Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
23. jún 2008

cao zeny je tu niekto???

angienka
23. jún 2008

no asi my nik neuveri ale moje srdiecko dnes spinkalo pekne zobudil sa asi len 3x z toho raz po 5tich hodinach co som cumela a raz mi zaspal asi po 10min papania a zobudil nas az tatka ked prisiel z prace a cumim a moj maly chlap prikryty mojou perinou a ja pod manzovou take zlate 😉 cukricek moj...
Taaakze cely prvy suflicek mal uz v pradelnom kosi jak tak blinka a jak ja nemam vobec casik prat-takze po dlhej dobe periem je mi horuco kedze musim susit na radiatoroch a mam to na plnom aby som stihala susit a prat a zberat a zehlit 😀 😝 no hruza 😖

angienka
23. jún 2008

nic z vas zienky asi,co???Zas vyslo slniecko aspon tu...no mna cakaju domace prace tak sa vonku nechystam asi az k veceru lebo nam treba najom zaniest aj tak...no nic budem nakukovat dufam ze niekto dorazi...zas tak makat sa mi nece 😀

jankando
autor
23. jún 2008

Cau enus..
no my sme boli rano u lekara, a pak v meste..kupit nieco , poplatit nieco..
och, taka unavena som...ale musim zehlit..tak len napisnem a idem na to...ale budem sem tam kukat.. 😉
dnes nas lekarka pochvalila, ze som pribrala za cele tehu len cosi okolo 5-6 kil doteraz..takze to je dobre...
tak som rada.. 🙂
v obchde sme zase raz nakupili plno blbosti.. 😀 i pre babo samozrejme...kupila som uz i to johnsons do kupela, olejik a krem..puder uz mame doma..a mamca mi vravela, ze i tak najlespie aasi bude ked s mydielkom budeme umyvat nejakym detskym.. 😉 😉 tak tie mame kupene do zasoby..dnes som este tie nevlhcene utierky dokupila a vatove tampony, ale nie tie lisovane..tie bombulky..vraj ich treba do porodky..rozmyslam, ci nie mozno na ten pupik co sa ma s alkoholom potierat. 😉
ach jaaj, unavena som a taka kopa zehlenia ma caka.. 😠
eni , ty peries timmyho vecicky v pracke? teda aj pred porodom si ich prala v pracke? ja neviem ci oprav v pracke a ci v ruckach..jedna holka mi uz poradila aky prasok a vraj avivaz nie je velmi dobra na detske veci..neveim sice preco, ale to som tiez pocula..ved ked nedam aavivaz, tak budu take tvrdsie veci , ci nie? 😕

jankando
autor
23. jún 2008

no kukam baby, ze ja uz dozehlila a ani jednej z vas tu nieto.. 😠 tak nic teda..idem ja zase nieco podelat..

angienka
23. jún 2008

Jani i ja som zehlila teda tak po kuskoch kedze maly vyvadza cely den nic mi neda urobit a dokonca i ted kvili tak ho mam pri sebe a dviham dudlika kazdu minutu 😠
No prala som v pracke ale pak uz ked som nestihala tak aj rucne nieco 😉
Avivaz nie,na zaciatku isto nie a pak su tie detske avivaze ja teda este neskusam davat avivaz staci ten detsky prasok bohate a vyzehlis a niesu tvrde 😎

angienka
23. jún 2008

no Jani akurat 15.30 prisla svokra tak som to na konovi zabalila 😀 a pak vkuse vymyslal tak som sa s nim musela hrat a papat a pak som ho dala muzikovi nech ho vezme von ze zaspi ale nepodarilo sa ale ja aspon jeho veci stihla pozehlit 😝 ale mam tu cely obrovsky kos pradla nasho na zehlenie-myslela som ze to stihnem ted vecer ze bude Timmysek spat...no jemu sa nece 😠

angienka
23. jún 2008

jani ja ani mydlo nepouzivam mam tiez johnsons ale vobec aj tam nas ucili ze staci ta kupelova pena a pak naolejickovat a je to...ani sampony zatim neuzivame hoc nakupene mame...akurat tie olejicky este ze mas taku zasobu nam to ide hooodne rychlo sak to na 4pouzitia jeden 😒

jankando
autor
23. jún 2008

no eni..som tu..a pouzivas avirily nebodaj? 😉

angienka
23. jún 2008

no jasne ako inac...jasan aviril to isti 😉 sa Ivka smiala asi ona to bola ze si to prehnala s tymi olejcekmi no neboj vydrzia ti max 2mesiace 😀

jankando
autor
23. jún 2008

tak to aby som viac zasobila som sa..bracho pojde v septembri domov, tak dam dokupit

angienka
23. jún 2008

cumacik je taky sladky ale vzdy len chvilku pak zacne nervozit jak si tu dudla dudaka a skoro spinka a semtam aj zaspi dudak mu vypadne a on sa prebudi a nevie sa rozhodnut ci spat ci zlostit no vzdy zacne zlostit 😠 a o chvilu bude chciet uz papat tak dufam ze po tomto papani uz zaspi 😝

angienka
23. jún 2008

jj daj je dobry ale ja asi vyskusam aj iny lebo ten je fakt na par pouziti 😒

angienka
23. jún 2008

ja sa taaak tesim domov uz len mesiac a 2dni 😀

jankando
autor
23. jún 2008

no hej..john si len raz natrie telo a je fuc.. 😀
joj, tvoj maly je zlaticko..tak musi ta trosku potrapit..aby si si menyslela, ze mat male deti je med lizat
😀 😀

angienka
23. jún 2008

heeej niesi ty nejaka mudra??? 😀

angienka
23. jún 2008

no nic tak my uz pojdeme asi uz zaspavas co???
tak ideme sa prebalit a napapat a skusit zaspat 😎 😝

jankando
autor
23. jún 2008

no a...potomti napisem, jak budem mat svoju malu otravu doma.. 😉 to bude..ja budem asi plakat.. 😀
jajaj..to bude..ja ta normlane i ivcu obdivujem ze tak zvladate...vazne..bo ja si neviem predstavit..ja asi zakazym budem volat johna z prace domov.. 😀

angienka
23. jún 2008

joj hej volat ta cosi 😠 zvladnes to neboj no nervak je to zas robi fanticky tak ho idem prebalit tak prajem dobru noc 😉

jankando
autor
23. jún 2008

aj vam..tebe i timmykovi.tatku asi mate v praci..co?
oki..dobru nocku.. 😵 😵
zitra

malibuu7
23. jún 2008

cau kocky,
tak sa hlasim zase... moji chlapi spia a ja som potrebovala objednat nejake veci k bazenu domov, lebo ö tyzden frcime, sa neviem naradovat...
my dnes zase cele poobedie vonnku, no doobeda sme bojovali nejak, sa mu nechcelo spinkat, no ved hej ked prespi celu noc s jednym prebudenim, tak sa cez den chce hrat, no ale v pohode nezlostim sa na neho, to neide 🙂
babky ja pouzivam slnecnicovy olejicek a v pohode a na kupkanie kupel od johnsona, ale mydla pouzivat nebudeme, lebo vysusuju pokozko, takze ne e ee
Jani urcite nebudes volat johna, to zvladnes, budes taka natesena ze az... ja maleho ani nerada niekomu davam, lebo si ho chcem uzivat sama... 😀 kym je malicky zlatucky, potom ked bude viac zlostit ta pojde k babkam... 😀

jankando
autor
23. jún 2008

AHOJ Ivi..kukam, ze niekto ponocuje..
😉
to ja budem asi tiez taka, ze nebudem rada davat malicke druhymm..sak uz ted mi segra pisala, ze si nejak privlastnujem babo...a ja ze sak moje je...a ona, ze dufa, ze jej ho poziciam ..a ja ze hej.na hodku a dost.a.a ze som skupa.. 😀 ze sak to rodinne babo je ..nielen moje.. 😀
no ja neviem, ja mam uz nakupene, tie johnsons mydielka, i puder , telove mlieko, olej a do kupela..to je ten kupel co vy asi msylite...neviem..ja ho mam tusim modrej farby..a jozkovi v pohode nic nrobi hej...? tak to asi zavisi na babatku..kazde je ine
a co inak baby, ste nepisali, ci ste mali supinate babiky..bo ja narocky nepijem sodu bikarbonu, bo sa vraj hovori, ze od toho pak babam sa supe pokozka ...tak tak..
a puder pouzivate? ja nic neviem..sak ma ide klepnut uz..neviem co potrebujem..okrem plienok neviem co dokupit...inak som pocula, ze i normlany olej pouzivaju niektore mamky a ze v pohode...no kazda ine nazory maju..lebo vraj zase netreba prehanata, aby si pokozka nezvykla ..tak ja neznambaby rady potrebujem od vas..mamicky.. 😉

angienka
24. jún 2008

Achoooj...
Janicka zlata prosim ta nestresuj sa...ty nakupujes jak o zivot ved naco mas johna nemusis mat vsetko doma pripravene ved posles pak jeho ked vam chybne...neboj sa neni to taka pohroma zo zaciatku je miminko veeelmi skromne ani nic nepotrebujes okrem plienok a svojho mliecka 😉

angienka
24. jún 2008

supinate???No moj timmysek bol fakt nadherny a este ted sa nevedia z toho ludia spamatat ked poviem ze ma mesiac a kazdy fakt ale tu tvaricku ma taku nadhernu sa kazdy divy a ja nevedela preco sak male deti nemaju vyrazky alebo co by mali na tej tvaricke mat som nechapala fakt ma ksichtik cistunky...ani potnicky ani nic 😝
no my sme mali tu kupel taku bielo zelenu v porodke od johnsonu 😒 ale domov som kupila nejaku obycajnu detsku znacku 😝

angienka
24. jún 2008

Jani tak to budes este rada ked ho budes mat komu supnut teda ja som niekedy rada ze si ho vezme svokra alebo deti...teda po hodine mi uz vzdy chyba a neviem sa dockat kedy mi pride lebo to uz je taky zvyk...hoc je tu kratko spolu s nami ale je to moje dietatko ale neviem si predstavit tak na cely den 😒 to uz nie aspon kym je taky malicky to by som ho nedala 😝

jankando
autor
24. jún 2008

Cau enus..no nie ze by john bol babrak..ale vies..predsa len je chlap;... 😀
no velmi sa nan nechcem spoliehat a vsetko chcem mat po svojom pripravene..ani od mamci ani od segry nic nechcem..sama vsetko chcem.. 😉 tak preto..
eni, tak to je super, ze timmyk nema nic...bo vies, niektore deticky zvyknu mat, potnicky alebo supinate su..i take fotky som uz videla..vraj ked baby piju vela sody bikarbony, alebo vela rozmych inych veci..vies..tak chcem by na vsetko pripravena.. 😉
no ja viem, ze budem rada..akurat sme sa bavili s johnom, ze moje narodky sa blizia a ze by som si uz konecen zasluzila morksu dovolneku....no a john, ze hej, ze dostanem vsetko...a ja ze ta urcite neodidem od babca hned po mesiaci..nie.. 😠 i ked len na chvilu..ale nie..az pak neskor.. 🙂 ale dovolenku by som si urcite zasluzila...to mam zlateho vnimaveho chlapika doma.. 😵 😵

angienka
24. jún 2008

no to teda jani 😉 ten moj zas tiez otravuje ze pojdeme ale ja viem ze si to nemozeme dovolit a on stale ze ked tento rok nemozem ta na dalsi minimalne do talianska...no uvidime-ted to auto a treba nam na barak setrit sak necem do konca zivota v podnajme byvat 😠

angienka
24. jún 2008

no ja zas hladna a len pred hodkou sme dojedli...zlaticko mi spinka co je divne tak noc bude asi ziva kedze cely den je sladucky a spinulka si...tak som nafarbila vlasy a caka ma tu hromadiska veci na zehlenie a este dnes som vyprala 3pracky takze sa nedozehlim ani za tyzden 😠
aviril sa nam mina tak som dnes vyskusala to pletove mliecko od hippu a tiez nadherne vonia 😉

jankando
autor
24. jún 2008

sak to..ja tiez..ale dala b som fakt dovcu....na cyprus chcem velmi..ale to pak tam uz nie je sezona,,,takasi to necham na buduce leto.. 😀
joj, to by som si priala..vies..taka prva moja dovca..a este sama..oddych..no toto...
ale to este neviem ako velmi budem uputana na babco, ci by som dokazala ho nechat johnovi na chvilu.. 😠 asi nie.. 😀 😝

angienka
24. jún 2008

jak sama to ty sama na dovcu pojdes???Ta co si sak poriesite a pojdete vsetci traja 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre