Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
19. jan 2009

maji nevadi sak ja az v lete to budem ak vobec robit takze pohodka a ty za normalny vodicak kolko zaplatis a na jak dlho to je???
Jaaaj ivi no nic to zvladnes na podruhe,si sikulka 😉

angienka
19. jan 2009

jaaaj a co s tou jankou je??? 😨

majka225
19. jan 2009

tak ja som zato zaplatila 11 200sk plus kolok 1000sk a plus 600 kurz prvej pomoci tak to je dost a robim ho uz od 6.oktobra

majka225
19. jan 2009

tak ze vy v lete pridete na slovac??juj sa tesim ked sa stretneme deturence budu uz mozno behat tak nebudeme mat pokojnu prechadzku po co to uz nebudu mozno chciet vysedavat v kociarikoch 😀

malibuu7
19. jan 2009

eni zemiakovu kasu urcite... inak ja uz drobcovi davam vsetko co ja jem, tak vsetko chutna... normal polievku - vyvar s rezancami mu chuti velmi... i buchty pasal... palacinky, i normalne zeleninovu polievku co pre nas varim som mu uz davala... ajak mu chutila... ako nemal by papat solene vobec este, ale ja vela nesolim, a ked my chceme tak si dochutime... a i jogurty som mu zacala, ale to mu nevie este asi stravit, lebo blinka obcas... a inak stale kasu na vecer iba... rano papa ovocie... a aj s piskotkou mu robim... takze vsetko huste uz mu davam...

angienka
19. jan 2009

jaaaj maji ta to je teeda dost vela ti poviem ze tu v cr stoji 8tis 🙄

angienka
19. jan 2009

hej maji i ja sa tesim hej timmco sa uz ted snazi chodkat ale najradsej v chodaku 😉 a lozi jak divy no furt ho musim sledovat dnes som sa zapoisala s ocinom o stavebnom bo uz mu ceme konecne dat a zrazu kuknem a jeho nikde a on na chodbe a pred hlavnymi dverami sa hra s botami tatovimi od snowbordu bo tam ma dlhe snurky a valal sa po zemi z bruska na chrbat a nazad a smial sa jak divy 😵 😀 a furt jak vidi ze ho idem vzat ta sa rechta a snazi sa mi zdrhat to je kraasne 😀 😀 😀 to budeme mat zabavu maji 😉

angienka
19. jan 2009

hmmm ale ted sa tie ceny mozno zmenia prichodom na eura nie???
HMMM ta jogurt by som mu nedavala neni pak potom este aktivnejsi???ovocie i ja dnes som sa pokusala po ranu do nho nacpat ale necel a trosku zjedol a pak hnacku dostal ta neviem ci z toho 😖 piskotku malokedy si da,ale ja solene este radsej necem davat,zatim mu to chutna tak ako to spravim tu zeleninu s masom abo cistu zeleninku ale kasu zemiakovu skusim nesolenu len masla dam kus...ta si neviem predstavit jak palacinky ci buchty je 😕 to by timmco nezjedol i ked ma svokra nasrala bo mu cpala zas rohlik 😠 😠 😠 muz mi to len povedal ta hned dostal za nu kriku 😠 😠 😠 😠

angienka
19. jan 2009

tak co je s vami???
No tak ja spomeniem teda toho Oliho aby sem aj kukucka napisala i ked neviem neviem ci to dobra tema 😀

slavka23
19. jan 2009

Oooooo....co to vidim?? Tema Oli??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malibuu7
19. jan 2009

eni a rohlik a chleba mu davam ked chcem mat aspon 5 minut klud... to je najlepsia hracka a este ju moze aj jest... tak jogurty nam uz dr. povedali ze mozem davat... eni to si len myslis ze by ti nejedol... i ja si myslela... ale praveze mu take veci co "nemoze" velmi chutia... a uz aj kurca s ryzou papal... a zemiaky ked mame ako prilohu, tak tiez bez problemov mu davam. a aj chleba s pomazankou alebo maslom tiez... a slane jasne ze nie... ja malo solim, ako som pisala... ale varim pre neho stale zvlast, len proste mu davam ochutnat aj normalne jedlo a ked chuti, tak mu trochu dam... ako to neznamena ze zje toho neviem kolko, to len tak po troskach mu davam... a ci je aktivnejsi? to neviem posudit, lebo on je aktivny sam o sebe... vcera drepoval... zapol si dvd, a zacal si hopsat a potom normalne drepy robil... 😀
eni a vobec sa nerozculuj nad svokrou, i ja sa tak zlostila... ale nema to cenu... ked mu daco chce dat, tak mu to da, ze o tom ani nebudes vediet

malibuu7
19. jan 2009

ooooooooooo Slavi tvoj prispevok bol v poradi 7000 oooooooooooooooooooooooo blahozelam nam... 😀

malibuu7
19. jan 2009

teeeeeeeda to bola rychlost Slavi 😀 😝

angienka
19. jan 2009

slavka ja ta nakopem ten stary dedo a ha za 5min je tu 😠 potvora 😠 😠 😠 😠

malibuu7
19. jan 2009

eni, ale vsak oli nie je stary..... ???

angienka
19. jan 2009

hej serie ma bo mi nic nepovie a neporadi sa so mnou a som jej vravela ze nece jest tuhe veci a ona ho nacpe 😠 😠 😠
hmmm nie ze si myslim ze to nebude chcet ale ja som skusala mu dat take aby mal kusky male a on to nece ho napina a raz aj vyvracal piskotu ked mu kusok vosiel do hrdla a nstihol vyplut ☹
ja len mixovane mozem zatim ved to ma cas ked nece tak nece a som jej povedala ta zato narokom bo ona ze musim ho zvykat bo pak mi nebude chcet,ta naj sa stara ... o seba a ne do mojho miminecka a hned par dni nato mu strci rohlik 😠 😠 😠

angienka
19. jan 2009

ej ne ta taky jak moj ocino,mozno o 4roky mladsi 😕

angienka
19. jan 2009

a to ti normal pozuje chlieb cely???ta to u nas nehrozi ani neskusam vlastne ani necem aby take este jedol je to moje miminko 😀 a na take ma este cas...ani mudr mi nevravela ze mam davat,ja davam na noc kasu na dobru noc,v noci kojim ked treba ta este i sunar mu urobim a rano davam normal kasu,pak cely den sunar okrem obedu to ma zeleninu m,aso 😉 ked nejake spestrenie ze piskot,cokoladky kuscek abo ovocie skusim ale inac tak to mame 😕

angienka
19. jan 2009

no nic som nejaka utahana tak sa lucim a idem do postele 😉

malibuu7
19. jan 2009

no eni tak to nemas tak stareho ocina... 🙂 ja odkedy mam po 20. tak taki do 40tky mi uz nepridu stari... asi jak sa blizim k nim, tak inak ich beriem... no...
no ako normalne male kusky chleba alebo rohliku... tak to zuje... ved ma 6 zubkov tak skusa uz... a piskotu ked mu davam, tak postruhanu... alebo radsej necham chvilu v ovoci alebo jogurte, aby uplne zmakla...
jasne ze je to tvoje miminecko a chces pre neho len to naj... ako kazda mamina... ja ti to neberiem... kazdy robi podla seba... ved i ja... 😉

malibuu7
19. jan 2009

hej este daco musim napisat... jak si stale s drobcom spievkame pesnicky a recnovanky... tak uz sa naucil Tapi, tapi... normalne vie sam tapkat ruckami... a ani nemusime spievat a on si zacne tapkat... 😵

mukky
20. jan 2009

angienka ahoj 🙂 moj maly papa len druhy tyyden a zemiakova kasa mu velmi chuti,mliecne este samozrejme nemoze moj,tak mu iba uvarim zemiak na kocky a aj kalerab na kocky,neviem ci si to skusala a to potom popucim,kalerab varim trochu skor..je to jedine co som zatial jeho ochutnala 😀 😀 a je to fajneee,neni kasa vobec sucha a mozes dat jednu lyzicku tej vody ak by sa ti zdala sucha,no isto vdaka kalerabku nebude 🙂 ja som kasova a kartoskova 😀 😀 asi bude po mne 🙂 mna osobne zemiak naduva,preto pridamavam 3 zrnka rasce a potom vyberam a pijem prdiace caje pre kojace maminy 😀 ,brusko nas nebolelo nikdy

angienka
20. jan 2009

ZDRAVIM,HEJ KALERAB SOM SKUSALA SO ZEMIAKOM TUSIM A S MASOM ALE JA DAVAM TROSKU VIAC TEJ VODY ABY MAL HUSTOTU CCA AKO MA VYZIVA...ni elen lyzicku a chutnalo mu to no ale skusim to ako pises spravit na dnes mam ale navarene tak zas az zajtra 😉
Ivi i ja som to tak chcela nech piskot rozmokne ale potom som spomla prave ze on ju slintal a mu to rozmoklo a potom sli kusky uz a hned ho naplo a vyblil mi toho jak za 3dni ☹
No hej a ja si myslim ze tak to je dobre a nemam rada ked sa mi do toho dakto serie sak nech si urobi este jedno ked chce skusat ale nie na mojom 😠 😠 😠 to ma vie rozculit 😝

angienka
20. jan 2009

hej ivi sikulka je to ked si tak tapka,vnimavy chlapcek 😉
inac este jednu otazocku mam kolko davate teraz tekutin drobcom???Ked viem ze teraz musia pit lebo sa im vyvijaju tkane,ale zas neni leto tak my sme s tym mali docela problem...ted mam pocit ze mi zas pije vela-ta bio stava mu chuti 😀

angienka
20. jan 2009

mukky pozeram ze ty tiez taky nocny vtak i ja taka bola 😀 ale teraz to uz nejde kedze mam cipiska do 8mej hore a to este tolko krat ked sa budi 😖

malibuu7
20. jan 2009

zdravim vas pekne...
eni chapem ze sa kvoli tomu rozculis, bo i ja sa dokazem... 😉
jozko mi vcera napriklad vypil takmer 3 flase cajiku (150ml) ale normalne mi denne vypije 1x 150 takze tak, asi kedy jaky dobry mu uvarim 😀 ale to tak ked nie som s nim, tak pije vela caju, lebo ked je pri mne, tak si cucne mliecka odo mna a to tiez tekutinky...

malibuu7
20. jan 2009

inak mame taky problem teraz, ze sa naucil škripat zubkami... boze take male ich ma a uz toto vie robit... ma ide porazit, ked to pocujem... ale asi s tym nic nenarobim, vsak???

angienka
20. jan 2009

jezzisi ivi fakt?No to teda neviem co s tym 😕
Fakt ta to sme na tom este dobre bo mne sa zdalo ze vypije 120ml a ze to je vela 😀 na to ze je zima mi to prislo dost ked este pije sunar,kasu i v zelenine vsade ma vodu 😉 aby pak nemal nabeh na cukrovku alebo proste ze mu to len chuti tak zato tolko pije cistej kojeneckej mi nevypije nic teda 2x ked potiahne to maximum a caju max 60ml 😝 tak je len vycurany fakt ze toto mu chuti tak pije jak duha 😝

angienka
20. jan 2009

a ja mam zas dnes problem ze je protivny jak had ted kooonecne zaspal teda uz vstal ja som si s nim dala spanicko no zaspala som az na konci cize 10minutovku bo som trpla ze sa mi zas zobudi uz po 8mej ma zobudil ale zle sa vyspal a bol protiva ta uz od 9tej som ho uspavala a on vychcany jak mraky uz uz skoro spal a ked som ho dala do postielky mal slaby spanok ale to vzdy po 15min a ja uz som nemohla viac no je to vaha no 😠 nakoniec po hodine nosenia zaspal ale furt bol nekludny no ted je to uz trosinku lepsie uz mi jazdi po obyvaku v aute 😀

majka225
20. jan 2009

ahojte my sme mali dneska taku vseliaku noc zobudila sa o pol 2 potom uz o pol 6 neviem co to s nou 😒 musela som si ju zobrat k sebe a az tak zaspinkala 😉 juj jak sa tesim v sobotu alebo v nedelu na pride tatko 😀 konecne....hmm tak to mate dobre ze drobci vam lozia aspon sa zabavia spravia nieco zle atd. ta de nasa luska vobec nelozi otoci sa na brusko a nepohne sa zacne knucat aby som ju dala ¨sadnut alebo zeby som ju postavila a chodila s nou...no ale plazenim prejde kusok..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre