Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
22. máj 2008

VAAAZne????? no uz mi aj ena napisala, jeeej, tak ona to ma za sebou a uziva si mimiska.. 😎
ja vam tak v dobrom zavidim, ze uz aj ty onedlho budes mat toho svojho pri sebe..ja si este pockam....ale vydrzim.. 😵 😵 😵 😵

malibuu7
23. máj 2008

jani tak sa nerozculuj.... ked ja nic viac neviem o Eni... tiez mi toho vela nenapisala...
ja jej tiez v dobrom zavidim, oni uz zajtra domov pojdu a ja ani netusim kedy este len tam pofrcim ☹

jankando
autor
23. máj 2008

Ivi, no neboj, to bude urcite o chvilu....tak tyzden este asi najviac snad..nie? 😉
a ja si na moje mimisko pockam este tak tri mesaiciky..ale vydrzime.. 😉
vcera jak mi Ena napisala, ze spinkaju a aky velky sa narodil chlapcek,tak som vkuse este aj dnes myslela na to, aky to je pocit a ja uz tiez chcem, i ked si vlasnte teraz uzivam este spanok, lebo potom asi vela nenaspim..esteze ze tu bude mamca so mnou..mozno aj celych 5 mesiacov..jeeej..no uvidime.. 😉
normalne uz cakam az ena dojde z nemocky a pride na net, nech popise vsetko co sa dialo.. 😠
a pak ty jak uz to budes mat za sebou, tak dufam, ze sa prides aj ty podelit s nami ako to prebiehalo
a co inak vy? babo ani naznak , ze chce ist vonku, hm?

malibuu7
23. máj 2008

no ved ja tiez cakam na enu, ze popise co a jak vsetko prebiehalo... som taka zvedava ze az...
a aky velky sa narodil?? ja ani neviem...
no u nas ani naznak, jakkeby som ani tehotna nebola... ale to cakanie je strasne, lebo viem ze kazdu chvilu mozem ist, no brutal...
snad najviac tyzden, ale ta predstava je strasna. sombola pozriet vecicky v komode, no uz by som ho obliekala do vsetkeho, jooooj

jankando
autor
23. máj 2008

3900 g, 52 cm ...taakze veelky chlapcek mamkin.. 😉 😵 😵 19.05.2008 , o 20.08h
ja tiez bych uz obliekala, kupkala..joooj, uz nech to pride...
no mnoz dokial ena pride ty uz budes mat po.. 😉 😉
inak som kukala minule album cos doplnila, a take zlate brusko mas, jak lopticku.. 😀 😀 (neber to v zlom) 😵 😵 😵

malibuu7
24. máj 2008

ahojky, no Eni tu este neni, a ja som tu stale... vcera sme boli posediet s mojimi byvalymi kolegami, joj taki su zlati... sme isli peso, ze aby sa uz nieco rozbehlo, no stale nic. tak ja uz fakt neviem, uz si z toho ani nic nerobim. len ma stve ze sa kazdy vypytuje.... chjo,..

ty jo, no tak timmy je teda riadny kus chlapa, wow, asi mala Ena co robit... 😀 ale jak jej fajne, uz ho ma pri sebe...

inak mi vcera prislo zo skoly, ze ma prijimaju na ing. studium bez prijimaciek, ta parada, o starost menej...
tu dneska vyzera ze bude pekne teplo, ved aj hlasili, ta konecne...
no a co ty Jani, ako sa citis??

ty kokso, mne uz ukazuje 41 tyzden, paneboze... 😠

jankando
autor
24. máj 2008

Ahoj Ivi...
no Timmi je riadny kus chlapa.. 😉 a Ena pisala, ze bez komplikacii...tak super... 😉
jeej, tak to ti gratulujeme k prijatiu,.. 🙂 😉 😅
U nas bolo dnes vcelku fajn, akurat vcera sme vsetko , teda john, ja nie povypratovali v izbe ze ideme rozlozit postielku a zistili sme, ze nam poslala v bielej farbe, coz sme nechceli..john bol taky nastvaty, ze az..ze mu pokazili cely vikedn , bo tak sme sa tesili na postielkocku... 😠
no dnes sme tam sli a kus sa postazovali a snazili sa z nas urobit hlupych tak sme dali manazerku zavolat a ta bez problemov, ze to skusi urovnat a aby prisli spat pre tu co nam donesli..john bol riadne zly tam na nich.. 😠 😠 ale dobre im tak.. 😉
no uz aj kociarik mame vybraty..len este pockame kus a kupime ho.. 😉 taki sme nateseni z tych mmi veciciek...dnes sme kupili tak unadhernu oskusku zajka...a par cumlikov a hryzadielll ..ja sa rozplyvam nad tymi vecickami v obchode , len ma musi john stale krotit..
taktiez som dnes stretla kamosa, co mi poradil, kde ist a ziadat o nejake ubytko..lacne..tak v utorok tam skocim , leb ov pondelok je tu sviatok...tak drzte vsetci palce, aby mi nieco poskytli..no to budem musiet pra veci klamat, ale takto to je v zivote.. 😠 a toho sa bojim, leb oja klamat neviem..ale ked si predstavit moj bytik a detsku izbicku tak mam odvahu ist tam a v niecom zaklamat... 😠 😉
neboj Ivi, ono to pride a mozno budes az prekvapena jak rychlo a necakane ta to chyti.. 😉 😉 😉

malibuu7
25. máj 2008

čauky čauky,
tak to je super ked bez komplikacii, to mozno aj ten malinik zabral. 🙂 ja si teraz davam tak 2 az3 salky denne, tiez by mohol zabrat.
ta co su blbi ze poslali inu nez ste si objednali? chjo.... no co, hlavne ze vam to vymenia. a kocik mate aky vybraty? hod do albicka 😉 my sme tiez mali dlho vybraty ale cakali sme chvilu kym bude lacnejsi, lebo to je nova kolekcia, no a nakoniec sme ho kupili o 4 tisicky lacnejsie... taze super
no aby ti to ubytovanie vyslo, velmi ti to prajem. Aby si sa potom nemusela stresovat.
no u nas znovu vsetko po starom snad. akurat mam vacsie tlaky v brusku, no ale uz tomu nedavam ziadnu vahu...
dnes mam termin, ten uplne prvy... a taky pekny datum a taky krasny den vonku, dnesky by to slo... 😀 ale asi len v mojich predstavach...

jankando
autor
25. máj 2008

Cau Ivi...
no ja sa tesim a budem sa snazit ten malinik pit , aby som to mala lahsie..mozno ze aj to poohlo eni.. 😝
uz je v albe ten kocik, ale tamnevidno aky je vcelku pekny...fotku som stiahla z web page toho obchodu no nazivo je ovela krajsi a paktickejsi vyzera byt,nez takyto.,co mam ja v albe, to je uz v nom aj sedacka do auta dana a tak vyzera komplikovane..a farbu tiez inu, taku hnedu.cudnu..peknu, aspon mne sa paci a cena je tiez vcelku dobra, kedze to ma i vanicku i kociarik na sedenie, vies, pre vacsie baba a tie z je v tom uz aj ta autosedacka, takze sa da..ale kupime ho az neskor, kto vie, mozno bude i v zlave dovtedy 😉
takze dnes mas termin hej a babo nic,klunde si lazka v brusku..jeeej, ako mi je tu dobre..nech si maminka este pocka.. 😀 😀 😝 😎
no tak som pocula, ze sa chlapcekomvraj nechce velmi vonku.. 😉

malibuu7
25. máj 2008

jeeeeeeeee no vyzera velmi zaujimavo ten kocik, ty jo fakt super... a to takto tam ta autosedacka ma byt ked ju chces pouzivat? zaujimave...
no dnes uz mam druhy termin, prvy som mala v piatok... 😒 ale uz to neriesim, a uzivam si posledne dni s bruskom, ani sa mi ucit nechce, jaka som nedockava... 😵
hm, chlapcom sa nechce, to je vidiet na nasom, nas to potvrdzuje... 😀 no hej, ked papam same mnamky a dobroty, tak preco by isiel, to uz ked bude vonku, tak si to vsetko nedovolim 🙂

jankando
autor
25. máj 2008

no aj tak tu pozuviaju ten kocik..mamicky ale mne to tak pride cudne, ja chcem klasicku vanicku na zaciatok a sedacku len do auta..ale asi ak budeme do obchodov chodit do mesta, tak v sedacke.. 😠
no ved Ivi, nechce sa mu vonku, ale on o chvilu zaklope na dvierka, uvidis.. 😉 😀

angienka
25. máj 2008

caf zeny,zijem,dycham-len nemam cas...
Za ten tyzden v porodke teda 5dni som naspala max 10hod takze som uplne hotova,nemam cas na nic teraz periem konecne maly spi uz skoro 3hod co sa nestava cele noci je hore a chce jest kazdu hodinu takze frmol...nemam cas vas ani citat budem rada ak vam stihnem hodit nejake fota,mame ich asi milion a ja som nevidela ani jednu...

angienka
25. máj 2008

zeny no neviem ci to bolo tym malinikom,alebo som mala fakt stastie...kazdy si zo mna robil prdel ze budem mat tazky porod ze mam malo pohybu a ja ze oni vedia ci ja sa hybem ci nie...taaakze kazdy hopsat na lopte netreba to prehanat ten malinik som prestala pit tyzden pred porodom takze ucinok asi ziadny nemal...
Inac Ivi gratulujem k tomu studiu...to je uspech a prajem vam obom taky krasny porod...no krasny 😕 neviem ci sa to da tak nazvat ale ja este pred nemockou vtipkovala ze sa otocme a podme domov...a ked ma vysetril ta mi vravia pani to bude za chvilku von...zabudla som na vsetko i ked som odpadavala...bola som strasne slaba aj v sprche som sa zosypala aj potom ked ma ucili ako sa starat o mimi...no ted som chora skocil po mne bacil a timmy je taky nezbednik...mi to teraz vracia ze on musl byt so mnou hore dlho do rana pocas tehu a ted v noci nespi no teda sa budi kazdu hodinu papat alebo sa pyta prebalit...takze som uuuplne hotova...

malibuu7
25. máj 2008

ahoooooooooj Eni, tak este raz veeeelka gratulacia k Timmimu...
boze jak ti zavidim ze uz ho mas doma pri sebe, i ked viem ze teraz to asi nabralo obratky... 😀 kiezby i ja tak rychlo to mala za sebou... hm, no uvidime

malibuu7
25. máj 2008

bozinku, ta ten je krasny... no vela zdravicka vam obom prajem 😉

angienka
25. máj 2008

dakujeeeeeeem,no je to pekne divoke aspon ze cez den pekne spinka-napapkali sme sa a uz chrupka zas...no v noci sa nenaspime a este ta nasa mini mikro spalna a muzik si vzal 14dni volno aby bol s nami tak v noci mam prkazkovu trat kym sa vytrepeme s Timmyckom z posteli 😒
Neboooj ja som neverila ze to bude lahke a ze zabudnem-teda funa ma boli este teraz a poriadne sa zasmiat na plno este nemozem...ale ziadne nenormalne komplikace...dokonca ma ani enastrihli...sice tam cosi sili ale kym to nasla ze tam nieco je neviem ci som zle pocula ze len pol stehu ale sila to min 10min tak neviem...pani co bola so mnou na izbe bola nastrihnuta este aj potrhana na 38stehov 😕

angienka
25. máj 2008

to keby som nasla tie fotky,chodili za mnou kazdy den a moja svokra je silena do fotenia kazdy den aspon 50fotiek s nim urobila...len neviem kde ich muzik dal mne vravel ze su v pc ale nemozem ich najst...este som ich nevidela ani ja 😒

jankando
autor
25. máj 2008

jeeeej, eni, ty uz mas babtko..no teeeda..ani sa mi verit nechce..a mas porod za sebou..jeeej
no teda..uz aj kojis hej..no vidis, za taku kratku dobu a vsetko naraz, uz sa staras o mimco, kojis, kupes..jeej, a ked ta sili tak bolelo? idem kuknut album

jankando
autor
25. máj 2008

jooooooooooooooj, ten je kraeny..pfuj, pfhuj na nho..(to som popluvala) ...nadherny....mimisek..jooooj, aj ja chcem uz.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

angienka
25. máj 2008

no je uuuuplne na spapkanie a zacina sa aj smejkat ted som sa na nho pozerala lebo on si tak keca sam so sebou tak mrnci a sa tak usmieval v spanku no jak maly cukricek sladunky 😀

jankando
autor
25. máj 2008

joooj, to ma pokec a anjelikmi...zlaticko.. 😵 😵

jankando
autor
25. máj 2008

eni este pridaj foto jak budes mat cas..ukazovala som johnovi, tak ze je krasny a ja ted otravujem johna, ze chcem tiez uz vonku mojho.. 😠 😵

angienka
25. máj 2008

😀 neboooj tiez sa dockas,si to uzi-ja by som si ted priala taku noc ako v tehu...do rana pisat a pak prespat cely dnik...no to uz nepojde...Jasan ze pridam len co ich najdem v pc...

jankando
autor
25. máj 2008

hej, ja uz chcem sa starat, ale to asi len preto,ze visim, ze ty mas babo a ja chcem tak velmi, ale viem,ze budem unavena..jeeej, ale to budem musiet nejako zvladat, snad ta rradost z neho mi zatarasi ten pocit unavy a toho vsetkeho.. 😉

jankando
autor
25. máj 2008

nemozem nasjt eni tu tvoju temu..ale to si na cz alebo na sk konovi vytvorila?

angienka
25. máj 2008

na cz konovi...ale pisali mi aj do ip ale nik o ambasade len o tej staej piiip co to robi...tak neviem!!! 😠

angienka
25. máj 2008

no jasne za normal okolnosti by som to ani ja nevydrzala

jankando
autor
25. máj 2008

jaaaj, cos by nevydrzala?

angienka
25. máj 2008

stale byt hore a nic nespat ale pre toho mimiska vsetko i ked ma to niekedy uz stve ze sa nevie napapat naraz ale budi sa po par minutach

jankando
autor
25. máj 2008

no tak to je o tom..haldosko jeden.. 😵 😵 babiky su take..chchu papat staaale.. 😀 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre