Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
27. jan 2009

krasne fotky jani a to cia je tota seanikova nevesta?To brat ma uz mimi??? 😕 asi nie,ze?
Hej mne sa uz zacli pacit kucerave vlasy ale ked su dlhe coho ja sa nedozijem este aspon 10cm keby mi podrastli,oni mi rastu normal jak maju ale pak sa mi urobi taka gulicka a zlomia sa mi 😠 to ked su moc znicene jak po tom prvom melire co som si dala do ciernych vlasov a nechala mi ho hodku posobit ta to ma i ostrihala a i tak poskodene mam ze sa mi uz ani tak netocia a musim dat tuzidlo aby som nemala pelechave 😝 jani to mi nove vlasy rastu ale mne sa to paci ja som rada ked mi rastu tie v predu bo ja ofinu nikdy mat nebudem ta aspon tak mam taku mini take pelechy

angienka
27. jan 2009

no asi bude po tatovi i ked ja som tiez veelky jedak 😀 sak pamatas janu jake svacinky mi mamka robila do skoly 😀 😉
jaaaj zas mi tu ten huncut spravil este vacsi bordel a letaky su roztrhane na cimpr campr 😝

angienka
27. jan 2009

jaaaj nemam rada take dni jak dnes bo cely den do seba rohliky a keksiky budem pchat aj to som ti jani cela poradit ze ty radsej navar nez rohlik a smotanu z peciva sa pribera kor z bieleho a z chleba 😝 ja chlieb ani nejem,este na slovaci som semtam dala ale tu nie len ku gulasu a parkam maximalne 2x do roka 😉
Ja tak neskutocne priberam ked nevarim bo kazdu hodku do seba daco cpem a aj ked zjem som hladna ted by som si dala koblihy...a ani neviem co varit budeme-ked nase zasoby kuracich prs sme vcera do kosa vyhodili bo sme abudli dat do mraaku ☹

jankando
autor
27. jan 2009

Nie, nie,
kamoska ma mimi..len tu teraz na slovaci, cakaju za rodnym listom,..tuna su v nasom meste.. 😉 to tak stale srandujeme, ze nevesta .....ona rodila asi cca 2 mesiace po mne..ta take cerstve sme boli mamicky,lteda este sme..
tak ti rastu nove vlasky?fasa.....ja chcem uz nechat dlhe vlasy spat a dat si pkenu ofinu ostrihat, taku hustu chcem,detsku......a chcem trosku svetlejsie vlasy..ale ja i tak skoncim cierna.....tu na mna 2 cierne farby zmurakju uz par mesiacov, ta ja im asi neodolam...ale kupila som si stredne hnedu farbu z libraca, mozno nic nechyti, ale nebudem nastvata, ze som za nu dala vela, tak len taku lacnanu a uvidim, ci sa vobec budem farbit.. 😠

angienka
27. jan 2009

jani hej treba i nove bo timmy ma vysklbe celu uz mam tak riedke vlasy 😠
A aj mne tazko ja co furt experimentovala a farbila a ted nic uz ma tahalo ze si prefarbim sak som pisala e som mala take nutkani eze kaslem na ten melir no este uvidim ale uz zas nemam moc mojich prirodnych vlasov jak som cela nechat odrast svoje len melir ale takym stylom nabuduce jak dam melir ta uz skoncim jak blondyna 😖

jankando
autor
27. jan 2009

Jejda baby,
akurat nam dosiel balicek do babinky, poslala nam asi zo 4 super ciapocky a 4 pancuchace take suproveeeeeee...aj s trackami...boze, taka som happy, ze dovidenia.... 😀 😀
take fajnove puncochace.. 😵 😵 😵

angienka
27. jan 2009

jani a aj ta lacna ti chyti ja par krat kupovala bo mali v 39tke taku peknu jak sivu viete taka slonovina nie peroxid blond a taky odtien mi londa prestala vyrabat ta som objavilka toto a chytalo fajne 😉

angienka
27. jan 2009

hej aj my take mame jedne ze na traky puncochy,len ma stvu ked idem prebalovat a musim dat vsetko i mikinu i nohavky i puncochy dolu 😝

jankando
autor
27. jan 2009

Eni,
tak dufam, ze mi nieco chyti..len sa neviem donutit do toho..ked ja mam uz dost velky odrast svoj a neviem ci nenechat..bo jak nafarbim, tak na moje vlasy mi chyti asi svetlejsie...sak na tej foto, jak tam sedim s petkom vidno ten moj odrast.. 😠

angienka
27. jan 2009

joooj ta nevem co je dnes timmco taky zly 😠 aj vonku spal celu hodku aj daco a prideme domov a taka potvorka je to,ted som ho dala do postielky ta vyvadza,jaaaj pohroma s tymi chlopmi 😀

angienka
27. jan 2009

jani chyti aj mne ted ten melir ma stve bo jak som mala svoj odrast ta mam blond a jak ide ten rysavy pruh ta 4cm mam blond a pak rysavy-ale to len jemne vidno 😝

jankando
autor
27. jan 2009

jaj,
tak ja budem davat asi len nejaku kosielku a na to dzignem panchuchy, takze traky budu prve akoze oblecko, tak jak budem prebalovat, tak len tracky supnem dolu..

INak , viete co som citala a radili tam i mamky, ze vraj ked je dieta dosst naucene na vas a teda ze nechce ani velmi spat bez vas, tak vraj staci ak jednu svoju vec, zvlast ak niekto koji, tak podpiru nechat pri nom ked spi a ono vraj citi vasu vonu, tak spi pokojnejsie a vy ani nemusite byt pri nom.. 😉

jankando
autor
27. jan 2009

skusam to i ja.. 😉

jankando
autor
27. jan 2009

Joj, taky bordel tu mam, teda nie ani velky, len vsade sa nieco povaluje, co bymalo byt naporadiku a raiad mi treba umyt..ale to si est necham par hodin na to... 😀 😀 😀
furt si spomeniem na teba Eni, jak pises, ze sa ti zbiera riad a potom raz za cas ides a umjes cele haldy..tak i ja teraz tak cakam, ale nikto nic nespini...John je v praci a ja nejem....... 😠

jankando
autor
27. jan 2009

Eni, zase cela nasa strana

angienka
27. jan 2009

jani ta ty este hej ale ja musim obliekat bo moje lozidlo chodi po zemi ta aby nenachladol 😉 hmmm ja spim pri nom hned postielka je na manzelskej nalepena a v postielke nece a ked ho dam do postele ta uz aj celkom spi no len kazde cca2 hod sme hore on potrebuje veeela miesta ale mam radost ze sa gula po celej posteli 😀

angienka
27. jan 2009

ted mi tu otvara a zatvara dvere a tak nimi trieska ze chudak tato no ma aspon maly zabavku a nezllosti mna bo uz sa mi s nim nece hrat,boli ma hlava zas som nic nepila 😖

angienka
27. jan 2009

jani klasika kto je najukecanejsi na konovi 😀 😀 😀

angienka
27. jan 2009

taaak konecne som ho uspala 😝 🙄 ☹ ☹ fuuu mam dost,snad sa dobre zobudi bo ma slahne uz 😒

jankando
autor
27. jan 2009

i moj uz spi 3 hodinky..cudne.. 😨
no si ani neviem prestavit ako poriesim, ked maly zacne lozit, bomi taku zimu dole mame..asi deky porozkladam po obyvacke alebo co.. ☹

angienka
27. jan 2009

jeezis 3hodky cez den???No ta ty mas ale poklad sa nestacim divit jani povedz mi ze kecas 😨 ta to co ja mam za nezbedu doma,asi mi ho vymenili ja take dobre stvorenie staci mi dat do ruky notas a vydrzim ticho sediet aj 3hod a on neviem po kom je tak akcny 😀

angienka
27. jan 2009

ta ty sa jani nenudis???brala by som ☹

jankando
autor
27. jan 2009

Eni, ale to nie stale tak, teraz bol tusim dlho hore s tatinom a potom este chvilu so mnou,.takze bol asi dost unaveny....dali sme mliecko o druhej , vypil len trocha zaspal..no a teraz tu mame 5 hodin, takze 3 hod...ale to fakt nie je stale, niekedy pospi len 1hodinu,i menej.. 🙂
sem tam sa nudim, ale v kuchyni ma caka riad, tak sa mi do neho nechce.. 😠 😠 😠 😠

jankando
autor
27. jan 2009

och, pardooon, som sa prepocitala, az teraz som kukla poraidne na hodinku..cudne mi bolo , ze uz 5 hodin, to 4 tu su..takze spinka este len 2 hod...

jankando
autor
27. jan 2009

ja a ten moj hrozny zrak.. 😠 😎 🙄

angienka
27. jan 2009

jani mna caka taaaka kopa riadu ze ani radsej nepisem,bo si pomyslite ale vcera som umyvala kus ale sa ucpal odpad...zas asi po 50krat 😠 tak musim na tatka pockat aj tak by som neumyla,ale mam vyhovorku 😝 tak ma tresti ta hlava jaaaaaw 😠

angienka
27. jan 2009

u nas je uz 17 jani takze v poho asi si myslela slovensky cas 😉

angienka
27. jan 2009

taaak ja som zerala asi 5rohlik dnes bleee u ich necem ani vidiet ale som hladna ☹ 😠

angienka
27. jan 2009

jani ja tiez deky som rozkladala a kady joj jak blbo sa narodil teda babca i svokra ze zacne lozit rovno v zime,trapacky jedne jaaaj ta to problem no ta naj si lozi ma pancuchy body dlhe teplaky a mikcu kazdy den a mame parkety a koberec a topim jak diva,ale zo spodu neni tak teplo bo pod nami tam nik nebyva len ma kupeny ten mini byt a vetra tam skoro vkuse 😠

angienka
27. jan 2009

tak a uz tiskam margotku a obilninove kafe 😎 hruuuza,ale som sa vcera videla vzrkadle ta pohroma jake mam telo musim spevnit takze veela prechadzkovat budem chodit asi aj cvicit by bodlo no na to som moc leniva-som rada ze na net mam cas 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre