Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
16. sep 2008

maji chela som sa spytat....
leuska ti ako kakala ked si zacala z kasickou?lebo tamarka ju mala dost riedku az by som povedala ze hnackovala aj 3-4krat do dna pustila ale teraz uz lepsie no dnes len raz a pred tym ked bola iba na mliecku tak mi kakala kazdy druhy den..... je to ok? ked este spominas....

angienka
16. sep 2008

no fesak 😉

angienka
16. sep 2008

heej kati kazdy druhy den???Ta to timmy 3x bezne naklada prave vtedy raz sa mu stalo ze 3dni nic a ja hotova bola 😕
a uz som kupila i ja kasicku nejaku ryzovu s jablkom a feniklom,no ja neprecitala ze od ukonceneho a myslela ze od zaciatku 4mes 😠
chcela som vyskusat na noc davat aby dlhsie spal bo uz sa budi skor ne jak dakedy normal 6-8hod po kupani a ted tak max 4hod vydrzi 😒
no co uz tak budem stale len kojit,ted sa tesim na prikrmy a pak ma z toho slahne a poviem si zlate kojenie 😀

katka755
16. sep 2008

no eni co ja viem tak vsetky su od ukonceneho my sme mali najprv ryzovu samu a potom aj z bananom tatko nam kupil od nestle,ine som zatial neskusala a ked ti mozem poradit skus s tym zacat cez den zda sa mi ze jej je tazsie ma problem odgrgnut papa to viac ako tyzden ale vecer som este neskusala,ked ju rozraba s podla navodu tak je husta a ten pocit ked prehlta a pozera na teba co s nim robis si poriadne uzi,fakt sranda my sme sa z muzom sulali smiechom...

angienka
16. sep 2008

hej vsetky ale mne to nedoslo ked som to kupovala stale myslim na to uz uz bude mat 4mes ze jak to zletelo a videla som velku 4 tak som sa rozhodovala,tiez od nestle mam,kadejake tam boli ale ta prej na dobru noc tam pisu a ja som prave na spanie chcela davat ale len riedku ze ju rozrobim a ze obsahuje i fenikel ta nebude bubkat brusko tak moze byt fajn...no uvidime...

katka755
16. sep 2008

no my sme sa okakali ti poviem ale brusko ju na stastie nebolelo,len proste kakala a chuti jej to strasne davam doobeda a mam pocit ze aj na nu caka ked meskam....

angienka
16. sep 2008

hej ta to som zvedava bo on papa pekne z lyzicky uz on mala ...no teda pije ale vsetko pak vyblinka,tak som zvedava som myslela ze mu to budem davat noormal do flase ze urobim riedsiu hoc viem ze sa to tak robit nema 😝
no tesim sa na to i ked staci mi ten ksichtik ked mu davam tu rybacinu 😀 a jak sa olizuje a ksichti cukricek 😵

katka755
16. sep 2008

jaku rybacinu myslis kvapky?

katka755
16. sep 2008

my tie kvapky davame rovno do pusy ked lezi tak na mna ten dobacik naspuli ako vtacatko a pekne kvapkam

katka755
16. sep 2008

a co ty tak neskoro este tu nemas spanie?

angienka
16. sep 2008

hej tie kvapky tak ja mu dam na lyzicku s kapkou vody a pak mlaska a ksichtickuje...no pisala som s ocinom,ma dnes narodky a mamka je uz v praci ta tak trosku a aj so segrou pisem no uz ide kuknut film a ja pojdem uz do hajan...nejak som sa tu zabudla no 😉 to sa mi stava casto...

angienka
16. sep 2008

ja vzdy tak som ponocovala sak s janu sme si zvakli i do 3tej rana pisat este v tehu,no ted si moj milacik zvykol chodit spat trosku skor a tiez aj skoro rano vstava tak som pak jak prastena a vsetko ma boli a ja som taky spachtos ze sa nemozem dostat z postele...u mna je vstat o 10rano hotova pohroma 😀
a co vy???Slecny ti uz spia?

angienka
16. sep 2008

no nic to tak prajem dobru noc ja sa lucim pre dnesok i ked sa mi moc nece 😒 ale zajtra zas rusny den,zas pranie a zehlenie kedze v stvrtok malujeme novy byt tak aby bolo vse vyprane a mam tam este asi na 3pracky 😠

katka755
16. sep 2008

hej spia len este basku balim do skolky a trocha upretujem teraz ked mam klud...
ale uz tiez idem,no my vstavame skor ale sem tam aj nam sa podari dlhsie pospat....
mam nejake sitie tak est aj to si pripravujem ze nieco zajtra spravim ked bude cas a chut ale uz idem tak dobru noc....

katka755
17. sep 2008

dobre ranko baby.kocku uz mam v skolke a ja mam teraz ranajky,dnes som taka svieza normalne mi chybalo to ranne prevetranie.malicka nam celu cestu spala a to sme stihli aj nakup a este ani terz sa jej nechce vstat.z tej radosti ani neviem co robit skor.....

angienka
17. sep 2008

ahojky...
to mna tiez dnes timmyk nechal do 10tej spinkat i ked od 7mej do 8mej bola aktivna hodina ako vzdy a on vyvadzal a chudak mangelik chodi o 7mej tak som na nho cakala s prebalovanim a hned ked prisiel tak sme na nho skrykli...no to bolo,jak ho prebaloval tak mal timmy vetriky a on sa tak zlakol ze ho po....,no nic to zvladol to,no po 5min sa ozvalo bublanie tak chudak musel obracat este raz a uz len pazvuky som pocula a on pride nestastny ze len co otvoril plienku tak ho pocural 😀 tak mal dost 😉

angienka
17. sep 2008

tak mne timmynko pozera telku a ja si tu hned vedla neho mozem pisat,ale tusim ze zas nik nedorazi...jaaaj ale som nestastna,vcera dorazila mrcha 😠 taaak dobre mi bolo bez nej a dufala som ze si to uzijem dlhsie 😖 no co uz 😝

malibuu7
17. sep 2008

eni i jozinko stale na telku pozera... strasne, normalny maniak z neho i ked sa kupe, a otocime ho na brusko, tak hlavu natahuje, aby videl telku...
dnes sme spali do 1O:30, ale o 3 rano sa napapal a nie a nie zaspat, tak do 5 bol hore a vykecaval a zlostil sa ze uz aj ja som sa zlostila... juuuuj... neviem co si to tak teraz prehadzuje... teraz mi spinka, tak sa idem ucit...
Kati tak co, uzivas si klud, ci nie?

angienka
17. sep 2008

no hej ivi pre nich to je zaujimave cumiet na bednu to mne stale mamka zaskazzovala doma aby som mu nedovolila,no ja ho necham sak mne sa s nim nece nonstop vykecavat ta pocuva zvuky a vidi farby a svetla 😀 dakedy sa tak zacumi ze sa smejeme ze ma rozpozerany film ta ze ho nerusme 😉
no ted ma uz zlosti chce pozornost a cita mi co pisem bo ho mam na sebe a pisem jednou rukou 😎

angienka
17. sep 2008

to vies ze si to ted katka uziva hoc nevem ako by som to ja sama zvladala uz len s tym mojim jednym zlostidielkom,sak sa zlostim ked odide muzik a ja som s nim sama ze jak mam varit a pratat ked som na nho sama 😠 a ona este dve 😕 ted sa jej asi zda ze ma vela casu 😀

katka755
17. sep 2008

jasneeee ivi naplno az sa mi zda od rana ze je mala nejaka ina lebo mam na nu viac casu tak doobeda s nou a poobede uz viac basku aby som to virovnala joooj uz teraz sa na nu tesim....
o hodku sa uz obleciem a pojdeme po nu prvy den tak aby sa jej nezdalo ze dlho nechodim....

majka225
17. sep 2008

ahoj eni: ja tiez neviem jak by som to zvladla pri dvoch detoch sama doma ked teraz mam dost pri lei.... ked terba navarit atd. aaa natom najlepsie je ked mi manzel stale vravi ze co som nervozna...hmm keby on mal byt s nou cely den doma sam a este navarit ist s nou vonku atd. 😀

katka755
17. sep 2008

a nasa tiez telku pozera ale ocko pesnicky su jej....
baby da sa to baska je uz väcsia uz aj pomoze ale ked sme doma same ked niekto pride a ona sa velmi rozsali tak s nou potom nemozem poradit to uz len umyt a spat najlepsie...... ale inac ked sme same tak pohoda je...

majka225
17. sep 2008

kati este dobre ze to tak zvladas dobre

katka755
17. sep 2008

baby tak my sme uz vsetky doma baska sa mala super a my tiez aj papala vsetko okrem zemiakov a dokonca aj spala ale ked ma zbadala tak letela a teraz sa z malou vykecavaju... joooj a jak sa na nu usmieva a baska jej hovori ze ju strasne lubka hmmm prospelo im to...
len aby nebola chora zase a vsetko bude ok..

angienka
17. sep 2008

no a mne tu timmysek taaak pekne spieva a to mal blbu naladu ked sme prislu z vonku ale tatko ho rozveselil,salil sa s nim a ten sa na nho taaak chcechtal ze som malem curkla,uplny smiech ze chachacha a este do toho vyskal a sa az zajakaval a ted sa na mna smeje a spieva jak o zivot 😀

angienka
17. sep 2008

ale sama by som to isto nezvladla hoc som na to skoro sama,kedze muzik na nocnej stale a pak spi a stale niekto otravuje a musi niekomu pomahat,ted ale svojej rodine tak to sa este da tolerovat ale uz ma to niekedy nebavi 😠 a hlavne ked je nervny a ja tiez bo som hladna a nemam jak navarit ked krici a neda sa mu spat a ja sa bojim ze pak nebude mlieko a potrebujem nech ho niekto na chvilu zabavi 😒 sama by som bola uuuplne na dne aj s nim samym to klobuk dolu katus...no ale je pravda ze ked je uz Baska taka rozumna ze pomoze a niesu s nou starosti ta je to ine ale aj tak VEEELKY OBDIV 😉

katka755
18. sep 2008

joj baby dakujem ale uz ma tolko nechvalte,aj vy to zvladnete.zatial mate len jedno babo.niekedy mam pocit ze pri baske som mala menej casu ako teraz.my si teraz lenosime na gauci,mam nejake sitie ale tak sa mi nechce pred tym som sila a ked som uz bola tehotna tak sa mi chut nejak stratila ateraz sa mi k tomu nechce vratit,nejak.asi to chce este cas...
dnes by nam malo docestovat prekvapenie 😉 ivanka nam objednala kresielko pre malu a maji aj stroj mi objednala este asi neprisiel ale to neva.... ale aj ja sa chcem pokusit dostat do formi ostalo mi brucho....
potrebujem ist do obchodu baske este nieco kupit do skolky ale tak sa mi nechce mala mi dlho vonku nevidrzi a stale potom letime domov ale musime sa dnes dokopat dole do mesta

angienka
18. sep 2008

tak to ja som sitie vzdy neznasala,bavilo ma akurat tak navrhovat oblecko a davala som si ho sit krajcirke 😀 a nevem co to moju mamku napadlo ale sa ma pytala ci necem sijaci stroj pod stromcek abo radsej peniaze,ta jasan ze necem 😝
no kati snad sa aj my zabehneme pri tom prvom a ak pride dalsie uz to budeme zvladat 😉

angienka
18. sep 2008

a vonku sa mi taaak nece ani v lete sa mi tu v cr moc necelo ale to som chodila,hoc nie tak casto ako doma ale predsa a ted je to hruza,asi sa nedonutim,ale je mi dlho doma len tak s timmcom kym muzik dospava nemame co robit ta cumime na bednu a ked ma nervy ta ho musim nosit...takze ma to nebavi no tesim sa uz do vacsieho tam sa budeme moct aj hrat bude viac miesta ta pohodka,dnes podpisujeme zmluvu a zajtra malujeme 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre