Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
13. jún 2008

Caute zeny..tak vy si uzivate do sytosti malickych.. 😀
teda, bojujeje, krmite , nespite...no teeda,...i mna to o chvilu caka..az sa bojim tak o tom tak pisete.. 😠
eni na spanie nic..to z toho vyrast musi.. 😉 asi...ten cajik chcem i ja..a to sa vola len caj pre kojici matky?a ziadana znacka nic?
musim segre do zoznamu dopisat;; 🙂
inak tu mame nepkene pocasie, sice este neprisi ale ani slniecko nie je.. 😠 a to nam dnes doniesli novu postel...zeby sme ju s johnom vecer osamote vyskusali a pokrstili.. 😀 😝 😀
co vy baby,,ako po porode riesite sex? na rovinu.. 😀 😝

angienka
13. jún 2008

Janu na rovinu 😀 v takom stadiu ako sme mi po porode este moc nenariesime,musime pockat do kontroly na gynde po sestinedeli a az tam nam mudr povie ako sme na tom ci uz mozeme a ci nie 😒

angienka
13. jún 2008

ten moj diablik zlosti zas skuvina mi tu v sedaku zblaznim sa idem po dudaka,dnes sme mu nakupili plienky teda ta akcia zas nebola taka vyhodna bo v baleni nebolo 98 ale 78 ks no ale vzali sme a este sme kupili v dalsej drogerke sleep and play ze vyskusame aj tie od pampers-boli o dost lacnejsie ne z tie normal pampersy no zatim vsetko len do 9kg sme brali ale pri takom papani no neviem...
Ale musim sa pochvalit dnes mi prisla prva podpora-skoro 3tis tak som happy-zajtra mozem muzika pozvat do kina chce ist tak mu vravim ze ho pozyvam 😀 😅 😀

angienka
13. jún 2008

jani a tie caje to je vela druhov teda znaciek ja mam ten najůlacnejsi co v lekarni mali od megafyt-ale ten segre odporucil-to ona mi ho kupila ked tu boli ze najviac ho zeny beru stal asi 36kc ale su aj za 70 co som videla aj teekane robi tie caje a neviem ci aj nie hipp nahodou tie mozu byt tiez fajn...s tym som celkom spokojna no prave mal dost velke bolesti bruska ked sme papali a dnes som nejedla nic take co by mu mohlo skodit iba zeby to biele pecivo ale to nam aj v porodke davali ale tam mal nenormalne prdiky... 😠

angienka
13. jún 2008

a dnes som videla od hippu caj mamincino pohlazeni na ukludnenie som aj cela kupit ale sa bojim ked mi aj mudr zakazala,tak radsej pockam bo co ked fakt nebude chcet uz moje mlieko a pri jeho spotrebe by som musela mat este 2zamestnania aby mal co jest 😀

jankando
autor
13. jún 2008

preco ti mudr zakazala pit caj?..jaj, cajik pre maleho hej..nie pre teba..
hladosko malicky...no co..po tatkovi..ne.. 😉

jankando
autor
13. jún 2008

vies, ja zhanam nejake infosky, teda nieco take, co dostat doma a tuna nie..alebo aj tuna je dostat,ale kymja ja prestudovala co je na co..tak radsej z domu by som chcela..a segra chce mi nieco poslat..tak ze by mi poslala po jednej dopravnej spoloc. no tak moze i viac kil...no zatial som jej napisala ten cajik pre kojen.maminky a gencianku vodicku...no a tie kosielky..rekliky...a tiez som dnes tu citala temu na zubky..to ja skoro riesim, ale vies, radsej teraz..(bo na moju segru spolah net..\) (teda je, ale kym ona vse da dokopy tak ja mamci hovorim, ze ja i porodim dovtedy..no ona je sem tam busy, tak chapem..) 😀 no a na tie zubky tie geliky..rozmyslam, ci je skoro na take nieco a ci si radsej vse zaopatrit

jankando
autor
13. jún 2008

a ty si este v sestonedeli.? teda teoreticky hej..ale mas i menstrucaciu..tak dlho? ☹

angienka
13. jún 2008

no ani tatko tolko nepapa jak on-hej pre maleho ze ak plne kojim a on pribera tak pekne tak do polroka vobec nic nemam davat 😉

angienka
13. jún 2008

nemam to uz len take ocistky sa tomu hovori,to krvacanie som mala len kym som bola v nemocnici...pak doma uz ani nie uplne slabe a ted len take spinenie...ale v sestonedeli som 😝

angienka
13. jún 2008

inac pridavam fota ale musim ich orezavat a to ma stve ze si nicim fotky a to uz nejde vratit do povodneho stavu 😠 aspon ja to viem len tak urobit 😠

jankando
autor
13. jún 2008

no jasne...takze to nemas az take hrozne..a kedy ti konci?
jaky john smiesny.,.minule mi nieco take zapotil, ze on vie, ze po porode sa nesmie..teda ze tri mesiace ma necha na pokoji.. 😀 😀
no mne sa sem tam paci byt tehotna...jaaaj, zase pride cas,kedy si budem musiet davat pozor..a tabletky nehcem..tak rozmyslam, ci si nedam ten chip pod kozu..i ked mi sesterka spominala, ze ju z toho bolelo strasne brucho..vraj sa tym strakacju kramy a to podla mna nie je dobre, lebo ta krv musi z teba vyjst vonku, inak sa robia v tebe zrazeniny a pak jak moja segra bola na operacke s tymm...laserovej..ale predsa..vies..hmhmhm...nejak to budeme musiet zariadit..

jankando
autor
13. jún 2008

jooj, loool, ta jak tie fota robis? ja ich len zmensim na menej kb...a nic neorezavam.

angienka
13. jún 2008

no dik za radu uz mi to ide 😉

angienka
13. jún 2008

no som tiez rozmyslala co pak ze dalsie necem babo teda mozno si to rozmyslim ale najskor za 5rokov tak ze pak tabletky no co uz...vela moznosti neni a predsa mozno ete fakt raz budem chcet mimco...

angienka
13. jún 2008

som chcela dalsie veci pofotit do albicka co mame nove,ale kukam ze album uz plny 😀 a segra nakupila aj kopu bodycok s dlhym rukavkom cisto bielych ta mozem robit to vies na tiskarni ze milujem tatka i mamku a su vacsie tak to este stiham len kedy vyjde cas 😝 tys robila???John ti kupil tiskaren nie?

angienka
13. jún 2008

zeny tak kde ste...my sme sa mali kupat ale ked mi zaspinkal prekvapivo...no som mu dopomohla a stale ked zamrncal som ho zahojdala v sedaku tak neviem ci to necham na zajtra 😒 necem ho budit a pravdu povediac ani sa mi nece ho kupat a este ked aj michal spi... 😝

jankando
autor
13. jún 2008

Ahoj Eni..no kupil mi , ale este furt v krabici je...sme este stale nekupili farby do nej.. 😀 😀
my sme boli v obchode na vodicku..uz sme spat, napapani..a jak som sa dnes pacila johnovi a neodfotil mi to brusko velke... 😠

malibuu7
14. jún 2008

ahojte babky, my sme mali vcera vecer navstevu tak som sa nemohla ozvat...
Eni ja malemu obcas dam cajik z flase, a vobec to nie je tak ze nechce odo mna mliecko, mozno kebyze mu das mliecko na flasu tak potom by nechcel, ale tvoje prso predsa len tak lahko neodmietne, toho sa neboj
my sme si kupiili aj rektalnu tycinku, co tiez v nemocnici nedoporucovali, ale ked uz som bola zufala, ze ho boli brusko, tak aj toto sme vyskusali aby sa vyprdkal, i ked on prdi dost sa mi zda

malibuu7
14. jún 2008

Eni ty si niekde popisovala svoj porod ci nie?

malibuu7
14. jún 2008

kraaaasne fotocky, ten cukriček je uzasny
😀

angienka
14. jún 2008

Ahoooojky tak dalsia tazka noc za nami ale dnes som mala uz nervy uz mi reval aj ked papal tak som sa nastvala a povedala ze revat moze aj hladny a dala ho do postielky-a kedze muzik je doma konecne aj v noci tak mal dost vzal ho na ruky a hojdal a ked ho ulozil zas nenormalny rev uz bol nasraty a vravi na ja uz neviem co mu je a pak mi krici z obyvaku ci to mam take kazdu noc a ja ze hej...jedine co zabera je sedacka ale ja viem ze v nej tak casto nemoze byt...ale i teraz ho tam mam a kolisem ☹

angienka
14. jún 2008

bleee Ivi myslis tu hadicku co mu strkas do prdelky...to som necela-zo zaciatku prdel veeelmi ale ted uz ani nie,semtam 😀
a ako ci som popisovala a kde ten porod???

angienka
14. jún 2008

asi ten caj predsa kupim fakt to neni mozne ivi a tvoj ako dlho pije od teba ked kojis???Mne zeny vraveli ze to je ok ze tak dlho mu trva ale ze on sa casom nauci sat rychlejsie no zatim saje len castejsie 😠 😀
a kolko krat davas ten caj a aky to je ako sa pripravuje normalne zalievas nalevove sacky???A davas to len raz na vecer???
Diky za pochvalu 😉 v skutocnosti sme este krajsi len mamina nevie fotit a mame blbe fotaky ze stlacim ked krasne cumi a ono kym to sfoti ta uz je v inej poze 😒

angienka
14. jún 2008

janu tak si odfot sama 😀 ked si taka kocka nech mas pamiatku ja z tehu nemam ani jednu peknu fotku a to som cela urobit no nevyslo...hlavne ze je uz po 😎
a Ivi sa chcem spytat-tvoj v noci spi a cez den tiez???Ja neviem ako to inac normalne deti maju ked nas je tak pretoceny ze keby spal v noci co by cez den robil prvy tyzden stale spia ale pak uz valaju ocka tak ze co s nim robis...

angienka
15. jún 2008

ahoooj...
tak toto teda nie zeny...co to je za dochadzku,asi budem musiet zmenit stranku-tu niet ani s kym par pismen prehodit ☹

jankando
autor
15. jún 2008

Cauce baby..
tak tu citam ako vase deturence poprdkavaju.. 😀 😀
joj no...ja vcera rozmyslala, ze nam sa to nenormalne krati..uz iba 10 tt do porodu...a budeme mat svoje zlaticko pri sebe.. 😀
no eni..ja sa sama odfotit..ale mne sa podari byt kockou len raz za cas.. 😀 a vtedy akurat som johnovi dala do ruky fotak a volala mi kamoska, tak som isla do druhej izby a john zaujaty futbalom.. 😀
inac vies, ako som ti minule pisala, ze jak nam dobre teraz..no vcera som bola ja zase down..(dole)...to bude tym tehu..cely den som po kazdom kricala, hadala a john robil rano a hned ako prisiel domov, tak makal az do noci...a to som sa s nim este hadala...no on to chapal..nic si z toho nerobill...nakoniec vecer mi povedal, ze i tak ma lubi..tak az budem hladna, nech ho zavolam a on mi nieco urobi papat.. 😀 no zlaticko mam doma..a ja na neho cely cas kricala.. 😠 😠

jankando
autor
15. jún 2008

Jooj, baby..no ta dochadzka vasa...este ze tie deticky podpisu tu ospravedlnenku.. 😠 😀
tak sa nudim, a vy nikde.. 😠

malibuu7
15. jún 2008

no ahojte....
tak Eni, ta tycinka do ritky trosku zabera ale nechcem ju pouzivat. my sme mali dneska brutal perny den... ty kokso, ani fit lopta uz nezaberala...
dr mi povedal ze mam kojit tak kazde 3 hodky takych 15 minut viac nie a z jedneho prsa a po 3 hodkach znovu z druheho... takze sa snazim takto, ale podla toho ako spinka mu davam papat. ze mu to staci v takychto intervaloch,ze on nie je hladny a hladat bude stale.co je pravda, ze furt hlada a cuca si palce ked nic nema 🙂 no som zistila ze ked mu davam castejsie papat tak vyvracia vsetko, a v noci je kludne a spinka dlho a vydrzi bez kojenia. takze hladny nie je. inac v noci spinka celkom ok, vecer okupame napapame okolo 7, potom sa zobudi tak okolo 1 a potom okolo 6 az 7. ale dakedy len raz sa zobudi. no a ten cajik mam fenyklovy od hippu - granulkovy, sa zaleje 1 lyzicka 1dc vody a dam mu trebars raz na den medzi kojenim, ked hlada, alebo aj castejsie, ale necham mu len tak 10 az 20ml vypit. a kupila som aj bylinkovy tiez granulkovy - vola sa Vetracek - na prdiky a travenie... tak striedam.

jani, len sa pekne odfot... ja som tiez vsetky svoje foto z tehu co mam sama... teda polozila som na telku, zapla samospust - poza a bolo... a mam fotieeeeeeeek, no a daktore sa mi aj pacia... tot moj nazor

malibuu7
15. jún 2008

a hej maly pije velmi hltavo, takze on za 5 minut ma dost a potom len tak sa hra s bradavkou... a pije uz pomaly a slabsie taha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre