Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
31. júl 2008

ja som tiez necela ale je to super vec teraz lutujem ze mame tolko periniek a prezliecok je stale v pytli 😀 a je mu tam fajn nemoze sa odkopat proste tak v postielke bol stale odkopany jak ma prdiky ta dviha nozky a kope takze to neni nic moc a po kupani ho tam hned dam 😉
ne rybacia ale vraj tak pachne podobne ale je to take sedive a tuhe ani sa to roztriet neda 😝

angienka
31. júl 2008

hej ja som take chcela a segra nech nekupujem ze tam sa to vyplati v tych baleniach a su fajne 😎
ani ja nepridavam ale ani som nestihla fotit v takych prtackych vecickach co sme mali ale uz neoblecieme 😠

angienka
31. júl 2008

ale tvoje brusko som myslela a bytik 😀

angienka
31. júl 2008

halo halooo,kde ste zienky???
Heeej Maji a ako bolo na svk???a kedy idete zas?

majka225
31. júl 2008

ahoj eni:no bolo fajn len kratko a pocasie na figu 😠 neviem mozno ze pojdem hned v utorok zo svokrovcami a ked ne ta az 15 augusta.......neviem sa rozhodnut ze kedy sa mi nechce ist od manzela prec ale co s toho ked bude cely den v robote a s Leuskou budeme cely den same doma 😒 hm 😒

majka225
31. júl 2008

eni takze vy idete zajtra domov?? tak len davajte pozor na ceste po niekt.soferi jazdia jak blazni......ja uz len som trpla ked sme isli tu po brnenskej dialnici cisty salenizmus 😠

angienka
31. júl 2008

ahoooj,fakt som pisala s ocinom a vravel ze tam je 27stupnov 😕
no zajtra niekedy na vecer tak snad to bude na ceste dobre,malo aut len dufam ze ta burka nas nezastihne 😝

angienka
31. júl 2008

jasne D1 stoji vzdy za prd 😠 a co futbal???Ako dopadol?Neflakal sa ti tam muzik,hral nieco??? 😀 😉

angienka
31. júl 2008

no to poznam ja uz teraz sa bojim ako to bez muzicka zvladnem na jednej strane sa tesim ze si od seba odpocinieme a na druhej viem,ze uz po dni mi bude nenormalne chybat a budem len na nete nalepena cakat kedy sa mi ozve 😖

majka225
31. júl 2008

hej hral vyhral 4 miesto a boli 4 mustva 😀

angienka
31. júl 2008

hej tak to sa oplatilo ist 😀
mne ocino pisal ze hrali zas nohejbal a vyhrali 3miesto,on uz asi futbal nehral ted nevem,nic nespominal 😒

majka225
31. júl 2008

ta v sobotu hrali na ihrisku nohejbal ale vela si tam nezahrali lebo raz prsalo potom zas slnko zasvietilo na par min. a tak to islo do okola 😀 a v nedelu zas strasna horucava cely den

angienka
31. júl 2008

no jasne,a co aka bola cesta a ako to leuska zvladala?

majka225
31. júl 2008

ty kokso ale v nedelu kolko deti tam bolo......neviem ale teraz na sitnikoch je dost vela deti.....ci sa mi tzo len zda??

angienka
31. júl 2008

nee fakt sa tam ludia rozmnozuju jak hadi 😀 😅 😀

angienka
31. júl 2008

sitnicka ruja 😀 😉

angienka
31. júl 2008

no na nasej ulici sa 4 narodili...to je co povedat...

majka225
31. júl 2008

no leuska cestu tam a spät zvladla dobre spinka skoro cely cas len strasne mi jej bolo luto ked sa zobudila strasna horucava obna chudinka cela spotena sak to ja s radom som mala dost a ne ona este v tej sedacke ☹ 😕

angienka
31. júl 2008

ved prave zato ceme na noc ist aby sa netrapil chudacek,aj menej papa cez noc a on cestovanie miluje a drncanie v aute snad to bude pohoda on place a hned jak nastartujeme tak je klud 😀

majka225
31. júl 2008

ta na nasom konci dediny sa nardoila zatial len lea ale este sa maju 2 miminka narodit toho roku

angienka
31. júl 2008

no sa rozrastame,o chvilu z nas bude mesto 😀

majka225
31. júl 2008

rado zas nechce ist autom na noc ..po pereca uz dost dlho je tu stale tu istu trasu sitniky - praha tak to by uz on v noci zaspaval za volantom........ale jak sme isli do chorvatska na noc tak to zvladol lebo preca ho to donutilo ist lebo nepoznal cestu a co tu to uz cloveku na nervy ked ta ista trasa

angienka
31. júl 2008

ta my tak casto nejazdili sme spolu ja hej ale ja rada,no neviem ake je to za volantom ja som neridic 😉 len obdivujem krasy okolia 😀
ani michal nece na noc ale ja hej tak on urobi ako poviem 😎 tak to bude lepsie a este taky hic v aute by bola klima a vysli by sme von a tam 32st ta by to boli soky hlavne pre timmyka.

angienka
31. júl 2008

zato moj muzik by i dookola po meste jazdil len aby jazdil,on to ma strasne rad zato same vylety a len autom tu po okoli ani nahodou,on sa vyziva len v tej casti ked je za volantom pak ho to uz zvacsa moc nezaujima 😀

majka225
31. júl 2008

ja som tiez neridic a tiez odivujem okolie 😀 😀 😀 ale chcela by som ist na vodicak hmm to je zatial vo hviezdach 😠 😀

jankando
autor
31. júl 2008

chjoo...baby, tak ste sa rozpisalai.idem ja poluskat trosku

angienka
31. júl 2008

ja zas necem ale michal ma do toho tlaci nech si spravim a ze pak mozme kupit barak co neni priamo v centre...len nech som mobilna 😝
jj len luskaj janu ked nas zanedbavas 😉

majka225
31. júl 2008

ahoj jani tak co mimi poslucha v brusku

majka225
31. júl 2008

eni tak to by som ja chcela ist spravit vodicak len to dajak nevychadza

angienka
31. júl 2008

ja by som sa bala jazdit neceeem ale je to potrebne v dnesnej dobe tak som furt na nho odkazana i ked on nas vsade vozi kde potrebujeme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre