Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
25. apr 2008

😀 😀 😀 ..len neprehanaj, i ked pracka by za teba vyprala.. 😉 😉

angienka
25. apr 2008

no ale nepozehlila 😒

angienka
25. apr 2008

neneee,pustim sa radsej do dozehlenia mimi veci,je ich tam uz len par a mam to rozlozene v strede obyvaku,tak nech to nezavadza 😉

jankando
autor
25. apr 2008

no to hej,ale ved ty prdis nie na zehlenie..to ja nepridim... 😀 ja musim, no aj chcem samozrejme..ale nechce sa mi ..tak odkladam , odkaladam a potom naraz zehlim take kopiska a pak do nemocky beham... 😠

jankando
autor
25. apr 2008

tie tricka na tej stranke su bombove.. 😀
a ze on mi to urbil.... 😀 😀 😀
fasa, hned zajtra pojdem do obchdov a popytam sa zakolko robia take potlace..aj ja chcem take pre mna a pre john

angienka
25. apr 2008

no ja hej a pak muzik chudak bud sa podujme abo chodi vo vykrcenom 😀 ked on ma milion triciek a pozehlim a cely vesiak plny a on vezme raz jedno pak ho hodi zo seba neda na vesiak a je vykrcene tak uz len do prania a zas nove a mam radost potom,tak mu na to kaslem 😝 ale mimiskovi pozehlim,to mam pri tom taku radost-su to rozkosne vecicky.

angienka
25. apr 2008

no tu by to bola riadna sila keby som v takom vysla vonku...a na sr ani nevravim 😀 a furt len s muzom bys musela chodit 😉

jankando
autor
25. apr 2008

ja tiez tak...ale co uz...esteze nemusimprat rucne, lebo to by som sa bodla...ver mi... 😠
ja by chodila, nech sa kazdy smeje... 😀 😀
ja mam par triciek s napsimi a rad ich nosila, bo to ludi provokovalo, ale nie take o tehu ..

jaduska
25. apr 2008

janka, asi ma poznať nebudete, ja som z Giraltoviec a do Svidníka chodievam iba rodiť alebo vybavovať doklady 😀 Do školy,aj do práce som chodila do Prešova, takže trochu opačným smerom 😵

jankando
autor
25. apr 2008

jaj..no neva..ale si od nas, od vychodu.... 😝
aj tak sme rady , ze si sa pripojila

malibuu7
25. apr 2008

no ahoj bambulky tehulky...
tiez vitam Jadusku...
baby tie tricka su fakt bombove... ale ako vravite aj drahe, kebyze ste si to davali robit v nejakom fotolabe, tak je to tiez drahe. Ale ja som to davala v copyshope, proste tam tlacia rozne veci aj natisky na pohare a take. a tieto tri bodycka a moje tricko ma vysli na nejakych 150 kc, teda to nazehlenie a tie bodynka 30kc/ks a moje som v tescu v akcii kupovala. takze maximalna pohoda. Alebo si to mozete dat nazehlit na nejaku svoje oblecenie, do ktoreho sa vojdete. tot moj nazor.

Angienka, skusim pozistovat v tom fore... ale az budem mat viac casu, ja nejak stale nic nestiham.

mimochodom, sa to tu pekne rozbieha. pomaly ale isto. same mnamky papate. Aj vy ste teraz take na sladke, ako ja? bo ja nenormalne 😒 no ale co, doprajeme si... 🙂

jankando
autor
25. apr 2008

ahoj malibuu7......no ja zo zaciatku tak do konca 4 meiaca som vobec sladke nemusela, coz ja inak sladke milujem 😵 , no ale ted som jak posadnuta...dnes som dokonca horku cokoladu tlacila, coz ja cokolady nemam rada... 😉
uz som spominala, ze som si raz davala na tricko moje foto aj mojho psika a ale to nie nazehlovacky, ale z fotiek a za jednu tricko som zaplatila 10 libier..coz je okolo 400 sk teraz asi..tak to dost draho vyslo, ale zajtra pojdeme do mesta a musim pozistovat ako to po anglicky vysvetlim,ze nazehlovacky a popytam sa niekde..ja by take chcela veeela...milujem veci s napismi,....
inak ako slavka? si s nou v kontakte?..pozeram ze tu mas svadobne foto, brali ste sa doma? 😉

malibuu7
25. apr 2008

hm tak to je fakt drahe, jak pises....
slavka??? ked prideme domov, tak obcas zajdeme niekam vonku posediet a tak. ale uz malo, bejvavaly ine casy ☹
hej svadbu sme mali na slovensku, 07.07.07 bolo to uzasne, by som zopakovala

jankando
autor
25. apr 2008

hej, tak to super...ja akurat stretla ked osm ted bola doma jej svagrinu (Igorovu segru) a hla sa..ona ma bejby tiez, vydata a Igorov bracho (moj spoluziak zo zakladky) mal akurat svadbu ked som bola doma...cakaju dvojicky..no toto... 😀 😝 .. a vraj Slavkina babika ma uz 4 rocky..no zbehlo to riadne.... 😉

jankando
autor
25. apr 2008

no my uz do hajan ideme, zajtra nas caka big shopiing day.....tak ideme ku tatkovi zalahnut..
dobru nocku vsetkym tu ...( asi az dve sme tu boli..😉)) 😵 😵

angienka
25. apr 2008

zas ste sa rozkecali...stale ked na chvilku odskocim 😉

angienka
25. apr 2008

heeej tak ja som vas nestihla ☹
Konecne si vychutnavam muzicka doma,aj kolacika som upiekla a on mi tu andilek zaspal a ja chcem pozret jeden filmik,tak cakam az o polhodku ide 😝

angienka
25. apr 2008

Malibu aj my sme vsadzali na sedmicky-no nie celkom nam to vyslo-my sme sa brali 7decembra 2007,ale vsetko sme davali po sedem 😉
A Slavina uz tolko ma???Fuha...no fakt,ale to zbehlo 😝

angienka
25. apr 2008

Skoda o copyshope som este nikdy nepocula a neverim,ze tu daco podobne je...mam predsa este nejaky ten tyzden do porodu,tak by som to stihla...
Pozistuj-tiez bys to este stihla a isto sa ti to oplati 😉
A co sa tyka sladkeeeho to likvidujem jedna radost,do 4mesiaca mi chutnalo ovocie a pak jedla slane a sladkosti,kolaciky a zmrzka hlavne-doma mam vzdy aspon 4nanukove torty 😀

jankando
autor
26. apr 2008

caute baby, ak ste tu niektora... 😀 😀
no dnes sme boli v meste, vela sme toho nenakupili 😉 , len peniazky dost pustili...ale nevadi..nieco som pofotila, ale to este len take chudobne..este sme len zacali...ale doplnime.. 😉 dam mozno pak do albicka...ale ani nepozehlene nic, to len vybrate zo sackov...a ani neprate este..az neskor..az sa to nakopi...
inak na ten copyshop som sa zabudla opytat... 😠 , bo john nas suril domov, lebo ze futbal..no aj tak prehrali... 😀 😀
no a pozistujte, pozistujte babky o tych narokoch..ja bych tiez chcela..
inak doteraz som pasala vsetko jedna radost, ale dnes pri obliekani som mala dost..lopta nenormalna... ☹ 😖 ....sak vyzeram jak keby som bola v 40 tt a nie v 21 tt// 😒 😠 😖
no ozvite sa niektora az dojdete...
zatim pa a pekny dnik

malibuu7
26. apr 2008

AHOJKY bambulky.
tak ja vas stihnem precitat, ale som leniva nejaka odpisovat 😒 juj dneska som taka utahana a tak strasne sa mi uz pohybuje, Boze, uz nech to mam za sebou. Nie zeby m drobec v brusku vadil, ale za posledne dni mi dost podrastlo brusko a je to uz fakt katastrofa aj pri obliekani.
angienka: sedmicky su krasne, tak nech budu stastne aj pre nas
hej slavkina Kristina je uz fakt velka slecna... si pamatam jak chodil s bruchajdom do skoly este.... 😀
jankando: takze velke nakupy mas za sebou, este si to uzivaj kym mozes.
mna ked chytili krize, ta som tyzden vkuse lezala, jak som sa nemohla ani posadit ani otocit, strasne to bolo. juj.

jaduska
26. apr 2008

Ahojte žienky,

malibuu posledné týždne tehotenstva sú najhoršie, čo sa pohodlia týka. Ja som si nevedela nájsť dobrú polohu na spanie, lekári odporúčajú spať na boku, ale mne sa najlepšie ležalo na chrbte. To sa však neodporúča, kvôli prietokom, tak mi to vždy trvalo, kým som sa nejako uložila 😉

Jankando som si pozrela tvoj albumček 😉 Nechcem vyzerať nejako premúdrelo, ale všimla som si, že tam máš veľa olejčekov...v súčasnosti sa dieťatko olejovať neodporúča, lebo "zlenivejú" mazové žľazy a bábätku hrozí suchá pokožka. Ale určite prídeš sama na to, čo je najlepšie. Ja som svoju prvú dcérku kúpala každý deň a stále olejovala a mala atopický ekzém a doteraz má problémy so suchou pokožkou, až také červené vysušené fľaky sa jej robia - ako ekzém. Druhú dcérku som kúpala každé 2-3 dni, teraz ešte menej, neolejovala som ju a nemá žiaden problém s pokožku (ťuk-ťuk na drevo). 😵 A cumlíkový teplomer som pri malej tiež nevyužila, ono ho to bábo vypľúva, takže teplotu s tým asi veľmi nepomeriaš, skôr by bol lepší ten do ucha, čo zmeria teplotu za 3 sec.. Ale ten cumlíkový využije aspoň staršia, lebo ona zas nechce držať pod pazuškou. To len také moje postrehy, dúfam, že ťa to neurazí... 😉 Pekný večer všetkým 😎

malibuu7
26. apr 2008

ahoj jaduska,
mas pravdu ze to je tazke s tym pohodlim... snad to este nejak vydrzim. aj mne sa najlepsie lezi na chrbte, na boku ma aj pobolieva brusko, ked si nenajdem tu naj polohu. no a este ma strasne boli lava noha v klbe zvnutra, ale ani neviem ci to je bolest, ci co... chjo

jankando
autor
26. apr 2008

caute...
malibuu7...nooo, velke ako velke nakupy mam za sebou, ale i tak ma nohy nenormalne boleli..brutal...a vies,ono mi nejak cez noc veeeelmi brucho vyrasatlo.. 😝 , ze som myslela, ze uz nic na seba neobleciem..ja vyzeram jak v 40 tt...hroza.... 😠 ..no len dufam, ze neporodim nejakeho 5 kiloveho valibuka.. 😖 ...ale nie, mne nejako zacalo chutit..to vsetko co som stratila v prvych mesiacoch , teraz naberam rapidne...
jaduska...,.no ja chapem, ale zase tiez nemozes brat vsetko tak , ako sa deje kazdemu, pretoze kazdy sme iny a kazdy ma iny organizmus, imunitu..neurazila som vobec.. 😉 nemam zac....kazdy nazor, dobry nazor.. ja podla seba sudim, my sme vsetci surodenci vyrastali na tych olejickoch i manzelikovi sa pozdava, tak snad to zvladne aj babo..uvidime, ak nie, tak my dvaja urcite vyuzijeme a co sa tyka cumlika, no vies...aj ked babo nebude chciet, ja mam dobry pocit, ze som nieco pre mna pekne a uzitocne kupila.... 😉 ..ak sa nevyuzije, nic to za to.. 😉
ale dakujem za rady...inak , ak bude mat pokozku babo po priatelovi, tak mi ver, ze to potrebuje veela oleja... 😉 😉 ..z vlastnej skusenosti viem.. 😉
no baby, ja dnes taka unavena po tom nakupovani a moj mily si zmyslel, ze pojdeme do kina, tak sme ted dosli...film bol bombovy..riadne som sa schuti nasmiala...odporucam.. 😀 😀 ....az ma babo koplo jak som sa tam rehlila.. 😵 😵

angienka
27. apr 2008

Zdraviiim,tak idem ti nazret do albicka a hned vas docitam,dnes musim ist ale skoro hajat-zajtra zas vybavovacky a gynda cakaju...no mam dobru novinku...zajtra idem po karticku cesku teda zaziadat,neviem ci som tu uz spomnala,no Jani ty o tom vies jak nasi pisali staznost ze preco mam problemy tu so zdrav starostlivostou a oni to presetrovali a dospeli k rozhodnutiu ze mam ist na mangelovu dravotku s oddacim a musia mi vystavit karticku ze nakonec predsa mam narok,ona tvrdila ze vsetko vytelefonovala a ze to nejde len ak dostanem trvaly 😠 😝 ☹ 😒 😠 😠 😠

jankando
autor
27. apr 2008

noo..to je super..tak sa tesim s tebou.....tak pockaj..mas ci nemas narok..ale ja t itiez hovorila,ze musis mat po mangelovi
lebo moja sesterka tiez tak..bola doma na sr a jej mangel tu pracoval a ona neplatila tu do zdravotky ani tu nerobila a v 7 mesiaci tu priletela a na mangelovu zdravotku tu porodila..takze sa to musi dat.nejak/ 😠 😝

angienka
27. apr 2008

no musi ale tie na uradoch ho.no vedia...takze radsej povedia zeto nede a nic sa s tym neda az kym nemas to a to...a to a to trva 3mesiace niekedy tak si odkladaju pracu a zjedodusuju...

angienka
27. apr 2008

Janu vecicky su pekneee,najviac sa mi paci zirafka a ta kombinezka 😉 inac my sme dnes opekali a slnili sa na zahradke a aj sme sa tam fotili,takze zajtra mi muzik stiahne fota do c a ja ich ridam,tak uvidite jak som sa rozrastla 😀 😝

jankando
autor
27. apr 2008

oki..taksa tesim na zajtrajsie fota
😉 😉

angienka
27. apr 2008

no sa zlaknes 😀
Asi aj ja,bo to len s mobilom fotila svokra-tasom nevidela ksicht-to tiez bude pohlad ale ten pupik bol giganticky 😝 sama som zvedava a aj tie veci dufam stihnem pofotit.
Hlavne som zvedava ako to poriesim zajtra a jak dopadnem na gynde.Ked ma svokra strasi ze mi poriadne kleslo brusko ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre