Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
1. júl 2009

malibu ahoj 🙂 ,no chodime asi kade tade po inych temach 😀

ako sa vsetci mate?my krasne,maly je zdravy,co viac si priat...
u nas su horucavy 😝 ,nemam ich rada 🙄

vcera mala sestra statnice,konecne si vydychlla..chodila uz jak bez duse,ma tamarku mladsiu o 12 dni od mojho krpceka.Ale byva u mami,teda tusim do zajtra,takze aspon jej mama pomahala smalou od narodenia,a este uvidi co a ako ,ci pojde dalej..

ivi takze v skole celkom v pohode?Kolko mas vlastne rokov este do skoncenia?

malibuu7
1. júl 2009

ahojky peti.
no kukam ze asi po inych temach behate. ja nejak nie, len tu nakuknem a sem tam napisem.
aj my sa tak nejak mame, zdravicko sluzi, tak spokojnost maximalna 😉
u nas tiez priserne horuco, aj sa zle dycha. ale kazde popoludnie tu pride burka z toho tepla 🙄
no tak to si viem predstavit tvoju sesterku ako si vydychla. to ja si dufam za ROK vydychnem, ked budem mat tie tri krasne pismenka pred menom 😵 juj len aby mi to dopadlo o rok. (Takze posledne 2 semestre su predo mnou). dnes som bola na prvej konzultacii ohladom diplomky, tak som zvedava, kopec uloh mam. ale bude to velmi zaujimave, budeme pracovat na projekte ohladom bezbarierovosti v jednom meste, zbierat data pomocou gps, robit analyzy takze zaujimava praca ma caka.
Ale inak mi v tomto semestri chybaju este 2 skusky co som nespravila, takze v auguste mam opravaky. Takze prazdninovat v klude urcite nebudem. Prace a ucenia mam vyse hlavy. No ale dufam ze u mamky by som sa do toho pustila. Ta je doma, tak drobec bude s kym mat byt, tak ja sa asi trosku povrtam v knihach a na nete 😅

malibuu7
13. júl 2009

zdravim vas,

tu uz nikto nechodi. skoda.
my sme doma na slovaci a je tu uzasne, cele dni sme vonku no bomba to je. mame sa super, i ked trosku bojujeme so soplikmi. aj kasel sa pridal. ale dalsie dve stolicky mame vonku.
papa

malibuu7
19. júl 2009

neznášam falošných ľudííííííííííí 🙄 😒 😠 boooze na jednej strane sa dokazu tvarit ako kamarati a tu druhu stranu ani nespominam. ble. je mi z toho na ... ☹

mukky
19. júl 2009

ahoj ivi,este ste na sk ci uz doma?

ivi a co sa Ti stalo????? 😕 😕

malibuu7
21. júl 2009

ahoj Peti. ano sme stale na slovensku u mamky. v sobotu pocestujeme spat do kolina.

mukky
21. júl 2009

ahoj ivi...tak stastnu cestu prajem...a posielam pusku jozkovi

mamka teda bude smutna ked odidete...idem kuknut ci nemas nove foto

mukky
21. júl 2009

maly je fesak blondaty 😀 ...ivi a tebe nejak skoro zacal chodit co pamatam,nie?moj maly chodi par krokov...ale ja som stale za nim sa bojim ho nechat 😀 ale je dobre ze aj lezie este,lebo si posiluje chrbatik a to nam treba precvicovat,nechodime plavat lebo cez leto neje plavanie,ale sme mu kupili v madarsku velky bazen na chatu tak zajtra ideme odskusat ci je tepla voda uz,ma byt horuco..

adrianamickova
23. júl 2009

čaute,ženy
hlásim príchod z Domaše,bracho nás tak pošalel na zbalenie som mala 30 minut 😉 😉 😉 😉a ideme 🙂
boli sme v karavane 3 dospelaci a 2 deti,sme ako čokoladky,voda bola super
slnka a vody mame dosť dnes sa pustim do upratovania,muž bol sam doma tak si vo viete predstaviť 😖

jankando
autor
23. júl 2009

Jaaaj, tak to iste by som Ivana, mohla napisat i ja....v case ked sa tu riesila mukky... 🙄

malibuu7
23. júl 2009

Jani ja som tu nikoho konkretne nespomenula ale trafena hus zagaga. 😔

mukky
24. júl 2009

adriana a ako dlho ste tam boli?idem kuknut ci mas nove foto 😀

ivi a ja som si myslela ze jozko je starsi aspon o 3 mesiace od maleho mojho... 😀 ,kedy mal rok?

adrianamickova
24. júl 2009

mukky....mam fotky ale daco mi blbne a neda sa mi urobiť menší rozmer 😒 a tu také neberie 😠 😠
neviete nahodou ako sa zmenšujú v programe picasa???
1 týždeň sme boli....

malibuu7
26. júl 2009

mukky 29.5. sme mali rok. ja som si tiez myslela ze savier je o viac mladsi od jozinka, ale vidim ze nie? vy kedy presne?
adi, no tak super ze ste sa mali fajne. kocky sa isto vyblaznili do sytosti vsak??? inak s picasom neviem poradit.

adrianamickova
26. júl 2009

to ano,vyblaznili sa .... 😀 😀 ja som sa ako na dovolenke vobec necitila,pri vide ich musiš mať na očiach
stale a viac ako doma,raz otravovali babku raz mna aj deda,tu čajik tu keksik potom im je zima,len čo trocha
obschli zas do vody,a stale do kola... 😀 😀 😀 😀 chytali rybky do vedierka a mali aj mená
rybka Bibka,rybenka Katenka,rybička Anička 😀 😀 😀
ale najviac som bola prekvapená že sme si vystačili s loptičkami 2 plyšakmi a každá mala svoje drevené puzle
a to sa hrali cely týždeň 😕 😉
a myslím si že dovolenku mal moj muž bol doma sám bez ženy a detí.... 🤐 😎

adrianamickova
26. júl 2009

fotočky mam,no neviem formátovať na iný rozmer....
musim splašiť suseda 😉 😉 😉 a potom.....

malibuu7
27. júl 2009

jeeej adi tak to ste mali riadnu srandu teda. parada.

viem si ale zivo predstavit ako dovolenkoval tvoj muzik. i moj bol bez nas 2 tyzdne tak ten je teraz plny energie. ale ja som si tiez na slovensku vobec neoddychla. ale nestazujem sa. lebo sme boli aspon stale vonku a aj pocasie sme mali uzasne.

mukky
27. júl 2009

ahojte,tak adi to ste sa mali teda fajn,teda hlavne deticky a to je najhlavnejsie,nie? 😀

ivi ale jozinko sa mal super nie,co tam po mame 😀 😀 Ivi ved neverim ze ty by si vedela len tak odpocivat na dovolenke,ty taka vsestranna a sikovna ,co ma stale plno zaujmov,planov a rada pracuje 😀

my ideme v auguste na dovolenku k moru,uz zacinam mat cestovnu horucku...najprv som nechcela ist ale uz sa velmi tesim,a hlavne ze maly tam isto bude stastny..cely den von,isto vela deticiek na plazi,tie ma velmi rad,doslova deti zboznuje 😀

malibuu7
29. júl 2009

cauky cauky

no jasne co tam po mame 😀 ked ja vzdy mam tooolko planov co robit, kam ist a taaaak 🙂 ja som dost akčna, a asi som nakazila aj svoje ditko male 😕 dnes sa mu podarilo vyliezt asi na 2 metrovu preliezacku... 😅 a uz uz isiel na smykacku... ech... ako nie su tam klasicke rebriny, ale tak postupne sa tam lezie. No a on pomaly po kuskoch, ale vysiel bez problemov.

ech Peti, tak vam bude hej v chorvatsku... momentalne tam je aj Katka s rodinkou, isli uplne naslepo... ale co mi pisala sms, tak sa tam maju super, aj cestu zvladli skvele.

adrianamickova
2. aug 2009

ahojte....
hlásim chorobu Sonka,má hnisavú angínu ☹ tak z ničoho nič,večer teploty,prehltať nemohla
a teplo???boli sme u lakára berie antibiotiká,no dnes už lepsie bez teplot,ale ked fúúka nos,tak asi až z paty 😉
ma tam toho na kiláá ☹ 3 dni som ju mala doma samu amka bola u babky,a dnes sme si deti čenčli....
som rada ze mi mamča tak pomaha lebo keby boli obe choré 😖 😖
tak vas zdravim...kamošky z netu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mukky
3. aug 2009

adi tak nech je mala cim skor zdravucka...

malibuu7
3. aug 2009

ahojte

adi, prajem skore uzdravenie... viem co to je angina. ble ble ja ju mavam casto. aj teraz som to dvakrat prekonala bez liecenia. teploty... neskutocne bolesti v krku, bolest hlavy... strasne... a v priebehu poslednych 3 tyzdnov. 😅 ale uz sa citim lepsie. nebrala som antb. len som si v lekarni kupila Nasivin Sinus sirup a preslo mi to. ale ked som fukala nos, tak presne ako pises, na kila to bolo.
fajne ked ti takto mamina pomaha. to je neocenitelna pomoc.

adrianamickova
8. aug 2009

mamičky z témy čavte
dakujeme už sme zdravé klop klop klop 🙂 🙂 🙂
mame sa ok.dnes bol konečne dom naš tato,no ...nebol v robote ale doma je stale 😉
tak si ho dievčatá užili a pomahali krmit zajky kozičky kurky....a čo nevymysleli 😕 vošli do ohrady ku kozam a pokušali sa na nich voziť 😖 ...
ten sused ma asi už nema rad,nebol a tak fotky z dovolenky neuvidíte...ale dnes som skusila na fotaku fotit na najmanšie rozlišenie a tak to je vhodné na net...fotila som dievčatá...a veci čo sme nakupili z MMB,
chystame sa do skolky 😉 😉

adrianamickova
8. aug 2009

a teraz ma nechce pustiť na FB 😖
tak pozdravujem janku a petula....oni fičia tam 🙂 🙂
ja tukam na mimibazar a tuto na koníka 🙂 🙂 🙂

malibuu7
9. aug 2009

ahojky Adi.
tak super ze ste zdrave.
ja mam teraz na prazdninach neterku tak behame kade tade po vonku po vyletoch a taaak. uzivame si leto. dnes sme boli v kutnej hore na bobovej drahe, no uzasne to bolo. aj jozko sa raz zviezol s tatinom. no na piesku sa mu smykla nozka,lebo liezol na smykacku tak si rozbil nostek. trosku krvi, trosku placu, ale pohodicka.
ja tiez kazdy den na FB, ale malo ked tam pisem.

malibuu7
26. aug 2009

ahooooj
prisla som oprasit temu....

ako prazdninkujete vsetci? 😎

katka755
30. aug 2009

ahojte aj ja prasim temu............
ani si nespominam kedy som tu bola naposledy,tak vas zdravim vsetky

malibuu7
30. aug 2009

Kati mas veeeeeeeeelke Aaaaaačko za to, že tu nechodiš. 😝

mukky
30. aug 2009

ahojte,my sme sa vratili z chorvatska,bolo fantasticky 😵 😵

ako sa mate?Nic ste nepopisali...

ahoj katka a ivi

malibuu7
31. aug 2009

cau Peti, ako dlho ste tam boli??,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre