Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
23. jan 2009

jani no neviem mne prislo ze to bola cista mrkva ale zlozenie som do detailu nestudovala co tam pridali ale pisali ze mrkva 😀
Hej hej my furt prichutove kupujeme ale papal aj cistu ryzovu no ale co cena je stejna tak mu davam s prichutou 😉 najlepsia na noc je jabko s fenyklom tu mame radi a hned pri kasi si poprdkava 😀 a na den kupujem casto s bananom,abo krupicovu,abo s vela druhmi ovocia 😎

angienka
23. jan 2009

fakt jani???No toto a nemate az od 6mesiaca tu zidlicku?Bo na sa je az od 6teho tusim ze asi aj vsetky tak pisu ale my v 5mes sme zacli uz pouzivat...
Jani jasan ze ti radi na lyzicku ale je to lepsie cez flasu ono uz ked ma zubky ta by sa nemalo ale je to jednoduhsie a mne pri tom zaspi takze ja tomu i ted ostavam verna 😀 aj ked obcas mu dam aj hustu na lyzicku 😉

angienka
23. jan 2009

hmmm tak ted tu soom sama ja...no nic idem pripravit svacu muzikovi teda 😖

jankando
autor
23. jan 2009

Eni, pisala som za mamku, ona mala 4 deti a prala, vyvarala a zehlila 4 detom..tak rpeto si tak vazi pampersky a vravi, ze by si zasluzili Nobelovku.. 😀 😀
Ono to Eni nie je pisane v zlozeni, ale normalne na sklicku sa to vola mrkva s kukuricou... 😉 tak ako napr. jabko s fenyklom
Tak to i ja skusim prichutove....
Inak , ta predavacka mi radila, ze treba vraj dat vyskusat i sladke tiez nie len zeleninu, ze to sladke vraj viac chuti detom a viac sa do toho jedenia maju....
Hej, od 6 m je ta zidlicka, ale co....my uz sedime v nej...dokonca spime...teda Petko nie ja.. 😀

jankando
autor
23. jan 2009

Sak pisem, ze my dnes mame 5 mes,..neviem co mi v pase strajkuju, ze 4 mes a 2 tt... 😠 😖

jankando
autor
23. jan 2009

Eni, a to mozem uz skusit dat i tie prikrmy, ci mam prve apr dni davat len kasicku??/

angienka
23. jan 2009

no ta ja neviem je blbost zeby tu zas robili ine no ked pojdem do kramu ta sa mrknem mne to kupoval vtedy michal bo ja prvu spalila mrkvu a druhu som pucila vidlickou ale mala velke kusy a timmy to necel 😝 hej hej je to dobre skusat jani ale najprv jedno a pak druhe vraj by sa malo zacat so zeleninkou aby ti nezvykol prave na to sladke a zeleninu nebude chcet az ked ti ju odmietne par dni ta skus pak ovocie lepsie aspon nieco ako nic 😀

angienka
23. jan 2009

kludne skus,trebars na ranajky skus kasu a pak poobede zeleninku 😉

angienka
23. jan 2009

krasna zidlicka no seanik este krasnejsi 😵 😵 😵

angienka
23. jan 2009

jani ta zeby nam to blblo ze mame uz vela prispevkou???Ale to sa ma az po 10 000 prispevkoch zalozit druha diskusia aby to neblblo no kukam ze mi to mame riadne rozbehnute a tak za tyzden mozme novu spravit 😀

angienka
23. jan 2009

nikde nikto zas???Januuu kde si mi zdrhla???
Ja za chvilku letim do hajan zajtra slavime a ja som dnes nic nespala ☹

angienka
23. jan 2009

tak nic nocne sovy do 4tej rana tu na vas cakat nebudem tak sa lucim,dobru noc 😔

jankando
autor
23. jan 2009

Sme kupali a davali trosku kasicky..no vela nespapal, ale to je jedno. budeme skusat dalej...

mukky
23. jan 2009

ahojte 🙂 angienka zase som ta nestihla a ani malibu.. ☹ ngienka aj ja mam tie cumliky campol babies,tie som vcera myslela,a je dobre ze maju aj ten kryt na tom,ked ho odlozis 🙂 A si necitala dobre 😀,v obchodoch normalnych maju iste znackove veci tym myslene ako adidas,nike...ale padelky 😀 s predavaju na trhoch,ci hovorovo aj blsakoch,a i tam kde chodim napr ja,smer Trebisov..to je dedina a tam maju ludia domy a vpredu v domoch mju urobene obchody a to su cisto len padelky ale pekneee 🙂 napr.tricko adidas clima cool 2oosk,tricko s dlhym rukavom 230sk,kabelka napr.moja nike 2oo sk,botasky 200sk pumy,siltovka nike pekna sustakova latka nike 1oosk 😀 behala som jak zajac po dedine a hikala a manzel na pleci s velkou sportovou taskou len hadzal dnu veci a hadzal 😀 😀 no skoda ze tie tricka nemozem tu dat do alba,to sa nesmie..fakt pekne veci...zuvacky arways 10sk,marlboro cigarety krabicka 25sk..ale nefajcim,len ocovi sme brali 😝 opat chcem ist..

mukky
23. jan 2009

jankado pekn stolicka aj petko zlaty 🙂 my sme dnes kupili kociar taky krasny konecne a za velmi dobru cenu,nahoda to bola,madar z miskolca si tu otvoril velku predajnu no je zastrcena od centra...no ale oplatilo sa mi tu sediet do rana a pisat adresy predajni 😀 😀 maju otvorene len tyzden a ja papula 😀 dal mi zlavu 5percent este a nevedel po slovensky len predavacka 🙂 chodime aj do miskolca,super ceny..ponozky na maleho madarsk vyroba ,ziaden vietnam..7sk..a podobne 🙂 aj potraviny..u nas metaxa 420 tam 260sk..a este teraz koli euru aj lepsi kurz je 🙂 len to behacky na cely den a bez maleho mi je smutno,este je maly ist s nami ☹

mukky
23. jan 2009

malibu...blahozelam k skuske 🙂

malibuu7
23. jan 2009

eni ja stale optimistka 😀 ale ked to nebudem mat, tak sa nic nedeje, urobim nabuduce... 🙂

jani no ta kukurica sa mi nejak nepozdava, a hned v prvom jedle...
kasicky jasne ze ochutene pouzivame... teda len ochutene... a jani ked zacnes so zeleninkou, tak s ovocim by si mala este pockat nejaky tyzden... a ten jogurt by som na tvojom mieste Petkovi este nedavala... to ja teraz zacinam davat jozkovi jogurtiky, ale este sa to podla knih neodporuca... (i ked nam to u dr. povedali ze mu mam zacat davat) jani a ktory den v mesiaci sa Petko narodil???

malibuu7
23. jan 2009

jani jasne ze na lyzicku, my tak zo zaciatku asi tyzden davali... no potom sme zistili ze jednoduchsie je na flasu...
hej sladke jasne ze viac detom chuti, ale prave preto potom odmietaju zeleninku, lebo nie je taka sladka...

malibuu7
23. jan 2009

mukky diky, ale este neviem ci ju mam... no snad ano 😉

jankando
autor
23. jan 2009

Ivi...v piatok..preco?
No tak ja neviem, tu je ta kukurica obsiahnuta , tak skusim.....co mam robit?teda mohla by som i sama spravit,ale este nie som na to pripravena....skusime,..sak nebudeme prvy...vraj tu take nerobia..a tam mali rozne ine znacky...
a vsetko sme kukali, tak nemali len cisto mrkvu..
urcite pockame s ovocim..a ten jogurt, to nie je jogurt ako taky..si myslim..je v takej malej sklenicke, tak myslim, ze nie je klasicky ako pre nas...lebo by musel byt v chladnicke, nie?..teda neviem...

mukky
23. jan 2009

jankado moja sestra ma o 12 dni mladsiu dcerku od mojho a tiez kupuje tieto prikrmy..ja ti neporadim v tomto..len to ze tie s pomarancom inymi citrusami az od roka sa podavaju...aj banan inac je citrus tak neviem preco davaju niektori ale to ako kazdy chce,len ja som aj dost alergicka tak som opatrnejsia,voci malemu..niesom na potraviny ako,ale oni vyvolavaju aj ekzemy..atd..a baban je strasne zeleny a nastriekaju ho velmi aby tu na slovac prezil cestu,tak preto aj budem az po roku davat..ja osobne kupovat nekupujem,ved som n materskej a casu mam dost 😀 😀 😀 a varim si sama ,takto viem co tam dam a je to rychlo urobene zdravsie..jankado ..len si dobre precitaj ci tm nieje cukor a sol,to do roka urcite nepodavat...ale niektore su kvalitne a nepridavaju tam toto,ale ta kukurica....no som trosku zaskocena ved naduva dost a j dospeleho,to akokeby tam dali kapustu 😀 😀 🙄 nase baba su este malinke,tak naco im uz tak skoro zatazovat traviaci trakt a solou oblicky,pecen atd...ved maju fungovat mnoho rokov....ale je to diskusia,a ja len diskutujem,neradim...ale ak mozem pomozzem 🙂

jankando
autor
23. jan 2009

Mukky..
tamtie co som nakupila su vsetko od 4 mes. a su pre 1 .stage....tak ja neviem...ta predavcka mi radila, ze on uz moze....sme sa radili s nou

jankando
autor
23. jan 2009

Ja myslim, ze by to nemalo ublizit...deti tuna ziju.....aspon takto sa ukajam.....
ze nie som prva , ktora take uzije...

mukky
23. jan 2009

janka..... ale mliecne sa nesmie vobec podavat koli alergii na kravsku bielkovinu...no nechcela som tu byt velmi mudra tak neregujem na vsetko 😲 myslim ze az od roka ,ci 8mych mesiacov..moze ti nedaj boze chytit alergiu ako aj mlibu ti pisala..janicka moja zlata,je tu tak vela tem kde si to vsetko precitas,a poradia ti ine mminky...a varit nie je zlozite....na kolieska nakrajas asi pol mrkvy,uvaris len vo vode celkom do makka,popucis poriadne vidlickou az na kasu jemnu a je to 🙂 aj financne je to ovela lacnesjsie,

jankando
autor
23. jan 2009

Ivus,
sak toto, ze cez flasu schrupne skoro vsetko..ako keby mliecko pil , ale lyzicou..tobol asvanda..zobral do ust, take nieco porobil ze mnemne...ee....a vypluvol..presne ako ste pisali, a ako mi kamoska vravela, ze nevie este ani co s tym....tak take ksichty hadzal..no ale musime zacat.... 😉
Inak, ak to robite same doma, tak to len uvarite mrkvu, a date ju rozmixovat?tie co mixujete ...?
skusim..ja nemam ani mixer doma, musim kupit.. 😠
mozno este i zajra skocim normalne do obchodu

malibuu7
23. jan 2009

hej citrusami sa ma od roka, ako aj med... ale mne jozko papa vsetko, aj pomaranc, mandarinky, kiwi, ananas... ucim ho nech si zvyka pomaly... no a banan mu tiez casto davam... ale ako mukky pises, kazdy podla seba... inak i ja varim sama pre neho...

jani, radu by som skor od lekarnika, alebo dr. pytala, nie od predavacky, lebo predavacky to chcu len predat... chapes... a od 4.mesiaca sa to moze, lebo nekojene deti sa prikrmuju od 4. no jasne ze moze petko uz, ale vsetko ma cas, tak pomaly a s mierou... tot moj nazor no

jankando
autor
23. jan 2009

Ja viem, ze sa nesmie nic mliecne, kravske kvoli alergiam....
ale ked si dobre pamatam, ako pisala Ivka-Malibu raz, ze vyskusa vsetko ...a uvidi....
kazde dieta je ine........

mukky
23. jan 2009

ja mam postahovane same tabulky nazory na vyzivu vela lekarov,a chodim n fora a tam ti pediatri odpovedaju na otazky,je ich tam vela a njdes tam odpovede 🙂 nema ti tam vtomto nikto pomoct tam kde byvas???hmmak chces poslem ti tie stranky pre petka by si vedela co a ako hej??

jankando
autor
23. jan 2009

No..dakujem..
ale citat sa mi velmi nechce....
a nic mi to samozrejme nepomoze...
lebo uz dopredu viem, ze nieco prestudujem a uplne ine mi tuna buduradit lekary......
tak asi skusim zavolat mojej health visitorke a poinformujem sa, ze co ona na to......

jankando
autor
23. jan 2009

Booze, ,robim tu taku vedu s tym prikrmovanim...ze az....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre