Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
24. aug 2008

tu som-tu soooom 😀

angienka
24. aug 2008

konecne som sa tu dostala a napadlo ma,ze som sa ivci neozvala,ale nebolo kedy-dnes tu mame kermes ta prisiel moj strycek a som robila tortik-mnaaaamkovy 😉 a timmyno bol dnes hrozny vkuse reval ja neviem uz co ale konecne som ho uspala a som si vydychla,nic len krik a stale sa chcel pretacat-zeny neuverite ale to moje dite je take hyperaktivne on sa vam uz pretaca a pasie jak divy tu hlavu vydrzi tak dlho dvihat a tak hore ze je to neuveritelne 😠

angienka
24. aug 2008

janus aj moju mamku seklo a svokra uz mesiac marodi tiez zo zadami ☹ a mna taaak bolia tiez hruza ked kupem a som kus ohnuta a pak sa narovnam ta to boleeest 😢
no nic to asi tu zas nik neni 😖 ivci sa budem muset zajtra ozvat,nech nemysli ze som sa necela stretnut 😒

angienka
24. aug 2008

janu to co si dala phota tvojej segry a ta posledna je supeeer som sa pobavila 😀 😅

jankando
autor
24. aug 2008

Eni, dala som phota, aby mamca videla, bo jej jak posielam cez skype napr. tak jej doruci len v malom a nemoze na to kliknut aby to otvorila vacsie..cize som ulozila na kona a ze poslem mamci..a zabudla som vymazat..no a dnes mi prisla od jednej holku IP...ze ktory je otec mojho dietata ci ten cierny a ci ten co sa s nim za ruku drzim..a ja nepochopila, ja zabudala, ze som segrine fotky dodala..a ja ze to je jeden a ten isty....len je ostrihany..ja som myslela ze to rozdiel v vlasoch nie a ona ze nech nieco akoze neklamem..ze jeden je biely a jeden cierny....a ja som pak pochopila, ze to som dala fotky segrine..a ja ze to segra so svojim nie..ze to nie ja..ta ze sa podobame..a ja si myslim i tak ze nie
a na com si sa pobavila?

jankando
autor
24. aug 2008

JOJ, eni, pochopila som..
to Morgan moja so segrou..teraz som nakukla do albumu..bo ja fakt zabudam, mi odchadza pamat.. 😠
no to hej, take krasne su...obe..a najvaiac moja havkaa..akurat tam tak pristane ne? 😎 😀

katka755
25. aug 2008

sranda no s tym ze ktory je teraz tatko.....ale no zo segrou sa fakt podobate to je pravda.....
este ze to zebudanie poporode prejde...
vcera sme boli pri mamke tak bolo super ze sa mi nechcelo prec no nemali sme ani veci na spanie,neboli sme pri nej od kedy marek odysiel a to je tam uz 4tyzden teraz zacina piaty ale ked bude vsetko ok tak do piatku by mal odcestovat z nemecka.
eni a to je asi v pohode ze si nemala cas ani ivca ho nemala sme dnes volali ze mali strasne rusno..

angienka
25. aug 2008

ahojky...
Kati kiezby to zabudanie preslo...ja sa uz citim jak debil ☹ som vymleta,nic si nepamatam akoby to som ani ja nebola 😝 no co uz s VS sa mozem uz asi i tak rozlucit tak co uz...hej a ja jej este stale nenapisala...no vidis to a sme doma 😀 skleroza moja 😠
a jani dobre fota a ste rovnake so segrou takmer jak dvojicky 😉 😀 ta to dobre si myslela ze si z nej prdel robis bo chlapov mate uplne odlisnych to aj slepy by spoznal ze to neni ten isty 😀 😅 😨 ta tak hej segra zalaskovana konecne,to je parada-aj im to tam svedci 😉

angienka
25. aug 2008

no kati ty sa mas budete spolu skor nez ja s muzikom 😉 uz sa na nho taaak tesim 😵

angienka
25. aug 2008

cucim ze ti uz naskocil 40tt 😕
fiiiha,nejak to zbehlo sa mi zda jani,ale tebe asi nie,co??? 😉
no nicto,timmynko mi este chrupka-ja mam cas ale tu zas tradicne nikto 😝

jankando
autor
25. aug 2008

Caute baby...
no so segrou sa mi zda, ze sa uz cim dalej tym menej podobame..ale ak mysliete.. 😀 😎
hej, ta sak toto...ale keby ta holka napisala, ze ci ten cierny a ci ten biely je moj, ta by mi asi doslo, ale ona ze ktroy ci ten tmavy ci ten co sa s nim za ruku drizm...ta ja reku, ze to ten isty, len je ostrihany.. 😀 😀 😀
Eni, naskocil..ale ja i tak mam o 1 tt viac tuna, cize sme na zacitaku 39 tt...
ale i tak sa nam to blizi nehorazne..a tak jak ivca bola nerva, i ja zacinam byt, ze kedy to uz pride, lebo ziadne porodne bolesti nic...akurat ma vcera chytila brutalna bolest, ale to nie su kontrakcie...ako by som to vysvetlila...medzi funou a nohou na pravej strane, ale brjutal...ze sa mi tazko vstava z postele, ze sa mi najtazsie v zivote prevracia, ci otaca..prosto brutal, tak sme volali do nemocky a zase raz mi poradili paracetamol (paralen), horucu vanu a pocitat, ako casto mam tie bolesti..hlupaci..sak sme hovorili, ze to mam vkuse tubolest, ze to nie ze odchadza a prichadza..bo oni len na kontrakcie myslia.. 😠 no takze tak..neviem si vysvetlit z coho ta bolest a prechazda mi brutalne dostehna, az ku kolenu..ale zaujimave je, ze len jedna strana ...a tiez ked spim a pak sa otacam, tak mi tam nieco praska..dufam, ze vsetko oki..bo bych sa pycla...

jankando
autor
25. aug 2008

kati, ta obdivujem, ze dokazes byt tak dlho bez mangela, ja by asi nedokazala..a zvlast este s detmi.. 😠

angienka
25. aug 2008

jani ta to divna bolest a nemoze to byt pretazenim,akoze ted tvoje nohy drzia vacsiu vahu ta mozno aj to alebo nevem 😕
zeny kazdy den ja peciem dnes pre zmenu slivkovy kolac s posypkov-kysnuty a aj pecene buchty s tvarohom aj slivkovym lekvarom 😀 tak musim davat bacha pri tom zabudani aby sa mi nespiekli 😠

jankando
autor
25. aug 2008

Eni, i na to som myslela, ale to by ma asi obe nohy boleli..a ono to boli len na pravej strane a prava noha...akurat som trosku citala naokolo a mozno sa mi panva roztahuje? lebo par bab pisalo, ze nejak po porode sa im panva dala naspat..nechapem ako to myslia, no mozno..mozno sa mi pava rozhahuje.,..lebo vazne je to bolest ako keby kost bolela.. 😕 neviem, neviem.,..
a kukam eni, ty riadna gazdina.,.boha, to len ja som taka lavoruka..? 😠 😠 a este ...baby tupisu, zejak koja, tak ani ovocie nejedia, ani kukuricu..hej?> i vy tak?>

angienka
25. aug 2008

jani mna tiez bolela po porode len jedna noha v kolene jak som ju pretazovala viac nez tu pravu lebo som vstavala prave nou a celou vahou aj s timmykom 😒
a kosti ale to by ta funa bolela ne stehno a to tie panvove kosti sa roztahuju aby ti tamad mohlo babo prjst vies?

angienka
25. aug 2008

do prdele kon jeden blby zas som mala text a zrusilo ma 😠 kaslem na to

jankando
autor
25. aug 2008

cize nepochopila som.moze to byt tou panvou ci nie? 😕

jankando
autor
25. aug 2008

joj, ja nechapem a dufam, ze vsicko ok..
teraz posledne dni este nech ma nieco boli a hruz je , ze john s chrbticou problemy, ja ked zalahnem tak sa mi tak tazko stavia, musim prve rozchodit, treba nam dostahovat , nakupit jedlo, nakupit blbosti v meste, co este chbyba a mamca pride..ajaaaj. prave teraz na nas idu bolesti.. 😠

angienka
25. aug 2008

neneee jani to i ja lavoruka,no buchty mi uz idu ale ten kolac som robila po prvy krat a mamka mi radila ako nanho...a prave som ho bola vybrat a vyzera fajn....tak som tam flakla este buchty a uvidime,ale ten vcerajsi bol teda riadna mnamka i ked nevyzeral moc lakavo lebo sme ho nenechali stuhnut a hned sa nan vrhli 😀

a k tomu ovociu-radili mi ze nic cervene okrem jablka...no ja milujem melon a aj jahodovy kolac ta som zistovala a mamce vraveli ze jahody by neskusali ale melon neskor hej tak uz som ho jedla 3x a pohodka aj varenu kukuricku som si dala 😉

jankando
autor
25. aug 2008

no a zabudla som dodat, ze este si musim odrodit predsa..ale na toto sa tesim, len aby vsetko vyslo dobre.. 😉
potom uz i na bruchu budem mct hajat, i ked totho vela nenaspoim ale co uz...i uz ten velky bender pred sebou nebudem mat..

angienka
25. aug 2008

jani moze ale nemyslim ze by ta bolelo stehno to asi tazko ale okolie funky hej 😉

angienka
25. aug 2008

jani tak sa nestresuj viem ze ces mat vse tip top,ja som sa na to vyprdla nasi ked dosli ta prisli do takeho chlievu a to tiez v tom nasom baracku boli po prve a taky svinec ze sa prejst nedalo 😲 no co uz 🤐 ale to uz bol timmyk na svete...
jasne lah na bruchu 😀 som si nemohla v tehu odvyknut od toho 😝

angienka
25. aug 2008

tak co sa deje,zeby si si sla zas lahnut? 😕

jankando
autor
25. aug 2008

eni , tu som, len rozmyslam, ze toho mame na zajtra vela a nic v chladnicke, ze sa pojdem sprchnut a skocim do jednoh oslovenskeho obchodu..pomozem si tak, ze zajtra by sme mali o jeden obchod menej..len sa bojim aby mi na verejnosti nepraskla voda, bo by som sa pycla..snad nie.. 😠

katka755
25. aug 2008

no jani aj mna tak bolelo to ta panva a tiez iba prava strana druha vobec.aj mne je tazko bez neho a ja uz niekedy nervacim tak ze to schyta bracho alebo mama,je to tazke ale zabijem sa ked ho milujem a nemyslilm na to ze keby som mala ineho co by sedel s nami doma ze by mi bolo lepsie take nieco ma ani nenapada.jeto proste tak jak to je.chyba mi sialene ale lubim ho on lubi mna mame zdravucke deti a tak mi neostava nic ine len si zelat aby sme boli vseci zdravy a dufat ze v starobe si to vynahradime.niekedy mam z toho taky pocit ako by sme este boli tak suprovo zalubeny jak ked sme sa spoznali a to vsetko preto ze sme menej spolu...teraz je 5tyzdnou inac je 6 tak to az citim ze pride skor.....stale ked pride lahneme vsetci na gauc ci postel vykecavame az kym nie sme hladny,mala mu vsetko rozprava je to uzastny pocit a on nas tak pocuva je zlaty jak tatko tak aj manzej

katka755
25. aug 2008

sa vykecavam nejak a teraz my este viac chyba,jaaaaaaj ale dufam ze v sobotu uz bude s nami
eni ja som este kysnute buchty neskusala nejak sa bojim ze sa nepodaria tak to vzdam,ale niekedy by som si dala a najviac vtedy kd tu nie je mama
a baby my to mame mozno aj sudene byt spolu aspon dufam mi sme tak aj cez datumy spojeny vam to rozpisem
ja som narodena 11.04 meniny mam 25.11
marek je narodeny04.11 a meniny ma 25.04 vsimli ste si????

katka755
25. aug 2008

deti mame ...
baska 7.5 o 10.55
tamka5.5 tiez o 10.55 ale vecer to je ta je na moj vkus az privela zhody aby to bola len nahoda nie?

jankando
autor
25. aug 2008

No kati, i taka nahoda byva.vy ste si sudeni.. 😉
a fasa, ze si taka vlemi zalubena..ja mozno az tak veelmi nie, ale samozrejme, ze lubim svojho, i mi straasne chyba, ale viem byt i opatrna..teda my sme sa tak rozpravali, ze zivot by nam neskoncil , ak nam dvom nebude sudenen ostat spolu..inokedy by som si myslela, ze sa zabijem ak bych ho stratila, a teraz nie...ale to neznamena, ze ho nelubim a ze s nim nerada travim cas..lubim ho, chyba mi , iked sme spplu kazdy den....su i zle casy, i dobre...ale podla mna, tak to ma byt..lebo slnko tiez nesvieti stale...stale pride i noc.. 😉
no nechajme tak....hlavne je, ze sme vsetci z\darvi a mne uz ostava len si praiat aby moje babatko bolo zzdarvucke a my sa mu budeme snazit poskytnut co najlepsie podmineky pre zivot.. 😵 😵
joj, uz teraz ho tak lubime..sa hadame s johnom koho je viac a ja mu , ze moj na 60% a jeho na 40% a naopak... 😀 😀 😀 a do toho segra, ze sak mi poziacias nie a ja ze nie...ze to moje, a ona, zenebud sukromnik... 😉 a este mamca, ze nam ho zoberie na slovac nech my tu obaja makame, sak by ch sa zosalela... 😀 😝

jankando
autor
25. aug 2008

Sikulka som, uz som spat z obchodu, len prd som nakupila, nic tam nemali a to co mali , bolo vsetko takze, tak som nic moc nenakupila...jedine tak jogobelly tie velke..mnaam, tak tie mame radi obaja...a tiez kopec sldkosti, a nic ine...muky som chcela, ale take takze ja nemozem.. ☹ zajtra zase s johnom, tak si to chudak odnesie.. 😀 😝
inak mamca mi hovorila, ze mam davat pozor, ze niektore zeny sa tak vyklbuju...a to viem, bo jedna taka indka so mnou robila, co sa tak vyklbila brutalne, ze chodila jak konik..a to sa nesmejem, straaasne nasiroko..ono to manieco s panvou a ja necvicim..do riti..mam sfuknutu loptu..och , ja dam Johnovi..on ju furt sfukuje, bo firt len zavadzia a i tak na nej nesedim. 😠

angienka
25. aug 2008

kati to bolo nadherne vyznanie a je to pravda ze vam to vydrzi a budete si vzacnejsi...uz len podla toho to vidim ako my ked ja tu ostavam dlhsie hoci len o 1tyzden a jak sa na mna potom strasne tesi a vari mi a upratuje a ked sme spolu polroka kazdy den tak je to normalka a teraz sa ideme zblaznit ked sme bez seba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre