Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
26. feb 2009

Ivi
mne sa zase pozdavaju tiez tie tlacive a plus take, co sa da na ne i sadnut, cize 2 v 1 😉

jozino24
26. feb 2009

tu nic nove???

jankando
autor
26. feb 2009

Dobry den

Jozino, tiez sa divim..tu nic nove? 😕

jozino24
26. feb 2009

no vidis... akosi dnes nikto nema cas

jankando
autor
26. feb 2009

Asi tak, ked baby ponocovali.. 😀
ja sice tiez, ale som tu...
ale uz aj pojdem, navarit spuntikovi nieco.. 😉

NO a uz som sa pytala vyssie ale ste isto prehliadli, Ivi, ze s cim podavas ten Kalerab????
a odkedy ste zacali davat i sladke..myslim vyzivky....teda aj vlastne davate 2 jedla denne ci stale len jedno?
Ivi , to Jozko isto uz papa i viac nez 2 jedla, alebo chutna..ze? 😉

mukky
26. feb 2009

jani tak neviem ci aj ja ti mozem na otazky zodpovedat 😀 😀 maly spinka,idem sa najest,manzel sa ide lyzovat,potom Vas mozno mrknem

jankando
autor
26. feb 2009

No ak mas skusenost, tak odpovedaj.. 🙂

mukky
26. feb 2009

jani najprv ti hodim link ak chceds popozeraj co a ako,ved mozno sa ti nieco prida 🙂 http://www.provita.sk/Vyziva2005-2.htm

mukky
26. feb 2009

Jani tak pisem co robim ja,a baby sned potom ako oni robia 🙂 Vseobecne sa vsade zvacsa uvadza ze po mesiaci obedika zeleninovo masoveho,aalebo zeleninoveho,mozes podat po mesiaci uz aj desiatu ovocnu.Ja vyzivky osobne nekupujem a ani nebudem,ale mamka mi kupila take klasika sklenene struhadielko a tam nastruham jablcko,teraz uz miesam aj s hruskou,a to ti uplne na kasu nastruha,ved iste to poznas.Prvy den som jablcko na kocky nakrajala a uvarila a popucila,vsetko bolo ok,ziadna reakcia,a na druhy den uz surove.a tak uz papame skoro mesiac desiatu,posledne 4 razy som uz aj hrusku dala,taku makkkucku,anajpr papal jedno jablccko asi tzyden,potom uz 2 a v pohode krasne zje,a teraz davam jednu hrusku a jedno jablko na desiatu,Malo by to uz nahradit jednu mliecnu porciu co davas mliecko,ale ja este kojim tak medzi jedlami davam moje mliecko par hltov od smadu

adrianamickova
26. feb 2009

bola som na pohotovosti s amalkou,zaciname anginu
cely den sa tak motkala..
poobede uz horucka.a vracala... ☹
nech budu sidla ako najviac,len nech su zdrave vsetky detuse ☹

majka225
26. feb 2009

ahojte..co ako sa mate?juj jak sa mi nece docitat vas ale asi to spravim az ked pridem domov na slovac.. 😉 😀

mukky
26. feb 2009

a kalerab mal aj dnes,jani normalka ako mrkvicku davas varit.Ja som dnes varila kel ruzickovy+mrkvicku,+kalerab+kuracie masko+zemiacik nakoniec,lebo je najskor uvareny.Tak ak davas mrkvicku,daj aj kalerab na male kocky varit spolu a hotovo 🙂 A pridavam par kvapiek oleja uz do uvarenej papy,koli vitaminom rozpustnych v tukoch.A 3 dni som davala aj listovy spenatik,Ak uz budes davat aj masko,odporuca sa az 6krat tyzdenne,napr,dam kazdy den,a v nedelu nie,a je to.

mukky
26. feb 2009

jani a este si kukni ak budes mat chut a cas aj napr.totohttp://www.rodinka.sk/index.php?id=450901

mukky
26. feb 2009

adi prajem skore uzdravenie.

jankando
autor
26. feb 2009

No pravdupovediac, neviem co si o tom mam mysliet
S niecim sa stotoznujem s niecim nie, nieco je tuna uplne ine .. 😖 takze mi to velmi nepomohlo.... 😖
a vyroky typu ini lekari vsak odporucaju ine...sa mi zdaju trosku 😖

Napr. tie kvapky Vigantol....no tu mi nikto ani nieco take nespominal , takze nic neuzivame, ale pri vasom pisani som si vsimla, ze vy pouzivate... 🙂
no a ten olej tiez do jedla...rastlinny...ja nedavam zatial nic..a ani neviem ci mam davat.. 😕

Neviem fakt co si o tom mysliet.....
a vitamin K sa tu tiez inak podava ako u nas (ak je to tak u nas ako je tam rozpisane..)

jankando
autor
26. feb 2009

Ale dakujem za stranku

a teraz k tomu kalerabu...s cim ho podavate?

jankando
autor
26. feb 2009

och sorka, som si ani nevsimla, ze sto toho tolko popisal 😕 i, tak aj idem na to ..citat..

jankando
autor
26. feb 2009

Adik.. 😢
prajeme vam skore uzdravenie....
co to co to..baby tak skolilo... ☹

mukky
26. feb 2009

jani ved som ti pisala s cim kalerab,ved ak davas mrkvicku ,tak s nou,a ak davas yemiak,tiez s tym,kuk hore na moj prispevok,neni zaco 🙂

mukky
26. feb 2009

ale ved malibuu isto tiez napise nieco,a jani tam je ze kojene deti a nekojene tusim,tak trosku tam nejaky je roydiel,ci co sa ti nezdalo,ved mrknem nato

jankando
autor
26. feb 2009

Takze ovocna desiata, ci olovrant? 😕
ja chcem prv kalerab, potom pridat masko postupne....
akoze to masko pripravujete?
ja lubim spenat, ale listovy by som asi pripravit nevedela.. 😠 ale ten mrazeny skusim pohladat..
spenatik je dobry..

No a tuto v teme prve prkrmy som len tak citla a co nenajdem, ze mamky davaju kukuricu ...a jedna tam pisala , ze tusim od 5 mes zacala davat....idem skontrolovat, ci som sa neprepocitala.. 😉

jankando
autor
26. feb 2009

Hej, je tam rozdiel trochu medzi kojenymi a nekojenymi.. 😉

mukky
26. feb 2009

jani desiata,napr maly mi pije mliecko o 7dmej,priklad,a o 10tej dam ovocie.Jani listovy spenat prelejem vriacou vodou,natrham na kusky bez stopky,a vari sa spolu s mrkvickou,a je to 🙂 ale vcera som ani nesparila ho.A kuracie masko take mensie mnozstvo,kuracie prsia na kocky dam varit,potom ho vyberiem ked je uz bielucke,poriadne popucim vidlickou na jemnulinko v tej vode co sa varilo,odoberiem a vari sa v tom aj zeleninka vlastne spolu s maskom sucasne,a potom zeleninu scedim,pridam k masu,popucim pucakom a plus vidlickou,a je to 🙂 a olej nakoniec,jani a take riedsie to mam,Nieco ako vyziva konyistencia

jankando
autor
26. feb 2009

Ok, pochopila som
a olej uzivate olivovy Ivus a ty slnecnicovy..no ja sa dufam, ze zajtra dostanem do obchodu, tak pokukam co maju.. 😉
Spenat tiez popozeram,ale asi skor ten mrazeny..tie listy mi nejak nesedia.. 😀 lebo viem, ze mamca tiez len mrazeny kupovala...takze listy sa mi zdaju len ako listy, chapete, nie ako potravina.. 😀 😀
no ale uvidme co maju.. 😉

mukky
26. feb 2009

a kde je Ivka....dufam ze jozko aj rodinka su v poriadku,niesu chorucki..Jani aj mrayeny je z listov 😀 ,my tiez stale len mrazeny,ale kedze do papania ide len trosku,tak mensi problem som videla v ODbijani 😀 mrazenych kuskov,a taaaaaaaaaaaak 😀 takze listy 🙂 ,zatial.Ja ten olivovy koli tomu nedavam,ze ked som alergicka tak musim byt opatrnejsia a lisia sa aj nazory lekarov koli tomu,ze olivy su pestovane nie u nas,a mozu byt alergen,tak naco drazdit hada bosou nohou 😀 ,ale to sa rozhodni sama.No a ja ani tie banany,aj v tej teme to ta kocka pisala v pribinacikovi.Ja po roku,ale ak nemate alergiu v rodine bliykej tak skus.

mukky
26. feb 2009

tak yajtra ideme yapisat maleho do pasu,staci na to len kolok.potom si urobime pekny den,pojdeme na prechadzku,potom pojdeme do nakupneho centra,len tak sa potulat,potom na nejake fajne nezdrave jedlo 😀 bud do mekaca,alebo na kebab,alebo na nejaky iny hamburger,ci pitu..no naco budeme mat chut,a potom ako dezert do Aidy na super zmzlinovy pohar,tak dnes tak dietnejsie som papala 😀

malibuu7
26. feb 2009

ahojte,
len tak narychlo sa hlasim, nejak nestiham, jozko bol zrana mrzuty ale potom celkom ok... no boli sme popoludni v Prahe ohladom nejaky veci,t tak sme aj autosedacky poskusali, uz len si niektoru z 3favoritov vybrat a objednat... nas zaseknuty kocik je opraveny, uz som ho chcela viest na reklamaciu, ale 30dni bez neho si neviem fakt predstavit 😕 manzel to opravil, premazal... bol tam zaseknuty kamienok... 😠 chlapcov som akurat uspala a ja idem pripravit veci do skoly, do sprchy a spinkat... rano skoro vstavam 🙄 no zajtra cez den sa urcite ozvem, ked sa budem nudit na prednaskach 😝 aby som tam nezaspala 😎 tak sa zatial majte pekne a prajem prijemny vecer, papa

mukky
26. feb 2009

ahoj,tak som rada ze ste ok 🙂 maj sa krasne

malibuu7
27. feb 2009

ahoj ahoj ahoj
tak ja uz som v skole, husti tu do nas nejaku statistiku 😝

jankando
autor
27. feb 2009

Dobry den prajeme
ja len na skok
Peto mi hajurka a susicka a pracka idu na plne faaaro.. 😀
A uz i jednu davku mam vyzehlenu..fuuu
na rano navnadil John, ked mi pekne kuchynu vypratal.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre