Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
27. apr 2008

A malibuu cem sa spytat,ty pijes ten malinikovy caj???A cvicila si nejak special,alebo plavala???

jankando
autor
27. apr 2008

no tak drzime palce.nech je vse ok.. 😉
inac som dnes nasla palvocky na novorodeniatka..len musime pockat ci to dieca a ci chlapciatko bude a kupime a chcem chodit s babom plavat..vies, jak sa chodia potapat....joj , to je take mile... 😲

angienka
27. apr 2008

heeej,ta na take male su plavky???Ja som prave plienky videla na plavanie special 😀 aj ja cem,ja vodu zereeem,uz si zas pustam vanu 😀 😎

jankando
autor
27. apr 2008

hej, take plavocky su, dnes som v rukach drzala chlapcenske a oni jak keby este vypchate niecimsu..jak na plenky alebo este nechapem,ale casom pozistujem viac.. 😉
ja chcem a john tiez , bo on plavat nevie a tak chce, aby jeho babo vedelo.. 😉 ..no ale dufam, ze bude aj cas na to a nie ze len povidacky teraz..
uvidime co bude..

angienka
27. apr 2008

hej ale to zalezi na tebe a jak ta poznam tak budes zas spekulovat,ze sa hanbis na kupalko a vybodnes sa na to a to vsetky mimca vedia plavat,aj by sa malo s nimi chodit uz od mala 😉
No ja sa neviem dockat,m sme dnes uz na zahradke planovali taliansko o rok 😎

jankando
autor
27. apr 2008

no hej, ale chapes..ak ho nebudem viest od mala tak nebude vediet... 😠
no ked budu nejake take jak kurzy pre mamicky a babatka, tak budem musiet johna vytiahnut, bo sama vies ze nepojdem/.. 😝
do italy a aj s babom? ja bychc tiez niekde sla..ale tento rok to ostane asi len tu niekde a chcem aby sme sli kuknut do jedneho mesta, ktory oni volaju zemaly las vegas..a je tam plaza..john mi uz druy rok slubuje, zepojdeme a zase teraz ze pojdeme,tak som zvedava
😉 😎

angienka
27. apr 2008

Jeeee tak to je parada...no my tento rok stravime na zahradke...a chceme ist aj na sr,ale ani do Madarska tento rok 😒 a na dalsi uz aj s mimiskom jasneee 😉 ved to uz bude veeeelke 😀

jankando
autor
27. apr 2008

nooo...a ja sa vidim slnit ak bude hic tak vzdu na teraske..a babo ked pride tak to ssa uz bude ochladzovat, task to ako macovia prespinakame doma 😠
😝 😎

angienka
27. apr 2008

no to nie,to kazdy den budes chodit kocikovat ziadne ze zalezena v posteli cely den 😀 no ale troska pohybu nam nezaskodi ne???
Hlavne mne-tie 4cisla musia ist do mesiaca po porode dolu!!!Inac budem zla 😠

angienka
27. apr 2008

Pre paaaana...ja tu mam uz 38tt????To akoze o 2tyzdne rodim??????Neeeee,normalne som sa strasila 😝 je na case tu tasku aj rukami,nielen recami dobalit 😀

jankando
autor
27. apr 2008

este stale nie si zbalena??? 😠 to ako to...ale to ti v pse neukazuje o tyzden naviac..mne hej.. 😝

angienka
27. apr 2008

mne asi o 3dni ukazuje skor-bo rodim az 24.maja podla gynekolozky 😒 no nsom este mam to tak nejak na kope,ale taska ktoru som planovala je mi mala tak musim taku mega cestovku vytiahnut...no len kedy bude cas 😝 alebo chut skor

jankando
autor
27. apr 2008

to i ja rozmyslam ze nejaku obrovsku budem musiet zaobstarat.. 😉 😝

angienka
27. apr 2008

no a ja sa divila zo zaciatku ze co tam dam-ze postaci tato,no ten zupan ja ma taky chlpaty a hruby a plienky,inac ved tam nic take nepotrebujes,no ale ja uz vezmem aj pre mimiska veci,ked uz budem taka nabalena,tak vsetko mu vezmem aj zavinovacku aj tu osusku,mliecko telove,masticky sampon 😀

angienka
27. apr 2008

ale do nejakych porodiek nechcu abys si si vlastny zupan niesla...tak to ti bude stacit klasicka-ale ja mam bud normalne,alebo pak maxi kufor a tu mega cestovku taze ja vezmem tu cestovku bo s kufrom keby ma videli a nevieeeem,by mysleli ze modnu prehliadku idem robit...

angienka
27. apr 2008

Tak ja sa lucim a necelych 6hodin vstavam,takze pre mna lenivca a spachtosa to bude problem-uz sa vidim 😝

jankando
autor
27. apr 2008

tak bru nocku vam... 😉 😲 😵 😵

angienka
28. apr 2008

Haloooo je tu niekto???
Dievcata bola som na prehliadke a doktorka sa nestacila divit,vraj mam vsetko pripravene na porod a nebude to o mesiac ale uz mozno do tyzdna 😕

jankando
autor
28. apr 2008

tu som eni...tak ti blahozelam....nech vam to vyjde..nech je vsetko v priadku ..ty a babo samozrejme./ 😲 😉

angienka
28. apr 2008

no to dufam,ze to nejak zmakneme-sliedila som na tych strankach tak by sa to malo vsetko nejak dat,len zas milion behaciek okol toho a o tych vynimkach tie blbe husicky na uradoch nemaju paru...tak som zvedava ako to dopadne 😒

angienka
28. apr 2008

uz ani na tej lopte sa mi pri pc nesedi dobre-tlaci ma vsetko-to aby som tu len tak pobehovala po dome,ani ten balik z anglicka mi asi nestihne dorazit-neviem v com pojdem do porodky 😠
Nejak na nas ide hlad-zeby som uz zacala varit???

jankando
autor
28. apr 2008

no eni,, ty uz nejak nemas cas na behacky ted,nie..ale si snad myslela poporode
on ti dojde ten balik..ja neviem ako dlho ide, bo ja este domov neposielala

angienka
28. apr 2008

No snad pride uz zajtra-kedze to mesto v anglicku je od nas len 1hod cesty-ta viac jak 4dni im to trvat nemoze 😠

angienka
28. apr 2008

Ale tasku som aspon zbalila,vravela mi ze na mimco nemam ani nic brat ze ani ten balik plienok co mi kazali ze ta hned je lekarna v areali porodky tak ze kupim co by chyblo-ale ja mu vzala vsetko-teda sampon a telove mliecko som vybrala ze to bude asi prehnane,ale aj veci v com si ho odvediem z porodky som vzala... 😀

jankando
autor
28. apr 2008

no uvidis..a kedy ti to poslala?
no jasne...joj , aj aj chcem ...uz...

angienka
28. apr 2008

No poslala mi to v stvrtok rano,ci stredu asi,lebo som pocitala ze uz mozno v pondelok tu bude,ked bude cestovat 3dni jak medzi sr a cr 😖
Neboj sa i ty sa dockas,len si to tehu este uzi 😀

malibuu7
28. apr 2008

ahojky babule, ja mam tolko prace s tou bakalarkou, ze fakt nestiham.
anigienka, nepila som malinikovy caj, i ked som o tom citala, a na co to vlastne je???? ani som vobec necvicila ani neplavala. akurat obcas sa pohupem na fit lopte, inak nic. ale sak aj zato sa citim taka neohrabana.
tak ty to mas super, ked uz mozes rodit. aj ja som dnes bola u dr. no povedal ze to bude skor nez mam termin, tak som zvedava kedy. by bolo dobre keby som dala manzelovi darcek k narodkam na 6.5. 😀 ale to sa asi nepodari. ale uz by som isla rodit.
no a aj v porodnici som bola dnes, spisat porodopis, uuz len hodit veci do tasky a mozem ist... 🙂
no inak s tou materskou mi tiez kamosky povedali, ze keby mne nic teraz nevyslo, tak mi to mozu dat aj na manzelov prijem, co som nechapala, ale vraj sa to da aj takto. takze tak je to s uradnikmi... ☹

jankando
autor
28. apr 2008

ahoj malibuu..
my s enou tiez nic skoro necvicime, tiez len tie lopty.. 😉 😉
no ja eni tiez tak zavidim, ze uz bude mat mimisko o chvilku pri sebe..aj ja bych chcela, ale ja si este pockam.. 😵 😵
no vam sa to baby ale blizi... 😉 😝

angienka
28. apr 2008

Cauky...ten malinik je na ulahcenie druhej doby porodnej,vytvara v tebe nejaky sliz alebo neviem ako to nazvat a pak ze ide dietatko von jak na tobogane 😀
Mne sa paci termin 4.5 to je jak moj ale opacne alebo 5.5 tak vtedy moze prist 😀

angienka
28. apr 2008

No ja sa prave pohupavam na tej lopte,lepsie sa mi na nej pri pc sedi ale nejak uz vbec necvicim-no mala som aspon tie 3cviky na nej co som robila a ted uz neee....
A kde budes rodit,ja by ted chcela v pardubkach co som citala o tej porodnici tak pohoda a este tie poplatky su o tolko nizsie nez tu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre