Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
17. jan 2009

jeezis az som sa oliala jak som citala ta co robi,nezapucilo ho to ivi?

katka755
17. jan 2009

tiez si myslim ze je fajn zistit co to auto robi na takej ceste,je lepsie robit vodicak v zime

katka755
17. jan 2009

jani aj ja chcem uz muza doma co robi papat......to by som aj piekla... 😀 😀

katka755
17. jan 2009

a ten ucitel ako vam fakera ukazoval?

katka755
17. jan 2009

ivco a bol radny plac?kolko asi tak vazi ta tlaciaren?

majka225
17. jan 2009

ale bola sranda vyklepana som bola jak .... 😅 😕 ten chalan co som bola s nim na cvicisku tak vravel je ale je to tu perfektne musim zobrat auticko a vyblaznit sa..hmm tak ja by som na take daco nemala odvahu 😠 😅

jankando
autor
17. jan 2009

dravim vsetky baby..
Ivi, Maji, vy sa normalne lepsite....s dochadzkou....
Hej, Slavca, taka?????????

Maji, a ja vsetky zienky obdivujem, ktore maju vodicak, bo to nic pre mna..
😠

majka225
17. jan 2009

kati hmm toho ucitela co si spominala ten ucil aj mna bola riadna haluz na hodine 😀

malibuu7
17. jan 2009

no zapucilo ho to dost, ale asi ani tak nebolelo, jak sa strasne zlakol... co ja viem kolko vazi, neviem to vobec odhadnut ale dost tazka sa mi zda, no...

maji ta i ty pozbieraj vsetku odvahu a id skusat, ved to je to najlepsie ucenie, hlavne aby tam nebolo nieco, do coho by si mohla narazit... 😉
ja uz par incidentov sa autom mala... asi tri buracky... 😅

majka225
17. jan 2009

ja keby som mala 3 buracky ta mi ma asi slahlo och to musele byt ci to iba take male...

majka225
17. jan 2009

ja by sa bala potom ale to je asi tym ze si malo verim 😕 😅

jankando
autor
17. jan 2009

hej, maji?
Koren furt jak vysvetloval ucivo, tak stale pouzival prostrednik, nie ukazovak, on neznasal zuvacky ked sme mali a furt tak,ze VY, Karalova, a fuckera, na mna hodil-prostrednik, zuvacku do kosa....a pod..alebo on mal stale popisanu tabulu a ked trebalo nieco malo zmazat, ako napr. pismeno, tak on si naslinil ukazovaka a islo to...a my sme sa rehotali a on nechapal, ze co nam je smiesne..no ta co, ked nam furt fuckera ukazoval.. 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
17. jan 2009

jani preso nic pre teba sak to je super ked jazdis a ivca je v tom fras,sak uz aj otestovane ma nieco za sebou jak pise........jooooj a uz tam mozno jozko nepojde,chudacik ten vzdy nieco vystroji

majka225
17. jan 2009

jani 😀 😀 😀 tak to musela byt sranda 😀 😀

katka755
17. jan 2009

jani pecka ta by som sa sulala.....
safko ta ucil?

malibuu7
17. jan 2009

no jedna na parkovisku som nacuvala do kamiona tak to odniesol zadny naraznik, ale neopravovali sme ho... druha - kolegovi som nacuvala do auta a to som este nemala nase, ale pozicane od znameho, no na "mojom" nic a na kolegovom 2000kc
no a tretie, pred necelym rokom, co som bola tehu... tak sme vlietli do pola, no skoda na superbe 50tis. esteze sme nedavali opravit ten naraznik z tej predoslej havarky, bo pri tejto nehode som ho urvala celyyyyy

katka755
17. jan 2009

ivi ty si sa smejem z teba tu,ja este nic zatial ale nemm ani tolko nalietane co ty sak ty uz kolky rok mas vodicak?ja este len teraz budem mat 2rok v aprili

majka225
17. jan 2009

ivi este dobre ze sa vam nic vazneho nestalo 😉

katka755
17. jan 2009

no to mala vtedy hlavne ivca stastie ze jej nic tehu bola a tak sa zlaknut.....fuu nechcela by som

slavka23
17. jan 2009

Booozinku...som sa tolko orehlila teraz....z tej skoly.a z tych komentarov vasich 😀 😀 ze dvoj,trojzmyselne nazrazky...ta de ivi,co si??? Jani ja uz aj pomaly zabudla na ten Korenov prostrednik,aj na "kamin".Normalne by som chcela vediet ci si zavesil Oli ten nas obraz s vyrokami dakde do kancelarie. A zdravim Majku...bo ja novacik 😉 sa este nepozname 🙂

majka225
17. jan 2009

jeee ahoj slavka pekne ta tu vitam nemohla som skor lebo dlho som tu nebola 😅

majka225
17. jan 2009

slavka ty si priamo z sp??

slavka23
17. jan 2009

ja tiez len sem tam zakukujem.....maalokedy sa nas tu tolko pokope zijde

majka225
17. jan 2009

hmm no to vera ze hej malo kedy

slavka23
17. jan 2009

niesom priamo z sp...som z Vislavy.Tak ako Katka a Ivca.Ty si tusim zo sitnikov vsak?Myslim ze ta z videnia trochu poznam 😉

malibuu7
17. jan 2009

hej stastie ze to tak dopadlo jak dopadlo...
slavi, vsak ta poznam neeeeeeeeeee? to s dodkom ste vzdy take reci viedli...

slavka23
17. jan 2009

To uz daaavno bolo ivi 😀

katka755
17. jan 2009

hej hej aj ja bonzujem ze slavka take vie 😀 😀 😀

katka755
17. jan 2009

dneska na nu bonzujem vsetko len sa pytajte ma okaslala mal prist na navstevu a sa na mna vysrala 😠 😠 😠 😠

katka755
17. jan 2009

ta kde ste zdrhli teraz ked idem bonzovat na nu?hmmmmm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre