Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
16. máj 2008

hej, to este dokupime 😉 /...eni nevies ani presnejsie vysvetlit ten obchod? segre akurat pisem 😎
hej a mamci som poslala foto postilky a jej sa paci, tak dobre. 😀

angienka
16. máj 2008

sak ona to tam pozna ta to nebude pre nu problem-vie kde je xawax???

angienka
16. máj 2008

alebo proste namestie v bj z dola ked pojde ta je to na lavej strane az tak v strede jak su tie schodiky vyjde a hned 2-3obchod vojde takymi velkymi dvrami myslim to jak podchod a oni maju aj kociky hore a dolu je predajna kadeco tam maju fakt krasne veci 😀

angienka
16. máj 2008

nechcem trepat bo sa mi to uz pletie ale sa mi zda ze detsky svet sa to moze volat...ale ista si tym niesom...my sme tam vysli len po namesti a sme sa spytali a si ani nevsimli ze rovno pred tym stojime 3metre 😀

jankando
autor
16. máj 2008

jaaj, dobre, segra, ze pojde, vyfoti a posle a pak sa rozhodnem
😉 som jej tvoju posielala, a ona , zejak zlatucka je 😎

angienka
16. máj 2008

tak to keby ste ju videli na zivo 😀 😎 ked si vezmem jak som to nechcela som sa tam hadala s mamcou ona ze bereme a ja predavacke e ne,ze to moje babo a mne sa nepaci a mamca ze hej ja ne 😀 no jak blazni a moja mamus znas a este aj toto nam dajte ,toto tiez vezmeme a co je tamto... 😉 ja som cela svetlo modre a toto sme nevideli rozbalene som nevedel ani nikto ze to ma take oblukovite tie mantinely 😉

angienka
16. máj 2008

vie podla opisu asi kde to je???Alebo jej este povedz nech ide sak vy to i vo sk mate,my jak sme tam boli ta predavacka vravela ze na dalsi den to iste i vo sk otvaraju-ten isty tovar,oni tam i tak vacsinu veci z polska maju bo i ked sme tam boli ta polak im kociky priniesol a dupaky tie modre co mam v albe s hrosikom tiez a visacka polska 😒 🙂

jankando
autor
16. máj 2008

jaaaj, a to cely komplet stal len 2800 sk?\a fakt je krasny..mne sa veelmi paci aj tie baldachynky...na spapanie 😝

angienka
16. máj 2008

no ked kuknes tu na stranky ta sa chytis za hlavu-ked ces napr len baldachyn a mantinel tak aj okolo 1000kc to vyjde...

angienka
16. máj 2008

sak najlepsie ked ti to pofoti a ty si vyberes a tam este taka uzasna predavacka bola...v sk som uz nebola,len zato ze sme sa nevedeli rozhodnut este o ten pultik s vanickou bo to uplna novinka nikto to este nevidel a sa nam to pozdavalo ale sme celi kocik ta ze sa nam nezmesti ne...a ona ze to aj v sk budu mat,ze im tam zavola ze otvaraju ze neni este otvoreny ale ze im povie ked sa rozmyslime aby sme nemuseli az do bj a oni nam ho predaju tam...

angienka
16. máj 2008

no som s rozhodla ze nam netreba ten pultik,je zbytocne drahy a max pre babo do polroka a kde by sme to dali i tak by nam tu zavadzal aj keby sme ho pouzivali a pak si ani nevem predstavit tie haraburdy kde to budeme skladovat...

angienka
16. máj 2008

teda Ivka bude mat radost kym nas docita - ta Jozka aj porodi 😀
muzik mi uz ide domov...a tvoj i zajtra maka,ci ma volno???

jankando
autor
16. máj 2008

no jasne a my sme v jednej izbe, tak si vezmi... 😠
inac, my chceme tu prebalovaciu komodu so suplimi a hned aby sme bejby veci tam skladovali, ale drahe sa mi vidia..pod 200 bier nejdu.. 😖 ta neznam, uvazujem

angienka
16. máj 2008

hej i tu dost drahe najlacnejsiu som nasla okolo 3 300kc ale uplne obyc 😒

angienka
16. máj 2008

sak prave som dnes rozmyslala a sa ta zabudla na to spytat...ze jak ste vcera prerabali uz izbu aby bolo viac miesta pre mimco ne???Ta ty si to uz vzdala s tym domcekom???Ze planujete ze mimco sanarodi a budete byvat este stale tam???Sak mas este skoro 4mesiace...este furt sa vam nik neozval?

jankando
autor
16. máj 2008

tak nevzdala, ale zase nie su domceky a ked su tak su velmi drahe najmy, coz z jedneho platu by sme nestihali.. 😠
ozvlai sa, ale ceny este vyssie nez tu platime a to sa delime s uctami na 2..my a bracho.. 😠
no vyhodili sme zatim len nocny stolik a pod telkou bola veza i dvd...a je tu ua priestornejsie a to tu mam taku obrovsku komodu si zrkladlom.taky toalteny obrovsky stolik.. 😉 no a ten vyhodime a vezmeme malu komodu so zrkadlom (sak som nejaka baba, musim mat v izbe zrkadlo) a vyhodime tiez obrovsku skrin co tu na veci mameta dame esrte jednu komodu -tu prebalovaciu bych chcela..ze by sme so jednej komody dali nase veci a do druhej babikine...no ale uvidme ako to dopadne a tym padom sa tu namiesto toho mojho toaletneho stolika zmesti postilka

a veci ak sa nam tu nezmesita, tak mame este jednu izbu volnu, sice tam je ted vseetko pohadzane ale dasa i ta urobit nejaky priestor

angienka
16. máj 2008

sak ked mate komodu ta kupte len prebalovaciu podlozku na komodu ne???Ja tiez taku chcem...to sa pak hned uskladni a bude to...

angienka
16. máj 2008

a tie socialne byty???Sak skus poziadat ak ti priznaju tie lovky...mozno budete mat stastie 😕

jankando
autor
16. máj 2008

ale potrebujeme asi 2 komody, aby sme i naveci mali nase i na bejby..neviem..ja itez tak chcela, ale john, ze nie, ze to nema tie opory na bokoch.aby bekby nahodou nespadlo.. ☹ ta neviem.\
to uz nejak neriesime tie socialne byty, i ked mame jednu dormu vypisanu..ale nejak sa do toho nehrnieme..neviem preco.i tak to trva dlshie..to je cakacia listina a kedy vies na teba ride rad..
a uz mi priznali lovky..dnes mi prisiel spatny sek...150 libier a zacinaju mi platiit ted kazdy druhy tyzden.,.tak som rada tomu
😎

angienka
16. máj 2008

jeee gratulujem,taka novinka a ty sa nepochvalis...ta to dobre,super 😵
ale ma tie opory prave-su aj tak tie tvrde podlozky co maju tie boky...ja taku ceeem,som myslela ze to onicom ze z ked nebude pultik ta si ho i na posteli prebalim ale pak ze ne ze ho budem cet nechat aj ako holatko bez plienok tak to je nepremokave ne...a ked si ho okupkam tak mame pracku a tam chcem tiez totu podlozku a na pracku ju pripevnit prave s tymi pevnymi bokmi a tam vysusit a obliect...

angienka
16. máj 2008

my tiez budeme musiet este komody dokupit...az vyjdu peniazky z dalsej vyplaty uz isto kupime-my zas problem sme mali kde to dat-skrinu nemozme ta velke kmody ale na to pultik nejde dat-to uz take vyssie...

jankando
autor
16. máj 2008

no sak eni, vy mate bytik a my len jednu izby a to chcem urobit zazrak tu.. 😀 dufamz, esa vydari
ja tiez tak rozmyslala, ze kuoim len ten prebalovaci matrac...tak to tu volaju...a dam to na tu komodu...ale john, ze kupime komdu prebalovaiu..ta neviem.. 😠
ked mne este toooko veci treba nakupit..dnes len tak preventivne jednu flasicku s macikom pufim, ten je snad vsade...a jedne take smiesne toanocky po doma.. 😉
no ale rozmyslam, akurat ma napadla ta odsavacka mlieka..mam na nu zlavu 5 libier, tak idem kuknut kolko stoji vcelku 😝

jankando
autor
16. máj 2008

ach ta moja kalvesnica a tie rychlopisacie prsty, ze nestacia slabikovat s mojou hlavickou..a pak to tak vyzera, ze pismenka chybaju ci su poprehadzovane.. 😀 😠

jankando
autor
16. máj 2008

JJJJJeeeeej, inak uz mame za sebou tisicku (1ooo) odkazov...no toto...gratulaica vam..vsetkym co ste prispeli.. 😀

angienka
16. máj 2008

heej ja tiez uz som obzerala...ja som to necela ale svokra ze hej ze to musim odstriekavat...ta este nemam az po porode zaobstarame...

angienka
16. máj 2008

jani to aj mne...ja to uz na klavesnicu zvalujem ze to nepobera...jak dakedy pozeram co som pisala ta vas lutujem ze musite luskat za mnou co som tym chcela povedat 😝 😀

angienka
16. máj 2008

to si si az ted vsimla,si tu dlho nebola sme sa s ivkou snazili 😉 a ted i s tebou sme to riadne rozbehli...skoda len ze v okoli sk nikomu net nefunguje 😀

jankando
autor
16. máj 2008

noto hej..,vsetci asi v lordi drindaju alebo co..ale sa sprtia v skole.. 😀

jankando
autor
16. máj 2008

a preco ze treab odsavat mliecko? sak ak budem kojit tak netreba, nie///ale ja chcem pre pripad..chapes.. 😝

angienka
16. máj 2008

no ze ona tak z jednej viac kojila a druhu neodstriekavala uplne a pak sa jej tam daka zrazenina urobila a jej museli rezat a cistit a ze vacsiu bolest si nik nedokaze predstavit...ze nech to vzdy odstriekam do poslednej kapky 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre