Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
17. aug 2008

a vy co?co porabate?

jankando
autor
17. aug 2008

som tu citala od jednej maminky, ze ju tak bolia bradavky od kojenia a to koji ani nie tyzden...a ze jej az kravcaju..a jak koji malu, tak sa jej vyvrackala a vracala krv...no ty kokos..normalne strachy na mna idu..dufam, ze nebudem mat problema..
som si objeednala nejaky krem na bradavky, ale ci pomoze.. 😠

angienka
17. aug 2008

ahoooj babeny...tak stary rodicia sa vytesuju tak vzali maleho na dlhu prechadzku po takom nedelnom obede a ja som spravila jedno kolecko a mala som dost tak ze budem na nete 😉

angienka
17. aug 2008

jani asi ma zlu techniku kojenia,asi kazdu mamcu novopecenu bolia bradavky na to si zvyknes,sa som mala az pluzgieriky a na kazde dalsie kojenie som sa taaak netesila a maly jak cel pak doma kazdu hodku papat ta si ani neoddychli a bolelo to-davala som ten bepanthen ci co nam to dali v porodke a trosku sa to lepsilo ale to po par tyzdnoch prejde 😉

jankando
autor
17. aug 2008

NO cau eni..tak nakoniec sa kazda jedna ozvala.. 😉 jeeeeeeeeej

jankando
autor
17. aug 2008

takze i ten betapanthen je dobry na to hej...no ten uz doma mam, tak budem uzivat..ale ho musis pak zotriet? lebo som minule (uz nepamatam , v ktorej teme) citala, ze su i take masticky ci kremiky na to, ze uz nemusis ani zotierat, rovno mozes kojit babo s tym..neublizuje to...a ani ziadna prichut nic.. 😉
a asi som tiez niekde citala, ze asi je i dobre, ked si uz predtym masirujes s niecim bradavky...myslim este v tehu..tak ja uz len cakam, kedy dorucia ten krem a potriem trochu..ty kokos, bo sa zblaznim..

angienka
17. aug 2008

ani toto neskodi nam vraveli ze nemusime stierat dolu ked ideme kojit ale lepsie ze je to jasne hned po kojeni natriet a jasan ze hned po tom babo nebude zas jest...takze tak ale ja niekedy i viac krat davala ze po kojeni a pak zas o hodku a to timmy cel o par min jest a v poho tak papal a nic 😒

jankando
autor
17. aug 2008

tak to dobre..i my tak budeme robit.. 😉
ech, ale ma normalne zacali tazit kozy.. 😠 😝 take citlive su dost..zeby sa pripravovali...?
i moj gyndar (John) mi oznamil, ze sa moje telo uz pripravuje na porod.. 😀 😝 ze som uz asi trochu otvorena... 😝 vidis, naco mi take prehliadky z dola od lekar, ked ja mam vlastne jedneho doma.. 😠 😀 😝 😀

jankando
autor
17. aug 2008

chjo..dnes zaciname 38 tt..teraz som nazrela do pasu...

angienka
17. aug 2008

😀 mas doma odbornika 😀

jankando
autor
17. aug 2008

to jo..to mam.. 🙂 😀

jankando
autor
17. aug 2008

Doteraz sme sa hadali na mene,Eni..lebo si zmyslel jedno meno, a to podotykam, ze nejaky futbalista sa tak vola ...ta sme sa stale na tom vedeli pohadat...lebo ja ze nie, ze meno uz mame..a on furt svoje..no vcera som mu vysvetlila, ako to je..ze ja som tu dievca a mam byt jeho princezna, ze mi ma vsetko odobrit..tak nakoniec po premyslani a prehovarani pristupil teda, ze nebude tamto meno..bo by som mala dost.. 😠 😝

angienka
17. aug 2008

jaaaj a jake vymyslel???Si mala sfotit este brusko janul nech vidim ci je to chlapcek 😉 😎 abo dievcatko...
a u nas ja som vymyslala posledne dni pred porodom som mala take pochyby ze sme zle mena vybrali a ze sa mi uz tak nepacia a vymyslala som... 😒

jankando
autor
17. aug 2008

NO JOHN chcel, ja neviem ani ako sa to pise...ale cita sa to adebajo....a skratku john hned vysvetlil..bajo...a to jeden futbalista sa tak vola...adebajo..chapes..ja mala dosti...vazne.. 😉
no a pre dievca vsetkym john povedal v praci, ze chcem Lauren, a ze vsetkym sa paci to meno, len mne uz prestalo..mne sa najnovsie paci Khloe (kloi sa cita.) ale rozmyslam s tym h tam alebo bez neho..ale john tiez este hlada na nete nejake mena..lebo bude svanda ked pride dievcatko.. 😀 😵 eni, snad zajtra mozno niecopofotim, mame ist do mesta a pozriet jeden dom, tak pak pofotim..musim dat nabuit baterky, bo su uplne vystavene.. 😠

angienka
17. aug 2008

mam nove fotecky ale nejak cucim ze uz miesto v albiku neni,asi urobim druhy no fotime jak najaty a akurat vcera sme vyberali fotky bo ted je dobra akcia ta ze dame vyvolat a posleme online cez net,ved my este ani svadobne nemame len co nasi nam dali par inac vsetko na cd ckach a v pc poukladane 😲 hamba nam 😝 ta ted sa s tym ocino hral a orezaval ich...no a timmyska fotime asi kazdy den-ten ma uz viac foto nez my so segrou dokopy za cely zivot a to nasi tiez fotili docela dost 😎 😀

angienka
17. aug 2008

jaaaaj ta som sa nasmiala 😀 😅 😀 no to je hrozne meno este ze si mu to vyhovorila 😀

angienka
17. aug 2008

hmmm dievcenske sa mi obe pacia,ale to chlapcenske 😕 nie 😀 je smiesne a vraj bajo 😅 🤐
ok ta sa tesim na new fota 😎

jankando
autor
17. aug 2008

hej, eni urob druhy, sak tu myslim mozes tri albumy mat, ze.. 😉
a to meno, no to je..ale ono je i tak africke a na jednej strane ho chapem..nasiel nieco take , co poznaju iv europe..vies..mne sa tiez pacia par mien africkych..ale ked Sean Peter ma uchvatil a som spokojna, my ho po slovensky budeme petulko volat a po anglicky sean...a jedno meno co sa mi vcelku pozdavalo, tak jeho brachovi sa pred 2 tt narodilo tiez babo a oni mu dali to meno, tak nebudu dvaja bratrankovia s rovnakym menom..jak my sme boli kopec Janiek v rodine a pak nas volali cislami.. 😠

jankando
autor
17. aug 2008

no bajo..a mne hned napadlo, ze princ bajaja.. 😀

angienka
17. aug 2008

no ved hej,ale je to meno take divne ked nebudete v afrike zit a tiez ma napadol bajaja 😀
no uvidim asi urobim alebo este premazem zas par fotiek 😖

angienka
17. aug 2008

jani tak jak u nas Jozef a nasi strasne chceli mat chlapceka jozinka a ted ked ja som mala mat chlapca ta celi aby sa volal jozko ale ja necela u nas v rodine je 20chlapov a z toho sa 15vola Jozef 😀

jankando
autor
17. aug 2008

sak vytvor novy album, lebo to po tri mozes mat a mas len dva nie? 😉
rychlo,rychlo , nech obkukam toho vasho fesaka.. 🙂 😵 😵

jankando
autor
17. aug 2008

no to tak...a tvoj tato..teraz dedo Jozef..jak z pohadky.. 😉

angienka
17. aug 2008

jj viem ze 3,ale este ani 3mes nema a ja uz plne albumy 😀
no tak ted si davam do tela...som si kaloricku bombu spravila a este nasi si robili a ze ci necem a ja ze ne ale ted som 2nasobnu urobila,mnaaam vienettu a vafle a banany a na vsetko kooopa slahacky 😎

angienka
17. aug 2008

hej sak i on sam sa smeje ze je dedo Jozef 😀

jankando
autor
17. aug 2008

len papaj papaj..
ja nejak ted na ovoci ficim..ale uz bych dala i kolace...zse budem musiet skocit do cukrarky.. 😉 😝
i tak cakam na mamcu a nech nam upecie jej makovniky a rozky plnene..to vie najlepsie..mnaaaaaaaaaam.. 😉

angienka
17. aug 2008

jaaaj a ty to nezvladnes???Ja som tu cela od mamky pochytit nejake recepty bo doma nevem co varit ale ked som tu ta sa nechavam len rozmaznavat a nic nevarim 😉

jankando
autor
17. aug 2008

neeee..ja nie...ti pisem, ze cakam na mamcu...na makovniky i na rohlicky.. 😉

jankando
autor
17. aug 2008

i ked my dava recepty mamca, ale predsa,.no ja som tak trochu lava..

katka755
17. aug 2008

ta ste sa rozpisali az som cumela.mali sme navstevu a teraz sme zase same.a tiez na kysnute za mamcou cakam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre