Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
1. aug 2008

joooj maa vyhodilo z kona, a taky dlhy text som uz mala

jankando
autor
1. aug 2008

no teeeda..TOTO NEZNASAM.minule som bola len na nete v meste a taaaky dlhy text som mala rozpisany a 2 x mi to stiahlo ... 😠 😠

katka755
1. aug 2008

to preco tak stahuje?

malibuu7
1. aug 2008

no takze bolest to je... ale zvladnut sa to da... a jak katka pise, ten pocit potom je nieco uzasne... ja som hned na porodnom sale ked som tam potom odpocivala povedala ze si prideme este po jedno. 😀
ivca nieje na tabletkach... ale kati neboj, este sa do toho nehrniem... to by som nezvladala... ale sa smejem, ze az pri druhych statniciach... co je teoreticky za 2 roky... no srandicky na mna idu, ale za tie stresy mi to nestoji, co som prezivala...

katka755
1. aug 2008

tak piste male texty 😝

malibuu7
1. aug 2008

ja to tiez nechapem, á to vzdy ked to clovek najmenej caka

malibuu7
1. aug 2008

hej male texty... ked chcem na vsetko odpovedat, tak do maleho sa nevojde... 😲

malibuu7
1. aug 2008

a jani neboj zvladnes urcite... bude to skvele, to mi ver 😉

malibuu7
1. aug 2008

ta co sama tu pisem?

katka755
1. aug 2008

ja sa smejem len zeby na mna dalsie neprislo..... sak ma marek este raz chce poslat...
a ty by si zvladla ivi sak ty si sikulka,si pisala ze ma obdivujes ze som s nimi sama ale kym su dobre tak to nic nieje,niekedy mas dost ale to aj pri jednom....
kazdy ma niekedy dost a to uz ci je sam alebo z 1babom ci 2,alebo viac......ked si zvyknes na ten pocet ludi okolo seba tak ti ide vsetko.ja som ta napr.obdivovala ked si mala skolu,pracu,muza doma jozka v brusku

jankando
autor
1. aug 2008

uz si jak ena, co tak rada zvykla monologovat 😀 😀
ja len tomu verim, ze to spolu vsetci zvladneme. 😉 ..john sa i tak chvali ze on toho vie dost o detickach..tak uvidime... 😀 😉

jankando
autor
1. aug 2008

sa asi oplati viac krat ale kratsie texty pisat. 😀

jankando
autor
1. aug 2008

tak tak, Kati..obe ste sikulky..ale ty to mas dobre doma...mas uz jednu veeelku slecnu doma tak ta je uz rozumnejsia a uz sa da cosi..nez keby si mala dve deturence nemluvnata este pri sebe..nie?

katka755
1. aug 2008

jani ty budes taka macherka ze ich budes ty ucit,fakt.

malibuu7
1. aug 2008

kati, hej to proste islo nejak samo... ale zvladla som...
no ta uz viem ako sa ena citila,ked monologovala
kati este raz... no vsak dobre nie? 😀 , budete mat veselsie

malibuu7
1. aug 2008

joooj baby a ja som tak strasne chcela dvojcata, aj asi este chcem... no ked mi jozinko niekedy place, ze si neviem rady s nim... tak vtedy nieeeeeeeeee

katka755
1. aug 2008

no asi je na tom dobre to ze baska je uz velka,momentalne mame spolocnu pracu,kradne mi peluchy a na vsetko mi hovori ze aj ona potrebuje pre svoje babo,spolu prebajujeme,kupeme a este aj kojime.normalne si babiku k sebe da ako ja malu a je to...

malibuu7
1. aug 2008

kati a o tej mrche... ja "cakam" buduci tyzden... tak uvidime... ale dr. aj sestricka mi povedali ze to je rozne, moze nemusi prist, alebo len spinenie... no uvidime, ja som teda raz mala a potom jeden den spinila...

malibuu7
1. aug 2008

kati ta srandaaa... dobra haluz... mas fakt veselo doma.... ja ked som tu mala Alexa, tak tiez to bolo dobre... nebola som sama s drobcom... lepsie to je... fakt

katka755
1. aug 2008

no ja uz nieco v sebe mam.tak by som nemala byt tehu ta neviem,ale muz taky vydeseny,stale sa pyta,sice este raz chce ale vravel ze neskor

malibuu7
1. aug 2008

babky idem si na chvilu lahnut k drobcovi a potom na grilovacku, tak vecer pa pa

katka755
1. aug 2008

tak cau.tiez mame nieco....

jankando
autor
1. aug 2008

Babky, bola som povesat vonku pradlo a bum, rozprasalo sa., tak spat domov na radiatory a ted idem co to pozehlit..tak pak vas prelkuskam a dopisem..mam veliku kopisko pradla...tak drzte palce, nech neodpadnem.. 😀 😠

jankando
autor
2. aug 2008

Dobry dnik babule naokolo....
uf, tak vcera ste tu popisali, myslim, ze Ivca spominala, ze pred porodom tesne este vela chodila, za manzelom do prace, tak ja som teda chcela tiez vyskusat, ci vladzem a vybrala som sa za Johnom do prace na peso...ty kokos...no mala som dost a ani to nie je velmi daleko, 15-20 minut pesky...a ja uz nevladala, chodila som jak kacka a myslim, ze babu sa to tiez nepacilo, brusku stvrdlo, na jednej strane uuplne...no teda...tak ma premohlo tehu... 😠 😠
zadna kondice nic..
no vikend je tu a vy asi travite so svojimi polovickami co...Katka so slecanami svojimi..moja polovicka isla dnes na nadcas...joj, chudik moj..
no nic, aby som dlho nemonologovala..to prenechavam na enu, ona je v tom expert..dufam, ze dobre dosli a ze sa ozve....
pekny dni k vam vsetkym

katka755
2. aug 2008

ahoj jani,teba asi riadne zerie to ze nevladzes,co?kasli na to a odpocivaj kym sa da...teraz by som brala celi den nic nerobit len lezat v posteli...no mozem snivat .ideme konecne vonku,od rana sa nemozeme vybrat.raz jedna hladna potom druha potom ja zas nieco zacnem ale uz ideme......

jankando
autor
2. aug 2008

Ahoj Kati..strasne ma to stve, lebo som si povedala,ze ja nebudem jedna z tych tehu zine, co sa bude len lutovat a tak...vies, no a ted ma polozilo uplne na lopatky to tehu..ale co sa divim, sak kedykolvek mozem porodit a pak uz pride vsetko do normalu, no nie...no vlastne nie.. 😠 lebo to uz tu bude babco .. 😵 😵
tak vam prajem pekny dnik ked iudete vonku..tu je tiez dneska pekne...uz iba hodku a pride john a uvidime co budeme dnes my porabat.. 😉

katka755
2. aug 2008

no uz sme sa vratili.vonku je strasne dusno,mala len kratke body no v kociariku ju uplne roztopilo.prisli sme domov take mokre ze sme sa uz sprchovali,malu tiez o chvilku okupam.no normal...on pride a nebude to dlho trvat...a co s novym byvanim neni tam dobre?

jankando
autor
2. aug 2008

nie, v nie dobrej kondicii bol ten dom, i ked vyzeral byt fasovy..nic to za to..mame skusenost...sme spat ten pri brachovi a premiestnujeme zase veci..tak si to vies predsavit preco som asi nasrata, ze nevladzem makat..lebo teeraz by som potrebovala co to porobit...a pomoct johnovi, lebo ten chudak maka kazdy den a este i stahuje a vybaluje..vies..no zaberacka..tu je tiez dneska krasne, i ked sa pomaly zamracuje, snad to prejde

katka755
2. aug 2008

no tak to vam teda nezavidim,to je smola a hlavne ked ti vela casu do porodu neostava.a vecicky pre babo uz mas poprate,no mysilim ci mas vsetko oripravene keby sa mu chcelo von uz teraz...

katka755
2. aug 2008

ja som isla o tyzden skor teraz a som pocitala ze pojdem tak akurat v termine,z baskou som sla den pred terminom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre