Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
26. jún 2008

hej zlaty je ale vacsinou az moc ked ma nastve a boji sa znas vtedy je uzasny...
a on vie ze ja som divoka ta odo mna hocico moze cakat 😀 tak len nech sa snazi 😎

angienka
26. jún 2008

hej jani ta co je???On sa mi o chvilku zobudi asi a ja by tak rada pisala...vcera som po dlhej dobe volala cez skypa bo z notasu to nejde slaby zvuk a mne sa nikdy nece komp zapinat ta vcera mi michal zapol i nastavil vsetko ta konecne sme pokecali a maly zacal do toho plakat ta nasi hotovy ze len nech ho vezmem na ruky aby ho poculi ze to je jak balzam na ich dusu 😀

jankando
autor
26. jún 2008

Ako mne nevadi, ze ma 50 rokov, ale skor to , ze ja nemam zaujem a vobec ju nepoznam a tak..hlavne, ze nemam zaujem.keby to tak prislo spontanne v parci, tak v poho..sak i ja tu mala kamosky starsie a vpoho boli..
no mas ho zlateho..sa boji..tatko.. 🙂
volam s mamcou, tak kecame, tak sa mi pise ovela pomalsie... 😠

angienka
26. jún 2008

jaaaaj tak ok tak len kecajte vy klebetnice 😉

angienka
26. jún 2008

no jasne sak take dohadzovacky ani ja nerada i mne michal by rad jeho spoluziacku dohodil ale ja take nemam rada...bo i ona ma maleho chlapceka ta na kocikovanie a tak 😒

jankando
autor
26. jún 2008

ale ja som tu..stale...joj, hladna som a ani si neviem co urobit papat.. 🙂 tooolko sme toho nakupili..i rezne mam.. i jogurty...joooj...

angienka
26. jún 2008

mnaaam jani ta ja by si dala ted ten serek...tu ich nemaju ale viem ze este v pardubchach ich v lidli mali ale my tu lidl nemame len 7km odtial ale minule som ich tu nevidela 😒 ale ted bych pribinackov zrala jak diva ale to take male a drahe 😠
joooj tak sa tesim na slovac ze az skoda len ze taky blby termin no musim dufat ze sa to podari muzikovi vybavit tu dovcu nech mu presunie...joooj blbe kontroly a prave vtedy mame ockovanie a zas kontrolu kycli 😒

angienka
26. jún 2008

ja ani ne hladna ale mlsala by som 😀 som nenazranec jak Timmycek a tak zlato mi chrapka len trpnem kedy sa zobudi...este mi ide prison break 😅 potom moze a dufam ze mi zaspi a ne jak vcera a aj teraz len hojdat a hojdat 😠

angienka
26. jún 2008

ta to dobre len papaj veeela jogurtov my furt tie pollitrove kupovali az som sa ich prejedla 😝 ale v tehu som ich zrala tak bude mat timmyk pevne kosticky 😎 a ted uz som prejedena jogurtov nijaky mi uz nechuti len pribinacik a tie take podobne kremiky...

jankando
autor
26. jún 2008

😀 no si viem predstavit akotrpnes aby sa nezobudil a neplackal 😀
tak dufam, ze sa vam to vydari dobre s tou dovcou,,ja tu bola v takom obchode co maju i polske i slovenske veci, tak preto ten serek...
jaaaj, hladny som ako vlk.a to som dnes mala ruske vajicko 😉

jankando
autor
26. jún 2008

pamatam, ako sme u teba mlsali tie ruske jaja

jankando
autor
26. jún 2008

no eni..ved ja preto nakupila..aby babco malo pevne kosticky.,,,bo ja nic mliecne,..ani mlieko, ani sejra, ani jogurty,,..dnes da mlieko normalne

angienka
26. jún 2008

heeej?Ta ja ne ale ja sklerotik 😀
no si mi chute narobila...a to si robis prdel???Len ruske jajo si zjedla za cely den?

jankando
autor
26. jún 2008

no ..papali sme u ta....v izbe....to asik vtedy jak sme sli na druhy den do divadla 😀
dneska ano..som ale vstavala o jednej poobede a nemala cas nic zahryznut

angienka
26. jún 2008

no teeda janicka moja len pekne papaj aby sa drobcek pekne vyvijal 😉

angienka
26. jún 2008

segre som pisala kedy mas termin a ona ze mozno na jej narody ze budu spolu slavit 😀
ona ma 27meho 😎

angienka
26. jún 2008

a neber to papanie na lahku vahu,fakt bo to neze sebe uskodis ale babatku,bo ono potrebuje a mozes mat malo plodovej vody pak alebo hocijake ine komplikace 😒

jankando
autor
26. jún 2008

no tak super.... 😀 ja tiez neviem, ci nahodou nepretiahneme do 2.9. a to by sa narodilo v den mojho brata narodiek.. 😀
uz som eni dala dnesnu davku mliecka s nesqikom a croisantu k tomu a teraz sa idem vrhnut na rezen..to je kominacia.. 😀
ja inak papam veeelmi vela a stale...len dnes sme nemali ani vela casu posediet v dome...vazne.. 😉

jankando
autor
26. jún 2008

hej a timmyk bude slavis spolu s luckou balu nie.. 😉 presne ci o den ?nepamatam kedy lucka ma..ale tymmika pamatam.. 😵 😵

angienka
26. jún 2008

ahaa tak to je ok...aby bol velky a zdravucky...ja pribrala tolko v tehu a este 7kg sa ma drzi a kazdy vravi ze to na mne nevidno ale vidno sak aj do ziadnych rifli sa takmer nevmestim 😝 a sadlo mi visi 😖 a ted nemam moc casu jest ale snazim sa...

angienka
26. jún 2008

no o 4dni ona ma 15teho 😉

jankando
autor
26. jún 2008

joooj, eni..ta musim normalne pochvalit, ze si nezanedbala konika..no a mna.. 😀
a ivku zase sprdnut... 😠 snad si uziva este cas straveny i s mamcou a jozinkom.. 😉 snad pak zase napise..aspon raz do dnika. 😠

angienka
26. jún 2008

jeeej tak uz mi skoncil serial a timmyk je tisko boban sladky 😉 prvy krat co ma nechal pozret si to...
no ja mam zas hladik 😒 takto asi tie kila nezhodim ale aspon bude mat andilek vela mliecka 😀

angienka
26. jún 2008

no to hej...aspon na chvilku ked spi chapes bo inac keby som nebola lenoch ta by som uklidila ale ja radsej taky bordeeel bo sa mi nece 😖 no ta lenivost mi ostala 😠

angienka
26. jún 2008

jani tu je krasne pocasicko a este ked ma rodinu ta to ani ja nemala cas no mna vtedy i drobec zlostil ta ani na spanie som cas nemala len jemu sa furt venovala 😝 ale je krasnucky,som robila nove fota asi pridam som zabudla 😨 ale bol nervny ta sa mi hybal ta len par vyslo nerozmazanych 😖

jankando
autor
26. jún 2008

ups..tak som sa sekla o par dni.. 😀
no eni, taaak som sa napraskala a to som ani nezjedla vela...nechapem..uz sa neviem ani pohnut..len jeden maly reznik a par zemiackov a 1 croisantu a mliecko..asi vela vody ted vo mne..ale fakt sa nemozem ani hnut..a to esste ked pomyslim, ze mam keksiky..no neviem neviem.. 😀 😀
ale ty vyzeras veeelmi v phode po porode...mozno ze brusko nemas tak pevne ako predtym, ale to sa spravi..(no ja sice neviem, som nevidela tvoje brucho.. 😀 ale ty si pisala..ze mas vraj mlandrave ci co..)sak to je samozrejme..

jankando
autor
26. jún 2008

no a ty to eni tiez neber na lahku vahu..tiez musis papat a dobre.. 😠
aby tvoje mliecko malo vseto to , co timmyk potrebuje...takze tiez treba papat...i nejake ovocicko snad

jankando
autor
26. jún 2008

tak pridaj, nech kukneme.. 🙂
ja viem, ze mate super pocasicko a treba vyuzit, bo to nie po cely rok je..ivke odpustam...to kvoli jozinkovi.. 😵 😵
no ja sa ted rozmachujem, uvidim ako ja budem mat cas ked babco pride a este tu bude mamca a vsetko okolo toho...
mozno vas tiez budem zanedbavat...uz dopredu sa osrpavedlnujem.. 😲

angienka
26. jún 2008

hej mam take ochabnute hnusne a este ani ta pigmentova ciara mi nezmizla 😠
joooj a ja si dala palacinku ale uz neni taka dobra ta necem...

jankando
autor
26. jún 2008

AAAAch ten sladusik malinkaty..taky je nadherny,....tie jeho obrovske kukadla..to pokom? po maminke snad..take velke..krasne.. 😵 😵 a ta baclata tvaricka..tie licka..tak by som ho vystipala ted.. 😵 😵
no a toho kohuta si mu ako modny doplnok urobila.. 😀
ja hovorila som johnovi, ze tak ako mna pali zaha, tak ze nase babco sa narodi s takym velkym afrom na hlavicke .jak john mal , ked som mu vrkociky davala dole a vycesala vlasy dohora..take afro jak ten z klipu afroman, co ta pesnicka because i am high 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre