Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
28. jan 2009

myslim synatora a mangela 😉

mukky
28. jan 2009

hej nepozname sa osobne...tak vy mate asi vsetky 23 az 24 rokov ked ste spoluziacky???no vycapila som svoju fotku do albumu aale mi je to dajake divne,tak asi zajtra stiahnem..

mukky
28. jan 2009

jaj,ja ze mas 2 deti 😀 😀 Volam sa Petra.Tesi ma 🙂 a ako vy ostatne??No ale ked budem takto na Konovi stale kedy bude dalsie babo?? 😀 😀 😀 😀 Minule mali poruchu,tak to sa mozno na slovensku dajake deticky podarili,ked konik nesiel 😀 😀 a co studujes?

mukky
28. jan 2009

sklonujete tu stale oliho hmm aj sa bojim to meno napisat lebo sa prihlasi ta kocka 😀 nick som zabudla 😀 😝 tak radsej sa ani nepytam kto je to 😀

jankando
autor
28. jan 2009

Mukky
Slavka uz pisala, tak sa bat nemusis, ona nehryzie..
Slavi, tak to pevny stisk treba od teba malej..joj, moja zlata..ta trea pokerstity izbu nech sa nesnie zle.. 😀 😀
ta som tomu dala, ze? 😀 😀
Ivi, i ja tak chcela druhe,ale radsej uz nie..
ja musim brat anti...........nechcem este..este je skoro, ale brala by som dievcatko jedno..a dost na cely zivot...
no ja nechcem,ale sak moze sa stat..my by sme skor privitali bratrancekov a sesternicky clovecie, lebo zvieracich mame,................

jankando
autor
28. jan 2009

SLAVKA, zajtra ta tu cakam jak na konovi.. 😀 😀 😀 😀

mukky
28. jan 2009

😀

angienka
28. jan 2009

jaaaj ta ja este furt tu uz mam hlavu jak globus,my sme sialenci nie rychly jani nam svihne a my vsetko chceme sa upiseme diablom do konca ivota ☹

angienka
28. jan 2009

mukky rychlo som nazrela kebyze si stiahla zajtra to foto kocka riadne ta na 30 nevyzeras,sak sa i o seba staras 😉 a vidno to 😎

mukky
28. jan 2009

doprala mi pracka,no vesanie pradla este chvilu pocka 😝 este by som chcela kuknut cesku aj slovensku postu pre teba,zas budem plakat...dievcata a vy ste vsetky rodili normalne??Ja sa velmi bojim tak rodit...ja som citila asi od 3tieho mesiaca ze pojdem na cisarsky...som to aj kazdemu vravela a aj tak bolo..no niekedy mam take schopnosti predvidat ale to je na dlhsiu a inu temu...takze ak by som mohla a nemalo by to ohrozit babo sla by som tak opat,to bolo nic,len velke bolesti po operacii asi tyzden ci dva,uz aj som zabudla....

angienka
28. jan 2009

jaaaj ani som nedocitala ale budem mat nocnu moru z oliho 😀 jaaaj jani ta to z kade si vykutrala totu fotku 😀 😀 😀 😀 no idem ja radsej spat bo timmy nespal od 1nej ta vecer bol protiva ta o 19tej som ho uloila cize o 6.30 bude hore a ja s nim akoze ☹ jaaaj uz ted s ami ce plakat,no ale srkam si tu fenyklak 😀 mukky mi narobila chute a fajny je budem uz robit ten asi som vtedy moc bylin u dala zato mi prisiel horky nesladim a je supeeer 😉

mukky
28. jan 2009

angie...dik 😀 si myslela ze ja dajaka stara ufrflana baba co????? 😀 😀 no staram....teraz ani tak nestiham 😀 ale napr.sa rada licim a bavi ma to 🙂 my zeny sme skarede preto sa malujeme 😀 my zeny priberama a muzi len menia image 😀 😀 tam na fotke je ten zvlhcovac,u vas je ovela lacnejsi ako u nas

angienka
28. jan 2009

ja som rodila normalne do 5mes som stresovala tusim kym som kona neobjavila a pak mi bolo vsetko jedno tesila som sa na lasockua nebala sa bolesti len injekcii z ktorych amm traumu 😀 koly tomu este raz to prezit uvazujem e ziadne dalsie mimi nebude no ked kuknem na tu dokonalost ta ma to hned chyta 😵 😵 😵
No nic babuchen idem ja do hajan 😔 bru nocku vam 😉

mukky
28. jan 2009

angie a tu kavu ci si spominala ze pijes to je Caro?

mukky
28. jan 2009

dobru angienka..a ako sa ty volas..

malibuu7
28. jan 2009

som tu... keby ste videli co stvaralo moje malo zlatko... com mu dala cucnut ako vzdy pred spanim a zvykne zaspat, no ale dnes kdezeeeeeeeee sadol si a ked videl ze sa nehybeme tak hned isiel skumat svet naokolo... k radiatoru na jeden koniec postele... k postielke na druhy koniec a ked videl ze tatko dvihol hlavu uz bol pri nom a hladkal ho po tvari,ked som sa pohla uz bol pri mne... sranda z neho, ale neozyvala som sa. myslela som ze zaspi tak, no ale kde... tak druhu cicu a do minuty spal.... no ale po pol hodke skumania vseho naokolo...

tesi ma Peti, ja som Ivana.... 🙂 no naozaj na 30 nevyzeras, kdezeeeeeeee to ti asi zly rok narodenia do rod.listu napisali 😀

no u nas druhe babo este nie aj z dovodu, ze ja este stale nedostala mrchu 😝 som zvedava kedy zas pride, i ked nechyba mi vobec no...
ja som rodila normalne a bolo to v pohode.... manzel pri porode velmi pomohol... bolesti? najhorsie ked mi pichli vodu, vtedy to zacalo byt na nevydrzanie, no ked som citila hlavicku vonku, uz to bolo krasne... brnkacka... tak by som rodila x deti... 😝 😀 ja som strasne nechcela cisarsky... nikdy...! (ale to sa ovplyvnit neda)

studujem Systemove inzinierstvo a informatiku - informačny management 😝 znie to taaaaak dolezito...

mukky
28. jan 2009

joj tie deti su take nezne nie??az som sa rozcitlivela na tvojom prispevku 🙂 ja sa uz tesim kedy nas maly zacne lozit a kedy mi povie mama a oco,skor tata....on este len tak brble a ked som mu dnes pustala radio tak si spival v kuse take vysoke tony 😀 😀 tesi ma ivana 🙂 baby ved 30 neni tak vela este 😀 😀 aj vy budete mat coskoro 😀 hej nikto mi nepovie tolko,no ked som mala 14 a i na skole,som vyyerala najstarsie v triede a nikdy odomna nepytali obciansky na diske aja 14 som mala 😀

jankando
autor
28. jan 2009

ivi..ani ja by cisarak nechcela..eeeeee
ja tiez rodila nrmalne, mne voda praskla doma, tak pohoda ale nestazujem si....su zeny aj s horsymi zazitkami..teraz sa kamoske narodil suncek v 7. mesiaci a pisala, ze mala velmi bolestivy porod, ze kazdu inutiu len myslela ze chce zomriet.. ☹ ta ja mala nic oproti tomu i ked 17 h..ale dalo sa.. 😉

jankando
autor
28. jan 2009

a na bolest som uz aj zabudla

mukky
28. jan 2009

hej znie to zlozito 😀 moja mamka robila projektantku tak asi aj ty rysujes nie??tak potom dobry porod si mala 🙂 sestre uz mali kliestovy robit no nakoniec z celej sily vytlacila ked pocula ze klieste ☹ ☹ a ze nikdy viac....ale to sa asi zabudne,deti za to stoja

malibuu7
28. jan 2009

no nezne, taky zlatunky bol hrozne... a konecne sa chce aj pomaznat ... to je take bohovskeeeeeeee
Peti i ja som sa taaaaak tesila az zacne lozit a tak no dakedy mam naozaj dost a prajem si aby bol take kludne babatko ako sme si ho z porodky priniesli 😀 no ved nie je 30vela... ved to zachvilu i u mna bude... strasne to leti...
jani no v 7mes... ty jo... a to urcite nebolo mimi este velke a mala tazky porod... ale zas ako sa to vezme... kazdy ma prah citlivosti iny... takze aj o tom to je... niekto to zvladne bravurne, iny ma horsie skusenosti... no sme uz taki, kazdy je original... 😉
ja som teda take bolesti, co uz ako spat mi teda nedali az do samotneho porodu - necelych 8 hodin... myslim ze pohoda 😎

mukky
28. jan 2009

inac dievcata vy sa nezhrozite nad svojim pravopisom???ja strasne...dakedy tie hrubky co robim..no akoze ne ze vy jak pisete ale ja....to to ponahlanie sa a keby som pisanym pismom pisala tak urcite tak nepisem ☹ a to som mala diktaty najradsej 😲 😲

malibuu7
28. jan 2009

nieeee projekty nie, rysovat? ovladam tak geometriu zo zakladky 😀 ja sa ucim skor take programovanie, systemy - proste sama informatika, matika a trochu aj ekonomiky,aby sa nepovedalo...
no kliestovy by som ani ja teda nechcela, dobre zareagovala segra 😉

malibuu7
28. jan 2009

no mi hovor daco o pravopise... ja som sa taaaaaaaak pokazila... ale to ta cestina ma skazila.... lebo tu sa napriklad inak yi pouzivaju v niektorych slovach.... no a slovosled ani nehovorim, jak ma napadne tak pisem... ja som vzdy diktaty mala na vybornu a teraz neviem ci by som za 4 schytala... 😅

mukky
28. jan 2009

aha 🙂 tak nerysujes 😅 hej,uz je problem ho prebalit lebo stale na brusko sa prevracia 😀 😀 aj ho nechat na posteli 😀 😀

malibuu7
28. jan 2009

no u nas prebalovanie brutal, cez den ked som sama tak bud v stoji, alebo v sede ho prebalim a ked je mangel doma tak nejak ho zabavi a tak... daco strasne jak mi zacal vymyslat...
no ale jaky je vychytraly nas synator... normalne si zapne dvd... to uz je bezne... ale hlasitost si pridava a ubera... ako keby sa tomu rozumel... a pohupsuje si pri tom este, bobinko moj maly 😀

len to skripanie zubkami ma strasne stve... neviem ako na to prisiel... ale to cely den pocuvam jeho skripanie... fakt neviem co s nim... asi nic...

mukky
28. jan 2009

hej aj ten moj slovosled...nechcem aby mi daco uniklo 😀 tak piate cez deviate 😀 nemate skusenost s takymi penovymi puzzle puzzlami 😀 😀 😀 co sa skladaju na zem??ja by som to chcela ale drahe sa mi to dost zda..jeden balik co je 6 ci 10 kusov teraz neviem tak okolo 350 sk ci jak stoji...joj ja furt koruny..toto euro nechceeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 sa mi nechce preratavat

mukky
28. jan 2009

ma 8 mesiacov a toto robi??? 😀 😀 😀

mukky
28. jan 2009

bola som ho pozriet 😅 aj ocka 🙂

malibuu7
28. jan 2009

no my mame to puzzle, ale len tie male dieliky co dokopy to je asi tak meter x meter no neviem kolko to stalo, ale je to pekne... a prave ja mu chcem tiez ale velke a tu som to videla v obi tie velke asi 50x50cm a stalo to len 179kc balenie,tak sa mi to lacne zdalo, a boli tam dopravne prostriedky nie pismena, ani cisla...
hej hej piate cez deviate 😀 😀 😀

no ma 8 mesiacov a naozaj toto robi... a to uz sa pusta uplne sam... myslim tym ked stoji, tak sa prestava pridrziavat...
mikrovlnku nam tiez v jednom kuse zapina, musime najst nejake ine miesto pre nu 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre