ale delissy na krabice kupujeme a vzdy do 2tyzdnov su prec...no cesi maju blby zvyk teda aspon tu ti moji...na ranajky keksy jedia a vzdy ku kave muzik 2-3 si da 😒

jankando
autor
30. jún 2008

hej, tak este dobre, ze kavco nepijem.bo by som len priberala ap priberala s tymi keksami.. 😠
ja papam pri pc keksiky..a po nich vodu, bo strasne susi..john jak papa milu ta hned vodu pripravi.. 😀 co dno mi ,,lebo john velmi nece sladke,,ale mila mu vcelku chuti..ale neje ju stale len tak fakt raz za cas..jak minule..raz za cas, ale dal naraz asi 3.. 😀 sak taky obrovsky chlap potrebuje papat..

malibuu7
30. jún 2008

no baby vy ste sa teda rozpisali, tak ja vypinam coomp lebo ideme znasat veci do auta... tak sa tu majte krasne.... piste basne,urcite vas potom ani nedocitam kolko toho popisete, pa pa

angienka
30. jún 2008

sak hej a ten moj jak pribral uz sa z neho smeju ze vyzera fakt jak pan tata 😀
pupkac je riadny 😉
jaaj ta ja vodu nepijem ale kafe by som pila vkuse a to si do velkych hrncekov robim a aj 2-3bych vypila ale necem ked kojim tolko kofeinu ta len jednu denne davam ta 3-4dcl 😀

angienka
30. jún 2008

ivi tak stastnu cestu papaaaaaa...nech dobre,rychlo a hlavne bezpecne dojdete 😉

jankando
autor
30. jún 2008

Ivi...taaaaaak paaaaaaaaaaaaaaa..uzite si..stastnu cestu....pozdravte svidnik..vychod a ludi tam....a bezpecne samozrejme....

jankando
autor
30. jún 2008

nechapem co vam tak na kave chuti...fuuuj..sak to len tak hnusen v icstach po nej je.. 😖

angienka
30. jún 2008

mnaaam,ta ja turka nemam rada ale inac mnamka ani lattecko nemusim ale inac vsetky kavy milujem ale ted si robim len klasiku rozpustnu s mliekom,musime brcka kupit a toto na lad a uz sejker som kupila ze zas frappe budem robit jeee to milujem dala by som si zas ale pila som uz tak nemozem pijem po dlhej dobe caj pre kojici matky bo dzus dosiel a ladovy caj necem uz som ho prepita a pak vse bublinkate 😝
jani ja sa tak tesim na stretko zo strednej uz...

angienka
30. jún 2008

ja ten mesiac nevydrzim si nevem predstavit aky velky uz bude ved je ako obrik uz teraz moj cukrik sladky a furt je hore on malo spinka...

jankando
autor
30. jún 2008

no si predstav..ja sa tiez tesim..ale to este 2 roky nie.. 😠 ci ako..v roku 2010 tusim..sme mohli dat skor.nie..doniesiem nase deturence tam .. 😵 😵
ja mam rada,len ladovu kavu ale to len urcitu.nie hocijaku..taku mam svoju co predavaju v billej som ju kupovala v krabicke a modra je..inak frappe mozem tiez, ale nie velmi..segra robi velmi dobre....z cypra sa naucila..doma mi vkuse robila , bo frappovac doma mame/...nie shejker, ale frappovac...tak ale este zmrku ked do toho supnes..mnamka..ale kaby ostatne eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

angienka
30. jún 2008

jeee jani male brusko mas zlatee a si schudla na prdel i stehna sak caja si ta ja este vacsie mala...

angienka
30. jún 2008

a ja v grecku sa naucila a odvtedy robim furt ale tam z vody a ja radsej mliecko tam huknem teda i vodu trosku...ale milujeeeem-doma zas budeme davat mamina vobec kavu nema rada ale frappe si da 🙂 sa tesim na zahradku si sadneme a dame kaficko a s timmynkom joooj veselo bude a grilovat budeme...paradicka 😉

jankando
autor
30. jún 2008

hej rit so mschudla..sak nevidis ake je obrovske brucho mam...z predu..ti vravim, ze mamca , ze ci dvojicky nebudu.. 😀
nebudu..
jooj, tak vam fajne bude....i ja chcem..grilovacku.. 😉

angienka
30. jún 2008

mohli sme skor no sme necakali ze tak to bude teda aspon my sa tesime mozno ostatni nee...ktovie ci sa nejake stretko zorganizuje vobec...tak dame aspon my dajake ked sa do toho nikomu nebude chcet...fajne bo to uz decka budu vacsie uz nebudeme kojit ta akce po dlhej dobe pre nas si i vypit budeme moct a cez den i decka mozme pritiahnut a to i na noc sa chodi ne dade na chatu ocino mal ted z vysokej stretko na 2dni ta faaajne tak...

angienka
30. jún 2008

nee pekne mas male brusko...fakt nekecam ta z predu to furt tak vyzeraa,to bude chlapcek 😉

angienka
30. jún 2008

janu este raz som kukala foto ale brutal si schudla cela i na brucho si musela predtym schudnut bo taka utlejsia si...parada a kolko si uz pribrala pocas tehu???

angienka
30. jún 2008

tak to nas ivka uz fakt nedocita 😀 a to este asi ani nevyrazili...no ale ja tu asi monology zas budem sama viest 😝

jankando
autor
30. jún 2008

jooj, eni..zase az tak nechval..bo si budem namyslat.. 😝
no v teu som pribrala zatim 4-5-6 killnie viac..a ma doki pochvalila... 😉
neboj, ja som tu tiez stale, ale volal mi john, ze este ostane pol hodku navyse...tak som muslea utekat po telefon do obyvacky..joooj, neznasam to..bo tak tazsie sa stava a pak naraz sa rozbehnem a to nie dobre..znas.. 😠
a mne zase kamoska pisala, ze mam brucho jak ona a ona bude mat dievcatko..ale mne sa tiez zda, ze to vyzera na chlapceka..hej..no mozno to dole vyzera vcelku do pohody..ale keby si videla moje dudy obludy...pani ja uz neviem co s nimi..fakt..asi si z nich odrezem..jak minule som johnovi hovorila, ze mam velke a on , ze odrezeme a ja ze dobre a on, ze nech pockam, ked budeme grilovat, ze si kus da.. 😀 😠

angienka
30. jún 2008

hej 😀 😅 😀 ta vidis a mas po probleme 😀
no fakt ti to tehu prospelo neboj kozlatka sa ti potom zmensia ked prestanes kojit... 😝
nenee to bude chlapcek podla fotky na isto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre