Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
28. máj 2008

ale my neignorujeme,ono sa zas pridam naplno,lebo sa aj da popri timmyckovi,ked spinka pekne-len ted je s nami aj muzicek viete-vzal si 2tyzdne dovcu takze lietame stale niekde,pak to uz bude lepsie...
V stredu dorazia aj nasi zo sr a segra s frajerom z anglicka tak zas bude rusno...ani veci ani andilka nestiham fotit vzdy sa daco deje 😠

angienka
28. máj 2008

Tak to aby som isla pohladat phone,keby Ivka pisala ze je uz male na svete...joooj drzim paste nech je to ono a nech ide vsetkohladko 😉

jankando
autor
28. máj 2008

AJ MY drzime paste...nech vse dobre vyjde Ivke ....
jooj, eni,...len kludne ignorujte...to kvoli timmymu mozte... 😀 😀
akurat kecam s mamcou, a mama mi dava rady, co vseeetko nam treba ..ake vecicky a taaak...a skonstatovala, ze lespei by bolo keby ona sla domov mi nakupit, bo ja neviem co.. 😝 😀 😀

angienka
28. máj 2008

joooj jak ze nevies prosim a...co bys nevedela-sak tvoje uz bude na konci leta tak uz teplejsie,uz nie bodycka,ale pekne overalky,par tenkych a zvysok hrube,dupacky a bodycka s dlhym rukavkom...no my sme dnes nakupili...som happy-skoda ze nemam casik ani na fota...este mam plny susiak veci detskych a nezehlim bo ich uz nemam kam davat...no brutal som neverila ze mimco toho tolko potrebuje...no ale nas andilek cura vzdy pri prebalovani 😀 no nie vzdy ale stava sa-dnes tatik ze nech a napapam a on ho prebali a krical z kupelne ze sa na nho vycural a este chuda aj sebe na hlavicku si nacural ☹

angienka
28. máj 2008

Jani posli aj ty mne adres-som daco pekne objavila 😉

angienka
28. máj 2008

ti poviem jak sme vcera si do toho Steti po kocik a do prahy po notas a drobca sme nechali u babicky,som myslela ze sa zblaznim po polhodke sa mi celo plakat som bola taka nervna a stale som michalovi vravela ze mi uz chyba...a dnes ma len 9dni a uz som taka namotana ze bez neho sito uz nevem ani predstavit 😎

angienka
29. máj 2008

ahoooj-tak oznamujem ze maly Jozko je na svete...

jankando
autor
29. máj 2008

Jeeej, takze Ivka to uz ma za sebou..no toto a tak to chcela a on sa ani nezdal jak rychlo z mamkinho bruska vyskocil.. 😀 tak vela zdravicka vsetkym
no jasne, ze ti chyba, a ted si predstav, ze to tak bude po cely zivot.. 😠 moja mamca doteraz chce prist tu bo sa chce o mna starat a ja jej,ze ja uz nie som dieta, ale pre nu som jej dieta stale i ked budem mat 30 rokov.. 😀
jeej, no mi dnes dostali konecne nasu postielku , zrejme i v spravne j farne, len neviem, ci tatik bude mat ted cas ju poskladat, lebo ted maka vkuse 10 dni..chudatko moje.. 😒
no vas malicky je divy...dava vam...dobre, len ench curka na vas... 😀 😀 to som uz zazila...som bola niekde kde prebalovali malicke a pocuralo ich..fu..esteze mna to nezasiahlo..ale asi si to i ja uzijem... 😀 😀 😀

angienka
29. máj 2008

no Jani uzijes,vraj hlavne chlapcekovia to robia 😉
Tak a blizsie info o Jozkovi-ma 3550g,meria 51cm a narodil sa 7.30 🙂

angienka
29. máj 2008

to je zrutik celu noc vystrajal a dnes aj cez den,sa mu spat necelo a za hodku kukania zas nabral hladik 😠
a co ty???Ako sa dari?A cos varila?Muzik chce aby som dnes napiekla no nejak sa mi do toho nece-rada by som si pospala a on sa nudi a zas stahuje a ze si pozreme filmy a ja mu ze tak a 10rokov mozno si ich pozrem bo ted pri vsetkych zaspim jak som unavena...

jankando
autor
29. máj 2008

😀 eni..no a v noci ako spinkas? aspon chvilu sa da? ja dufam, ze zvladnem toto, lebo ja vela veci pre spanok zmeskala... 😀
jeej, tak jozko je tiez chlapcek velky.... 😎
ja mala pri porode len 3330 g a 51 cm ...no a pozri sa aka som vcelka teraz.. 😀 😀 😝
joooj, uz nech je vsetko to vybavovanie za sebou a az nahodou (nezakriknut) dostaneme ten bytik tak mi zacne nakupovacia mania...bude treba vsetko nove, lebo to vraj zvacsa davaju holobyty..takze si musis vseetko dokupit sama..ale to neva..konecne by bolo podla mojho zariadene..alebo aspon nieco.. 😲
no musime pockat..a mozno nam to vyjde.. 😉

angienka
29. máj 2008

Jani ani nevies jak ti to prajem,nech ste uz vo svojom a novom a cistom 😉
No vyspim sa kedy tedy vcera napr sa budil presne kazde 3hodky takze som sa vyspala pak prebalit a napapat tak hodku som bola hore a pak zas...
No dnes hruza,kym som ho ponahanala aby si to vzal do pusy a on sa mykal a krical a otvaral pusinku ze je hladny uz som mala nervy a ked sme sa najedli tak stikutkal a mrncal jak koly tomu nemohol spat a pak prebalit a ked som mu dala cistu plienku tak mi to tam vpalil zas som myslela ze vykvitnem 😠

angienka
29. máj 2008

haloooo...ted zaspal tak mam casik 😎 ale ide na mna hlad 😒 tak nevem ci ist varit-mam nakupene na halusky no nejak na ne nemam chut 😖

jankando
autor
29. máj 2008

joj, stihas aj varit? ja nejaka unavena dnes som , som skoro vstavala a ted zyvam.. 😠
joooj, no ja sa tesim na to ponocovanie a s mojimi nervami to bude zle, ale musim zvladnut.. 😉

angienka
29. máj 2008

no nestiham papame kazdu polhoodku takze zabijak-no nechapem ho,prave cakam kym sa nam odgrcne ale asi marne-to mu skor vytravi 😝 😠

angienka
29. máj 2008

no prisiel na mna hlad...a nevem co mam varit a nemozem kedze muzik este opravuje to auto ☹

angienka
29. máj 2008

tak co je???Zas vediem monolog tak koncim...nikde nikto,Ivka v porodke,Janu asi lenosi a novy clen este nedosiel...tak skoda-kedze Timmyk spinka 😒

orgovanka
29. máj 2008

Kočky,vy ste všetky rodáčky z Sk? 😵

angienka
29. máj 2008

Ahoooj...no ja som skor od Stropkova 😉 len do skoly som chodila do sk a co ty???
Jeee tak to som rada som ta tu normal prilakala...som uz nedufala ze tu niekto zabludi-ja ze u nas na vychode net neexistuje 😀 😝

angienka
29. máj 2008

i ked rodacka hej-vo sk som sa narodila to je pravda 😀

orgovanka
29. máj 2008

No,ja bývam vo Svidníku 33rokov a v Sp som sa narodila. 😎

jankando
autor
29. máj 2008

cauce baby..vitam noveho clena
na rodacka zo sk...i narodila sa, i do skoly chodila i tam byvala 😉

jankando
autor
29. máj 2008

vidis, eni, i vo sk je net... 😉

orgovanka
29. máj 2008

Ja som na tej stránke nováčik,ale potešilo ma,keď som zbadala Svidník.Lebo tu sa žije ako na dedine. 😝

jankando
autor
29. máj 2008

a ty orgovanka kde byvas v sk?

orgovanka
29. máj 2008

Pri pomníku,lietadlo,delá.Pozerám,že ste tak o 10rokov odo mňa mladšie,vo vašom veku mám neterku.

jankando
autor
29. máj 2008

😀 😀 , no...mladsie sme ...aalle len o trochu.. 😉 😉

orgovanka
29. máj 2008

Necnie sa vám za domovinou?

angienka
29. máj 2008

no cnie ale co uz...tak to vyslo a za mnou pridu rodicia zo sr v stredu a vo stvrtok segra z anglicka tak sa tesim 😎

jankando
autor
29. máj 2008

mne veeelmi....aj za mnou pride mamca, az porodim,tak tych najdolezitejsich budem mat pri sebe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre