Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
17. jún 2008

vana uz na mna caka-ty jo som zjedla na ranajky 3rozky zeny a este som si cela dat 4 no som sama na seba ze ci mi ne...e!!!No pak ma hlad presiel,jaaj no ked ste tu sa mi ani do vane nece ist by som popisla radsej 😀

jankando
autor
17. jún 2008

Cauce baby..
no co s tou migrenou? Ivi...vy mozno mate od nespatia..no ja z coho? nechapem? 😠
kukam a citam, ze deticky mate riadnych hladoskov....to dobre...nech pekne rastu a priberaju do krasy.. 😵 😵
eni...len papaj..sak potrebujes...sak kojis..ta co..i 4 si daj ak mas chut.. 😉
ja nejak malo zacinam jest..nechapem preco..vyhladoviem jak rak...fakt, az mi zle prichadza od hladu pak si dam male susto a uz som plna..eni..dnes mi zase raz stvrdlo brusko..tak ja neveim co to je...a to ked idem niekde..zvacsa v meste..a dnes sme sli do obchodu a ja sa nevladala ani hybat jak mi stvrdlo.. 😠

angienka
17. jún 2008

Jani to moze prist aj z toho ked mas pohyb ale aj ked sa valas takze pohoda len keby ti tvrdlo tak ze 7x do dna tak to uz by nasvedcovalo ze nieco nie je v uplnom poriadku a hrozil by i ten predcasny...ale ked len raz 2x do dna tak v poho nestresuj...

jankando
autor
17. jún 2008

Jooj, tak to pohoda...mne len tak raz za den..a nie kazdy den..len sem tam.. 😉
no dneska moje male aktivne cely den..uz od rana ma budi...a spolu sme zobudili johna...vzala som jeho rucku na moje brucho a bao ho koplo zoparkrat a ten cely nateseny ze jake ma silne babo on.. 😀 😀 neviem ci som to uz pisala..ale take pekne to bolo na rano..i ked ta bolest hlavy.. 😠 no ani spat sa minechce, jak si predstavim, ze vstanem zse s bolestou hlavy.. 😠

angienka
18. jún 2008

Janu a to je migrena???Sorry tak som blba ale si to predtym pisala a ja som nikdy nevedela co to je no teda z coho to je...to je len bolest hlavy ked vstanes? 😀 to mavam tiez...fiha spoznavam nove veci ani palenie zahy som nechapala ake to je a uzila som si to v tehu-sak i mame vlasacika maleho nezbedneho 😀

angienka
18. jún 2008

inac som si farbila vlasy a robila meliry vcera a krasavica som vyzehlila 2x vlasy a ted zaclo prsat a zima je a ja ze taka kocka budem po dlhej dobe upravena...bo ideme vyskusat tie auta vahame medzi 2 tak cestujeme...o chvilku musim Timmyka obriadit nech je nacucnuty i ked nevem ci nejake to mlieko zvysilo ☹

jankando
autor
18. jún 2008

Ahoj Eni...ja tiez velmi neviem co to migrena je..ja to povazujem po svojom za bolest hlavy ale nie len taku ze raz za cas, ale aku nepresavatelnu..no tak ja si to volam migrena. 😉
palenie zahy som tiez nevedela co toje..teda som si nevedela predstavit co to je, az kym som nebola tehu...ted si to uzivam...az sa tesim , az bude po tom, ci mito prejde.. 😠 😠
no tak vy idete kuknut auto hej..tak vela stasticka pri vybere.. 😉

angienka
18. jún 2008

taaak a konecne konik funguje...
no Jani sli sme povodne omrknut-vybrano sme mali ale ze najskor za 3mes sak som ti pisala na azet no mojho muzika nakopat do prdele!!!On si mysli ze to prekvapko...no ja by som mu pleskla...po skusobnej jazde ze idu ocenit toho nissana ze kolko by mu dali ne a mi sli do kanclu sadnut a ja kym som krmila Timmyka ta on ho objednal a uz mi len papier doniesol podpisat som myslela ze ma klepne a k tomu v tej farbe teda 2sa mi brutal pacili a presne tie prestali vyrabat-no boli netradicne asi ich ludia moc nebrali ale vies ja furt som bola ina ako ostatni 😀 😎

angienka
18. jún 2008

a my mame zas nocnu ale je taky rozkosny stale by sa len hral a cumel a pretlacal no silak je to...a ted bojujeme s dudlikom stale mu pada a mamka ho dviha no to je zaujimava hra-tu ma veeelmi rad 😉

angienka
18. jún 2008

asi tu uz dnes nikto nezavita tak pojdem zapasit...a odmalovat ksicht dnes som zo seba urobila cloveka ale zabudla sa sfotit som cela s timmykom konecne i ja urobit nejake podarenejsie fota...no muzik sa mi o zabavu postaral tym autom 😠

angienka
19. jún 2008

hej halo co to je???To som asi fakt jedina co sem este chodi pritom dnes bolo tak krasne...zas som bola u zubarky ale timmyk bol so mnou kedze tatka siel po nove auto a tak sme sa vybrali na prechadzku sli sme po prababicku a pak zas s tatom do Usti uz na novom aute...a som sa rozhodla ze sa i ja potesim tak sme zasli do new yorkru a kupila som si super riflicky 😉
No ale zlaticko ma zlosti uz aj cez den stale by len cumel no nemam pocit ze je to novorodenec i ked prave o 2min presne pred mesiacom sme prisli na svet 😀 mame vyrocie 🙂 😉

malibuu7
19. jún 2008

jeji blahozelame k vyrociu...
my sme dnes boli cely den vonku, sme prechadzkovali... kedze je tak krasne

malibuu7
19. jún 2008

Eni my tiez tak s dudlikom sa stale hrame, on ho stale vyhodi a chce rychlo rychlo naspet

angienka
19. jún 2008

no hajzli vyvadzal a vykrikoval tak ho mam na kolenach a pisem jednym prstom 😠 a je ticho

angienka
19. jún 2008

vycuranec maly uz i dudak vyhodil a zaspal 😝

angienka
19. jún 2008

hruuuza cele noci nespi a ted zacina i cez den sak on vobec nespi 😠 no som si zvykla na ten fenyklovy drink rano stale urobim130ml a popija cely den a z toho cura jak divy 😖

jankando
autor
19. jún 2008

Cauce baby..ja dnes makala..urpratovaci den sme mali..az ted som po sprche, napapana a idem hajat..tak ze este citnem co ste popisali.
vidim , eni, ze mate nove auto..tak vam v dobrom zavidim.aj ja by som uz chcela.. 😠 a tiez sa pripajame k blahozelaniam k prvemu mesiaciku.. 😵 😵
Ivi..no ty teda prechadzkujes cele dni..a konika zanedbavas..co ako maly jozko? 😵
joj, baby, sa vam ani nedivim, ze sa malinkym paci hra na vypluj a mami dvihni.. 😀 😀
dobre, ja idem do hajan...
este chcem podotknut, ze dnes mam taky cudny curaci den..teda normalne mam klasicke, ze sa napijem a pak idem curat a curam vela, dlhsie..a ted -dnes pijem cely den a tlaci ma na curanie, tak idem a len tak malicko zo mna ide..take cudne, lebo sa citim az privelmi plna vody a vyjde zo mna len trosicku.. 😠 aj vy ste take mali?

angienka
20. jún 2008

Cauky ahojky...
Janu ja cele tehu som take mala to je uuuplny normal-ze uz som myslela ze sa postim a dobehnem a par kapiek a o 15min zas 😀

angienka
20. jún 2008

sa mi tu uz ani neoplati chodit tak caute...nikdy tu nik neni 😝

jankando
autor
20. jún 2008

Ahoj Eni..
no tak dobre..bo uz cudno mi bolo...no dnes mam odpocivaci dnik....len papat a odpocivat.. 😀 posli foto auticka, bo ja sa nekjak nevyznam v autach,tkaze znackymi nic nehovoria.. 😀
joj, eni...no uz to nefunguje zvacsa tak, ze sa tu stretneme a skoro vobec, zeby vsetky tri.. 😠 ale ja som velmi rada stale az si vas precitam...
takze vas obe vyzyvam.. 😉

jankando
autor
20. jún 2008

no eni.kukam, ze si to asi vazne myslela, ze uz tu neprides..bo cakam a cakam..a nicevo nic

angienka
20. jún 2008

Jeee Jani ty si tu???
No je to novy chevrolet-pockaj hodim ti tu link 😉
http://www.chevrolet.cz/aveo-4dverove/aveo-4dve...

tak to je on...no mame ho v striebornom ja som chcela ten modry alebo zlaty,no tie uz nevyrabaju 😠 a boli tam nove farby ale ziadna sa mi nepacila...ale auto je pecka 😎

angienka
20. jún 2008

no nahodou som sa sem zas mrkla a vidim ze si tu tak ze napisem 😉 ale nebavia ma tie vecne monology 😠

jankando
autor
20. jún 2008

no teda..tak som kukla ten link..tak mate super auticko..jeej..aj ja chcem. 😠
no len tak dalje nahodou mrkaja a ja tu som stale.. 😉

angienka
20. jún 2008

niesi neklaaam ☹ sme tu spolu s timmykom lezi na mne tak zas datlim jednym prstikom 😝

jankando
autor
20. jún 2008

jaj, no som ...teda ak nik nepise, tak len dam do listy a riesim nieco ine..a pak sem tam cucnem ci niekto nenapisal...vazne.. 😉
no vy len sem tam zajdete...a zase rano nejak dlhsie spinkam..dnes obzvlast..lebo som vcera makala, tkze i dost unaven som bola..john mi vravel, ze som sa v noci smiala zo sna.. 😀 skoda, ze uz nepamatam, co sa mi snivalo.. 😀

angienka
20. jún 2008

😀 hej aj ja sa raz tak smiala ale uplne nahlas a pak som sa az zobudila a smiala dalej ale nepamatala si ten sen ze z coho 😀

angienka
20. jún 2008

jjjeee zlostidielko na mne zaspava no len ako ho do postele dostat to sa prebudi 😠 je sladky 🙂

jankando
autor
20. jún 2008

joj, mna dneska tak mocno kopkal maly a som johnovi vravela, ze som lezala na boku a babco ma i nozkami a ruckami kopalo, bo na oboch bokoch ma kopkalo naraz.. 😀 ja hoovorim, ze ho chcem uz vonku pri sebe a john, ze este vydrizme...ze som odviedla dobru pracu... 😝 7 mesiacikov ho mat v brusku , tak este nech pockam chvilu ..no jasne..sa mu hovori..ja uz chcem mimiska pri sebe., 😵 😵
no a vy si uzivate uz..a co na prechadzky nechodite? my tu dnes tak krasne mame, iked fuka vetrik, ale inak prijemne. 😉

angienka
20. jún 2008

chodime no ja som sama necela,no vcera som sla po prababcu a v poho dnes pojdeme sami tak za hodku....jasan vydrzisss

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre