Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
27. feb 2009

Zajtra asi malu party budeme mat.. 😀
Bracho nas pozval na vinko...fuj, stane sa zo mna prilezitosna vinarka.. 😀 😀 😀 😀
No ale len ci zladnem zajtrajsook..ked rano chcem ist na nakupy do mesta.. 😠

jankando
autor
27. feb 2009

Kukam, ze dnes nikoho nikde..
tak ja si idem riesit navstevu.. 😉

jankando
autor
27. feb 2009

Pekny zvysok vecera zelam.. 😉

mukky
28. feb 2009

Ahojte,tak my sme dnes mali pekny den 🙂 maly je v pase zapisany,poobede sme sli na prechadzku,potom do obchodneho centra sa tulat,dali sme si super hamburger s gyros maskom a hranolkami a tatarkou 😀 ,opat poprechadzat,a potom sme sa vybrali naspat opat na zmrzlinu 😀 Savierko len pozeral moj drobacik,ako papame ☹ ale on bol napany tesne pred tym 🙂 ocko si kupil darcek a urobil radost,savierkovi sme tiez dnes kupili darcek,len mamka ostala naprazdno 😀 😀 ale ja som nic nechcela,hlavne ze chlapci su stastni,no nie?Ale nebudem klamat,3krat som mala v ruke nadhernu kabelku,co ja som tak trosku na to vysadena 😀 ,teda bola som,a mali 4 farby,ale najviac sa mi pacila cela cierna,len uska mala hnede,takze by sa mi hodila k ciernym i hnedym topanockam...ja musim mat rovnaku farbu kabelky i topanok,proste inak to nejde.A aj ked botasky mam nejakej farby,i kabelka taka musi byt.Ale to vacsina asi.No ale potom som tak uvazovala ze ku bloku a ku kociku 😀 😀 ,ale manzel ze nech si kupim,ale no,cena ma trosku odradila,ale bola znackova,super sitie,tam maju vzdy malo kusov z kazdej,tak sa musim na to vyspat,lebo ich mam vela,a nesom marniva,ale ja kabelku beriem ako sperk,taky pekny doplnok.Ale bud na mna pocka,alebo nie,Radsej keby nepockala 😀 No je elegantna,a ja skor sportovo..Ale ak by som objavila ten obchod v madarsku,iste by bola lacnejsia,lebo mala cenovku aj vo forintoch,len to bolo popisane,jasnacka.CHANtal obchodik.Jeeeeeeeeeeeeej,ide esmeralda,som bola v tom ze dnes nejde 😀 Ked som nemala maleho,zili sme pre sebalen,ved to poznate,ale ja fakt nejak netuzim po hmotnych veciach,len nech je bobacik zdravy a muz a rodina.A on je najdolezitejsi,aj veci pre neho,no nie??Ale na to vyrocie mi chcel manzel urobit radost aspon s hmotnym,kedze romanticka vecera nam nevysla ☹ ☹ Baby urcite aj vy teraz vsetko len pre krpcekov nakupujete,no nie?Ale aj mamky musia obcas zostat peknymi a atraktivnymi zenami 😀

mukky
28. feb 2009

Mne uz taku generalku doma treba urobit,cely byt eno nuno vypratat od podlahy po strop,okna poumyvat,zarubne ,dvere,klucky vylestit,maleho vecicky opat potriedit,moje co nenosim absolutne veci fuknut na predaj,pomaly aj pivnicu vypratat,atd,atd.Nezeby nam liezli pavuciky po stenach,ale chapete,proste tak vsetko precizne poupratovat,co nie je cas na to normalne...Ale malinkeho by som musela dat ku mamke aspon na par hodin,lebo tak by to bolo rychlejsie.Tak sa snou musim dohodnut .Sice na to vsetko co chcem urobit mi treba aspon 2 dni.Cez den len take bezne prace,ale ked maly spi,tak ma slaby spanok a velmi trieskat nemozem,hned je hore,to ma po mne,ja potrebujem uplne ticho na spanok,a manzel by zaspal aj na pustenej pracke.

mukky
28. feb 2009

Od zajtra zacinam studovat znakovanie,vecer ked maly zaspinka,ale este aj dnes par stranok pocitam,sice som unavena a oci mam opuchnute trochu ☹ Savierka hadam naucim znakovat,ale zda sa mi to dost narocne,tak uvidim ako nam to pojde.A mam dobru spravu ivi,uz sa pretaca ododnes aj na druhy bok 🙂 🙂 ten cvik novy nam fakt pomohol,takze uz ho v postielke obkladam vankusmi z oboch stran,inak by sa stale rehlil na brusku 😀 a nespal by 😎 ,len na brusku chce stale byt a lozit,majte sa kraaaasne,a som rada ze ste ok,adke este raz skore uzdravenie detickam prajem

adrianamickova
28. feb 2009

hlasim ze aj ja som uz chora ☹ ☹ ☹

mukky
28. feb 2009

Ahojte,tak mi ideme teda na oslavu narodenin,snad vecer sa kuknem na Vas,pa

jozino24
28. feb 2009

tu je nejaky klud dnes.... coto????

adrianamickova
1. mar 2009

ahoj zeny...
jankando...kolac som upiekla myslela som ze ku nam prides.minule som nemala
ale ty si po zurkach....tak ho zjeme my,fajny jablkovy 😝

adrianamickova
1. mar 2009

mukky tiez po oslavach...kolace tam budu....a uz nerob
jarna unava ti nic nehovori 😀 😀 😀 😀

adrianamickova
1. mar 2009

malibu...ako si to zvladla v skole a ako to chlapi zvladli bez teba?
co noveho si sa naucila 😨

adrianamickova
1. mar 2009

my sme doma len dve baby zese,sonka je u babky,velmi som si ju neuzila
ale dakujem mamke za pomoc,tato nas nakazil
s malou sme boli na pohotovosti....stale na noc jej stupne teplota,kasle a hlasok tenky
ako od kovaca z rozpravky o kozliatkach,a ja tak isto....hlava boli ....cely clovek boli 😀

adrianamickova
1. mar 2009

v utorok idem na kontrolu,dufam ze bude lepsie...odkrutime si svoje
a bude pokoj az do druhej zimy 😝
v piatok bolo u nas divoko,,teda vonku snezilo,prsal dazd,slnko 😀 ale vikend pekny 😀 😀
ta sa necudujem....lebo sa nevieme ako obliest...
teraz sme doma samotka,horuci caj a telka 😀

malibuu7
1. mar 2009

ahojte,

mam teraz nejak nabity program.... toho casu je coraz menej a menej 🙄

no v skole bolo, ved ako v skole... ucili sme sa nejaku statistiku a makroekonomiu a kopec dalsich veci... no je to hrozne ked do nas hustia niekolko hodin v kuse koooopec informacii, tak to si clovek z toho poriadne ani nic neodnesie no... takze tak nejak...

adi a ja taku chut dnes na jablkovy kolac, abo strudlu mala joooooooooj a sa minechcelo ani svokre sa necelo, ta sme nemali no 😠 asi jarna unava ide uz i na nas ☹

jankando
autor
1. mar 2009

Caute konikarky

No tak my sme doma , okupkani uz vsetci po vikende, vlastne po stravenej noci u brata..
fajne bolo
ale uz dost toho tucneho jedla.. 😠 😝
kolacov sme mali haabadej..bllee..u\ ich mam az po krk.. 😠

adrianamickova
1. mar 2009

teraz si tu davam...ze z coho som tlusta 😀 😀 😀

mukky
1. mar 2009

aj ja si idem dat lentilky a pekny den za nami 😀

adrianamickova
1. mar 2009

mukky cakas na esmeraldu?

adrianamickova
1. mar 2009

malibu.....ty mas tam aj svokru?ja ze len za pracou ste isli....
😉

mukky
1. mar 2009

adi,dnes nejde 😀 len cez pracovny tyzden,ako deticky..

adrianamickova
1. mar 2009

dieta jedno....mam malu
mama vzala sonu k sebe este sa ako tak drzi,my dve sme chore.....
joj dakujem mamke.....lebo neviem ako by som ich dve zvladla 😝

mukky
1. mar 2009

Chcem kuknut este cesku a slovensku postu pre teba,vecer nemam cas,maly zaspava trosku neskor,takze ja takto po veceroch az zrelaxujem ked viem ze spinka..ale zajtra budeme opat sami tak nemozem dlho buntosit,maximalne do 3tej 😲 😕 😝 🤐

malibuu7
1. mar 2009

adi, ano aj svokrovcov tu mam, hned vo vedlajsej bytovke su... aj oni tu pracuju...

adrianamickova
1. mar 2009

vas chripka nenavstivila?

malibuu7
1. mar 2009

😕 hm mukky ze do 3... 🙄
ja mam dost uz teraz... a viete co? moje drobco uz treti dnik zaspalo o 8 max. o pol 9 vecer... tak sa vytesujem, len dokedy mu to vydrzi 🤐

adrianamickova
1. mar 2009

tak super....a dobru???
prepac srandujem,ja by som bola rada a tak blizko....niekedy sa aj pomoc a rada svokry zide 😵

malibuu7
1. mar 2009

som začala pisat seminarku do managementu, ale taaaaak sa mi neceeee a i tak asi budem musiet napisat alebo zajst do byvalej prace pre informacie k tomu, chjo 😖

malibuu7
1. mar 2009

adi, nevyjadrujem sa 😝 jasne ze dobru... 😉 nemozem nadavat... vzdy ked potrebujem, tak je napomocna... niekedy az privelmi. Niekedy som rada, inokedy by som zila najradsej na inej planete 😀

adrianamickova
1. mar 2009

ja tiez nepoznavam amku,polihuje aj do obeda aj po obede,ale choroba ju vycerpava
ked sme boli v piatok,tak ju sestricka vazila moja amka je take drobco 10.24 kg
a posledne 3dni maloco do pusy dala,len cajik pije ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre