Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
4. jan 2009

hej my mame nastavene auto ted jak hopsadlo taze skace jak divy 😀 ale uz ho to prestalo bavit 😝

angienka
4. jan 2009

hej pekne bolo skoda ze tak rychlo bolo po tom 😀 ale este jednu svadbu by som chcela mozno na slovaci no uvidime ked budu penizky a nebudeme vediet kde ich dat 😀

angienka
4. jan 2009

hmmm i ja by nakupovala ale no nejak nevychadza 😒 ☹ co sa divim ze som sa toho dokazala vzdat bo ja maniak nakupny a v pardubkach pani jani ta tam som nestastna bola ze uz v obchodoch nic nemaju co by som chcela ta inde som musela vyrazit aby som nasla este daco co nemam 😎

angienka
4. jan 2009

a co ivi mate s matracom ze uz novy kupujete???no este mi divie v aute no hruuuza pusta tolko hudby naraz ze asi su vsetci spolu s nami hore a ja som este nenastudovala kde sa to da vypnut 😝 😀

angienka
4. jan 2009

no idem mu spravit jest zas bo pri tom mi casto zaspi i ked dnes to tak lahke asi nebude ked papa malo 😠 a pojdem skusit uspat a pak dorazim 😉

katka755
4. jan 2009

uz som tu aj z malou vstala mi
eni alba som pozerala super fotky zo svadby,mas ich tam dost,na konovy asi treba navrhnut 4album....

angienka
4. jan 2009

hej dost ta to keby si videla tie pc zavalene fotkami 😀

angienka
4. jan 2009

jaaaj to vam tak deti vstavaju ta ja ho furt uspala okolo 19tej a bolo uz len som behala mu dvihat dudlan abo ked sa prebudil uhajkat,ale ta toto ted prvy krat po dlllhej dobe co som ho tak vybrala a mam dost ta kde to tak dlho ponocuje i ked si mozno pospim zas do takej aspon 9tej rana ak mi da pokoj trosku a nebude sa furt pretacat ☹ 😒

angienka
4. jan 2009

a na konovi aspon 7by trebalo 😀 to ja len som zacala bo to len ked timmco spi ta mozem pridat a kym pozmensujem a popisem tam a to len nedavno som zacala robit alba nemala som skor vobec ziadnu fotku tam,to este doplnim dajake 😎

angienka
4. jan 2009

jaaaj no uz ho to fakt nebavi ta cakam na vodu ale uz bude asi dobra 😒 jaaaj snad mi uz zaspi ☹

katka755
4. jan 2009

aha tak len davaj nech mame na co pozerat
ja malu na rukach nosim zubok ju trapi,ta ma skube jak diva

malibuu7
4. jan 2009

nie novy, ale my mame cestovnu postielku a tam je len taky skladaci matrac. No doteraz sme mali este ten nastavec v tom, takze bol vyvyseny ale uz ho chcem dat dole a tam chcem kupit kvalitny matrac tak preto objednavam...

inak my normalne spinkame do det 10 az 11 kazdy den

malibuu7
4. jan 2009

kati viem si predstavit jak je Tamka nervna... ved som ju videla, jak zo sebou naraba 😒

malibuu7
4. jan 2009

baby mate chranic matrace niektora??? lebo neviem ci mam kupit alebo nie... stoji 238 kc tak nie az take peniaze, no ale neviem.... zase nepremokavy, keby nahodou, poradte

katka755
4. jan 2009

isto si kup ja nemam ale je to super sak kolko krat sa srane ze prekaka ci precura

katka755
4. jan 2009

tak ma teraz kusla opica mala jaaaaj az som skocila do prsta ale brutal,az mam skrabanec

katka755
4. jan 2009

noooo a nervna je sak si videla a jak sa stvera teraz vsetkeho sa chyta a vstava a chodi okolo,len horsie z padanim treba ju chytat lebo na ritku sa jej nechce nejak....

katka755
4. jan 2009

pocuj ivi a to je jak plachta na gumku?

angienka
4. jan 2009

hej my mame tiez chranice ani nie koly tak precuraniu ako koly chraneniu toho matraca...
Inac u nas sa spat nebude 😠 uz ma bolia ruky kasu ani vidiet necel tak hned zamietol a ani pocut len nerv chytil ked som mu ponukla este a ted som ho dala tu do obyvky do postielky a knuci ale potichu bo pasie kone ta mu nejde taky brutal plac 😠 😠 😠 jaaaj no ma niekto horsie miminecko nez ja 😝 ☹

malibuu7
4. jan 2009

taketo to je http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=399239 len som predtym zlu cenu napisala

angienka
4. jan 2009

hej ma to take gumky ked o tom matraci pises kati ale nie jak plachta ale zas aby sa nezosuvalo ta sa to tak upevni my mame na oboch drevenych postielkach teda na matracoch a na tej cestovnej tam taky tenky matrac je len tam nemame nic 😒

angienka
4. jan 2009

ja neviem myslim ze asi i nam rastie ten zub mesacny ta zato je taky bo nece ani papat a ked ma uz jest ta len do 90ml to je jeho maximum ked zje teraz ta asi preto bo ho to boli no ale nevyzera zas na to ked sa tu na mna smial zas jak divy a hral sa len ma to nejak pomylene ze ted treba spat 😠

malibuu7
4. jan 2009

to jaky mesacny zub?

angienka
4. jan 2009

ZE UZ MESIAC MU RASTIE A VIDNO TAM TAKU BODKU BIELU ALE NERASTIE VIAC,NIC lucim sa uz spal a zas je hore ta celych 15sek spal 😠 ☹

angienka
5. jan 2009

tak som tu,zaspal mi az pred polnocou uspavali sme cely cas na rukach papanie zas nechcel 😠 aj o 3.30 rano som mu robila bo vtedy sa zas zobudil a zacal mi skakat po posteli no katastrofalna noc stale sa budil ale 3x tak ze ho nesko uspat tak zas na ruky a tak 😠 a to som myslela ze uz horsie noci u nas nastat nemozu,muzik prisiel este chorejsi z prace vraj mal celu nocnu horucky a maly uz kasle viac ☹ tak neviem ako dopadneme 😒

angienka
5. jan 2009

a keby aspon do obedu spal jak som cakala 😠 nic take 7.30 bol hore a zaspal az o hodku a pol a o 10tej uz zas sme hore 😖
a co vy kde ste zdrhli???a ze janu nepisala niekedy okolo 4tej rano 😕

malibuu7
5. jan 2009

ahojky...
no eni, nezavidim ti... taku noc... no my sme mali tiez taku vselijaku...asi ho zlostia zubky, lebo sa mi casto budil a s placom... teraz spinka asi hodinu, tak mam chvilu cas no... ale uz asi nie dlho
inak aj my sme boli vsetci traja chori... jozko strasne kaslal a sopliky ma stale... nam je uz lepsie... chvalabohu

angienka
5. jan 2009

ivi a odsavali ste?ja mam pocit ze ma hlieny bo tak chrci ☹ a my nemame totu taku hnusnu odsavacku len tu balonikovu 😒

angienka
5. jan 2009

mne by uz tiez mohol ist spat ale nejaky je aktivny zas mi tu tahal stromcek a jak uz zacina schnut ta sa mu tie spodne vetvy stacaju do spodu a on furt sa tam doplazi a taha ho 😠 tak skoncil v choditku a skace 😉 ale pojdem sa s nim potrapit o chvilu inac asi mi nepapa koly tej chorobe bo zas necel kasicku tak som skusila posadit do zidlicky a spravila hustu a spapal vsetko lyzickou 😒 a som taaak stastna ze mi vypil 20ml cajuuuu 😵

angienka
5. jan 2009

no ja som ho prave uspala ta som zvedava do kedy 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre