Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
15. aug 2008

dobre odovzdam pusinku...
no na jeden den urcite postaci.... my sme boli v porodnici 4 dni a spotrebovali sme tusim nejakych 36 plienok, ked teraz dobre pocitam... no ale to sme museli prebalovat vzdy pred kojenim, takze to bola velka spotreba

katka755
15. aug 2008

ahojte,sa bavite hej?my sa smejeme baska jej robi grimasky mala sa smeje jak diva,no ja mam velku spotrebu stale nasa ma trochu mokru a nechce vydrzat v nej...

jankando
autor
15. aug 2008

tak tak, i john tak vravi, ze adsej do zasoby nakupit.. 😉

malibuu7
15. aug 2008

¨no kati to aj jozkovi vadi ked je mokry alebo pokakany, ta hned chce mat sucho... ale casto mi vydrzi celu noc suchy, jak dnes,.. az rano som ho prebalovala, tak sa mi vycural pekne, to som stihla zachytit len tak tak no a potom sa pokakal ale tak ze cez zavinovacku presiaklo na postel, takze aj postel spinava, tak som hned rano o pol siestej davala prat 😀

jankando
autor
15. aug 2008

😀 😝 ivi..mate to pestre co.. 😉
a baby pouzivate vela tych navlhcenych utierok?

malibuu7
15. aug 2008

nooooooooo od kedy je jozko´na svete, tak urcite 10 baleni sme spotrebovali
hej mame to riadne pestre, hlavne cura vzdy a vsade ked je rozbaleny 😀

jankando
autor
15. aug 2008

no ivi...to tak zvyknu...a este i vas zasiahnu, co? no na toto sa tesim, jak bude male ocuravat johna.. 😀 😝
cize s tym utierate ritky hej..ked sa poaaa...hej? dobre, ja mam zatim len taky vzorkovy pack , co beriem do nemocky a jeden na doma, ten je vacsi a teraz som objednala este jeden...snda tiez by som do zasoby mala..a aku znacku pouzivate? od pampersu ci johnsons ci aku?
potrebovali ste ich i v nemocke?

malibuu7
15. aug 2008

jani urcite aj do nemocky, lebo ta kaka zo zaciatku je taka no vsak uvidis jaka, taka velmi divna... lebo to sa cisti mimi... my pouzivame vselijake, svokra nam kupuje pampers ale pod¨la mna su zbytocne drahe, aj lacnejsie su dobre co som uz skusila, Linteo su dobre no ved sama vyskusas a budes vediet, ale hlavne aby drobec to znasal dobre, lebo moze sa mu daco od toho aj vyhodit...
no toto ked bude johna ocuravat, to je taka sranda... ti poviem 😀

jankando
autor
15. aug 2008

NO...sak si zasluzi jak tatko..vkuse bude robit a jak bude s babcom chvilu tak len nech ho ocura...lne nech vie.. 😉 😀
tiez si myslim, ze nemusi byt vsetko len pampers alebo nejak tak..sme dneska dokonca kupili jedden pack len takych nie papmers znacky plienky..tak uvidime..lebo som videla vela mamiciek, ktore kupuju i take lacnejsie..a pohoda.. a tie utierocky..sak toto...ako to bude babco znasat..bo tu som i kamilkove i rozne haluziarne , alloe vera a take moznosti videla ..a sama neviem co..kupim, co sa mi zda... 😉

jankando
autor
15. aug 2008

Eni dneska udelujem pokarhanie pred triedou..
som ju videla na skype (sa neskryje) a cakala som na , ze nieco hodi tuna a ona nic... 😠 skuromnicka jedna.. 😀 😝

angienka
15. aug 2008

No holky 😠 co to ma byt???Som vas aj docitavala ale som uz nestihla napisat okolo 17tej mali sme navstevu a pak sme sa cela rodinka vybrali na pivko a ted dosli...a vy ste sa tak rozrecnili,co??? 😝

angienka
15. aug 2008

Kati hej no novy mamka kupila ze aby sme nemuseli z cr stale nosit so sebou ale ja uz vyberam dalsi a nasla som podla mojho gusta uplny brutal trojkolka a modro zelena take kriklavejsie farby takze som happyt uz len vyskusat a k tej podlozke-neviem mna by to ani nenapadlo ale pocula som ted staznosti ze to neschne a tuchne to ze to neni moc dobre-janus su aj umelohmotne kraaasnucke a my mame len take jak lehatko ale je super takwe jak sytko 😉

angienka
15. aug 2008

zeny mne timmyk vydrzi uz celu noc prebalujem po kupani a pak az rano niekedy uz o 5-6 ale niekedy ked vstanem az no ked sa pokadi tak ma tiez vsetko poaaalebo plienka je uz dost naplnena 😒
k tym obruskom tie linteo su uzasne-su napustene aj kremom tak aj pekne vonaju a netreba ani drahsie su dobre,aj od wickies som kupila a su dobre len niesu s kremom ale uplne stacia...

jankando
autor
15. aug 2008

eni, viiitaj..
no ja viem, ze existuju vela inych i umelakov, ale tamto sa mi zda nevie preco..uz som objednala a jak zatuchne tak vyhodime..ty pouzivas to sitkove vo vanicke ci v normalnej velkej vani?
uvidime ci sa mi vobec zmesti to lehatko do vanicky..to bude sranda..no co uz.. 😀
ked nie, tak hodim tu do bazaru, ci niekto nekupi.. 😀 😝 😎
no a tie utierky musim obkuknut ci ich i tuna maju..snad hej...
este ked vas tu uz mam..segra mi kupila ten fenyklovy cajik od hipp a pre kojici matky od hami..i vy mate od nich?

malibuu7
15. aug 2008

aj wickies sme tiez mali a pohoda... a hlavne su dvakrat lacnejsie nez pampersky alebo huggies...
eni takze treti kociar za tri mesiace, tak to ste dobry teda... a aku znacku si si vybrala nie nahodou Jane slalom??

malibuu7
15. aug 2008

noooooooo jani tak ten feniklovy od hippu uz nepouzivame, lebo sa mi zda ze malemu nerobil dobre, tak som kupila normalne fenikel, porcovany a pohodka, trosku mu prisladim a pije... aj ja obcas pijem a pre kojici matky mam od Teekane, tiez dobry...
Eni ta fajne ked ti uz tak dlho vydrzi... aj my tak, vecer zaspinka medzi 7 a 8 a tak do 5 az 6 v pohode a k tomu suchy 😀

jankando
autor
15. aug 2008

A kolko stoja u nas tie utierocky?

angienka
15. aug 2008

taaak babi mi ho vykupala ja som mu dala papu i ked po 3min zaspal no co uz tak som sa aspon sprchla uz som to potrebovala nenormalne pekoty zas boli...
presne su lacne a dobre nevidim rozdiel s pampers obruskami 😎 no ten od jane sa mi tiez paci ale nie az taky drahy neceme to len aby bol prenosnejsi tak na cestovanie nejaku bugynku alebo golfky sme chceli tak ten okolo 5 500 stoji i tak dost na to ze uz je to treti kocik ale ten sa mi fakt brutal paci 😀

jankando
autor
15. aug 2008

no citala som nieco na obale, uz nepamatam co, ze cosi ..joj, nepamatam..takze budem musiet ten fenikel najst.. 😠

angienka
15. aug 2008

ivi tak my suchy niesme to uz ma plienku nafuknutu rano ale vydrzi 😉 neviem kolko u nas ale v cr som ich v super akcii za 30kc kupovala 72ks,naposled aj 80ks 😎

jankando
autor
15. aug 2008

eni, tak ti vychadza uplne doma pocasicko co.. 😉 😎
dnes bolo tak pekne i tu..dokonca som i veci povesala nakoniec vonku a jak sme rano boli v meste, tak som i skule vytiahla...no toto...ze konecne sa mozno zacina leto v anglicku.. 😠 😀 a si neviete predstavit jak na mna vsetci kukali, jak keby tehu zena nebola normala alebo co.. 😠 😝 a vsetci naoklo sa pytaju kedy tremin..joj, jak gula som chodila...take smisne... 😀 😀

angienka
15. aug 2008

a k caju myslim ze je to hero sunarek znacka a od hippu mam ja nejaky napoj pre kojici ale som ho neskusala este ale caj asi tiez teekanne mam nevem ale ja uz nepijem ho vobec mam dosti mliecka i bez toho nastastie tak zatim nepotrebujem,ale zo zaciatku som pila-jani to ani neni dolezite-vsetky tie caje obsahuju to co maju ty rozdiel asi nepocitis 😉

jankando
autor
15. aug 2008

tak to lacno...ja som ted kupila za 2 libry (74sk)pamperdy obrusky su tam asi tiez len 72 ks... 😠

jankando
autor
15. aug 2008

Asi tak, eni..hlavne len nech bude dobre babatku.. 😉

angienka
15. aug 2008

to este dobre v cr stoja asi tak ale na kc takze este viac asi aj ale tie su inac drahsie trosku mozno 39kc ta na sk tiez to vyjde viac ale nie jak pampers este ale su dobre,tam mate lacne bo segra furt ze mi kupi aj johnsonsy ale ja ze ne bo mame kopeec toho a ted mame zakaz olejickovat teda len tvaricku koly vyrazkam 😒

angienka
15. aug 2008

joooj ty gula zas sa na teba segra moja pytala jak a ci nerodis este 😀 uz sa dogulas,ja este i ted sa otacam za tehulami a vydychujem ze jak faajne ze to mam za sebou tiez som to uz horsie znasala posledne tyzdne 😝

angienka
15. aug 2008

pocasie super az mam farbu ruky mi opalilo docela dost uz ich mam do cokoladova 😀 takze dovca skoro jak pri mori 😅 jak stale chodime cakat mamku k praci tak sa prejdeme pekne 2km tam a 2nazad a slnko prazi ta super 😀

jankando
autor
15. aug 2008

ja sa tych johnsonov bojim pouzivat ked vsetky tu pisete, ze zvacsa babatka neznesu tuto znacku..tak mi cudno..ale samozrejme, ze sa daju kupit i lacno.. 😉 su obchody, kde kupis lacnejsie...tam rada chodim. 😀
Ivi...tak to ako ze som minula vas novy album? teraz som len tak nahodou chceckla a aha tu..jaky je jozinko zlatunkyl..a jake fota..umelecke.. 😉 🙂 atak sa mne vidi, ze je cely po tatkovi.. 😉 😵 😵

angienka
15. aug 2008

hej hlavne od zaciatku vraj vela deti je alergickych ale v porodke hlavne mali kupelovu penu johnsons 😠 ale nastastie nic...inac uzivam aviril a hipp 😎

angienka
15. aug 2008

jeee pekne photeckyyyy,aj to bodynko s kacickou mame ale v modro-oranzovej,no uz z neho vyrastol 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre