Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
30. máj 2009

ja pozdravujem krstnú a celú rodinu vo Svidníku....
a mladomanželov MARIU A JANA....možno si prečitate
dva krúžky zazvonia,dva hrejivé stisky dlaní,to dvaja ludia sú jedným menom podpísaní
ku šťastiu k všetkému,čo je pre vás krásne,príjmite naše blahoželanie,tak aké boli vaše prvé spoločné kroky
nech ubiehajú všetky vaše dalšie roky 😵 😵

mukky
30. máj 2009

ahojte,ako sa mate?my sa mame super,vsetko v poriadku,chodime aj plavat,ale maly si este nejak nezvykol,cely cas skoro mrnci 😒 ,ale ved hadam si zvykne..
a kto sa to bral adi?Tym co ste mali ist na svadbu si vravela ze svadba rusia,ci?

adrianamickova
30. máj 2009

cau mukky
svadba bola,ale len mladomanželia a 2 svedkovia.....
nevesta ja mojej mami krstňa,patrilo by sa....tešili sme sa....

mukky
30. máj 2009

aha 🙂 a ako sa mate?

adrianamickova
30. máj 2009

plavanie je super určite si zvykne 🙂
ja by som tiež niekde skočila do vody,my sme mali na dvore len detsky bazen,dievčata sa čapali 😀 😀 😀
ale aj včera bol brat umyť auto na dvore a moje kočky využili moment a polievali sa studenou vodou,a to nebolo voooobec počasie,to sa im pačilo mokre od hlavy po päty 😠

mukky
30. máj 2009

😀 😀 ach tie deticky 🙂

adrianamickova
30. máj 2009

nemala som dobrý týždeň,ale ide to....

mukky
30. máj 2009

to je super ze byvate v dome,mozno aj my raz budeme,ale len v takom kde dole nie su okna len hore na poschodi,lebo ja by som sa strasne bala 😀

mukky
30. máj 2009

ale dufam ze nic vazne 😕

adrianamickova
30. máj 2009

amalka mi pokašluje....asi dosledok 😖
chystate sa stavať?alebo kúpiť dom?

mukky
30. máj 2009

nie,to len take uvahy boli zatial,ze mozno o par rokov...zatial chodime na chatu s malym a tam sa mu velmi paci 🙂 ,lozi si po travicke kolko chce 🙂

mukky
30. máj 2009

zacina nejaky film,ale uz sa trochu bojim 😝 😀 ,tak neviem ci dopozeram 😀

mukky
30. máj 2009

tak idem pozerat,ahoj budte zdrave....

adrianamickova
30. máj 2009

ked lozí tak je este dobre,je to milé...ale leto travička a svoj dvor 😵 😵 😵
ja už musím davat retiazku na dvere,kocky sa mi dostanu všade,otvoria dvere....
len striehnem 😎 😀

adrianamickova
30. máj 2009

diki 🙂

jankando
autor
31. máj 2009

AHojte dievcata

Kati..no bola som uz doma, hej...len na 3 dni, uz som spat..ale asi sa budem koncom juna chystat zase..uvidime
Prajem pekny dnik..

malibuu7
1. jún 2009

caute kocandy, tak som precitala co u vas nove... konecne ste sa ozvali 😉 u nas asi vsetko po starom, akurat z jozka cim dalej vacsi zbojnik rastie. v piatok sme oslavovali narodky a tuto sobotu budeme zase, ale na slovensku aj s druhou babkou a dedkom. tak sa tesim.
Adi, to musis naozaj velmi stirehnut na kocky, vymyslaju riadne co? Adi tak dievcence sa tak tesili na svadbu a nic z toho nebolo? juj, to je skoda. ale v satickoch sa paradili doma asi poriadne co?
no mne jozko zacina liezt po vyskach, len aby sa mohol na daco postavit a hned je hore. aj na chladnicku sa mi splha, ved musim pridat foto jak mi na nej visi. chjo.
ale Katka by sa mohla pochvalit s Tamkou, a prve krocky ako si uzivaju... 😎

jani a vybavila si vsetko co si chcela doma?

malibuu7
2. jún 2009

no jasne, vy ma tu nemate rady 😒 vzdy ked ja nieco napisem, tak sa tu nikto niekolko dni neozve, pekne od vas 😔

adrianamickova
2. jún 2009

malibuu....ja som tu,do teraz som ukladala pradlo,dnes sme boli po soničku u babky,aj u jednej panej
tak za dobru cenu nam dala 2 vrecia šatstva po dcere,ale velkéééééééé,kým moje vyrastu....
tak sa chystame do svidnika tam to dam krsnatku...ona už je velka kocka,koncime 1rocnik 😉 😵 😵
no ani velmi nie,nevymyšlali moje dievčata,vedia že mame šaty v skrini a ked si zapneme cd...novú vanesku 🙂
tak si možme obliect aj saty,ale verim že dajaka slavnost sa este udeje, 🙂 🙂

adrianamickova
2. jún 2009

a vobec som sa ja pozdravila?caute ....maminy 🙂
dnes sa amalka hrala na dvore hadajte s cim?s kaciatkom 😀 😀 take male chodilo za nou,ona ho mojkala,ale skoncilo to smutne ☹ len som po cosi skocila dnu a moja amka otvorila psom a ham,kacka je v 7nebi 😖 ,nevadi
ale zlate kača bolo ☹ ☹ a amalka za nim velmi plakala,este nechape vela veci a robi si po svojom.....

adrianamickova
2. jún 2009

jani....no veru chýbala si nam,si mala dat vediet som ti mohla prist aspon na cestu kývat....
napiš ako to zvaldli tvoji fesáci?

adrianamickova
2. jún 2009

malibuu....no nase decka maju taky vek ked chcu vsetko sami skusat,a vsade sa dostat....
amka si sama dvere otvori a ide von,ja ju hladam....a ona aj na branku pred dom vyskoči,mava autobusom a vsetkým zdraví AHOJ,DOBý DEN 😵 😵minule na sudeda volala,že rýchlo lebo vyšla na auto na kapotu a hore si stála si hore a pozera na susedove holuby,no kaskaderka mi rastie a este si toho užijem...
idem lahnut,lebo rano ideme k doktorovi na ortopediu asi po vložky do topanok,amalka ma ploche nohy...
zatial pa,dobru noc 🙂 😔

adrianamickova
2. jún 2009

a mam doma brata z anglicka,sa velmi tešime 😀 😀 😀

malibuu7
3. jún 2009

jej adi, tak som sa pobavila na tom jaku kaskadeeeerku mas doma. a kolko ma vlastne Amka rockov?
kacicky mi je luto no.

adrianamickova
3. jún 2009

no,malo 2 aj kus 🙂
dnes bolo hnusne počasie,pršalo,ale ako vykuklo kus slničko boli sme na dvore hrat tenis,detský 🙂

jankando
autor
6. jún 2009

Caute babuchy

Adi....
no moji chlapci to zvladli bravurne, dokonca mali i pansku jazdu,, johnoych kamosov z prace...fotky som dala na fb ale nekvalitne,lebo fotene len mobilom
Petko rastie ako z vody, kuceravi sa vraj ako ja ked som bola mala (to mi sestra povedala) a zbojnik to je ..krici, nadava a nejako sa rozplakal....za vsetko co mu zoberieme z ruky, a zacina z neho asi byt mamina cicka, coz ja nechcem aby bol rozmaznany, ale neviem tomu nejako zabranit..hracky ho vobec nezaujimaju, rozpravky v telke len tak na rano kus, na 2 min..Vypratava mi skrinky, busi hrcami, a otvara chladnicku jedna radost..a ked ho pri niecom pristihnem, to by ste mali vidiet ako zviskne,... 😀 taky nachytany pri cine.. 😀
Asi pred 2 tt tu bola sestricka, tak mal 9.90 kil, povedala, ze nie je ani tucnucky, ani chuducky, taky akurat, no a meral 75 cm, coz ona usudila, ze bude vysoky..johna nevidela, tak usudila , ze po mne.. 😀 to sa splietla riadne..
No ale moj smarkacik mi odmieta papnie tuhe, len mliecko by dusil...ale uz som prisla na koren veci..davame mu totiz vela mliecka a tak mu to staci...pomaly som zacala skrtit a pekne nam spat papa..aspon teda dneska papal bez okolkov, bez plakania..boinak reve, place, nadava, vykruca sa....zbojnik moj maly
No a zubka nikde .... 😖 ale radi pockame..vraj , ze dlhsie vydrzia.. 😝 😀
Tak som sa rozpisala.., co?

jankando
autor
6. jún 2009

Adi.. 😀 😀
ty mas doma riadnu kocandu.. 😉 chodi si hore dole uz teraz.. 😀
kaciatka mi luto, muselo byt zlate..i chudak Amke bolo luto.. ☹ zlata moja.. 😵

jankando
autor
6. jún 2009

Ivi
vybavila som skoro vsetko, este jeden papier mi treba, ale to mozem poslat z tade..nemusim osobne, i ked ja chcem konecne osobne zavitat s Petkom, len Johnovi sa velmi nepozdava, ze ma byt bez nas.. 😝
Ja mam este 16. juna stretko s nejakym lekarom asi ohladom mojich vysledkov z ctcka...takze potom uvidim ako sa zariadim..ale aspon na 1 tt by som domov chcela..ze kompromis pre Johna.. 😀
Doma sice dobre, ale podla mna na dlho , to uz nuda..a zvlast ak nie je pocasie..no ja ked som bola, tak nic moc..ale na to, ze som bola na kratko, bolo v pohode...len bez Petka.. ☹ Hlavne preto nuda, ze nemam nikoho doma..keby boli, tak inak sa zije.. 😀
Babka doma vsetko pripravila pre Petula, to by ste mali vidiet...postielka, chodak, (ruzovy sice 😀 po sesterkinej dcere, ale sak po doma moze byt..len aby mal.. 😉 ) plienky nakupene, cela detska kozmetika..no toto...donutila ma vziat aspon jeden pack plienok spat tu, ze co ak nepridem ,tak aby sa vyuzili... 😎
No a Jozko sa ma ako?fotky? my sme aspon an fb pridali..tak kuk ak mate cas... 🙂
A Katus? cisto prestala chodit tu a o Slavke ani nepisem...neviem co sa s nou deje..ci uz babo, ci co.. 😠

jankando
autor
7. jún 2009

Tak aspon peknu nedelu poprajem, ked uz nikde nikoho..
Chlapci moji si dali nedelnajsi popoludni spanok a ja sa nudim... 😠

adrianamickova
16. jún 2009

ahojte,ženičky tak vás zdravíme z Prešova 🙂
dnes dajaký stupeň 300 😠 dusno,teplo,a zberá sa burku...už som bola chytať slnečník fuka jak dive 😒
roboty kopec,ale tááák sa mi nechce,trošku sme si výletovali,boli sme v Lubovni na kvašnu vodu,jak sa u nás
hovorí 😀 😀 ,a aj poľskom Leľuchove na jahody,tak zaváram,mrazím varím lekvár...aj čerešne už aj ríbezle pomaly,ktorá príde pomocť? 😀 mamina mi pomáha aspoň tak že vezme sonku,a si žijú chodia do divadla,s babkou
na džúsik do mesta na letné terasy a zmrzlinu 😝 😝
ja som doma s amalkou,pracujeme v záhrade a zachraňujeme kačiatká,včera skočili do brodiska a nevedeli výjsť von
už plávali z posledného... 😔 ,ale doma sme ich fénovali,sušili tak su ok... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre