Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. jún 2008

a co ja s nou sak my uz nekamaratime... 😝
ta ja mam 60latkovych a i to my je malo na ublinknutia 😀
ta stale sa ti myslim vyplatia pamperdy ale sak ty sama uvidis ako to bude ci budes stihat prat a zehlit bo ja to nestiham a ted jak je leto ta muzik furt ce na vylety ta ked je doma ze mi moze pomoct s timmym viac ta lietame kade tade...

angienka
29. jún 2008

my len pamperdy a ted sme kupili tie sleep and play od pampers tiez ale vyjdu o par kc menej jak klasicke pampers...no davame na znacku zatim bo som spokojna...i ked zo zaciatku premakali ale to vraj vsetky...

angienka
29. jún 2008

no davam pamperdy a povedal ze klby su ok tak neviem no...latkove ani davat nebudem maximalne mu dam tie ortopedaky ked zas nezabudnem...

angienka
29. jún 2008

jani myslim ze tych latkovych mas malo...no neviem ked ich chces davat bo to sa 2ks davaju na jedno balenie,a ked budes 8-10x denne prebalovat tak to nemas ani na 1den a este na ublink a to bys musela hned vyvarat...

angienka
29. jún 2008

tu vychadza 1pamperda na 3,50kc taze este sa to da...no ale ja casto prebalujem bo i ked len kus ma curknute ta ho tak nedam spat ze za 3hod aby v tom lezal...a vacsinou ho prebalim najme v noci pred papanim a ked mu dam ten cajik ta sa mu prdiky uvolnia ta sa mi pokadi ta musim hned zas ist prebalit...

angienka
29. jún 2008

kde si zmizla???

angienka
29. jún 2008

kon na 5min vypadol ale uz je to ok...tak ja cakam prave mi timmysek zachrupajdil este aj s dudlanom v pusinke a pochrapkava si andilek malinkaty...tak nevem ci si lahat ci este jani dorazis... 😕

jankando
autor
29. jún 2008

no ja viem, ze ich mam malo..to sa este dokupi..ale isto chcem na siroko balit, kym nebudu tie klbiky v poho

jankando
autor
29. jún 2008

tak budem vyvarat,.no co uz...budem musiet..hlavne aby bol cas

angienka
29. jún 2008

no tak ked ces latkove ta aspon 80ks potrebujes isto...a to nevem ci budes stihat ale vyskusas a uvidis,ja by musela keby boli drahe ale zas aj ked dame 2tis na plienky mesacne ta to este ide ale si nevem predstavit kazdy den vyvarat 😖

jankando
autor
29. jún 2008

no to bude..ale ked budem sama doma, snad to zvladnem a to este rozmyslam, ze mozno sesterka pride ku nam na chvilu, ak budeme mat svoje ubytko..tak budem mat i pomoc...ale to sa este nevie..som premyslala.. 😉

angienka
29. jún 2008

no na chvilu...i to pomoze ale ja si to nedokazem predstavit no ked musis tak musis teda ty chces no...ale u nas by to ani neslo bo by som stale musela topit bo dnu nevyschne pradlo a nemam kde vesat ta ja mam problem a s oblecenim a ne este plienky a zehlit no ta kopa sa tu na mna este stale skeri v strede obyvaku...

angienka
29. jún 2008

ta dobre ze tak ta pridu popozerat ta pomozu i mamka i sesterka ta to ti bude veselsie...

angienka
29. jún 2008

uz sa mi zobudza tak to bolo spanicko ivke spi celu noc a mne 20minut 😠

angienka
29. jún 2008

no chvilku si podudlal a zas zachrupkal...no asi pride zas hlad tak to vidim jak cely den...i noc 😠 no ani mu uz necem dat bo rastie tak hyper rychlo a to z toho papu svokra sa smeje ze co mam v tom mlieku ze tak rastie 😀

jankando
autor
29. jún 2008

😀 sak to dobre, ked tak pekne rastie zlaticko.. 😉
no ja budem musiet,lebo chcem..znas..a pak sa uvidi, ci sa na to nevybodnem ak to bude zlozite.. 🙂
a vyhodim tie latkove..uvidime. 😀
ale tak chcem..segra mi pobalila tu sadu do postielky ale nestihla poslat, bo isli do chorvatska..uz su tam, volala mamci a ze morgan sa krasne kupka v mori..zlaticko moje a ze sa opaluje pri segre na lehatku..no moooja zlata..uz pri mori je... 😀
inak na tej foto, co morgan je zabalena do perinky, tak ta perinka je casst zo sady..takze takuto sadu do postilky mame..ale ak by bolo nahodou dievcatko, tak dokupime ruzovucke...ja uz joohnovi nakazala, ze ak tobude dievca, tak bude hned utekat do obchodu (ak neporodim v noci) na ruzove vecicky.. 😀 😵

angienka
29. jún 2008

hej ta dobre...
no tvoje prve lalo skor pri mori jak ty 😉

angienka
29. jún 2008

ta com kazdy do chorvatska ja nechapem mna tam vobec netaha ale sice asi bo to blizko...ja by sla do francuzska abo spanielska este aj bulharsko by som brala...ale taliansko urcite este raz tam bolo senzacne 😎 uz som sa rozhodla ze na dalsi rok pojdeme vsetci do talianska na autach ta pod s nami 😀 fakt 😎 opalime nase zenske tela zaoblene krasne 😀

angienka
29. jún 2008

uz 32tt ti naskocil 😀 o chvilu budes malinik prist a ocakavat porod 😀 tesis sa uz???Ci si stale uzivas tehu?

angienka
29. jún 2008

ja zas nejaka hladna a to som aktiviu zmlsla pred tym keksik a ted nevem ci neurobim zatah na ladnicku,taku krupicku by som si dala ale nece sa mi a kuchyna je zas v havarijnom stave 😠

jankando
autor
29. jún 2008

no eni..to tiez tak pravda..ze moje prve a sko r pri mori jak ja..ale ja bola tiez..i ked som sa nekupala a neopolovala.. 😉 v Blackppole..a toaz ocean.. 🙂
to oni sli, lebo jej kamoska zo skoly sla s praitlom, tak sa pridali..sli autom
ja tiez do fr..do saint tropez alebo cannes
no rada by som sla..ale asi nic z toho.. 😠 znas..jak.. 😠
veeeeelmi sa tesim..i ked tu v pase mi o jeden tt ukazuje viac..ale i tak dobre...straaaaasne sa tesime na babco..dnes ma inak meniny... 😉
ja tiez hladna a johnovi kazem nech mi ide spagety ukuchtit..tak kuka telku..sa mu velmi nechce, ale ja ho dotiehnem..brutal som hladna..a pritom som toho tolk ozmlsla...

angienka
30. jún 2008

ty lenoch ta spagety do vody hodit neves sama 😠 no hruuuza s tebou 😀
moj cukricek ma prave z vane vytiahol a tak krasne mi tam bolo necelo sa mu spat ale bol prejedeny a prebaleny a tak cakam ci zacne protestovat taky boli krasny chlapy moji vedla seba spali a timmyk pozeral okolo a bol tichucko no uzas tak som zalahla do vane a hned pocujem krik tak chudak michal si ho vzal v polospanku a lezal mu na brusku tak som si musela pohnut-tak ziaden relax dlhy 😖
inac Zdraviiiim 😉

angienka
30. jún 2008

a najlepsie ze som si ho vzala ja a citam kona a on na mne zachrapkal tak som ho dala do postielky a uz pocujem ze keca samemu sa mu to nepaci ale tu to zalomil v takej polohe zas 😀 zlostidielko nadherne 😎

angienka
30. jún 2008

hej tak do bruska dodatocne vseetko naj mu prajem,no mi to nedoslo peti som pisala a aj na segrinho peta som zabudla a i na tvoje brusko 😕 🤐

angienka
30. jún 2008

no ani nejdem nic robit bo jemu sa nejak spat uz nece tak toho moc nestihnem tak ani nezacinam 😀 😉 no len kedy tu niekto dorazi...halooo 😖

malibuu7
30. jún 2008

no babci tu som, docitala som vas... maly mi rano pekne vystrajal... plakal o 106, sa vysypal a neviem z coho, ale asi z kupela od johnsonu, ale ked to pouzivame od narodenia, tak nechapem, ze az teraz??? chjo... ho to uzrcite strasne svrbi... no tak asi za chvilu pojdeme k dr. aby sa nam na to pozrel a o 14:30 s nozickami a v noci domov... aby ste boli v obraze kedy to vlastne ideme...
no do ortopedickych nedavam latkovu plienu, mne to pride drasticke i bez nej, ze je taky poputany...
Jani a tiez si myslim ze dlho nevydrzis pri latkovych, lebo to budes mat frmol neskutocny, no ale mozes davat pampersky a na to latkovu a ortopedaky aby bol nasiroko a nemusis tolko prat a vyvarat...
inak aj my strasne vela plienok spotrebujeme na ublinknutia a obcas ked ho rozbalim ta si pukne a uz ide do prania...
baby i ja isla na dovcu k moru, ale manzel uz nie... minuly rok sme boli v bulharsku na svadobnej... no a celu dovolenku sme prekakali 😀 ale i tak to stalo za to... vsak sme si priniesli jozinka 😀

angienka
30. jún 2008

😀 hej ta pekneee v bulharsku ste zapracovali... 😎
fiiiha mysliz ze az ted by sa osypal??

angienka
30. jún 2008

jaaaj az tak cela dovca na zachode??? 😅 😕
to ja by sla ale ta z coho tov egypte viem ze too posobi ale v bulh??? 😕

malibuu7
30. jún 2008

hm nejaku virozu sme tam asi chytili...
no neviem z coho sa tak osypal, alebo este pampersky sleep and play, lebo su navlhcene, inak netusim z coho

angienka
30. jún 2008

tie pouzivame uz aj my a su super...ja som spokojna a su aj lacnejsie a este navlhcene kamilkami 😉 no nevem ale mozno aj hej od toho kupela bo vraj vela deti ma na to alergiu ale zeby az teraz vas to chytlo ale no moze byt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre