Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
13. máj 2008

aj ja..ja dnes len po dome chodila a nozky ma boleli a mam bolest v chrbte stale..a to je hroza...ja zasadnem na chvilu a hned moj chrbat.. 😠 ☹

angienka
13. máj 2008

no ja ked stojim a pak si sadnem abo lahnem tak uz citim i ja chrbat,sak je to riadna zataz tych16,5kil navyse 😠

angienka
13. máj 2008

no prave davali reportaz o tehotnej jak to na nu prislo doma v 7mesiaci tehu a muz ju zacal rodit a az pak dobehla zachranka ale mimco sa narodilo mrtve ale nakoniec ho ozivili,take pekneee...joooj uz nech su ase deticky vonku 😒 a zdravucke...

jankando
autor
13. máj 2008

ja tiez vsetko zabudam v tom tehu..nejak mi to nepali velmi.. 😠
no sak eni, ono to pride..neboj..a samo.. 😉

angienka
13. máj 2008

heej prave som kukla ze tu je z tema ze zavislacky na modrom konovi...no my asi tiez 😀

jankando
autor
13. máj 2008

no to hej, my sme tiez, este som tam nebola a necitala, ale videla som 😉

angienka
13. máj 2008

ja som len nazrela ale stacia mi tieto temy...som skromna,sak i ja budem muset tu svoju zavislost potlacit 😀

jankando
autor
13. máj 2008

jaaj, no sak prispej i ty tam..

angienka
13. máj 2008

neneee,to uz by som tu bola cele dni zas...tak jak kym chodilo kopec mamin tam na cesku stranku kde prispievam tak som bola od ana do vecera a stale bolo s kym kecnut...takze cely den nalepena...ted sa uz nudim niekedy a nece sa mi dho na odpoved cakat ta sa i vzdialim od pc...i ked len na chvilku 😀

angienka
13. máj 2008

Tak co sa deje???Aj ty si to vzdala uz?
No ja bych tiez uz mala ist spat rano idem vzdy jak prastena-teda v noci uz 6.45 vstavam zas...no hruza,zas ma tie zenske budu chciet ukamenovat-bo ja uz som objednana na ten monitor bo to dlho trva a minule som tam dobehla ne na 7.30 a uz plna cakaren ze som len na chodbe na dverach cakala a ona hned prisla a ze nech idem ta na mna cumeli a vysla som az o 35min asi ta som citilatie pohlady ako by som za to mohla 😝 😠

jankando
autor
13. máj 2008

no eni, ja uz unaveny, john je uz doma a tak ja mozem ist hajat..unaveny jak pes.. 😒
dobru nocku vam vsetkym.. 😵 😵 😵

angienka
13. máj 2008

tak ok tak dobru noc...mne sa este nece ale spat 😒 idem poskakat na lopte snad ma to unavi 😀
tak dobru noc 😉

malibuu7
14. máj 2008

čaute žienky. tak večera bola dobrá, dala som si len cestovinky s kuracim maskom, ale fajne boli. no a tiramisu ako dezert nesmel chybat 😀
ja uz druhu noc sa nemozem vyspat nejak. normalne sa zobudim na to ze mi stvrdlo brusko a taka horucava mi do tvare buchne, ze normalne musim vstat, ale to je brutal problem. Tak idem na zachod posedim tam, ukludni sa to a znovu spat. chjo. uz aby to bolo za mnou.
Eni, ja tiez ked pridem k dr. tak tam je vzdycky plno, vzdy tak 10 zien predo mnou. lebo moj dr. ma veeeelku kartoteku 😀 a tiez sa obcas citim tak divne, lebo pridem ako posledna, ale ako prva pojdem dovnutra, lebo monitor trva chvilu.ta fajne, ne jak dakedy som tam cakala aj 2 hodiny a to som bola objednana ☹

malibuu7
14. máj 2008

Eni, tak sa hlavne ozvi ako si dopadla u dr.

angienka
14. máj 2008

Dobre ranko zienky...tak u som doma a mam asi dobre spravy...ze do 24hod porodim 🤐 😕

angienka
14. máj 2008

Co???Monitor a chvilu???Dnes ma monitorovali vyse 30min a pak est prehliadka...inac zas bola krvava 😠 ale uz som funela a gulaa ocami,ale ona ze mi to chce pomoct ulahcit...ale ze by ma kludne uz mohla poslat do porodky nech mi pichnu antibiotika a plodovku a ze hned by som acla rodit...ze ked este raz pridem,ze neporodim-tak odovzdava svoj diplom 😀

angienka
14. máj 2008

No dnes som ani ja nemohla spat...mam za sebou 3hod spanok a to zvyknem min 12hod spat...no nejak sa mi az tak nece...ale ty Ivi uz asi zas drtis info na skusky tak nebudes mat casik...aj Janu este spi...tak sa tu nudiiim. 😝
Chcem si uzit posledne pisanie,lebo v porodke bez netu a tyzden...fuuu,ale mimisek mi to vynahradi-len riesim dilemu ci nevybrat tie detske veci predsa...

malibuu7
14. máj 2008

NO som tu obcas, davam si doporiadku veci na ucenie,aby som mala co najmenej papierov, lebo mam v tom chaos.
jeeeeeji tak to je super ked ta to uz caka tak rychlo, ty kokso, aj ja by chcela
ake detske veci myslis???
ty chces byt tyzden v porodke?? tu je to tak 4 dni, ked nie su problemy

angienka
14. máj 2008

Taaak som tu zas...zaspat sa mi nepodarilo...mam stale take slabe krce akoby mi trebalo na wc...takze sa to si rozbieha...spat uz ani nejdem 😝 no trebalo by,aby som podala na sale dobry vykon 😀

malibuu7
14. máj 2008

HM, TO by si si asi mohla pospat, no ale neverim ze sa ti to podari, ja by som cakala co sa bude diat, urcite budem v napati, ked budem v takom stadiu ako ty

angienka
14. máj 2008

No ja som malemu zbalila aj zavinovacku a oblecenicko v ktorom pojdeme z porodky-tak ze aspon to asi vylozim...osusku mu necham,aj zinky a kozmetiku...ale to sa mi este viac pokrci a to om ho tak pekne pripravovala 😒
No prvorodicky si nechavaju vraj 5dni...no tak to je 4-5 ale ked je vse ok neviem ci nie na vlastnu ziadost len na ten 4den...
No len aby som na chodbe nerodila-mi dnes vravi ze mala sluzbu v porodke a ze ted s tam rodi dti,ze to ide jak na beziacom pase...ta dufam,ze nam tam nastrcia este 3postel do izieb 😠

malibuu7
14. máj 2008

jaj tak, no ja pre drobca berem iba plienky. ved keby nahodou daco tak mi manzel donesie, toho sa vobec nebojim. a veci na cestu domov, mam pripravene, ze tiez mi to potom prinesie
takze sa rodi jedna radost, no jo, maj lasky cas, vsetky deti chcu ist vonku... len tomu nasmu sa nechce nejak 😒
pocuj no a ako sa dozvieme ze uz mate drobca??

angienka
14. máj 2008

No sak ja viem,ze muzik to prinesie-ale chcela som mat pre istotu-ze co ked sa mi nebude pacit tam ich oblecko...tak ze by som mu dala toto...alebo proste tak no pre lepsi pocit...ale asi to vyberiem 😒
No napisem Janke sms a ona to hodi na plochu takze budete informovane 😀

angienka
14. máj 2008

Tak idem si zaliat kaficko 😎 a k tomu 2keksiky-to su ranajky,co???A ked to neprestane tak nabehnem do vane...asi by som aj stopovat mohla tie krce nie???Teraz to akosi odislo tak bud to uz su porodne kontrakce alebo poriadny poslickovia 😝

malibuu7
14. máj 2008

hm ta dobre hlavne ze sa dozvieme.. 😀
hej dobre ranajky, to ja musim jest hned ked vstanem, do teraz by som nevydrzala 😒
no asi by si si mala stopovat, lebo ked ti takto dr. povedala, tak to uz nebudu poslovia 🙂

angienka
14. máj 2008

no jedla som puding pred tym nez som vyrazila na gyndu...ale z toho vsetkehoked mam take divne pocity v bruchu ani nemam chut nejak jest...
A vypila som asi 4dcl dzusu a chodim crat jak splasena...al je to hrozny pocit-ja na tom wc snad ostanem,lenco si sadnem tak o 5min uz citim plny mocak 😠

angienka
14. máj 2008

to som mala aj v noci-jasne som dohanala pitny rezim a od polnoci do 3tej som chodila kazdu pol hodku fakt ale to uz mi siel prasknut...asi prestanem pit uplne 😠

angienka
14. máj 2008

a neviem vravi sa ze prave kontrakcie uz nemozes zaspat-ale toto mi pride ze by ma to v tvrdom spanku nezobudilo,keby som ted zaspala...ale mozno mam len vysoky prah bolestivosti,lebo ona vravla ze som musela mat salene bolesti v panve a ja ze ani ne taka pohodka ani som extra nepostrehla 😕 tak sa obavam zeby som tam sla dost skoro...som jej to musela slubit 😝

malibuu7
14. máj 2008

no ja som dnes v noci behala na zachod a normalne som sa zobudila aj na bolesti bruska, tak zeby tiez sa nieco vo mne zacalo diat??? joj jaka rada by som bola

angienka
14. máj 2008

no ja rada by som to mala za sebou...ale netesim sa na to vobec 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre