Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
30. jan 2009

a to mas stastie ze neni vyberavy moj teda je a poriadne...

jankando
autor
30. jan 2009

Babuchy, custe
Spehulovia custe
tak ako?
Ivca kde?
moj malys pinulal,ale sa uz zobudill..ech, ale taky bordel tu mam ted, trebamiist trochu zmietnut ten bordel a tak sa mi nechce z pc odist..sak piatok.. 😀 😀 😀

mukky
30. jan 2009

kazdy den maso????To fakt? 😀 😝 ja som masozravec 😀 ale nemusim ho kazdy den....raz za tyzden a sem tam prazsku sunku alebo debrecinsku pecienku na chlieb,alebo spisske parky 😀 Tak si to masko len uzite a vychutnajte,lebo ak budete mat dom a hypoteku tu uz bude asi ine kafe 😀 😝 vies asi ako to myslim,nie...

mukky
30. jan 2009

reni a ostatne baby a Vasi muzi su Cesi alebo Slovaci ak smiem vediet..ze reni si svokru spomenula..

jankando
autor
30. jan 2009

Moj muz, slovak jak repa................................................................. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
30. jan 2009

on aj tak vyzera..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angienka
30. jan 2009

hmmm asi viem jak si to myslela ale u nas aj kedby bola hypo ta myslim ze maso by bolo min 5x v tyzdni...kuracie prsia najlepsie maso my len to papame no dnes bravcove rizky sme mali 😒 raz a cas zmena masa tu je to celkom lacne kuracie asi u nas viac stoji ta zato si to nedoprajete tu 149kc stoji kilo tusim...a my ked je akcia ta vezmeme 3-4kg a mame,semtam ked obmenim a nerobim kuracie kazdy den ta to mame na 2-3tyzdne...a tiez nie vdy varim ako normal jedlo dakedy neni cas ta vecer len tiez parky dame a je to...alebo salat 😉

jankando
autor
30. jan 2009

eni, my tiez len kuracie a ked JOhna chyti salka, ta tiez kazdy den mame.. 😀 😀

angienka
30. jan 2009

jaaj jani 😀
moj muz cechur jak repa...zataty jeden...jaaaj tazke to s tymi chlopmi tak ma nazlostil dnes ze vecer ani nevedel ze co som nafulena vlastne 😠

mukky
30. jan 2009

jani tvoj viem ze nie je 😀 citim ze dnes mas dobru naladu 🙂

angienka
30. jan 2009

hej jani sak znas som ti pisala ze uz som sa ich naucila robit na tooolko sposobou aby sme furt to iste nejedli ale z kuracich s ada vykuzlit kadeco a furt to ma inu chut a est eaj prilohy ked menis ta to sa neda zato varim vzdy cerstve bo moj vymysla ze 2dni to iste jest nebude 😒

angienka
30. jan 2009

jani auz ti to dobre v pase pocita???

angienka
30. jan 2009

kukam ze ja o chvilu budem mat vyrocie rocne kona 😀 co som tu clenom ako nie tejto diskusie ale od kedy tu chodim 😕 ten cas bezi...sak sa to i na prispevkoch ukazuje 😀

angienka
30. jan 2009

ta kde ste zmizli sovy nocne????

angienka
30. jan 2009

ta ja sa pomaly ale isto poberem do hajan moj chlap mi tam drzi miesto...
Len som zvedava ci sa nebudeme budit a 4tej rano na prebalenie bo nas odbornik tatko kupil plinky 3ky 4-9kg 😠 a megapack 🙄 ho zapinam ty jo a ja ze co to jeee,bo ted sme 2,ci 3mes nekupovali plienky ne co rodicia kupili fixiesky tolko baleni a vcera sme sli kupit ta som prvy krat brala helen harper cijak sa to vola a este mu vravim ta vezmi i pamperdy radsej keb yneboli take dobre a on chmatol a nekukol 😖

angienka
30. jan 2009

tak idem ked nik nechodi 😔 bru noclah 😉

jankando
autor
30. jan 2009

Ta kde...Eni....
Moj rapperik je hore a tu do mna busi jak divy... 😀

angienka
30. jan 2009

hej a moj spinka taze rano o 9tej tu uz budem citat co ste popisali...ak vobec do 9tej pospi i ked siel neskor spat 😕

mukky
30. jan 2009

angie my si doprajeme 😀 😀 len nelubime kazdy den 😀 ja ti ani neviem povedat kolko tu stoji lebo ja v potravinach na ceny nepozeram nikdy,vzdy kupim to co mame radi alebo mi padne do oka ,ja som gurman a na kvalitnom jedle nesetrim a ani v restikach,a som zavisla na jogurtoch,nechcite vidiet moju chladnicku 😀 Ale ked sme isli do madarska tak sme dajake ceny popisali co kolko stoji,aby sme nasim vedeli povedat 😀 Akurat za co mi je luto vyhodit peniaze tak to je za kvety ked mi manzel kupuje,to mu stale hovorim ze radsej nech v kvetinaci mi kupuje kvet,ovela dlhsie vydrzi,ved to zvadne a ja radsej nejake v kvetinaci,no nie s kvetinacom po hlave 😀 😀 a teraz ked je euro tak by sa mi absolutne nechcelo prepocitavat ceny co a ako stoji..aj tak si clovek kupi to co vzdy,ale zato setrna som,po dedkovi 😀 ale mna ani teraz peniaze netesia,som doma,nikam nechodim,oblecenie mam,tak naco nove handry kupovat ku bloku a kociaru 😀 to radsej malemu teraz,prve ked vojdeme do obchodu tak vzdy na detske oblecenie a hracky 🙂 aj vy to asi tak mate nie??? 😀

mukky
30. jan 2009

jani ty si tusim chcela tu delenu stravu...A skupina-mlieko+mliecne vyrobky{nizkotucne},jogurt iba biely,vajicka,maso,ryby,udeniny,hydina,tuk iba rastlinny B skupina-tmavy chlieb a celozrnne pecivo,zemiaky,ryza,krupica,strukoviny,sojove vyrobky,bezvajecne cestoviny,med,vlocky,tekvicove a slnecnicove semena. A skupina a B skupina sa nesmie kombinovat Zelenina vetky druhy,huby,kecup,sojova omacka,horcica smie sa kombinovat s A aj B skupinou Ovocie vsetky druhy,kompoty nesladene cukrom sa nesmie kombinovat s A skupinou,moze sa s B skupinou,nesmie sa so zeleninou ovocie a zelenina sa nesmie kombinovat.B skupina sa nesmie s ovocim,orechy s ovocim ano,orechy s b skupinou v malom mnozstve,orechy s a skupinou v malom mnozstve.....neviem ci som na nieco nezabudla...na pripadne otazky odpoviem 😀 vyzera to zlozito no nie je.Takto som schudla za 8 mesiacov 25 kg,je to super ze jes a chudnes 🙂 a je povolene papat do 20tej hodiny a najlepsie od 12 tej hodiny kym prebieha v tele asimiltacia a vsetko jedlo vytravi

jankando
autor
31. jan 2009

Baby
ja este stale nechrapem.. 😠
ale taka chorota na nas ide, ze dovidenia.. 😠 John len taha s nosom a kycha jak male dite a ja zamrznuta som a z nosika mi tiez uz tecie..ta dufam,ze sa to nejak viac nerozsiri.. 😠 😠

Mukky..ta kde tolko..boze....ta to nie pre mna....... 😠

angienka
31. jan 2009

zdravim tak dnes mal timmy spat min do 9tej ale 7.30 bol uz hore ta si ho tato vzal a ja som spala do 9tej ta super...len ted nece zaspat a nemam na to nervy hned po ranu ked ta k vymysla a vyhadzuje mi dudla na zem 😠 😠 😠
Jeeejda muky to je neuveritelne tolko by som ani necela zhodit sak to u by som bola priesvitna 😀

angienka
31. jan 2009

a si jak moja mamka ona proti ivym kvetom bola furt mala zlost ked sme jej kupili a zakazala nam a moj muz tiez toto robi ale mne to zas nevadi mna kvety potesia aj ked zvadnu za 3 dni 😒
Jaaaj jani ta nas to preslo konecne a ty zacinas hej,ale my este furt bereme jedne kapky teda timmyk ze mame dlhodobo ich brat...no ta co uz hlavne e sme uz zdravy 😉

angienka
31. jan 2009

nejak ale nechapem tej a a b skupine to moja maka ked delila ta sme sa smiali ze v kuchyni zje maso a v obyvaku zemiaky ale ne naraz spolu 😖 a toto akoze si das tyzden A skup a tyzden B ci tiez to tak mozes vsetko ale tiez az po chvili skombinovat?keby som bezbolestne schudla 5kg tak by som to brala,ale viac uz nie 😉

angienka
31. jan 2009

mukky aj my sme na jogurty mame vdy plnu chladnicku 😉 hlavne muz a to dakedy v tehu kym som bola ta len pol litrove velke sme kupovali a toto jedli fuurt a ja som s atak prejedla ze uz ted mi nechutia ted uz len pribinacky a podobne smotanove proste,sem tam si dam aj iny ale len obcas 😉 ale kazdy den jem asi jogurta len ked ostane nic moc vyber take co mangel papa ta vtedy nie 😀
Ako ked chce dakto moc schudnut ta je to super ked tak za kratku dobu schudnes a nevrati s ati to???Ja by som povedala ze hej muky ked zacnes zas normal jest...takze ja niesom zastancom diet a nikdy som nebola clovek s anarodil a je taky aky mal byt a ked mam byt tlusta ta naj budem 😉 ale tryznit s anebudem 😀 to uz by som musela moooc podrast do sirky aby som zacla rozmyslat co s tym...ako proti cviceniu nemam nic,niekedy som cvicila kazdy den ale len 3-5min a bolo to fajn pak u len 3x v tyzdni ale to skor koly spevneniu tela a ohybnosti...teraz uz na to nemam cas ani chut... 😒

mukky
31. jan 2009

ahojte,my sme vstali,spali sme 2,5 hod tak ideme papat obedik..teda maly najprv.Ta a plus b skupina je jednoducha vec.Ked si das maso,nesmies k tomu zemiakzy.Len yeleninu...napr ked som si dala pecene kurca,dala som si len k tomu kukuricu varenu s hraskom,ked napr parky,tiez len so yeleninou...treba si len zvyknut...napr na ranajky kludne prazenicu na masle so zeleninou,,,alebo sunku,syry,vajicko na tvrdo,zelenina k tomu.Chudne sa preto,lebo ked si dame napr.zemiaky a k tomu vyprazany rezen,v crevach to kvasi a dlho telo spracuvava....ale ak si date yeleninu a maso.stravi to rzchlejsie omnoho,a clovek ani nie je potom ospaly po jedle,ako to pozname po nedelnajsom obede.A skupina b,tiez super...pecivo si mozte ale len trosku postrasit maslom,a k tomu papriku,redkvicku atd.....napr grenadir ak ma nieto rad,super..yemiak,cestovina,cibula...a chudne sa....alebo placky v pohode,no bez vajicka v ceste..atd..alebo hranolky..no bez tatarky ale s kecupom ano..proste je to jednoduche...ved videli ste niekedy v prirode obezne zviera....nie,lebo spravne kombinuju rastillnnu a zivocisnu stravu atd....len obezne zvierata su ak ich ludia vzkrmuju,domaci milacikovia....piate cez deviate...takeho diveho psa alebo vlkaa v prirode s nadvahou nenajdete..vedia co maju jest a varena strava do toho nespada,tak ako mi varievame psom..aj nas je obeznz vdaka mojmu otcovi a mamke 😠 😠 odo mna jedinej si nepzta a nezobre 😀 😀 😀 😀

mukky
31. jan 2009

idem varit,manyel chce len ryzu so yeleninou,trosku mu asi hrabe 😀 😀 😀

mukky
31. jan 2009

kludne moyte aj cely tyyden mat aj masovz alebo chlebovy...ja tak volam tie skupiny...neni vhodne miesat cez den,ale da len 8 hodin po mase...a 5 hodin po chlebe.....ja co som jedine porusovala tak to boli bryndzove halusky...ale bez slaniny len s koprom napr..a masko v trojobale...ale aj tak som chudla...

malibuu7
31. jan 2009

čaute zienky,
vas zanedbavam, ale nejak sa mi nechce pisat ani citat moc... leniva som ci co... nie, nie len sa venujem drobcovi... a v noci som sa ucila do pol 4 🙄 idem varit veceru teraz.
ani neviem co ste pisali... ale vcera som vas precitala aspon no...

jankando
autor
31. jan 2009

Caute baby..
hlasim sa, ale som trochu mimo..fajne prijemne unavena-opita.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre