Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
28. nov 2008

hmmm jani divoko ja radsej az zajtra docitam to co som nestihla

malibuu7
28. nov 2008

hm parketovy lev???? 😀 kati a pamatas jaky dakedy bol? co na parket kdezeeeeeeeeee a teraz??? hm...

angienka
28. nov 2008

no a ja radsej ani do kalendara sa nepustam bo uz nedozeniem 😎 😀

angienka
28. nov 2008

ja hej ja v 18tich spala jeeee to som si naspala na 20rokov dopredu sak ja uz od zakladky poobede jak som lahla ta az rano som vstala vymenila knihy a sla som 😀

malibuu7
28. nov 2008

no ved toto, ja ani neodbehujem vobec, akurat ma stve, ze musim stale F5 mackat aby som vas mala aktualizovane no...a nebavi ma stale klikat aby som zas dostala na tuto aktualnu stranku, blbe nie? ze to nie je jak na pokece naprikla, ze sa samo aktualizuje... 😠

katka755
28. nov 2008

no no sak nasich chlapoch teraz taha viac jak za mlada pamätam si dobe

angienka
28. nov 2008

jaaaj ale priznam sa ze po takej diskoteke tuzim uz nejaky ten mesiac i ked som si ich uzila dost hlavne v pardubkach to bolo supeeeer 😎 ale chyba mi to miestami ☹

malibuu7
28. nov 2008

hej eni ty taky spachtos bola???

somchcela pridat fotky, ale ked potom neabudem v obraze

angienka
28. nov 2008

ta moj ma zakaz ani na pivo chodit nemoze chudacik 😀 ale ted sa pytal ta dostane vychadzky na 2-3hodiny 😉 budem stedra sak vianoce idu...

katka755
28. nov 2008

jak F5 to je nejaka skratka ja o tom neviem pani ucitelka jak to?

malibuu7
28. nov 2008

eni a kde ste v pardubkach chodili? ja som tam vela nechodila, lebo vikendy som tam nebola 😖 a cez tyzden sme len na studentske chodili 😀 rada spominam, mi to chyba aj 🙄

angienka
28. nov 2008

ani ja o F5 nic neviem 😕

malibuu7
28. nov 2008

hej zeny ani ja donedavna nevedela ale zmacknite 😉

jankando
autor
28. nov 2008

ta vy ste...ech, zluskala som vsetko a uz oi zabudla na co reagovat

katka755
28. nov 2008

mmm stedra ta my mame dobru pariu ale vyrazia si sami len sem tam,ze?

malibuu7
28. nov 2008

ale to len aktualizuje stranku, ze nemusite mackat na tie sipky no........ tak az taka novinka to asi nie je

angienka
28. nov 2008

ivi my vsade zo zaciatku sme chodili na vsetky co tam boli za vecer sme obisli,no pak ze naco zbytocne tak minat a jak sme objavili ptaci klec ta to bol konec tam sme sa vysantili no neskor tam zacalo vela znamych a polka firmy chodit,bo to byvali gay klub je ta moc ludi tam nechodilo 😀 no ale take disky jak tam ta nikdy 😎 inak na zaciatku este i zralok sa dal pak neviem uz jak sa volaju tamte ale este take 2diskoteky ked mi povies nazvy ta budem znat ale tak nespomeniem teraz 😝

jankando
autor
28. nov 2008

joj, ze s petik tiez vonku problema nemam..len raz sme sa zdrzali dlhsie na nakupoch, tak zaplackal, sli sme do prebalovacej izby, napapali sa, prebalili a slo sa dalej..on tak fajne hajka ked sme vonku

angienka
28. nov 2008

hej hej ivi novinka pre mna isto 😀 asi sa dam na vysku 😉

malibuu7
28. nov 2008

hej kati vyrazia, ale vies jak ma stve ze on uz 2krat sam bol, odkedy drobca mame, teda na sk... a ja ani raz, tak sa teraz chystam uz 😅

katka755
28. nov 2008

ze nie ty vies kolko som sa ja omackala sipok pokarhanie mas za to ze si skor nepovedala ta sak ti vies ze ja tu ru ru do takych veci

angienka
28. nov 2008

prave som to vyskusal funguje to 😀 😅 😀

malibuu7
28. nov 2008

no ta ptaci klec eni hej, to my mali cez cestu, ale len raz sme tam isli a nedosi ani bo sme zistili ze to gay club 😀 😝 a inak v DYDY Babe, to vedla koleji.... a potom este u Zluteho psa.... a vmeste velmi neviem

angienka
28. nov 2008

baby ta to uz tolko hodin???hruuuzas des 😝 no ked sme sa tu tak zisli ta este vydrzim no co uz s vami 😉

katka755
28. nov 2008

no aj mna stve a to uz bol marek viac jak 2x ale ta aj raz som bola rada ze ide z domu lebo bolo dusno 😕

angienka
28. nov 2008

v meste prave jaaaj ta dvojposchodova fajna bola a pak ten taky co taky zamoznejsi tam chodili tam nic moc som nemala moc rada mam to na jazyku no ta skleroza 😠

katka755
28. nov 2008

jej ivi a nas port,malibu a lord becko pani moji to uz ani nepravda ze sme chodili

angienka
28. nov 2008

ivi ta nas tam vzala spolubyvajuca sa nam nikde necelo a ona ze aspon do klece podte ze ju tam stiahli minule a ze to sranda tam a my to mali par krokov hned na ubytke vedla sme byvali vtedy ta sme sli a odvtedy kazdy piatok i sobota 😀 no uuuuzasne som sa tam bavila a tam furt nejaky program bol akcie rozne a parada ludia ne ze teplosi i ked aj ti tam boli ale taky zlaty...jaaaj rada spominam na tie casy a chybaju mi 😢

angienka
28. nov 2008

ta na slovaci slabo sak i ja cely stvrtak s janu chodila do lordu 😀 no ta ale oproti tomu traparna i na sts boli dobre casy ale to vy asi nepoznate moc 😒

katka755
28. nov 2008

ta co sa vam klavesnice zapiekli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre