Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
10. aug 2008

Eni, sak to ma uz par rokov, to kupalisko tam...ja som tam asi ako 10 rocna chodila... 😝
a nove nie je isto, to len ze tie tobogany vraj( este som tam nebola) a ze to nazvali Vodny svet ci ako..tak predstavuju ako nove..ale prda.. 😀

jankando
autor
10. aug 2008

Eni, manzelik ti uz odisiel, ani som sa nenazdala, ze ste tam uz tolko.. 😠 tak teraz budes vkuse na nete skypovat s milacikom.. 😉 joj, si viem predstavit ako je smutno tebe a jemu ako je za vami.. ☹

katka755
10. aug 2008

ahoj baby.no to kupko nie je nove ale je vynovene a len tek bazen vo vnutry je asi od mynuleho roku tak preto ste mozno poculi ze je to nove... manzel prec a ena bude konecne pisat janka sa tu uz bez teba poriadne nudila... my sa dnes vyvylujeme rano sme boli trochu vonku a teraz tiez cakame na tatka ze zapne skype,na niktorych miestach je zdarma net.a mame nejake nove fotky tak si pozrite,eni taj jej aj v tom vankusiku co som pisala...

jankando
autor
10. aug 2008

Ahoj Kati, ja som uz skukla vase fotky..ste take zlate....tie baby mas nadherne...teda, sa nenudis doma sama..fasa.. 😉
i ten vankusik som videla....som si nevedela predtym predstavit co to je.. ☹ a to musi mala nosit stalae? ci len na chvilu jej to davas?

jankando
autor
10. aug 2008

tak vy obe asi cakate na tatkov na skype.. 😉 ja mam svojho doma, tu zachrapkal pri futbale..no hrame tichu domacnost...takze mi to ani nevadi..este ze mam pc.. 😠

angienka
10. aug 2008

ahojte

jankando
autor
10. aug 2008

cau..no ako ?

angienka
10. aug 2008

som vas stihla len pozdravit a timmy sa hlasil o papu 😀

jankando
autor
10. aug 2008

jaj, no ...takze mas aspon tak pestre.. 😉
co ako inak? este stale mate dobre pocasie tam?

katka755
10. aug 2008

boli sme vonku na zmrzku ale uz sme doma..
no jani ten vankusik ma mat stale aj na noc,sem tam ho sice nema ked je velmi zla ako teraz a sak raz za cas aj ticha domacnost sa vyzaduje,nie?

jankando
autor
10. aug 2008

no to hej, ale smisne to je..za cely den nic neprehovorit, len to najnutnejsie... 😀 ale mne e dobre na pc a on si uziva futbal a olympiadu.. 😀 😝
mnam, dala bych si zmrku..vy potvorky...robite mi chutky.. 😝 😠

angienka
11. aug 2008

dobre ranko...no ten moj milacik ma vykopal z postele a ted si tam tisko sam lezka 😠 hruza 😝 po kom to dite je 😕 ja sa s nim chystam do mesta pockame na babi ked bude koncit v praci a ideme vybavit ten sr rodny list a tiez s tymi vyrazkami ktore stale nezmizli 😖

angienka
11. aug 2008

jani poopravim ta este s tymi toboganmi,bo mi az smisno-je jeden a to je skor smykacka pre male deti ako tobogan ani zatacku nema 😅 a pocasicko tu ma byt zas pekne dnes len 26 a vraj cely tyzden mi mamka vravcela ze 31 tak neviem bude to zaujimave hlavne ked sa mi zas vyhodila alergia na slnicko,kedze som na nom dlho nebola ☹

angienka
11. aug 2008

kati fotecky su krasne vyzerate vsetky 3suprovo aj ja by som mohla pridat len neni casik,no skusim zas ich mam o par stovak viac,my fotime vo velkom 😀

angienka
11. aug 2008

nikde nikto,tak som pridala fotky co som stihla a uz letim Timmzk mi uz vyspevuje 😒

jankando
autor
11. aug 2008

Ahoj Babule..
eni, ta ja pisem, ze neviem, ze som tam tak 13 rokov nebola....len tie bilboardy po svidniku ukazuju, ze vodny novy svet vo svidniku a ze ma tobogany.. 😠 no mohli napisat rovno, ze to len smyklavka.. 😀
za ako dlho vybavite ten rodny list? zhanam info..
kukam, zes prihodila fotky, tak idem nakuknut..
inak mam brutalne bolesti v chrbte..a vraj sa tak niekomu zacinal porod..ale nam asi nie..lebo i johna boli..tka neviem co sa s nami deje.. 😠

jankando
autor
11. aug 2008

Eni, maly je uchvatny..a vy dvaja tiez..ani nevyzeras, ze by si bola vobec po porode.. 😠 😉
joj, tak vam zavidim navstevu svk...my pojdeme asi az buduci rok, ak bude niekto doma z rodiny...bo nevyzera to tak.. 😀

jankando
autor
11. aug 2008

BABY,no nejak tato konverzacia tuhne.. 😠
vsetky si uzviate pocsaie a ja len ticho zavidim..v posteli...vonku radsej ani nepozriem.. 😠

angienka
11. aug 2008

Jani no my sme boli v meste v sp,takze sa pridavam az teraz i ked furt kecame s muzikom 😀 ale vyzeram stale 3kg mam plus a brucho ked si sadnem tak mi visi ale ked stojim tak aspon nie...no ale mohla som dopadnut i horsie 😝 sak hej ja cakala tolko od toho kupka aj nasi bo ze ludia si ho chvalia...no ta taky co len cely zivot vo sk boli ta pre nich to asi je dobre no ale...hruuuza-no ale sak vychod 😖

angienka
11. aug 2008

jani neboj uzijes i ty slovac spolu aj s mimiskom isto pridete pozret rodny kraj 😉 a verim ze uz sa ti nece ani vonku vychadzat poznam,mne tam v litaku celkovo sa nece von...je tam zo mna iny clovek a tu som ozila v kuse niekde lietam a som stastnejsia i ked muzik veeelmi chyba 😢

angienka
11. aug 2008

inac zeny neuverite,boli sme dnes aj u mudr a zvazili sme si aj timmzka a ma 7350g teda aj s plienkou ale ona vravela ze to nema skoro ziadnu vahu i ked ma...no tak aj keby 7kg tak to je maly buldozer 😀 dala nam nejaku mast na tvaricku a prasok na pusinku tak uvidime snad to uz zaberie 😒

majka225
11. aug 2008

ahojte holky tak co ako sa mate? ja som iba naskok lebo doma nemame internet tak som iba u kamosky......juj jak je super byt doma ziadny ruch ziadny uponahlany zivot len klud a pohoda.. 🙂 😀

angienka
11. aug 2008

cao Maji akurat som ti cela poslat sms

angienka
11. aug 2008

bola som zaneprazdnena ale muzik uz odisiel dnes sme boli s mamkou este v meste i ked sme este nevybavili ten rodny list lebo nam zavreli tesne pred nosom no ale snad zajtra by sme uz mohli ist kocikovat...co tu porabas?Nenudis sa?Ja este som nemala cas na nudu ale to asi po tyzdni uz pride 😒 ale aspon si oddychnem.

angienka
11. aug 2008

kde ste vsetci???

jankando
autor
11. aug 2008

Caute babuchy..
no eni, uzijeme, uzijeme..snad...
joj, tak ti fajne, ze si zaneprazdnena..ja sa nudim jak pes..a nic mi inak nevychdza co by malo.sak som ti na skypa napisala..no nejak sa mi lepi smola na paty

angienka
12. aug 2008

zdraviiim 😉 tak ako???Jani dufam ze si zbalena a ze sa mas lepsie a ted sa nestresuj zbytocne to sa nejak vyriesi a najdete nieco 😒 😉

angienka
12. aug 2008

no tak majus sa mi neozvala tak sme boli na prochajdu samy a kedze tu zas nik neni tak sa asi predsa len dam do tej zemlovky 😎 snad sa timmyk nezobudi 😒

jankando
autor
12. aug 2008

Caute eni...a vsetky okolo...co ak nepisete, tak dufam, ze citate.. 😠 😠 no dufam, ze sa to vyriesi a nieco najdeme.. 😉 eni, ja este furt niesom zbalena..ale nevadi...ja som nakazala johnovi, co budem potrebovat ak tak..a asi ani nic...eni..sak teraz jedna holka, co si piseme tuna, ona tie ztu v anglicku jej a ze isla v noci o 7 do nemocky, tesne po polnoci porodila a v ten den poobede uz pisala na konika..a ze ju tak dobre zosili, ze ani ju nic neboli...takze vela tam na taky cas nebudem potrebovat.. 😠 😉
a ja i tak cakam na mamcu, ona mi este poradi, co dobalit..takze to znamena, ze neporodime skor..pockame na staru mamcu.. 😉

angienka
12. aug 2008

majka ta pozdravuje jani a tiez vsetky dievcence 😉 zajtra ideme kocikovat,dnes to nevislo kedze babka si naplno uziva vnucika a zdrhla mi s nim na prechadzku a pak sa muzik zobudil tak sme celi kecnut 😒

janus tak sa len nespoliehaj hocico sa moze stat a nechapem jak to je mozne ze tam tak skoro pustaju zeny domov sak to neni nachladenie,ci chripka z toho sa potrebujes zotavit a hlavne poradit a najst nejaky system 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre