Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
14. apr 2009

adi dievcata su rozkosne na fotkach 🙂 ,to mi je luto s fotakom ☹ a ako sa to stalo,nevies?Ste ho tam zabudli ci niekto ho ukradol? ☹

mukky
15. apr 2009

Ako sa vsetky mate???????Pozdravujem aj kukucky 🙂

jankando
autor
16. apr 2009

Caute vsetky

Adi, tak fajne Vam bolo na kolotocikoch...och..vidis, akurat rozmyslam, ze kedy bude u nas festival, ci by som stihla dojst, ale asi nie
5.maja idem na CTcko...no a som zvedava co mi povedia, kedy bude operacka..a dufam hlavne, ze len laparoskopicka, bo ma porazi, ked bude rezana...
vcera som si zase odbecala cely den a John zase musel ostat doma, lebo by som nebola schopna ostat sama s \Petkom....och....tento mesiac bude slaba vyplata..no co uz.. 😠
Idem skuknut fotky
luto mi toho fotaku, Adi..
och...neznasam stracat veci, alebo ked niekto slohne..och......... 🤐

jankando
autor
16. apr 2009

Adi
babky su krasne, kukam, ze plne vybavene na velku noc boli.. 😉

mukky
16. apr 2009

pozeram totu cast profesionali co hurka sa ozral ked poznate,a sikam z neho 😀 😀 😀 😀 ,zo vsetkych 😀

adrianamickova
16. apr 2009

ahojte....no co uz,strasne mi je luto....aspon keby kartu vratil ☹
dnes som porozvesala oznamy ze prosim poctiveho nalezcu.....atd..atd...
pochybujem ze sa ozve,dala som k nam na postu ,do 2 obchodov,do lekarne.....
take fotky by som aj dnes,sme sadili a amka ako mi pomahala s motykou a velkou malu neeee 😀
zbierala dazdovky...rozpravala sa s hraskom, 😀 😀 😀

adrianamickova
16. apr 2009

ja rada v zadradke...dnes sme posadili mrkvu,petrzlen,cibulku,cviklu hrach...
a to nie je zatial vsetko....este musime ist kupit flance na trhovisko...a na uhorky sa tesim na paradajky 😀 😀 😀
mnam mnam,sezonnu zeleninku,karelabky 😝 😝 😝
zajtra sa este chcem pustit do kvetov,no zajtra ......to uz dnes....
idem spat....caute kocky
a dakujem za pochvalu dievcat, 😉 hej zajacoch a vajca coko budeme jest az do jesene,olievacom bars
nechceli dat...iba po jednom 🙂 😉

jankando
autor
16. apr 2009

Adi
mudro na to idu tvoje dievcence..sak kriza.. 😉 😀
..ako tak pozeram, taku zasobu budes mat, ze ta asi pridem navstivit.. 😀 😀
milujem take fajne paradajocky a papricky zo zahradky...to ine ako v obchodoch.. 😝

Joj, tak ti prajem, nech sa najde ten poctivy nalezca..i ked sa mi ani verit nechce..ale ludia dokazu sem tam riadne prekvapit... 🙂

Hej, hurka, to cisty tuto.. 😀 😀 jak mu krutilo zaludok, ne? 😀 😀

adrianamickova
17. apr 2009

spisovatelky spia 😨
ja spim s mobilom,ale nikto sa neozval 😉
doteraz som skypovala s kamoskou 😉,ale uz sa mi chce spat...prsi tak sa tak fajne bude....haji 😔 😔 😔
tak dobru noc aj vam 😔 😔

malibuu7
17. apr 2009

ahojte kocky.
hlasim sa z domova... som s malym u nasich... tatko nam vcera odisiel do cz do prace... ale vrati sa o tyzden nejak. tak uz sa tesim.
len tak narychlo som vas precitalaaaa. tak neviem ci stihnem na vsetko zareagovat...
jani, sice neviem ake to su bolesti, ale kazda bolest je svinstvo... mna posledne dni zub pobolieva, tak asi budem musiet navstivit zubara no... ale urcite to zvladnes hravo... len dufam i ja ze laparoskopicky pojdes.
adi, luto mi fotaka, to urcite velmi nastve ked vies ze tam mas super fota a zrazu nic 🙄
no a k nasmu kociku sa uz ani nemam chut vyjadrovat... az ked ho ukradli som si ho zacala poriadne vazit a ze jaky bol uzasny... lebo teraz mame pozicany od segry... no mam poistku na nejaku hmotnu zodpovednost ci jak sa to presne vola ani neviem.... proste manzel tomu hovori "poistka na blbost" tak to skusim cez to dat. uvidime... ale 2mesiace budeme musiet isto cakat na papier z policie ze sa kocik nenasiel... tak isto sme cakalli aj ked nam auto ukradli spred bytovky pred necelymi 2 rokmi 😠
och vali sa toho na nas dost... a este sa do toho vsetkeho musim zacat ucit, aby som aspon nejake skusky porobila....
Ani neviem co vsetko pisat, co sme zazili, lebo je toho tolko, ze neviem kde zacat. och... ked budem mat viac casu tak urcite napisem... i vase fotocky pokukam... 😉

mukky
17. apr 2009

adi kde by som ja spala prosim ta 😀 😀 😀 ,idem kuknut postu pre teba co som nevidela a na facebooku som,som taka stastna ze som nasla plno kamosiek a spoluziakov co su vsade po svete rozlietani..stale si piseme...no ja hlavne vecer,ked je uz vsetko na poriadku

mukky
17. apr 2009

ivi pis pis pis 🙂 🙂

adrianamickova
18. apr 2009

mukky,vsetci moji znami sa stratili...ja tam nemozem nikoho najst..

jankando
autor
18. apr 2009

Ahojte baby

Ivus, co sa deje?co mas toho tolko vela?
No boleti su hnusne, hlavne, ak nieco zjes tazsie a uz vrcacky, potom sicko dnu podrazdene, mam vkuse stavy, pali ma zaha..no hnus.....a grgam jak nejaky chlap..fuuuj
Tak vy az 2 mesiace musite cakat o oznameni?mne do tyzdna poslali hned papier..ale ziadnu 'poistku na blbost' som nemala, takze prd do toho...ale keby ste videli tie zaznamy, co spisovali, ako keby nam dom vykradli, nez len ze kocik a ze bol vlastne nasou hlupostou ponechani pod schodistom.. 😠

No .....svagor buduci mi naordinoval repik..tak pijem poctivo cajik. 🙂 ..akurat mam ranjaky....
tak vam prajem pekny dnik.
Uz sa tesim na vymenu manzeliek.. 😀 zajtra...

jankando
autor
18. apr 2009

och, teraz som mala cas precitat si prispevok svoj a aku chybu som si nasla..normalne sa hanbim.. 😲
ze...ponechani......yyyyyyyyyyyyy

jankando
autor
18. apr 2009

Baby, ja sa tak strasne nusim sem tam, hlavne po veceroch, ked chlapci spia, ze som zacala kukat vsetko online..najnovsie lustim casti panelaku. 😀
no ja nemam nase programy, tak musim online.. ☹
Idem pozriet par casti a spinkat..dnes som domakana.
prajem vsetkym dobru noc..

mukky
19. apr 2009

adi a to si fakt nikoho nenasla?Ani spoluziakov nejakych...baby by si mali davat dievcenske aj meno za vydata zaroven aby sa dali lahsie najst....ja teraz hladam rodinu na ukrajine dalekej,nejaake babkine korene..nechci vediet ako pisem spravy ci odpovedam 😀 😀 pa rusky,english,deutsch a slovensky,vsetko komolim spolu,lebo rusky som mala len rok,anglicky som len samouk,nemcinu trochu v skole...cigansky keby este,to by mi slo...lebo som napr napisala do spravy..Ukrajina??..odpisala ze neviem co ..a ja ze gavaris pa rusky??a ona gavarim ale azbukou 😀 a ja neviem ako tou azbukou to mohla napisat..to sa az tak do pc nevyznam..za mojich cias sme pc velmi v skole nemali,a ani v praci som pc nepouzivala,takze len tera doma mam kratko..no ucidim ci sa mi ozve na toto co som odoslala 😀 😀

mukky
19. apr 2009

neviete co znamena NOPE?to je nejake mesto ci co.. 😒

mukky
19. apr 2009

jani tak to mi je luto ze si taka chora....prajem skore uzdravenie,jani ja som si kukla uz na nove zamenu,som nevydrzala 😀 ,ale nieco akcnejsie by som uz konecne chcela 😠 😀 ,co sa mam sama prihlasit ci co?? 😀 😝 A postu pre teba si neskusala kukat?Ja idem este mrknut cesku alebo slovensku..obidve uz nestiham...vacsinou o tretej sa snazim ist spat..

mukky
19. apr 2009

zajtra ideme k nasim na obed na taky dietnejsi,sojove fasirky tusim a zemiacky 😀 😀 ale asi aj s masom budu,ved oco neje celkom sojove iba ma napadlo..a on ide ich robit..ved uvidime..aj dnes sme boli vecer ich kuknut necakane,mamka robila langose,tak mi vecer NANUTILA,tak som si dala 😝 s cesnakom,syrom a tatarkou..bol vyborny,a jasne ze mi aj domov nabalila 😠 😠

jankando
autor
19. apr 2009

Dobry den,
my dnes ideme ku bratovi na sviatky. 😉
len John je este v praci, tak cakam za nim, Petka som uz nachystala.. 🙂

Ja mam skuknute vsetky epizody, cakam na dnesnu , v noci potom kuknem online, snad uz bude, alebo az zajtra..
Postu velmi nepozeram...nemusim, ale serial Ako som prezil dnes pojde tiez a zajtra tusim Radio.....to som teraz maniacka...

Afi, tiez sa cudujem,ze si nikoho na facebooku nenasla, ja som par ludi nasla, i ked pravdou je, ze este asi satle vela ludi neuziva net, alebo nepozna facebook.. 😉

adrianamickova
19. apr 2009

tu som 🙂
no fakt,nenasla...vsetky mena spoluziačok,aj spoluziakov,no chlapci si mena nemenia....a nic
brat ma tam donutil sa zaregistrovať,že ovela lepsie ako pokec,a už ma aj sprdol,ze som si fotky zle uložila,
tiež mam net len od noveho roka a nevyznam sa na tych strankach a po englis 😀 neviem,iba po rusky 😀 😀 😀
ta tak....
mukky skusit najst devočky z ruska?som si dopisovala asi s 10... 😀 ale to davno davno 😀

adrianamickova
19. apr 2009

dve sesternice som tam teda nasla to sa priznam,ale vobec nemame vztah,videli sme sa ako deti
a potom my boli na svadbe,a ani neviem co im mam pisat,len frazy...ako sa mate?ako doma?ste zdravi?
kde pracujes?co studuješ?...vsetko 😖

adrianamickova
19. apr 2009

a neuverite...svadba dajak hapruje,nezhody medzi nevestou a rodicmi,ja umrem saty som dievcatam po 2 kupila
topanocky,a dnes som sa dozvedela ze nevesta chce svadbu s dvoma svedkami...nema ma trafiť slak 😒
no dufam že si to este rozmyslia...

adrianamickova
19. apr 2009

tak vam na teraz želam prijemny vecer...
a vcera ked som mala ja volny cas pre seba,som bola na karlstejne,a na ostatnych ceskych zamkoch
virtualna prehliadka...jejejeeej,parada,tam sa asi nikdy nedostanem,ta aspon tak 😝 😝 😝

mukky
19. apr 2009

jani mne sa to radio vobec nepaci a ani ho nepozeram...teraz pozeram ako tancuju na markize ale som nejaka unavena...cez den neni cas skoro na nic len na drobceka,lozi,stavia sa v kuse na nozky,treba davat kazdu chvilu nanho pozor aby nespadol a neublizil si....zahra sa max par minut v prenosnej postielke a uz chce ist von a stvornozkovat,vtedy je taaaky stastny,smeje sa od uska k usku 😀

mukky
19. apr 2009

adi ja som mala iba rok rustinu ked som mala 10 rokov,ale velmi sa mi paci ten jazyk,aj ukrajincina,kedze k nej mam blizko..ja mam dobru pamat na jazyky a rada by som sa aj rusky ucila..babka po ukrajinsko slovensky hovori,ani tak ani tak,ale rozumiem jej a to je hlavne 🙂 ,dedko by ma urcite ucil ale on davno zomrel ☹ ☹ a nema ma kto ucit....

mukky
19. apr 2009

adi joj s tou svadbou..to hadam ani pravda neni 😠 hadam bude taka aka ma byt a dievcatka sa ukazu v krasnych satockach...

mukky
19. apr 2009

ivi a ako vy...

jankando
autor
20. apr 2009

caute baby
tak ja som dnes maximalne unavena, vcera dooolievana, dnes som bola na 4 hodinovej prechadzke, nohy ma bolia, ze nevladzem a Petik ma energie na rozdavanie... 😉
Ja pozeravam vsetko uz online, aspon sa nenudim... 😀

Adi, ta to tak sa nevymysla pred svadbou...jeeezisi.... 😀 ..tak uz len cakat, ze si to nevesta nerozmysli, ..len aby sa dievcatka ukazali v krasnych tocivych satockach.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre