Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
21. dec 2008

o ktorej ti potom petko chodi spat?jani a vy celkovo vseti pani moji.....sak to je uzasne ze tak vladzes byt hore....

angienka
21. dec 2008

babulky caote 😉
no ta to sa mi nikdy nestalo jani s obruskami a ja pouzivam linteo obrusky skoro vzdy asi 2x som kupila wickies ci jak sa to pise ale take lasne len kupujem a su vlhcene kremom a som spokojna nad mieru na obruskoch som myslela ze ani niet co zkazit jedine raz som mala nejake drahsie a ani nevonali a neboli s kremom ta ostavam verna 😎
hej janu bo chcem na vsetko reagovat ta pisem jak diva celu stranu zapisem 😀

angienka
21. dec 2008

akurat tu mame navstevu mamkina kolegynka s muzom ta su hotovi z timmyska,no a dnes nam dosli plienky teda mam posledne 2 ta na cestu by nemal ta mamka sla kupit a kupila fialove tesco a ani som jej nevravela ze ze by mali byt dobre len naj kupi co menej keby boli ta 2ks bo u nas i tak predavaju v rossmane za 10kc 2ks bo by nam stacilo no ona kupila ze najmenej 37ks ci jak tie tesco a okolo 260sk???Ci jak mi to vravela co som cumela,sa zblaznili tu fakt 😠 no som na ne zvedava,dnes som zariekla a timmcovi fixies pretiekla zas a to o 3tej rano jeden bok jaaaj a ze najkvalitnejsie strelia taku cifru za nich chcu a prd vydrzia 😝 😠 😝
Jani na zaciatku je to normal to kazde plienky pretekaju naloz 😉

angienka
21. dec 2008

babule mam co robit vas docitat 😠 no ale sak ja rada no...co uz prajete sak vianoce este nesu 😀 hej jani a dnes mi od niki p prisla vianocna sms som sa zadivila ale potesila,tusim ze minule roky mi nepisala 😕
A maji dnes rano teda zajtra odchadzame i peta mi pisala no ale nestiham sa s nou stretnut ☹ bo mame navstevu a pootrebujem skoro ist spat o chvilu timmca okupat a spat bo rano okolo 3-4tej ideme a este sa stavime na kafe v liptove ta sa zdrzime...
Inac muzik moj zlaty sa taaak snazi vcera staval stromcek kupil zivy ale taky hroznyyyy jaaaj biedak ta neviem co s nim ci nekupime este jeden a ten vyhodime no chudak sa tak snazi 😖 aj kolacky robil a prata fuuurt 😀

angienka
21. dec 2008

babule ja som dokaslala tie karamelky ked som ich poliala cokoladov ale robila som 4davky chapete??? 😀 a 3 sa zjedli uz a tie najvacsie nepodarky ostali do cr ☹ no co uz este tam linecke spravim,neviem ani jak so suhajdami to vyzera ci ich nepojedli len mi je jasne ze fakt mamka vedela preco pecie kazdy rok 2-3dni pred vianocami 😝 ze som si nedala povedat...dnes piekla 3druhy ale to pre navstevu a na cestu buchtz a kysnute 😵

angienka
21. dec 2008

hej to uz doslo jani a ja dumala ze presne 23ho to dojde 😀 a bude mu daco z toho???Dufam ze tak nevyrastol a ze setko aspon raz oblecie 😉

angienka
21. dec 2008

A zas nám nadišli tie radostné sviatky, ktoré nám tak sladia ten náš život krátky. V ďalekej krajine, tam kde rastú palmy, tam kde prorok Dávid skladal svoje žalmy, tam medzi troma čiastky zeme, narodil sa Kristus Pán v mestečku Betleme. A na tieto sviatky i ja sa radujem, z úprimného srdca toto vám vinšujem: Aby bol Kristus Pán vašim tešiteľom, vaším dobrým radcom a dobrým priateľom. Do nového roka Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho. Pekné sviatky praje Renca s rodinkou...

a tiez jeden novorocny i ked uz starsi vins ale moc sa mi paci 😉

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chlastu na bliti, až sa ti prskavka v zadku rozsvieti, až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna, až zistíš že pyrotechnika je nebezpečná, až v prednom vačku ti buchne delobuch a zapáli ti z rite vyprdnutý puch a poletíš oblúkom ponad strechu, rozrežeš prdel na kuse plechu, tak potom priať šťastie ti už neskoro bude, preto tak skoro ti to prajem a v kľude. Šťastný Nový rok...

katka755
21. dec 2008

ahoj eni si tu toho popisala,pocuj ja tiez linteo pouzivam.............su fajn aj super cena
tesco nemam rada tie su jak praskove,strasne mokre a potom mam az ruky lepkave a tiez clever su take.....

a tie drahsie nemala som rada pampers huggies som v zivote nemala ale johnsons baby som milovala len su tu az oloko stovky ak nie viac a linteo su suprove na to ze stoja len 45sk

katka755
21. dec 2008

hej a stastnu cestu eni,ivca si to tu uziva naplno najprv rodinku a potom aj k nam pride......vraj jozko uz take sidlo ze uz len na zemi ho nechavaju ale vsetky sufliky maju vytahane uz ich priviazuju 😀 😀 😀

jankando
autor
21. dec 2008

Caute baby..
Kati, tak to vcera som mala riadnu netopiersku noc...no ....bola som do 5 rana hore a potom som este isla do postele s knihou, tak som este co to precitala a zaspala a spala som preryvane az do teraz..
JOhn je cely ten cas s Petkom a vraj je unaveny.. 😀 ja som tak kazdy den a pak ked sa stazujem, ta na mna cumi jak keby on nic nerobill..tak si to vyskusal..byt sam s malym cely den.. 😀

Eni, neviem ci mu to bude, po vianockach napisem..lebo uz su pobalene.. 😎

no a k tym obruskom....ja pampers zboznujem..ci uz plienky a hlavne tie mokre utierky, i mamca spozorovala rozdiel medzi pampers a huggies, tie huggies su fakt o nicom..bleeeeee 😖
a papmersky su napustne aloe vera a je viditelny rozdiel...ja som terazz nakupila lacnejise, ale este stale uzivmae tie huggies, dokoncime a uvidme co tie lacnejsie ake su..boli 3 za libru, tak som zvedava..ale su pre deticky..tak som zvedava, ci mi neostanu na ruky.. 😀

katka755
21. dec 2008

jani ja som mala pampers par krat a mne tak zvlaste vonali,ja neviem a zvlast ked kakala tak ta prdela bola tak vonava ako keby ju stale od kaky mala
ale peluchy su isto fajne pampers ale aj cenu maju fajnu u nas
sak ena teraz zistila ako fajne ze v Cr maju take ceny.....

jankando
autor
21. dec 2008

KAti, i mne to tak cudne feti..to pravda, ale pokozka je isto lepsia, nez po huggies..oni su take len jak mokre a vice nic...a tke mne neprijemne..ze az..no nemozem z nich, ale nebudeme plytvat, vyuzijeme do konca a pak uz nikdy vice pardubice.. 😠
ja si s nimi radsej aby rychlejsie isli cistim botasky.. 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
21. dec 2008

jeeeeeeeeeej super botasky,sak nechaj na topanky a mas to.... huggies som nemala este utierky

katka755
21. dec 2008

si tu ?ja som este len teraz malu uspala a chcela som dosit ciapku pre jozka ta neviem aby som stihla pod stromcek a to mozem len ked baby spia inac ne........ja uz mam aj problm zabalit lebo stale je pri mne baska tak len v noci take mozem

katka755
21. dec 2008

ty uz pid kriackom pobalene a ja este nic........baske uz mam kupene len malej este nie a tatkovi tiez este nieco k tomu a inac babkam a dedkom nemam nic

jankando
autor
22. dec 2008

Kati , ja uz mam vsetko co zatial mam kupene pobalene pid kriackom.. 😉 som rychlovka 😀
chcela som Petkovi aj Pampersky zabalit, bo kupovala som ich na Vianocky, ale nechce sa mi nejak do toho..
este zran asi budu musiet ist do mesta, alebo aspon len tu niekde nieco pre mamcu a svagrinu, bo inak pre tych uz mam, i ked pre Johna len jeden darek a pre bracha 2.. 😠
ta neznam, toho roku u nas Vianoce nejak slabo idu.. 😠

jankando
autor
22. dec 2008

zase raz ponocujem a chlapci mi uz spia...tak ja dorobim mliecko a budem sa nutit zaspat asi..aby som rano vstala, bo des dneska..som spala do pol osmej..vecera// 😠

jankando
autor
22. dec 2008

Kati a co si Baske nakupila?

jankando
autor
22. dec 2008

No a baby, taka Vianocna tema, ale ja kus o inom....jak stale.. 😀 😀
vy ste menili, alebo este menite podla mesiacov cumliky na flaskach, ci to len ja robim? ci je to len marketingovy tah?hm?

katka755
22. dec 2008

aj ja ponocujem jani
sijem tie ciapky vlastne uz mam

katka755
22. dec 2008

menila som jani lebo sa jej uz zle pilo teraz ma take velke ale lepsie pije

baske som kupila stan a fit loptu......a nejake veci na nu......
malej mam len puncosky sal a ciapku co som teraz posila

katka755
22. dec 2008

jani aj u nas skromnejsie vianoce,vsetkym len kozmetiku kupim ale vies ze detom treba viac hlavne baske ta uz tomu rozumie a mareka som tiez chcela niecim prekvapit ked uz tam chuda drie,ked sa vsetko podari zajtra by mal cestovat domov no neviem ci ie az niekedy vecer stamad pojdu ale neva len nech je uz doma

katka755
22. dec 2008

malej by som chcela este flase kupit chcela som avent ale ked tu nemaju v Sk ale maju canpol babies a tiez aj mam tusim

jankando
autor
22. dec 2008

Katu, ta ty nepajas?

katka755
22. dec 2008

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jankando
autor
22. dec 2008

nemaju od aventu flasky??to preco?

katka755
22. dec 2008

dnes sijem jak tuto ale musim v noci nemozem aby baska videla

jankando
autor
22. dec 2008

jasne, a to sijes, ci pleties tie ciapocky?

katka755
22. dec 2008

to svidnik

katka755
22. dec 2008

sijem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre