Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
9. okt 2008

no baby, teda ste toho popisali riadne.... som asi hodinu citala a robila si poznamky do wordu 😀 tak tu su:

K padaniu vlasov, hrzuza a des, denne velke chumáče mi padaju. Uz aj v jozinkovej kake som nasla zozaciatku, asi sa mu priplietol tak spapal, uz davam velky pozor na to.

Baby s tymi kasickami, aj vam zavidim, ze davate… ja som sa pytala u dr. Tak mi povedali, ze ked kojim a staci mu to, ze neplace, tak nech mu zbytocne nezatazujem zaludok s tym. Ze to od 6 mesiaca u kojenych deti, tak sa neponáhlám este.

Inak cau Jani… tak hlavne ze ste vsetci spokojni… inac jani aj Jozinko mal také po tvaricke jak krupicku ked sa narodil… ale asi po mesiaci a pol to zmizlo…

no a uz sa budem snazit byt castejsie s vami....

babky, takze jednu cast skoly som uspesne ukoncila a do druhej som hupsla ani som sa nenazdala... zajtra mam cely den skolu... rano ideme do pardubic. tatko sa bude starat cely den, ja len ho pridem nakojit.... to si tolko odbehnem z prednasky. ale myslim ze tam sa pripojim aj na net, tak sa vam dufam ozvem, ked bude nuda.
no a patrilo by sa ist spat, aby som bola zajtra fit cely den presediet v skole a pocuvat zvasty, no nazdar 😅

malibuu7
9. okt 2008

ani som vam AHOJ nepovedala.. 😅

malibuu7
9. okt 2008

no a este:

jani prekrasneho synceka mate... jaky zlatunky 😵

eni bombove scrapy... 😉

malibuu7
10. okt 2008

caute baby, tak ja som v skole... nuda jak som predpokladala 😒

katka755
10. okt 2008

no cau ty teeeda som v soku kde si no nejak uz som zabudla ze ty aj do skoly chodis,hmmm tak ich nepocuvaj a pis nam

katka755
10. okt 2008

som sa sokla nikde nikoho na skype,som si chcela dnes este pospat chvilu ked zo skolky pojdeme ale stretli sme ivi stevku v skolke tak sme ju pozvali na kavu no a fajne sme sa zakecali asi pred hodkou odysla a ja idem makat prezliekat periny vysavat atd jaaaaaaaaaaaj kolko toho mam dufam ze do zajtra stihnem a este aj mala dnes krici od rana.............

angienka
10. okt 2008

ahoj zeny...
pozeram ze ste sa rozbehli...idem citat 😉

angienka
10. okt 2008

zeny no u nas je to dneska tak 😀 maly putoval 7.30 k babicke aby som si ja oddychla a vyspala tie horucky a ona po nocnej v piatok nechodi spat aby spala dnes v noci a este stale je tam,takze som zobudila tatka skoro a sli sme pobehat,dobanky,do obchodu na nakupky a boli sme sa napapkat v restike 😉
Ted som si dala polhodku vo vani a ideme pozerat nejaky horor aj komediu,len siel muzik este zaniest kocarek k svokricke chcu ho ist prevetrat...takych dni by mohlo byt viac nie zeby mi nechybalo to moje zlato ale odpocinok bodne,ani som nepratala a ted je cas jaaaj lenoch som...

katka755
10. okt 2008

no ty sa dnes mas teeeda len oddychuj..........kym sa da ja ano neviem povedat aky mam dnes den akurat viem ze som uz nervozna koli muzovi,este stale netusi ci dnes pocestuje uz mal byt aj na ceste a nejak ich nechcu pustit no nezda sa mi to nieco mi hovori ze pride ze je to blbost,sak by ich tam nemohli nechat celi vikend a v pondelok ze ich pustia,bombardujem ho spravami no ani sa uz neozyva tak neviem co sa deje asi ma trafi idem si dat nieco sladke na nervy

malibuu7
11. okt 2008

čaute baby,

tak ako sa mate dnes??
ja som zase v skole... drobec je vonku v aute s babčou. tak dufam ze bude dobry a zvladnu to

katka755
11. okt 2008

no caute studenti,ber ho na prednasku nech sa uci aj on nie a mozni ked im spusti krik tak skor skoncite.mame sa dnes................ 🤐

malibuu7
11. okt 2008

juuuuj kati nebud smutna a nervna z toho... bo dostanes na ric... klud a rozvahu 😉

hej skor skoncili by sme hej? no to by som chcela vidiet teda... dnes mam cely den matiku, no hruza 😠

katka755
11. okt 2008

som celkom kludna,len beham po byte jak fedka a makam aby som nemyslela......................malicka mi zaspala,je taka zlata dnes skoro celi cas len spi.idem zas daco robit....

angienka
11. okt 2008

zdravim a hned idem docitat i ked tu toho moc nieje,mozem sa tak napol pochvalit ze sme kooonecne upratali bytik a vybalili vsetko 😎 a ted som uspala toho mojho nervacika sladkeho i ked sa este isto zobudi bo zaspal pri kasicke a spapal asi 20ml,no jasan ze predtym vypil 100ml sunaru a hned ked dosla flasa tak mega krik a hned na zaciatku kase zaspal 😉 😀 a muzik siel pomoct svokre skladat predsien tak ktovie kedy pride 😝

angienka
11. okt 2008

jaaj katus no nezavidim to cakanie ale dockas sa konecneeee 😵 a ja ze je uz s vami zato sa divim ze co tu robis 😀

malibuu7
11. okt 2008

eni a to ty uz vobec nekojis Timmyna? 😲

angienka
12. okt 2008

zdravim...
Ivi kojim,ale na noc davam teraz najnovsie trosku sunar trosku kasicku aby dlhsie vydrzal a poviem vam,neviem asi to bolo tym ze kasicka mu nerobila dobre bo on ju hltal jak divy a zjedol strasne vela a asi ho bubalo brusko viac ze sa tak budil teraz sa budi tiez ale nie uz tak ale celu noc kojim,pak rano dam sunar a pak cely den kojim ak je mlieko...

angienka
12. okt 2008

ale teraz napr som i rano o 8mej davala a teraz tiez pretoze sa mi zda ze mam malo mliecka 😝 kedy jak no,uz sa nejak nesnazim moc kojit ani tie caje a napoj co mam na kojenie nepijem,nejak ma vzali kasicky a uz sa tesim na prikrmy,myslim ze som vydrzala dost a kojim i nadalej len pomenej 😒
a musim hlasit pokrok,uz druhu noc ho davam do postielky a ujde to az rano robi problemy 😠 ale celu noc spi i ked sa budi no stale taky je jak prestraseny ale neni to kazdu polhod ako predtym...
No tiez vam musim nieco povedat...hruuza des rano o 5tej sa zobudil na papanie asi na papanie ale jak ho vytahujem ta ja ze co je tak mokry a on pocurany cele bodycka aj nohavicky mokre 😠 nechapem jak a to mame ted huggies 😝 no ja uz neviem toto mi este nikdy nespravili stale prebalujem o 7-8mej rano lebo uz citim ten moc ze smrdi a vidim nafuklu plienku ale nikdy nepremokla 😝 🙄 😒 😠

malibuu7
12. okt 2008

takze sa ti eni zapacilo davat kasicky... hm ta pekne...

no a k tomu ze ti pretiekla plienka, aj nam sa to uz stalo a viackrat, ale nie s hugies, ale s pamperskami... no myslim si ze to bolo tym, ze som to nejak nakrivo zapla, ked sa sil pri prebalovani alebo este ked spi na boku tak sa to tiez stane

angienka
12. okt 2008

no hej ale s obyc pamperskami sa mi to nestalo ani s tymi co maju ten pruzny pas aby sa to nestavalo a tie huggies tiez maju tu gumicku a boli napevno je to divne ale o 5tej rano sa mi necelo skumat kade to preslo...ale je hrozny stale nervaci uz si myslim ze mu fakt zuby pojdu 😒

angienka
12. okt 2008

jedine fixies mi nepretiekli a myslim ze ani nemaju ten pruzny pas no ale zas su drahsie...ale mam este jedno balenie akurat som dala poslednu huggiesku ta pohoda...
jaaaj uz neviem co s nim...

angienka
12. okt 2008

tak kde ste???Katke uz dufam dorazil stastne muzik ta su spokojne 😉

malibuu7
12. okt 2008

no mne sa to praveze aj s fixies stalo 😒 katka isla na navstevu k mamci, tatka stale nemaju doma tak sa isli odreagovat

angienka
12. okt 2008

ahaaa,ja najcastejsie pouzivam pamperdy no ted nam nasi davaju fixies a v lekarni vravela ze to su najkvalitnejsie plienky...s pamperdami sa mi stavalo ze ked sa pokadil ta to premoklo-neratam okraje-to je asi na vsetkych plienkach ked sa hned pod minutou neberie prebalit...no teraz to uz nebyva-jedine tie okraje ked napr papa a vtedy mi nalozi a kym si odgrgne tak to prejde no ale len na okraj...ale vraj na zaciatkoch vsetky plienky premakaju...a skusali ste niektora fialove tesco plienky???Vraj su veelmi dobre aspon vacsina mamin si ich chvali 😕

angienka
12. okt 2008

jakto ze ho este nemaju doma???Jaaj tak to je pekne naprd ked sa tak snazila uz od stredy upratovala...
No snad dorazi-jaaaj ma trafi ted som mu dala trosku sunaru ta sa ukludnil a pekne mi tu spievka a susedovi svihlo hned oproti a rozbija dvere a cosi robi asi prah alebo co ale po celom baraku to pocut a kor my ked to robi hned za nasimi dverami 😠

malibuu7
12. okt 2008

my sme mali par kuskov tych fialovych a zbytok mame este u babci a su dobre, vyzeraju presne ako huggies, s gumickou su, ale trosku hrubsie, som ich davala drobcovi ked bol mensi, a tak na sirsie bol zabaleny, takze dobre... no cenovo vyjdu rovnako ako huggies takze skor spolieham na znacku
ńo nepustili ho domov takze snad zajtra alebo v utorok im uz dorazi, nech su uz kludne vssetky 🙂
tak to mate dobreho suseda... v nedelu robi... ale aj nad nami dnes cosi vrtali... tu sa nedela nedodrzuje ako nepracovny den... 😠
Eni je mozne ze uz aj zubky pojdu, ved to uz co chvila budu deturencom nasim liezt zubaky.... chjo
mne je jozinko na nezaplatenie. Od piatku je jak anjelik cez den sa hrajka pekne, aj dnes bol zlaty.... som pochorela nejak, tak ma nezlosti 🙂

angienka
12. okt 2008

ty sa mas ivi,to timmco bol dobrucky vcera,dokonca som ho dala na hraciu deku a na mangelsku postel a tam sam sa hrajkal sem tam sme na nho boli kuknut a spievkal a smial sa tam na hracky...bol sladky a dnes len a len sa nosit a krik a aj vonku mi spustil no jak debil o 11.30 v nedelu s kocikom som sla... 😠

angienka
12. okt 2008

no prave ze kazdy vravi ze su rovnako ako pamperdy cenovo alebo tak cca tak som ani neskusala bo tesco vyrobky by mali byt lacne a len take podla mna kvalita nic moc...no ked mamce su spokojne tak asi toto bude vynimka...ale nechystam sa nejak ich skusit 😝

angienka
12. okt 2008

skoda zeny ze tu nieste,tak ja zas idem zasadnut k tomu blbemu programu co mi zabera tooolko casu a idem tvorit 😉 ale budem kontrolovat ci niektora nedorazi 😎

malibuu7
12. okt 2008

tak ja som tu neviem na kolko, lebo drobco mi nechcel zaspat nejak, tak som ho polozila do postielky a zatial tam je tisko, tak uvidim co z toho bude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre