Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
15. okt 2008

eni ta prva je super no ale cena a ta druha je cudna ale ta tretia sa mi zda no aj cena je super ja len tak na skok

mame sa fajn mala ho nepusti no baska chodi za nim aj na WC,len aby jej neusiel

angienka
15. okt 2008

hej len v tej prvej som zabudla ze ne v tej farbe ale tu safari ta je dokonala,ale ta cena prave ze je to dost no neviem ale tatkovi sa tiez paci ta posledna v tej zelenej tak asi vezmeme tu uz mam spisany zoznam z tej stranky co vsetko objedname 😀 no su tam obe zidlicky...
o tej druhej uz neuvazujem ta sa mi pacila v ruzovej ked som bola s bruskom tak pre chlapceka som cela tu safari prvu a pre dievca ten safir ale ruzovy,ale ted som objavila tuto a nemaju ju na vela strankach ta asi novinka ale hlavne ze i cena je dobra,funkcie ma stejne skoro,aj kolecka aj brzdy,aj 2pulty aj kos na drobnosti a aj nastavitelna akurat tato je do vysky nastavitelna do 6poloh a tamta chicco do 7 😒 ale to je zanedbatelne...takze koly cene asi vyhra ta tretia 😎

angienka
15. okt 2008

ale v tej zelenej s tym vtakom ta sa mi paci najviac 😀 a zaujimave ze na tej stranke je z 2490kc akcia na 1850 a na tej co objednavame je bezna cena bez akcie taka...ta este keby dali akciu ta by som sa potesila,ale uz zajtra objedname bo sa tesim na choditko ci vyzera tak uzasne jak na nete 😎
http://www.ecipisek.cz/inc/getimage.php?id=5347 kupi nam ho babi teda timmcovi pod stromik ja by som ho nekupila bo je mooc drahe no ale jej sa pacia tie na hrubych nohach a sa skoro nevyrabaju ta uz minule mu chcela objednat za 4tis bo nasla...ta ja by za nho nedala tolko staci i obycajne ale toto sa mi paci a da sa urobit aj ako skakadlo tak sa tesim 😵
Kati a co ty???Pises len o holkach a ty si ho neuzivas??? 😉
Moj muz dnes chudak spal 4hodky a uz letel makat...a zajtra este na klby musime ist no dufam ze sa na to zas nevyprdneme 😝

angienka
15. okt 2008

jaaaaj a ja ze co mi nik nepise na skype a ja odhlasena 😠

jankando
autor
15. okt 2008

No konecen chvilu trochu casu
dnes sa snazim uspat Petka a ten mi na ruckach zaspi, ale ked ho polozom , tak hned je hore ,cize od tretej poobede nespal a teraz uz i samsa snazi zaspat ..ale stale ho nieco zobudi.. 😠 😠
inak ahojte.. 😝

malibuu7
15. okt 2008

ahojte zienky...

eni ta poseldna vyzera dobre

jani, tak snad ti bude dlhsie spinkat drobčo ked je uz taky unaveny

angienka
15. okt 2008

hej tu poslednu objednam,ked som cela investovat trosku ze chicco predsa vydrzi nieco,ale paci sa mi i ta a funkce stejne a ta cena robi svoje...tak asi bude ta jedine ze pak nebudeme spokojny ta vratime a objedname chicco,ked ta sa mi viac paci ale zly odkaz som dala kukli ste na tu safari v tom prvom???Je uzasna...

angienka
15. okt 2008

ivi a co vy uz mate vyhliadnutu stolicku???A ahoooj 😉

angienka
15. okt 2008

inkto,tak ja uz idem 😝

jankando
autor
15. okt 2008

caute baby
jej, suepr, kukam, ze Ivke dame za dochadzku dobru znamku.. 😀
Eni, kati, asi som vadna, ale mne sa zase paci ta druha....sem tam nie som na tie farebne moc a ta druha sa mipaci asi najviac a pak ta prva...s tym vtacikom tam..tusim , ze to vtacik, ze?
som ina...mne sa velakrat paci ine veci..
😀

jankando
autor
15. okt 2008

Toz takto...
cize katus uz ma doma svojho Chrustika ...kukam, ze dievcatka obe sa tesia z tatka.. 😉
nas pride o chvilocku..uz sa tesime i my..dnes sme s nim neboli skoro vobec, rano vstaval a letel s mojim brachom auta obzerat a pak prisiel a my stale spali, takto povysaval ,umyl -vysavoval celu kupelnu, navaril raid umyl, a potom uzlen prisiel dat pusu na dovidenia a prchal a mi sme este spali s petikom...a vstavali o 3 poobede..
ivi, to hej, snad ude dobra noc, ked je takyto
teraz pekne hajka vedla mna
ivi, si pridala ted nove fota? a ty Kati?
eni timmka som videla, ale tych doch nie ako teraz vyzeraju.uz aj vam idem nakuknut do alba...ci nahodou..zakym mam cas..

angienka
16. okt 2008

ahoooj baby...
mne sa jani ta druha pacila jak som psala v ruzovom,ted uz moc az nie ale vtedy bola draha a ted 3tis kc ta dobre celkom...
ale ted sa mi chicco paci viac ale postaci mu aj tamta 1200kc je dost penazi a ked bude pak nellynka tak budem i tak chciet ruzovu 😀 ta na ten jeden rok bude dobra a sa neznici 😉

fiiiha takeho pracanta ta posli i sem ho naj i nam uklidi bo u nas niet kto 😀

angienka
16. okt 2008

a jani dnes sa na teba zas moja segra pytala ta som si spomla ze ty na nu vcera ta som jej povedala ze davas pozehnanie 😀 a cela poslat fotku seanika ta som poslala ta ze uz sa ted viac podoba na cernoska ze v tej porodke este tak nevyzeral ze fesak 😉

angienka
16. okt 2008

jaaaj zabudla som,boli sme v nemocnici na klby a mame sicko oki a aj jadierka ta ze uz nemusime a doktor ach jaj to je macek koly takym velkym chlapom musim sono prestavovat 😀 pak sme zas vyletnicili a nakupovali ta supeeer sme nakupili...este mi aj parfum nanutili ale paci sa mi robili reklamu nejaka nova znacka vychadza a celu tasku mi zadara nabalila a pak ze parfun neni zadara ze v taske mam za vyse 2tis veci zadarmo a ten parfum ze 1200kc ale ted dostavam zlavu 300 ta ze ked zaplatim 900 ta dostanem celu tasku kozmetiky v hodnote vyse 3tis 😒 ta som si to vzala jak darcek k meninam 😀
a my uz papame mrkvicku ale kupnu pripravenu...ted mi tu spievka krasne a keca...tak mam casik snad este dorazite ☹

angienka
16. okt 2008

baby tak ja ze idem poobjednavat z netu som si zoznam napsala a ted vaham ...no vezmeme tu lacnejsiu zidlicku ale ted rozmyslam ci nie tu svetlo modru so zebrou...ale muzikovi sa viac paci zelena a mne obe rovnako 😕 hruza som nerozhodna...no vidim ze uz dlho monologujem...tak nic z vas baby jedne kde sa zas flakate...tu uz take hnusne pocasie dnes poprchava-bleeeee 😖

katka755
16. okt 2008

ahojte baby ja mam cas na vas len vecer ked uz mi spia no ja sa este motam po byte,pradlo este teraz idem vesat a zalahnut k nim 🙂
eni jasne ze uzivam tesim sa jak mala........... uzivam naplno,ani sa neda popisat aka som stastna ze je uz s nami....
baska nam dnes bola v skolke tak sa tesim ze chce chodit aj ked je tatko doma,no a vyberal ju dnes ocko no chudak sa musel ucitelke spovedat kto je lebo ho este nevidela a cumela co za cudzieho chlapa si ju berie. v sobotu nas ta svadba caka jaaaaaaaaaaj jak sa mi nechce,som sa tesila a teraz ked uz treba ist tak by som aj nesla.
tak ja idem aby som uz zalahla k nemu 😉 😉 😉
pekne som vas docitala a ozvem sa zase ked bude cas,pre vas si uz len najdem chvilu........ 😀 😀 😀

katka755
16. okt 2008

a ej eni ked vidim ako im chybal tak niesom az taka podstatna,to je u nas bezne ze sa najprv musi z baskou vykecat a az potom so mnou...............zajtra asi dom polska ideme aj slavka z muzom idu tak sa utekam vyspat

angienka
17. okt 2008

no kati znamkujem ta jednickou za dochadzku i ked muzik doma 😉
ja uz dnes musim uklidit a poprat a zas zehlit dufam ze stihnem po obed aspon aby som varit nemusela 😝

jankando
autor
17. okt 2008

Cauce baby
eni, tak uz planujete i dievcatko hej.. 😉 😀
ja tiez... 😀 ..no nie ze planujem, ale keby nahodou , tak momentalne mam vybrate meno uz i.. 😀 😝
ze Solei.....to znaci po francuzskyu slnko...tak by sme mali doma male slniecko.. 😵 😵
ale to len moje bujne predstavy.. 🙂
kati..ech , ale ti zavdim..do polska s kamoskou...tak vam dobre bude...pozdrav slavku a jej ffamily...
inak Kati, mozno v novembri dojdem domov na chvilu tak dame spjecha ne.. 😉 este stale nad tym uvazujem..no neviem...potrebovala by som ten rodny list vybavit a veci okolo toho...no a s petulkom by som prist nemohla, lebo by ma nepustili s nim spat...tak 😠 rozmyslam, ze ci by som bez neho prezila a ci on bezomna.. 😖 joj, az mi nedobre na take mysliet..ale asi tak budeme musiet urobit.. ☹
Hej, Katka a Ena , vy si zasluzite jedniky za dochadzky....ja nejak vynechavam..ale vcera som ceeeely den nebola na nete..verili by ste tomu , zlatusik? 😀 som cely den zehlila a viete ako...pomezdi ked Sean papal , prebalovali sme, uspavali sme..no bola to celodenna makacka..fuuuu..
ech , ale sa tesim na zajrta..konecne ma tatik volno ,tak budeme spolu..uz nam chyba..stale len v noci sa vidime a rano na chvilu ,lebo mi dospavame..
rano mame ist kupit pamperdy a Um...a potom uz len odpocivat spolu..lebo v nedelu ide zase tatik rano do parce..a ked mamka nebude leniva, tak pojdeme spolu so Seanom ho pockat pred pracu.. 😉
to bude kukaciek.. 😎

angienka
17. okt 2008

Janiii tebe udelujeme pokarhanie pred celou triedou 😝 😉

angienka
17. okt 2008

jani pridaj nove foto nikto nepridava a ja nemam na co cumackovat 😒 nemam prehlad ako vam rastu deturky tak sup fotit a fotit 😠
tak len nebud leniva a jani si zhodila vsetko po porode uz???

angienka
17. okt 2008

tak to obdivujem janu to zehlenie v prestavkach to na mna sa tam zubia 2plne kose pradla na zehlenie a to co je na pranie ani nevravim,a inac mrkva mi z veci nezchadza ani po vyvareni na 95stupnoch ta supeeer 😠
ale zajtra ak nebudem unavena a neprideme z tej prahy zas neskoro ta pozehlim...

jankando
autor
17. okt 2008

nic som nezhodila..eni..tak jak pred tehu spat...
eni, ja tu na susicke kopila pradlo na zehlenie a to este nepocitam 2 varky minim. 😠

angienka
17. okt 2008

ahaaa ta ted by som mohla i ja zehlit bo chlapi mi spia obaja a co ja,ta zas len robim s fotkami ale asi skusim ten kalendar...zehlenie pocka,dnes som mu robila poriadok v skrini a vyberala co uz neoblecie a triedila a i tak je narvana ze praska vo svoch 😉

jankando
autor
17. okt 2008

i ja..eni..sak ja drzim veci v postielke..bo nemala by som kde..a tak mi smutno jak kukam na este ani neotvorene vecikcy zo sackou nevybalene..ze komu toto?
urobime druhe aby vynosilo? 😀 😝

angienka
17. okt 2008

tak tak jani,ta ja vzdy tak urobila ze vytiahla a poodstrihala visacky a moja mamka predtym nez mi dala ta tiez vsetko poodstrihavala a este vyprala a vyzehlila zeby uz ja som pracu nemala s tym 😵 ta veci co nikdy nemal su uz aj tak nepouzitelne vies ze dakomu darovat abo tak...

angienka
17. okt 2008

kaslem na zehlenie,uz som sa rozhodla,musim aj timmymu zbalit tasku ale vobec sa mi nece nic,lenoch som a este aj hladna a ni sa mi nic nece ist urobit 😠 hrozne 😝
jani taze si uz na svojej povodnej vahe,sak to super ja tak myslela ale sice ty si ani nepribrala nic navyse,tak to je jasne no...

jankando
autor
17. okt 2008

no eni hej..ale ta moja vaha povodna je hrozna..co ti budem hovoit..no co uz.. a kadzu noc jak liham do postele si vravim, ze aspon brusaky mozem robit denne zakial petik spi ...ale to si len hovorim..a nekonam.. 😠 bo internet + petik ma dostatocne zamestnavaju.,. 😠
no a jak inak sa vratit na svoju sytredoskolsku vahu???

jankando
autor
18. okt 2008

no kukam, ze nik ..
ak vikend nie..kazdy nejake rodinne akcie..ako i my?
sme u brata...a ideme si skusit zistit ako by vyzeralo nase dievcatko,keby sme mali..dm potom vediet pocity 😎

angienka
18. okt 2008

ahoooj ludia,tak som tu...
No dnes sme boli nakupovat zase no zas sme sa rozsantili ale uz sme doma tak co je tu niekto???
Hej jani a to jak zistis???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre