Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
12. máj 2008

no jasne ze si kazda dopraje,ale ja neviem varit take klasicke jedla...a muzik nece take jak granadyr,spagety,polievky a tak...vies takze to mam tazke...varit pre seba a on potom hladny vyziera sladkosti,alebo zas 2druhy to nejde...mamci sa lahko povie,ze miname na stravu ze mam varit tie rachle jedla a su aj zdravsie a za par kc...no moj muzik je masozravec-to asi ako kazdy,ale keby mu ryza a cestoviny tiez vonai a by to bolo ine-on len hranolky alebo zemiacky pecee a to vsetko mastne 😒
Tak kradnu tam u vas???A nemate garaz???

jankando
autor
12. máj 2008

caute babuse....jooj, ja pr4d chvilkou vysla z bazena, john tiez...ten uz chrapka tu jaky je vysileny, ze z plavania.. 😀 😅 😀 ale fasa bolo...joooj, zajtra zase ak bude pekne, len nemame prikryty bazen, tak bude spinavy zajtra.. 😠
no co vy babule, doma ste leharovali...ja uz tiez nejak unavena som..tukam tu odusu do pc az sa chudacik zobudil.. 😠 😝
eno, no ja bych si dala to pivko, ale len tak sa dva x napit..bo tak dorbe od smadu..,joooj..dala bych si..mnaaam.. 😠 😝

angienka
12. máj 2008

sak hej a ja neznala co povedat on hned ze co na pitie a cierne nemali a po tom slnku sme sli a terasky zas plne ludi tak ze si dam...ale 1dcl a mam dost-muzik za mnou musel dopit 😀

angienka
12. máj 2008

a este mi zas z uradu volala tra sme museli ist na socialku hoc som znala ze matersku nedostnem a bola som tam uz 3x,no ona nech len idem s tym zapoctakom,nech mame istotu 😝

angienka
12. máj 2008

ta ty taky sportovec cely den v bazene???Aj nocne kupanie ste si spravili hej? 😀
Holky ja zas zanedbavam to pitie-mam s tym hrozny problem,dnes som tiez zistila,ze som vypila len kavu rano a odchlipla z piva-tak musim dohanat-to zas precuram celu noc...presla som ted na caje-normalne teple ovocne...co som nikdy nejak nemusela,ale bublinkove uz nemozem radsej a dzusy no ze to i k zahe prispieva ta skusam caje 😖

jankando
autor
12. máj 2008

a co ste teda vybavili?

jankando
autor
12. máj 2008

kukam , kukam do pasu a ja uz v 24 tt (pas ide o 1 tt dopredu mne)..no ty kokos..tak sa mi to pomaly ale islo blizi a kratil...joj, drobcovi sa asi nieco nepaci, len kopka a kopka... 😲

angienka
12. máj 2008

no nic len som tam bola zas jak blba ze sa len idem uistit ze nic nedostanem...a nevem ci ona zaola abo mam tam ist,uvidim mozno jej zajtra crnknem...alebo az z rodnym listom mimca ked tam pridem 😒

jankando
autor
12. máj 2008

jaaj, no ak nemas narok na metrrsku tak co budes vsetko poberat?

angienka
12. máj 2008

no Jani 😀 tak ty mas este ozaj cas 😀
mozno chce len daco dobre hodit do bruska,tak co ste papali des???Nieco zdrave?
No ak sa nic nezmeni tak i podporu 6mesiacov a rodicak...tak konecne po roku nejake peniazky 😉

angienka
12. máj 2008

mas este 4mesiace to ja som akurat zacala vnimat trochu to tehu...lebo uz i brusko bolo vidno...a kedy mas dalsiu kontrolu?

angienka
12. máj 2008

i mne sa drobcek prevaluje v brusku asi sportuje po tom vsetko co zmlsol a ocko nam urobil este zmrzlinku so slahackou a coko polevou bleee,tak mam dost...aspon on sa hybe a spaluje,lebo inac sa tam nenarve 😀

jankando
autor
12. máj 2008

no dnes, zase grilovacka, ale kopec zeleniny k tomu...vazne..ja nezjem parku grilovanu bez toho, takze sme to vyrovanli.. 😉 😝
tak to mas super,ze dostanes tie peniazky..apson nieco..ja sstale cakam a stale nic..asi az buduci pondelok..do kelu a o chvilu ma vyhodia zrejme..z tamade,leb ouz mam ziadat o matersku.. 😲 no fasa, aspon sa nebudem musiet chodit pretvarovat, ze hladam pracu, ked i tak nehladam, len na poslednu chvilu nieco akoze a vsade ma i tak odmietnu.. 😠
dalsiu kontrolu mam u sestricky=midwife na 10 .juna a v nemocke na 23.juna a medzi tym by som mala na ten test glukozovy, bomi dnes zistili, ze ja zajtra mala ist, no ja len v 24 tt a ona sa cudovala, ze nie , nedobre mi dali...ze to az v 26-28 tt sa robi..tak neviem presne, asi miposlu list, alebo tam zavolam.. 😉
ocko rozmaznava hej..tk to mate fajn, nas chrapka jak divy,ze sa naplaval dnes jak ryba...no vkuse pod vodou bol.. 😀 😀

angienka
12. máj 2008

no sak uz bolo na case,chapes zbytocne sa budem rozculovat aj tak je to len par drobnych ale mohla som to brat doteraz tu podporu a ted zacat matersku-no to zrusili po novom taze nic a pak rodicak...no ted budem naraz oboje-ale to len vdaka tomu ze som natrafila na super zensku-po dlhej dobe a na urade 😀 😉

angienka
12. máj 2008

fiiiha,takze az za mesiac no brutal 😕
no moj dne spinkal 8hod a to vravi ze sa poriadne vyspal ze tak dlho dnes...chudacik uz nema cas ani spat-stale daco riesime a tak ho budim skoro...alebomaka a pomaha mamci-takz spi 5-6hodin,tak sa mu to dnes zdalo az moc 😀

jankando
autor
12. máj 2008

no tvoj riadne maka, chudak..my tiez mame dost,sa od sobory rana od 7 sa nemozeme dospat, ani tuto noc sme toho vela nenaspali,ale zato tak tvrdo ...
to fakt ,ze az natrafis na dobru zensku tak sa da,..ja tiez mala to stastie, ale zato moja vela toho nevie, ale vidim, ze mi chce pomoct, vies..

angienka
12. máj 2008

No a dnes mi vravi,ze si musi najst este pracu na vikend aby sme mali viac-blazonko,no to mu nedovolim,sak uz pridu i mne nejake lovky tak to snad bude ok 😒

angienka
12. máj 2008

No ja zato spim za 3ludi...musim min 12hod a pak cez den este lenosim na gauci ze som unavena 😀
No snazi...i to sa ceni,ale i tak to tam mate divne s tou gyndou a snad ti to vyjde uz aj s tym domcekom a prispevkami 😉

angienka
12. máj 2008

a inac-dnes sme sa vybrali pozhanat ten nazehlovaci papier bo vcera som z nudy-kedze nebolo v noci s kym kecnut 😀 hladala obrazky na tie bodynka a nasla som aj inu stranku a tam boli lacnejsie a pekne a aj dupaky tam boli...
No nebolo tam miesto na zaparkvanie a sli sme uz pred 17tou a to tu vsetko zatvaraju tak sme sa na to pak vybodli...len som mala problem najst male detatko 😒

jankando
autor
12. máj 2008

no snad to vyjde s tym domom a nejakymi lovkami...dam znat isto...nejako zacinam byt unavena aj ja po tom"plavani"ale som hladna, ale snad na dnes to stacilo vseetko co sme spapali.. 😝

angienka
12. máj 2008

no ja som prave zmlsla 2oblozene rohliky 😀

angienka
12. máj 2008

nejak si sa uz zacala orientovat na vcasne spanie,co???No aj ja by som mala lae nejak sa mi do toho nece aj kedsom unavea vzdy cakam aspon do polnoci...neviem ako to budem zvladat s mimiskom pak-ked sa tak moc nevyspim,uz ted nic nerobim doma ale to z lenivosti-nie zeby cas nebol...
No ale uz by ti mali dat znat ci ti schvalia tie love ne???

malibuu7
13. máj 2008

CAUTE krasky. tak vy si tu tak vykecavate hej, hm. Ja som vcera isla spat uz o 9. lebo noc predtym som spala len 3 hodky, no a dnes som hore uz od 7.
zase papu rozoberate ako vidim...
no tu sa tak bezne kradnu auta, garaz nemame. ale nase parkuje v manzelovej praci, a on chodi do prace s ocom na jeho aute a ked ja potrebujem auto, tak mi ho dovezie. Este ze ma taku celkom pruznu pracovnu dobu.
tak babky aby vam uz davali dajake korunky, lebo vsak to je strasne ked nic neberiete. ja vo stvrtok dostanem prvu matersku, tak som zvedava kolko to bude.
a od dnes sa asi zacinam šrotit na štátnice, lebo to uz mam za 3 tyzdne, ci 2? ty kokso, nejak to leti. ☹

angienka
13. máj 2008

No dobre ranko uz asi neprejde-tak pekny den 😉
No ty bifla-to by som sa na to vy......myslim na tu skusku 😒 a ted tu zas horucavy...este ze my sme jak v jaskyni tu,niekedy musim az pritopit 😀

angienka
13. máj 2008

Nooo,my jedlo-klasika a hlavne pitie mi zas robi problem a pri kojeni je vraj minimum 2litre vypit to ja musim spocitavat kazde deco vecer ci mi to vyslo na 1,5l...hruuuza tak malo pijem 😠 ale zezrala om uz 3rozky-muzik bol rano v pekarni ked siel s prace a este aj taku dobru pomazanku kupil a ted cajickujem aj keksik uz padol 😕 no a to je leto...coz mi obvykle nechuti jest-no Timmyckovi to zrejme vobec nevadi 😝

jankando
autor
13. máj 2008

Dobre ranko baby
no eni, ja fakt nejak zalomila na ten medvedi spanok, nie a nie sa vyspat.. 😠 ale dnes ma john zobudil a riesili sme veci ...ide o chvilu do prace tak ja vyjdem asi na teras..ale neviem, dnes u nas pocasicko nejak nevyzera dobre...a my bazen na teras mame..jooj, dufam,z e sa vycasi..
zatila mi este nedali znat, tak asi az buduci pondelok.no uz sa mi to blizi..musim uz zacat hladat akoze nejake prace, lebo musim do dennicka zapisat.l 😠
ivi..ja sa ti normlane cudujem..ze sa ti chce tie bc pisat a statnice ted...a este viac sa studujem,z e v tehu..to ja by som sa na to v tehu tak jak ena napisala, vy......... 😀 😝
baby, uz druhy den mam chut na palacinky..ale neurobim si doma, lebo to veeelmi mastne, tak cakam ci niekto nepojde najblizsie do obchodu nech mi kupi tamtie ...takuuu chut mam..joooj, a ta lekarka ma vcera strastil (sice ja sa jej velmi nebojim) ale predsa..ze pozor, aby curkovka nebola, ze som ju nikdy predtym nemusela mat a ze len pocas tehu ju mozem mat a pak moze odist, ale ze pak je vacsie riziko, ze ju dostanem natrvalo a ze i babo by mohlo..no ja si to nejak nehcem pripustit.. 😠 ale som sa vazne nejak rozjedla sladkeho..zabijem sa ked milujem sladke??? 😠 😝

angienka
13. máj 2008

Serus spachtos,ty bodujes-dnes este dlhsie nez ja???Ja teda 13.30 som bola uz hore 😀
Jake mastne prosim ta,len si urob sama,nebud lenoch-sak to rychlovka ked len sebe budes...

angienka
13. máj 2008

no a je to pravda,sak zato i na ten glukozovy test v tehu je to rizikove...
A ja netusim co dnes spravim...tiez sa mi do nicoho nece a este mam bordel v kuchyni...no teda vsaaade a uz ma to serie-asi navrhnem dnes brigadu 😠

angienka
13. máj 2008

zeby si i predsa len sla urobit???No neverim tomu,ale nejak sa nudim-tak idem hodit vanu 😀

jankando
autor
13. máj 2008

hej, minule som si urbila a take mastne boli ze az..ale asi si urobim..lebo som hladna a vlastne nie...dosiel mi dzem..vlasnte sme ho dlho nepouzivlai a uz plesen sa tam urobila...blee..tak nemam s cim papat..ale domace mi chutia i samotne..uvidime...mam kopec na pranie a svagrina si ani nevybrala z pracky za dva dni veci tak som jej dnes ja vybrala..dufam, ze mam nesprdne..uz som dala prat jednu varku, bo uz i vsetky uteraky spinave mame, jak sme sa furt kupali.. 😠 vydim to na tak 4-5 varok pracky dneska..brutal....len nech svoeti slniecko..keby trosku viac ako je ted tak idem na chvilu do bazenu, ale nie je az taky hic.. 😠 ja sa chcem opaaalit.. 😝
nie eni, nesla som, len som bola povesat pradlo svagrinine a dala sovje a robim i rybkam novu vodicku bo chudacky uz zdochynaju v tej starej , ani na seba nevidia.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre