Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
27. jún 2008

no nic to...tak snad vecer sa dostavim 😒

jankando
autor
27. jún 2008

Cauko enus..no ja vcera do 4 rana som bola hore, som skypovala s kamoskou, ktora zije tuna tiez...vies...pani taka som bola unavena, ze som to ja ukoncila a sla lahnut k johnovi a spala az do teraz..teda john ma budil kazdu chvilu bozkami a ja kazdu chvilu na neho vrcala, nech ma necha spat.. 😠
joj, dnes taky cudny dnik...neviem, ci to pravda, co to si len ja namyslam, ze zeny tehu by sa nemali barskaj natahovat nie...tak som ocula...a ja dnes vkuse...spim a john ma zobil na minutu a taka natahovacka ze az..a ckuse, mozno 5 krat dnes..tak dufam, ze mozem..bo ja neviem..ale tak cudno mi je v brusku..skoro nic necitim..len sem tam ..ale veeelmi malo ma kopne.. 😠 asi tiez potrebuje odpocivat..
no eni, dala som na teba, jak si mi pocas svojho tehu furt pisala, ze pijes mliecko , tak teraz ja..vcera som dala obrovksu salku, dnes rano na ranajky obrovsku salku..a tak budeme pokracovat..nech mame dostatok vapnika...
len uz mi i to mlieko dochadza..ale dokupime.. 😉
takze obrovska spotreba pamperdiek hej...tak ja musim nakupit tych jumbo packov asi vela.. 😀 i ked som vcera videlajak jedny kupovali jumbo pack a nic moc pack nevyzeral..tak maly mi prissiel.. 😖
este sa chcem opytat, ci pouzivas nieco od aventu a ci mas nejaky sterilizator na flasticky..a ci cistis len tak s tou kecfou..ja nezam co robit...sak vlastne zo zacitku babo i tak len moje dudy bude cickat, tak snad nebude este treba tie falsky..ci ako?

angienka
28. jún 2008

ahoooj jani...od aventu som chcela flasky aj dudak ale mamka nakupila vela z lekarne ta uz som nekupila mozno neskor...aj ten dudak...drobec zlosti nece spat zas sa nevyspim 😠

angienka
28. jún 2008

no dnes dalsie 2 packy sme kupili ale uz tie od 4-9kg 😉 lebo maly rychlo rastie a pri bera a este mame asi 140ks do 6kg...no ale on uz ma asi vyse 5300g by som tipla...no neviem kontrolu mame az o 10dni tak uvidime 😝 a sterilizator nemam ani neplanujem podla mna to zbytocne a drahe a tak len kefka uplne staci a raz za cas vyvarim v hrnci a bude to 😎

angienka
28. jún 2008

ta dobre ze pijes mliecko my dnes zas vyletnicili jak divy ta sme presli toho teda autom jasan a skocili sme i do tesca ta ja nakupila kremiky a kolacky a ked sme dosli ta jak tehu som sa vrhla,pritom sme boli dnes na cinu mnamka,ale uz nepojdem bo nevem ci to ne z toho maleho boli brusko...
jani tiez som pocula ze sa nesmie natahovat a nieco na tom bude,bo ja sa tiez natahovala a ked uz moc ta som citila taku jak malu bolest v brusku...
no ma klepne s timmyka uz chcem spaaat 😠

angienka
28. jún 2008

no nic to asi uz spis...mne tu vrci hajzlicek musim tradicne kolisat 😠 no hrozne 😝

malibuu7
28. jún 2008

ahojky, som vas precitala aspon jak-tak.

tak velmi sa ospravedlnujem za svoju dochadzku, ale ja uz nejak pocitac ani nezapinam... ani telku... divna som nejaka... staci mi ze som s drobcom a to som s nim v jednom kuse ani svokre ho na prechadzku nedam... strasna som, nikomu ho nechcem dat... este je malicky, az ked bude vacsi tak potom snad...
baby my ideme v pondelok s nozickami k dr a potom na noc domoooooooooooov na slovač... hura, ja uz sa neviem dockat...
inak eni, ked chces ist s drobcom napr. na sk tak nepotrebujes pas pre neho, teda aspon tak povedali manzelovi na cudzineckej policii.. ze staci rodny list... my musime dat drobca zapisat na slovensku do pasov a potom ho zapisu aj manzelovi do cz pasu a potom poziadame pre maleho o trvaly pobyt, no ale to riesi ministerstvo nejake...
inak aj mne zostalo po porode este 6 kg, asi 2 tyzdne som a rovnakej vahe... ale pripisujem to tomu ze kojim, ta v pohode. brusko mam uz pekne stiahnute, iba taka je ta koza natiahnuta ale iba trosku... no do povodnych rifli sa nevojdem, lebo panvu mam riadne roztiahnutu. a ciaru cez brucho mam tiez stale...

malibuu7
28. jún 2008

sa budem snazit byt tu pravidelnejsie - aspon do pondelka
😀

angienka
28. jún 2008

Ahoooj ivi...tak to mna ten moj teraz pekne stve ze by som ho s radostou prenechala svokre 😠
Hajzlik!!!
Zas nespim a on stale vymysla!!!Uz mam toho dost hlava ma boli ze mi asi exploduje za chvilu 😝
No potrebujes prave,ja som o tom citala na nete,jedine ze vy ste obaja slovaci a maly tiez tak preto ale u nas je timmy cech takze potrebuje...uz si ho dal muzik zapisat do pasu horsie ale so mnou bo som cela ostat dlhsie...inac my ideme na svk asi 1augusta na noc alebo 2 rano...uvidime este...lebo 31.7 mame klby a ockovanie tak si mangel musel zmenit dovcu nastastie bez problemov 😉

angienka
28. jún 2008

ivi ja sa vojdem len do 2rifli a tretie mi muzik kupil ale to len preto ze tamtie su trochu elasticke do inych vobec...a kazdy vravi ze pohoda ze nevyzeram ze som rodila ale som jak sumo 😖

malibuu7
28. jún 2008

neverim ze si jak sumo, neblazni... 😉
ja som vcera muzikovi povedala ze ma musi setrit, ze mam odpocivat a dostala som odpoved, ze vobec nevyzeram ze som 4 t po porode, ze mu to pride jak 2 roky...
aha tak je to teda s tymi pasmi... hm... my mame klby uz teraz 30.6. vy preco az tak neskoro??
maly mi spinka pekne teraz...
hodila som nejake novo photo

malibuu7
28. jún 2008

hej eni a Timika neboli brusko?

jankando
autor
28. jún 2008

CAUTE BABUSE..
no taaaak ste tu obe..jjeeej som rada..
ja dnes spala do teraz..vstala som a hned zapla pc..cakam na johna az pride z prace. 😠
takze vy obe idete na slovac..date stretko? ci sa miniete? 😖
no eni , s tym natahovanim nieco bude..lebo ja sa ted tak potrebujem tahta ze az ..a bolest v brusku tiez tak pocitujem ale nic obrovsske..ono to prejde..ale tusim, ze pomaly babco zacina mat malo prietoru vo mne...lebo ho citim ovela intenzivnejsie...o chvilu mozno i zaboli jak sa vrti vo mne..ted sa skor vrti a citm vssetko nez kope... 😀 zlatko moje..no zajtrajsook nam zacina uz iba 8 tt do porodu..teda do terminu..uz to pocitam len na tt..odpocitavam.. a buducim tyzdnom to bude 8 mesiac..ajaaaj, sa mi to blizi a poriadne si to neuvedomujem..a tasku stale nemam zbalenu..tusim ze to i vy ste alebo Ivca tak otalala s taskou ako ja...ci nie? ☹ ci to len ja taka nezodpovedna?

jankando
autor
28. jún 2008

Ivi..jozinko je nadherny.. 😵 😵
tie jeho velke kukadla..i timmyk ma take...to obaja su modrockovia..ci sa mi len zda?
baby, mne uz nejak treti den skace kut jedneho oka..nie stale a..ale skace..ty koks..a john ..on take haluze rad vypusta..ze to babco si berie z mojej farby...riadna haluz.. 😀 😀 to je prosto john, ma chce hujovinou upokojit, aby som si z tho nic nerobila.. a ja to mam aasi od pc alebo co..
no ale bola by sranda, keby sme mali i my modrooke...ale to asi nie...to skor po johnovi bude hnedulacko.. 😀 😵 😵

malibuu7
28. jún 2008

cau jani,
no ja som tasku balila asi tri tyzdne pred terminom... 😀
hej jozinko ma velke okale... a vraj vsetky deti maju modre ocka ked sa narodia, a ze potom sa zmenia. ta neviem ci to je pravda, ale daco na tom asi bude...
inak i ja som mala potrebu sa natahovat posledne tyzdne tehotenstva, ale neriskovala som to kvoli drobcovi. ale teraz sa ponatahujem uz, i ked este nie tak ako dakedy, pre istotu, aby vsetko vo vnutri zostalo na svojom mieste

angienka
28. jún 2008

jeee ahoj zeny,vy ste tu???Idem citat...dufam ze este napisete 😉

angienka
28. jún 2008

no ivi klbiky su 2x no teda dokopy 3x lebo prvy raz uz v porodke a pak 3-4 tyzden a 10-11 a to nam vychadza toho 31jula kedy sme celi byt na svk a neuvedomila som si to...takze sme slovac presunuli nastastie ze muzikovi prehodili dovcu 😉

angienka
28. jún 2008

jani vacsinou maju babatka vzdy modre ocka ale do 2mes sa mozu zmenit co dufam ze nie,je uzasny s tymi kukadielkami velkymi a modruckymi idem kuknut na jozka 😎

angienka
28. jún 2008

zlatusik je to a mam pocit ze to modre co ma tak ze teplacky tiez take mame ale az cislo 68 a tie body s dlhym rukavkom ak to su oni tiez a aj v tej farbe vsetko 😀
a okan riadny no a jake velke rucky ma,na timmykovi tiez pozorujem ze rucky mu moooc vyrastli ale jozko ma snad este vacsie 🙂

jankando
autor
28. jún 2008

Cauce baby..jeeeeej..tak sme tu vsetky.. 😀 😅
tak myslite, ze i moje bude mat modre ocka? to bybolo svanda a este keby mu (jej) aj ostali...ro by boolo... 😀 😵 😵
obaja vasi synovia su nadherni...cmuky im..
no ja nejak Ivi ani nemozem tomu zabrnit..len sa zobudim a uz sa taham... 😠 joooj

angienka
28. jún 2008

no neviem ci ho boli ale asi aj hej...ale od kedy pije ten fenyklovy drink tak je to lepsie ale skoro vzdy sa zobudi na prdiky... ☹ chrusticek maly
No babeny mam pocit ze som tu zas sama... 😠 hruuuuza 🙄 a ja ze konecne poklebetime...ivi a dokedy ostavas na svk???

jankando
autor
28. jún 2008

no deticky vam rasatu neurekom a to este len pred chvilou prisli na svet.nie..
sa mi ani nezda...

angienka
28. jún 2008

no prave hrooozne rychlo rastu zato ti vravim ani nekupuj tie najmensie velkosti staci ti par ono ked nebudes mat predcasne narodene babo ta ti ich nevynosi lebo sa narodi uz takej velkosti teda okolo 50cm a kazdy tyzden podrastie 2cm zo zaciatku moc rychlo-takze par veciciek 😒

angienka
28. jún 2008

jani nam rastu a v tebe rastie tiez rychlo-aspon mne sa zda...teraz mi sice dni utekaju akoby mali 12 a nie 24hodin...s timmykom cas ide rychlejsie no...a ivi ostavas i na jarmok stropkovsky???

jankando
autor
28. jún 2008

nie si eni..ja som tu..a tusim i ivca..
sak uz nekujem uz len take flasky a ten sterilizator..to rozmyslam..bo velmi neviem ako na to...a tiez ako na vyvarovanie...

angienka
28. jún 2008

zeny no vam to trva a k nam ma prist svokra len tak na chlastacku ted na vecer 😝 tak sa vam nebudem venovat nie zeby som sla chlastat i ja...a detatko mi spinka krasne ale moc blinka vcera sa vyblil na seba som sa zlakla bo to aspon 2dcl vyblil a rovno sebe na ksichtik i na ocka i do nosteka som sa zdesila ze sa zadusi...no hruuuza 😠

jankando
autor
28. jún 2008

Eni..ja som citala v casaku, kde kazdy ttt kontrolujem, co sa deje, ze v 31 tt coz my zajtra budeme uz vraj babco meria 40 cm od halvicky po prstik na nohe...takze rastieme neurekom..a o chvilu vraj prestaneme rast do dlzky a zacneme do sirky..teda naberat.. 😉 tak sa velmi tesim

angienka
28. jún 2008

neviem no ...ja sterilizator nekupim...podla mna to je zbytocnost,no neviem 😒

jankando
autor
28. jún 2008

ja tiez...asi budem pomenej pisat, lebo john mi nastvil filmik ..komediu pre mna vraj.tak idem na tol...
aby nepozeral sam

angienka
28. jún 2008

no to hej...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre