Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
7. jan 2009

kde ste mi zdrhli??????????? 😠 zeby som isla i ja uz spat?I ked vzdy ten jeho spanok je vtedy este horsi,ked si tam lahnem zacne sa vrtiet po chvili este viac,zatim len 3x plakal no ale docela dost ☹ tak to bude noc ludia uz som hotova a to len pred chvilou nasi odisli 😢

angienka
7. jan 2009

a kde je ta nasa tehulka???zeby zas nemala co dodat???Slavi sak sme sa nevideli od skoly a ty nam nemas co napisat??? 😠 Ta jak si zila,co kika a tato jak ta zlostia dake pletky popis o kom daco vies zo skoly z triedy jaaaj uvidis zapiseme celu obrazovku 😉

malibuu7
7. jan 2009

no eni telka a vlastne vsetka elektronika i ked nie je zapnuta tak ma velky vlyv na spanok, to som tiez citala a tie zony som tiez pocula, no ale to musi podla mna niekto kto sa vyzna toto robit...
a hej jozinko si cisti zubky s nami kazdy vecer 😀 by ste neverili... mame aj foto jak vsetci traja drhneme... sranda, ucime ho od mala...
eni spominas ten naprstok, prave som mu s tym masirovala pusinku.. kupovala som to normalne v drogerke a stalo to tusim 69kc... a este mame aj prvu zubnu kefku, vlastne taka sada 3ks... u rossmana to maju a stoji to 69kc tiez a tak take okruhle cely den obkusuje, lebo to je take masazne, potom jak riadna kefka ale gumova to na lestenie prvych zubov ci co a riadna kefka, tak vecer "pouziva"

angienka
7. jan 2009

jeezeisi u nas je zas poriadny plac,chudatko neviem co to je s nim ☹
hej super ivi dik za tip a dnes tam bol muzik bo nam sunar dochadzal ta vidis zajtra skocim tam asi 😉

angienka
7. jan 2009

no nic nervny je nece spat a ked zaspi zas sa kruti idem ja k nemu sa trapit 😢

slavka23
7. jan 2009

hmmmm...ja som prisla a vy uz ste prec....
😠

jankando
autor
7. jan 2009

Slavi, tu sme..aspon ja.. 😉

jankando
autor
7. jan 2009

Slavi..treba sa ucit monologovat..to ja , Ena a este i Katka sem tam zvykneme monologovat.. 😀
a spionko len nakuka a ked niekto pise, tak i ona napise, nie?IVi?

co sa tyka tych kimenic..mo my vkuse olejujeme hlavicku...i vycesavame a stale mame..ale pmaly odchadza..mozno nas to tak dlho drzi, ze mozno Petko porastie afro.. 😀

jankando
autor
7. jan 2009

a Eni, neviem ci som uz pisala, ale jeden tip som citala tuna , ze ak chces aby ti dieta dlhsie v noci spalo, tak mu mas dat mliecko tesne pred spanim..teda hoci ma napr. jest dajme tomu okolo 8 vecer a dajme tomu,z e o 9 by islo spinkat, tak treba zase oferovat mliecko , i ked uz jedol...ze vraj ..no ja neviem..my tiez sem tam davame tak a ci to funguje ani neviem..uz to neriesim jak zalahnem..beriem to tak pozitivne, ze treba ku nemu vstavat aby sa napapal, ale zase keby som mala byt kadu hodku hore, asi by ma kleplo......nam spinka min. 3 hodinky v noci..sem tam sa zabudne a pospi i dlhsie....asi zavisi ako je unaveny..a to ti poviem, ze JOhn ho vie riadne unavit...a on vychcanec vie..jak je so mnou, tak dobre spinka a jak je |John doma ta nechce velmi...vie , ze tato sa s nim pobavi....tak sa vysalia a potom obaja unavni zaspia... 😀 sem tam uz ani bojovat nemusime...ucim ho spat bez zabalenia ruciciek, bo my sme doteraz balili... 😉

jankando
autor
7. jan 2009

Slavi sak pis co a ako..ake pocity ma tehulka...
uz si bola na prvom utz, nie?
joj, mne bolo tak pekne v tehu............fakt......take pekne obdobie zivota..i ked som co to preblula, ale predsa... 😉

malibuu7
7. jan 2009

hej hej špion taky je no ... ale to i katka občas špionažuje 😉
slavi tak ako mas? Ako poradna?? rastiete do krasy?

katka755
7. jan 2009

ty cpo tu ja citam....

katka755
7. jan 2009

a ty strasis

jankando
autor
7. jan 2009

to vsetky sliedime..... 😉
ale sem tam jak nik nenapise, tak ani nepisem..jak furt vidim svoj prispevok posledny.tak uz nepisem viac.. 🙄

jankando
autor
7. jan 2009

inak, Kati, uz som si ta pridala na azete, tak mozes kuknut foto 😉

katka755
8. jan 2009

aha tak ok
skusim pozriet......

katka755
8. jan 2009

hej baby a aby som nezabudla ....
dnes mam stretkou z jarkou...(snehovavlocka)
tak sa uz tesim mame to na pesej zone o jedenastej,basu mam v skolke konecne.......
a my teraz papam,e aby sme vonku dlhsie vydrzali......

slavka23
8. jan 2009

bre ranko baby....zas nikoho nikde...vcera som prisla,vy ste odisli a potom ked som odisla ja vy ste sa ukazali 😠 ze ako sa mam? co sa tehu tyka tak super,prve tri mesiace som ani negrcala,ani nic...aj som sem tam zabudla ze cakam mimi.A vcera mi doktor prvu fotku urobil,tak sa vytesujem ze uz ho vidim 😀 krasny pocit..aj kazdy rok by som chcela byt tehotna...len kto by to zamna odrodil 😅

slavka23
8. jan 2009

nooo..aj by som pomonologovala....ale neviem o com.... 😀 asi sa pojdem najest 🙂

slavka23
8. jan 2009

Aaaaa,Ivca ma nove fotky 🙂 joooj,zivan jeden ten vas drobec 😀

katka755
8. jan 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ta som sa nasmiala teeeeda az som sa sulala.........jaky su smiesny a ten komentar super......... zlate su tie nase deturence.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malibuu7
8. jan 2009

ta vy uz tuu???

malibuu7
8. jan 2009

hm sice mam fakt malo casu, ale ta ked by som cakala este dlhsie tak vianocne fotky by som asi az na velku noc pridala...

katka755
8. jan 2009

noooooooooooooooo spioni sme

malibuu7
8. jan 2009

inak dobre ranko vam prajem 🙂 ja hore od 6... som riadne pocitala matiku... 😠

malibuu7
8. jan 2009

hej vidim ze ste zdrhli a spionkujete... 😖

katka755
8. jan 2009

fakt si ma dosala jak si to super spravila,len skoda ze aj my sme si spolocne foto nespravili 😒 😒

malibuu7
8. jan 2009

no ty kokso fakt. ta my nemame spolocnu ziadnu... 😠 🙄

katka755
8. jan 2009

tu som tu ja este doma mala este spi ideme o 11.30 na stretko......

katka755
8. jan 2009

a slavka kde zdrhla?uz zuva niekde hlados jeden joooooj dvaja 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre