Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
24. nov 2008

tak dobru noc 😔

katka755
24. nov 2008

no pozeram ze vyberate vo velkom

eni ta nasa je ako ta na tom druhom odkaze a funguje tak ze ta spodna umela cast je pevne priputana a ty len to sedadlo posunies k sebe do predu a mas to v lahu,je to urcite pohodlnejsie ako vo vajicku si myslim.
no a ta tretia je fajna a ta stvrta tam vyzera ze tam este nieco umele na spodok potrebujes ked chces na lezato davat nie?nezda sa vam?

katka755
24. nov 2008

jozko je zlatucky,este ta nekusol?jeeeeeej ............ nechcem take zazit taky ostry zubok to musi boliet.my este taky cerstvy mame tak zatial neboli ked kusne

katka755
24. nov 2008

baby som si precitala tu poslednu sedacku a je dobra nooooo je to 1sedacka za vsetky3......

katka755
25. nov 2008

dobre ranko baby............

uz mi je trochu lepsie,len mala ma stale plny nosik,v noci sa jej tak tazko dychalo.no dufam ze dalsia noc bude lepsia

angienka
25. nov 2008

hej holky ta neviem keby ze sme nemali vajicko ale tu 3v1 ta som spokojna ale teraz je jedno ci kupime do 18,ci 25kg a potom podsedak alebo ci vezmeme taku 😝

angienka
25. nov 2008

idem sa pochvalit ze dnes noc omnoho lepsia i ked som vstavala casto k nemu ale dnes sa ani raz nepretocil na pasenie taze ho netrebalo az tak uspavat ked sa prebudil a dokonca sme spali skoro do 10.30 a doted sa tam este smiali a santili moj chrobacik a to uz jak vzdy 19.15 spal vcera 😀

malibuu7
25. nov 2008

dobre ranko...
tak to je dobre ze obe ste na tom lepsie...

angienka
25. nov 2008

jj a co vy ivi???A co skola ted sa neucis???

malibuu7
25. nov 2008

nooooo eni ucim buducu sobotu chcem ist na skusku uz a mam aj zápočet tazky, tak som zvedava ako dopadnem... hlavne drobco mi teraz chodit spat na noc medzi 00.00 a 1. hod... takze vobec sa neucim, cez to pri nom neide a uz ani vecer a v noci ved potrebujem aj ja spat 🙄 no ale snad to nejak dopadne

angienka
25. nov 2008

hej ta to ja by ted aj brala keby tak chodil spat jak dakedy som ho mala nauceneho a spali sme potom dlho ta to bolo lepsie bo mi to rychlo zbehlo ked sme vstavali o 11tej,kym som sa vykupala,nakrmila ta pomaly aj muzik vstaval ta mi den neprisiel taky dlhy a nudny a teraz no dnes sa nestazujem to som cumela ked som kukla na hodinky ale ked je hore uz od 9tej ta 6hod sa pak nudim kym muz vstane 😠
Tak drzim paste,no ale potom ti dlhsie spinka cez den,ale po ranu sa ti do ucenia asi moc nechce,co?

angienka
25. nov 2008

konecne som si svojho protivu uspala ta som zvedava vcera spal 50min cez den ta dufam ze aj dnes bude... 😝 idem okuknut tisk kalendarov 😀

malibuu7
25. nov 2008

no myslis ze mi spi dlhsie cez den?? cosi... okolo tej 9 vstavame a potom do vecera 2 dakedy, ale malokedy 3 krat pospi hodku... ked sme vonku tak aj 2 hodky cez obed... nezmar je z neho... ked my chceme vecer ist spat, tak na neho vtedy šalenie ide.... no mas pravdu rano sa mi vobec nechce ucit... voooobec... ale suhlasim s tebou, ze ked dlhsie spime tak potom ten den tak ryyyyyyychlo ubehne.... a ked vstaneme o 7 🙄 tak sa vlecie neskutocne
predsa budes tisknut kalendare?

angienka
25. nov 2008

no budem,ale bohuzial len kalendare 😠 tam by podla vsetkeho mohlo vsetko vyjst bo je dobre ze je velky obraz pricom na fotku treba maly ale ked to zmensim tak uz je rozmazany tak len kalendar no musim pockat kym pride vyplata bo nejak sme sa rozhadzovali a teraz moc zvysnych peniazkov neni tak na poslednu chvilu budu kalendare 😒
INAC KATI VSEEEETKO NAJ K MENINAAAAAAAAAAAM 😵

angienka
25. nov 2008

hmmm moj cipisek je uz hore,no tatka este nebudime tak dufam ze ma nebude moc zlostit jak faaajne dnes som mala aj ranajky bo ostali buchty a mam polievku ta to uz davno sa mi nestalo ze mam navarene 😀 ta dnes by som aj muza mohla nechat vyspat bo ohriat si to stihnem no mame dnes zas dajake vybavovacky taze musi vstavat hlavne koly timmcovmu poisteniu zivotnemu si dohodol stretko s tou jeho znamou co to robi ta som zvedava 😒

angienka
25. nov 2008

a ja ze kde Katka trci a ona isto pripravuje hostinu na svoj sviatok,co???

malibuu7
25. nov 2008

no i ja mam od vcera navarene... ale isto si daco pripravime este....
baby sme vyhrali na sportku 638 kc 😀 tak ideme dnes este raz podat 😀
eni a kde mu davate poistku???
my sme chceli tiez dat ale nejak sme sa este nerozhodli kde... aj peniazky na ucet nejaky sporiaci mu chceme dat, lebo ma ich dost, no ale ked ta financna kriza je, tak sa aj obavame trosku no.... tak ich doma susime... 🙂 ale ked tie detske ucty maju tak smiesny maly urok ze to sa ani vobec neoplati kurnik sopa 😠

malibuu7
25. nov 2008

júj baby poviem vam taku kuriozitku... snezi nam tu a pocujem jak vonku jazdi a vyhrava zmrzlinarske auto 😀 sranda, by ma zaujimalo ci mu to teraz dakto kupuje 😨

jankando
autor
25. nov 2008

AHojte baby

jankando
autor
25. nov 2008

Ivi, hej, no tiez neviem co dalej...s tou financnou krizou vsetko upada...
sak tu tolko obchodov krachlo..ze az..cudo sa to deje

jankando
autor
25. nov 2008

ani praca nie je kvoi tej krize...vlastne kvoli banke ma asi kazdy sektor krizu 😠

jankando
autor
25. nov 2008

No..Vsetko najlepsie Katuska k tvojim dnesnym meninam....mate sneh?
bude na lad ci blato?

katka755
25. nov 2008

posli k nam zmrzlinara ja by som si dala.no zase mi je horsie malej sa uz ani odsavacka nepaci.este ze baska je uz na tom dobre.

eni nerobim hostinu mne sa bez muza nikdy nechce oslavovat,oco uz bol na kavu a mamca tiez asi pride ked stihne.
mala mi zaspala tak si idem aspon na gauc lahnut som hotova

katka755
25. nov 2008

no jani mame captavicu 😀 😀 😀 tak asi budu sviatky na lade

katka755
25. nov 2008

ale sneh je v noci snezilo alebo nad ranom

jankando
autor
25. nov 2008

ahojte baby
zase som tu, ale vy uz nnejak neprispievate...
ja sa priznam baby, ze sedacku som mala ku kociku rovno a vobec som kila neriesila..ale asi som mala..sice petik sa do nej v pohode zmesti...no ale pravda, vy uz mate vacsie deticky.. 😉
az budem kupovat vacsiu, iste budem kukat uz na take parametre..
este ze vas tu maam.. 😀

angienka
25. nov 2008

tiez by som si zmrzku dala 😀
A my mame pekne nasnezeno nejak sa to nestiha roztopit a vzdy dosnezi novy,tak timmyk uz spinka dnes moc toho nevypil ale som rada bo aj som mu menej spravila ze ho nakojim a pak len 120ml kase no kojit moc nechcel asi 2min a pak scucol pomalinky flasticku malicku a zaspinkal 😵

angienka
25. nov 2008

jani my sme tiez mali ku kociku sedacku priamo vajicko na zacvaknutie do konstrukcie kociku,taze tak by ma to stvalo viac keby sme zhanali a kupovali i ked ani tu sme nemuseli brat a platila sa zvlast dokonca i cakat sme na nu museli a doviezli nam ju z polska no ale co uz akurat som vravela muzikovi ze to je jedno uz jaku vezmeme ci tu len do 18kg a pak len ten podsedak alebo tu drahsiu od 0-36kg 😖

jankando
autor
25. nov 2008

ja toto eni budem asi riesit tiez o chvilu..ale pravdupovediac sa mi nnechce... 😠
ja tak neznasam sa rozhodovat sama....ale koniec koncov som v tom dobra.. 😀 😀 😀 nakoniec sa viem rozhodnnut a estei komentare okolo i staznosti.. 😀

jankando
autor
25. nov 2008

pridala som fotky..len tri..hodte kuka, ak chcete.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre