Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
12. jún 2008

sa mi nece ist varit som mala vyprazat syr a pecene zemiacky k tomu ale som lenoch a v kuchyni taky svinec a zajtra ma prist prababicka k nam si ho uzit trosku a pokocikovat ach jeeeje 😝

angienka
12. jún 2008

tak kde si???Si tu zas sama so sebou pisem??? ☹

jankando
autor
12. jún 2008

tu som..citam

angienka
12. jún 2008

jj nejak to tu stoji pozeram ze len 1322 prispevkov a to prvu tisicku sme tak rychlo zaplacli a ted mam pocit ze tu same moje monology 😀

jankando
autor
12. jún 2008

mnaam syrik....
dala bych si..
no ja sa spolieham na mamcu, ze bude vediet co s tym..ale ta haluzi, ze uz chce nechat pracu a rpist tu rovno a ja ze nie , ze nech pride prv an 2 tt na dovcu, nech tam dokonci sezonu a pak nech pride normlane na stalo..ale ona ze nie, lebo bracho planuje ist na sr na mesiac v septembri ..takze ma nechce nechat sami s mrnatom..
no ja sa minule naplakala, jak som v tych bolestiach bola a ona mi volala a uz stresovala, ze pride tu, ze mam nenecha...ze ja som este stale jej male dievcatko, co ju potrebuje... 😢 😵 😵
no tak som plakala jak mala...bo ma pravdu este stale...

angienka
12. jún 2008

no ved hej a navzdy aj budes 😉 zlata je ze sa tak boji ale nech si drzi pracu ved tam sa ma dobre a ty sama nebudes sak mas johna a 2tyzdne to az cez hlavu...sa musis sama naucit to poznam,ja ted zacinam vychytavat co a jak jak tu bola rodina ta kazdy hned na ruky len si povzdychol a ja viem ze to on si tak keca a spinka a si zvykol ta ho musim davat do kopy...ale sikula to je riadna-neviem ci som vam pisala ale je tak hyperaktivny niektore deti sa v 3-5mesiacoch pretacaju a on normalne mal 20dni ked sa mi pretocil z bruska na chrbatik...a ked si dudla dudlik ta vie ze mu vypadne vzdy ta si ho chyti ruckou no ja zasnem ked na nho pozeram 😀

angienka
12. jún 2008

i ty budes vediet co s tym neboj...a john ti pomoze,ale mamka si ho aspon uzije a pomoze aspon s uklidom a varenim to by sa aj nam zislo...to nestiham a este uvazovat co varit a ze treba to a to nakupit a zas na nakup a kym sa vystrojime ja hodinu rozmyslam do coho by som sa mozno vosla pak vyskusam a mam len nervy alebo som jak v korzete ze mi svy praskaju a kym sa timmyk napapa prebali oblecie ta konec 😒
len nech sa mamus tak nestresuje sak do porodu este daleko a ty pak uvidis ci to zvladas ci ne a pak moze az uvazovat...aj tyzden by ti stacil neboj...

angienka
12. jún 2008

no ja vidim ze dnes nezaspim je chorucky fakt sa mu tazko dycha sa budem bat bo u mudry mu az sopliky vyskocili jak kychal 😠 a ted mi tu chrapci chuda nemoze dychat a mne to s tou odsavackou nejde necham to na michala 😖

jankando
autor
12. jún 2008

heeej? 😀 😀 tak to je mudrucky chlapcek.. 😀 😵 😵
takze dudel pouzivate hej..joj, zbieram infosky jak diva.. 😀 este nikde nic.. 😀
sak ja jej tak hovorim, nech si drzi pracu tam, ze buduci rok zase bude moct ist nez ked odide jak bude najviac roboty..to ju pak uz nebudu chciet spat..tak ona vymysla..bo bracho si tiez vedel ktory mesiac vybral..no nevadi..ja si proadim, to len mamca sa bude strachovat..

angienka
12. jún 2008

no dnes doplnim albicko,akurat mi ocino posiela skypom fota-tak vecer ich tam hodim 😀

angienka
12. jún 2008

ta jej musis ukazat ze ty to zvladnes a ze sa toho nebojis...no zacli sme ho pouzivat ze to zabere ale moc ho nece...semtam si ho vezme ale po chvilke mu vypadne...

jankando
autor
12. jún 2008

oki..alebo mi mozes i par psolat skypom..som zvedava..
no dobre , ze ho nechce...mozno netreba velmi ucit na dudell...a rucku si este nepapa? 😀

angienka
12. jún 2008

hej papa ale sa ho snazim ukolisat ale uz pojdeme pakat uz je aj cas...no poslem skypom bo zas ze su velke to ma na konovi stve...nejdu tam ulozit uz som sa pokusala

jankando
autor
12. jún 2008

no jasne..
tak sa napakajte a az bude cas, tak posli.. 😉

jankando
autor
12. jún 2008

joooj, enus..jaky zlatunky malinky..mnamky na neho..cmuuuk
a s tatkom..jeej, jaki su zlati..a jak si pohodlne na nom hajka.. 😵 😵 😵

malibuu7
12. jún 2008

ahojte babky,

takze infosky z dneska: statnice mi nedopadli uplne najlepsie, ale zase to nie je az take zle... bakalarka obhajena, informatika urobena, akurat ekonomika mi nejak nedopadla, takze v septembri si ju zopakujem. no ale i tak dobre, uz som kludnejsia aspon.

Eni fakt superne fotocky... jeeej
ja pridam zajtra dalsie, mame ich tolko achjaaaj

Eni chorucky ste? juuuj to nas zase trapia prdiky... i ked prdka dost, ale i tak ma casto nafuknute brusko a preto place... no snad sa nam to vylepsi uz... a grckame od narodenia ty kokso... ale keby ste videli ake fontany to su obcas...

no nic idem lahnut po narocnom dni, majte sa pekne a dobru nocku

malibuu7
12. jún 2008

no trosku som vas pocitala dozadu...
takze nezapijam, bo namam co. ale neeeeeeeeeeevadi.
my sme nechtiky strihali uz dvakrat... a pohoda uz sa neskrabe ani nas, bo tatko ma normalne taku ryhu na lici 🙂 nam pupik neodpadaval, lebo v nemocnici hned asi treti den nam ho uplne odstrihli, co sa moja mamka aj svokra divili ze preco, ze to musi ten strupik uschnut a odpadne. no ale hned na druhy den ho mal krasny zhojeny bez krvacania.
no plienok tiez sme spotrebovali uz hafo, ale to tak asi ma byt ked su drobci malinky este.
inak my prebalujeme pred papanim, aj v porodke nam to odporucali, lebo ked sa napapa a potom prebalime tak moze blinkat... takze az tak za hodku po papani najskor prebalit, lebo nas drobec vacsinou po papani sa pokaka az dopredu.. 😀

malibuu7
12. jún 2008

tak vyzera ze ja tu dnes budem monologovat 😀 😀 😀

malibuu7
12. jún 2008

no eni a k tomu cajiku... nam v porodke tiez vsetci tvrdili ze ked plne kojime ze to bohato staci, ale takisto ze mam prikladat ked si zaziada... /a nas dr. povedal ze keby toto dakedy sa robilo, tak zeny by boli otrokami svojich drobcov/ no ale nas drobčo sa vzdycky prepapa a potom blinka i grcka... tak nas dr poradil ze to v nemocnici teraz taky trend -daco baby - neviem co.... ze ziadne prikrmy... a tak... ale aj mamka mi vravela ze mam dat cajik a by si neverila ze drobco kludnejsi aj viac prdka, takze sa mu ulavi... tiez som v porodnici tvrdila ze ziadne cajiky. ale som sa presvedcila... a ze mu prestane chutit moje mliecko? blbost, ten sa vzdy prisaje hned... a cajik cez neho len pretecie, da sa povedat...

jankando
autor
12. jún 2008

jeej, ivi..gratuluujeeeem.... 😎 😉
to dozenies eko v septembri...
a malicky papka a papka,..tak to je dobre... 😵 😵

jankando
autor
12. jún 2008

len ivi dopln fotecky.nech mam co pokukat...tvojho malickeho jozinka.. 😵 😵 uz sa tesim.. 😉

angienka
12. jún 2008

no ivi keby ste videli ako ma dnes ogrcal a rovno do vystrihu az dolu bruchom mi to tieklo ja som zvyknuta ze malokedy si odgrcne a ked ta neblinka a ted taka fontana,prdiky trapili i nas veeelmi na zaciatku ted pijem caj pro kojici matky no dnes som nemala ani cas si ho uvarit a asi to zabralo trosku...
len mi nespi a to ma serie i ked ted zaspinkal jak andilek i ked v autosedaku v postielke nece a v sedacke ho hombem 😉

jankando
autor
12. jún 2008

takze caj pre kojici matky hej...no ja akurat rozmyslam, co budem potrebovat zo sr..segra mi bude asi balika posielat.. 😉 takze asi ten cajik..prihodim 😉

angienka
12. jún 2008

aj segra mi posiela skypom fota 😖 ale nic nepojde vlozit zajtra sa s tym asi pohrajem lebo ta mala otravka sa prave prebrala takze celych 5min spal 😠 a pak mu vypadol dudlik...
aj ja gratulujeeem 😉

jankando
autor
12. jún 2008

co este poradite?

angienka
12. jún 2008

to urcite bo to obsahuje fenikel a ten pomaha babu proti prdikom a tebe na mlieko...

angienka
12. jún 2008

mojmu treba daco na spanie 😀 neviete o niecom???Ja uz nevem ako na nho ma to uuuuplne prehodene po ockovi a mamke a ani dudlat nevie furt mu to vypadne a mna to uz nebavi ale to je brutal rev a nic bud kozu abo dudlik 😠

malibuu7
13. jún 2008

hm na spanie neviem co... na jozinka zabera hupanie na fit lopte... to ako fakt doporucujem... my sme od rana od 7 doteraz bojovali, mi zaspal len na chvilocku a uz som fakt nevedala co snim... uvidime ako dlho mu to teraz vydrzi. ja som nestihla dnes este ani jest...
no malicky nie ze papka papka ale preziera sa a potom grcka... a ma nafuknute brusko.
ten caj pre kojici matky si asi tiez kupim... bo ja uz neviem co mam robit...

angienka
13. jún 2008

Achooooj...
Ivi ja ho akurat pijem...nestiham nic tak som aj rada ze nemam co docitavat 😉 o 2hodky sem dorazi prababicka lebo si Timmycka este poriadne neuzila a dom je v katastrofalnom stave a muzik este nieje doma-nakupuje...tak to si na tom dobre ja som prve tyzdne jedla az v nocnych hodinach prve jedlo-varili sme az okolo 22hej vzdy-ted uz umieram od hladu ale nestiham-no cela som aspon nakuknut a pozdravit vas a musim pratat tak sa mi nece no ona vzdy pride ked mame najvacsi chliev tak ted je ohlasena a tu stale hnoj-tak idem na to aspon trosku moc toho nestihnem...
Tie fotky pridam neskor som nejak nemala cas som sa pokusala ale musim najst lepsi sposob nez orezavat ich pak uz nejdu vratit do povodneho stavu... 😠

angienka
13. jún 2008

no to aj zabera trosku lebo nadskakovanie a nabijanie ma rad ale to by som musela preskakat celu noc...dnes bol zlaty ze ma nechal od 4tej rana do 5.30 vyspat ale do vtedy sme bojovali a nic nikdy nezabera proste musim sa zmierit s tym,ze v noci nezaspi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre