Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
27. okt 2008

konecne mi miminecko zlostne zaspalo 😠 jaaaj ta to neviem co to s nim je,ale zlosti ma a ja brazdim uz po strankach a som pisala na dalsiu stranku ci nemaju nahodou to choditko...chcem hooooooo ☹

angienka
27. okt 2008

jani a babydrea je nazov detskej kasicky,maju ju v rossmanne vacsinou asi len tam som ju videla tu znacku tam maju vsetko a je to lacnejsie nez hami urcite tie som kupovala minule za 79 kase 😠 sunarka je lacnejsia,ale ta este o par drobnych k tomu a pride mi lepsia...no ja kupujem vsetky a ktore sa mi pacia,zatim mu chutili vsetky aj obyc ryzove sunarky takze timmyskovi je to jedno a ja ked je akcia ta vezmem tie a skusame...

jankando
autor
27. okt 2008

Nie eni..na cely...budem makat od siedmej rano do tretej poobede..ale to vraj nie je na dlho praca...
tak ak bude easy, tak bude dobre
akurat, ze 5.11 sme s Petkom objednani do nemocky
ja na posestonedelovske vysetrenie a on na velke ockovanie..tak som zvedava, ci ma pustia..ak nie, tak im seriem,Petko je pre mna dolezitejsi....a mozno ma vyhodia ak nepridem jeden den
Jaaaj, eni a ja ze to dajak a vona alebo aby deticky spali.. 😀 😀 😀 😀 😀

angienka
28. okt 2008

Ahojky,jaaaj Jani kiezby daco take existovalo na spanie ta to by sm chcela 😀

angienka
28. okt 2008

no sak ty znas,myslis ze to bez neho kazdy den vydrzis 8hod???Ta ja by vkuse volala ja len ted ked dade ideme a dame ho babci ta furt do muza hucim volaj uz ci je vse ok,hoc sme dohodnuty ze zavolaju keby daco...no ale tak cem vediet co robia,ci papal a tak prooste 😒
No sak uvidis ci to pojde...
Hej a ja 5teho do kadernictcva sa neviem dockat 😵

angienka
28. okt 2008

no co to je???Kde ste vsetky???Dnes mi miminecko krasne zaspinkalo a ja sa uz nudim a vy sa cely den flakate 😠

malibuu7
28. okt 2008

joj ja tu len na skok.. lebo drobco mi dava dnes zabrat... tak cely den sa bavime o dusu, ze uz som taka vybavena...
jani tiez si myslim ze ti bude strasne petulko chybat 😉

angienka
29. okt 2008

Ahojkz babulkz...
To bola noc som nemohla zaspat 😠 pak o polnoci ye presuniem timmzcka lebo yas spal a natlacil sa do skarz medyi postelami tak nech spi na rovnom a ked som odkrzla perinu hned sa yacal pretacat a kecat 🙄 no nic to som ho nejak este uspala,ale do 4tej som kojila po polhodke a o 4tej sa yobudim na to ye ma nieco male kope do tvare nohami 😠 kuknem a on pasie konikz a nohz ma tam kde ma mat hlavu pak rev a museli sme stavat...ay do 5.30 sme saskovali po bzte nosili sa,papali a tak a pak prisiel moj cas celu hodinu a pol som spala a pak yas mega krik...takye tatko nas nasiel ako sedim v obzvaku v kresle s timmcom na rukach,hlava variaca a tak...no pak yas histercil a yaspal asi ay po 8mej takye yas hodka na spanie a bol krik ale kedye sme vcera stahovali tak mame postielku v obzvaku a je to super hned som ho tam dala a uy hodku sa tam hra a smeje sa,otoci sa na bok a cumi na mna a rehli sa,hra sa s kolotocom...n parada ay na tu noc 😠 ☹ 😝

angienka
29. okt 2008

inac mal nove songy tak to bolo asi tym ze mi chcel zaspievat,len si vybral blby cas a pak prisiel nato ze ich ma viac tak mi spravil hodinovz koncert 😠
no tu asi yas nikto...

malibuu7
29. okt 2008

ahojky
eni tak my sme mali podobnu noc. len mi az tak nekrical... ale kojila som ho tiez velmi casto... nechapem co sa deje... ked ma cici v puse tak je kludny, ako nahle vyberiem a chcem dat dudinu tak zacne kricat...
takze ma nove songy hej? betar jeden, nenecha mamku vyspinkat...
ale viete co? napocudovanie som si uz nejak zvykla na to nocne vstavanie, uz mi to len malokedy robi problem...

malibuu7
29. okt 2008

my sme boli v meste, som potrebovala daco pokupit, ale ked tam tak mrholiiiiiiiii hruza des.... drobca som dala do fusaku, tak jemu hej, teplucko tam ma az az... a aspon vonku si dobre pospi... tak idem varit 🙂

angienka
29. okt 2008

a moj konecne spi i ked cumim na hodinku a uy sa bude aj budit 😠 ta polhodka tak rychlo vzdy zbehne,som cela varit ale som leniva len som sa obliekla ze ked vstane pojdeme von a ono to uz je tolko hodin??? 😕
takze varit sa bude az ked tatko vstane a my pojdeme von na chvilku ked neprsi dufam ze nezacne 😝

angienka
29. okt 2008

hej davas fusak???Ja sa neviem royhodnut ci kupit novz,bo mamka ye naco ze to ho tam 3x dam za celu zimu ked pojdeme k mudr a ze inac staci ten po nas co sme mali,tak ja neviem davat ya nho tisicku,ci kaslat na to ved ma tu kombinezku a ked daco len na beyne kocikovanie mu moyem dat tu po nas ono to je yachovale i ked to ma uz tolko rokov,len mi vadi ta cervena farba pre chlapca,ale co som pozerala ta je taky jak sa aj ted siju 😝
No a asi budem varit i pre maleho dnes bo uy bz spapal celu flasku toho masa a davat vzdy 21kc za malu flasu ta skusim ci to pomixuje ten nas slavny mixer 😠
A ked nie tak zacnem davat jablckovu vyzivku uz nas tam caka a som zvedava ako mu bude chutnat 🙂

angienka
29. okt 2008

a mne vobec nevadilo to vstavanie po 3hod to ay ked nebol doma ta i tak som sa budila v noci,ale take spanie ye idem spat o 23tej a pospim si az o 5.30 na hodku a pol to mi vadi pekelne 😝
a este ze tu kozu ma jak dudak bo cuca asi 2min a zo zaciatku ani nic nejde ked zacne nie,ale proste to je ine nez dudlan 😠 aspon pre nho a este to taky spanok slaby ked viem ze mi pobehuje po celej posteli 😝 ta sa bojim aj otocit furt sa zobudim a az tak otocim ked zistim ze mam miesto,niekedy mi moc neostane 😀
ale uz mam hlad a doma same jogurtz a nic viac teda pecivo ziadne,no super...

malibuu7
29. okt 2008

joj jaka som trubka... nie fusak... ale kombinezku novu som mudala... 😀 fusak nemam, ani nechcem kupovat, tiez mi to iste mamka povedala, ze mu to casto nedam.. a mimochodom ani by sa mi nevosiel do vanicky od kocika.. v kociku mam taku fajnu hrubsiu deku o dvakrat, takze na nej lezi a este ho aj zakryjem a v tej kombinezke.... no ked som ho vyzliekla tak bol az spoteny, takze bol velm naobliekany,... no budem vediet na buduce ze ho tak neobliekat... i ked tam je fakt kosa... no hej ale co bude v zime... 😒
eni tak idete skusat jablcka? este si mu neskusala davat? to bude prvykrat? inak asi bude vyhodnejsie kupit novy mixer, nez tie kupovane sklicka, to vyjde potom asi lacnejsie... nam babca kupila taky fajny mixer, sice ho este nepouzivam pre drobca, lebo ho zatial neprikrmujem, ale pouzivam ho casto

malibuu7
29. okt 2008

ten fusak by bol dobry mozno keby sme dali uz sportiak... co na zimu prave nechcem, lebo vo vanicke mu je predsa teplejsie....

jankando
autor
29. okt 2008

Cauce baby...zdravi Vas precujuca trieda.. 😀 😀 😀 😀
tento krat ja len na skok...bo nejak som zamestnana... 😀 😀 😀 😀 😀
joj, a viete jak dobresa trochu kazdy den pocloviecit a ist medzi ludi?i ked makam, ale no..penizky budu z troho, plus moj dobrry pocit a tiez nadviazat nejke tie vztahy...nemyslim vztah medzi zenskou a chlapom.. 😠
uz mam i kamosky...super je. 😉 zatial mam lahku pracu..si nestazujem. 😉 uvidime co pride neskor a kedy ma to cele prestane bavit..
😀
akurat ze mi Petik velmi chyba..ale je v dobrych rukach..sa babkou. 😵 😵 a tatkom/ 😉

angienka
29. okt 2008

Ivi este nie,davala som len mrkvu,pak mrkvu zemiak a ted zelenina zemiak a maso-to mu chuti takze minule mal kuracie a ted morcacie a papa jak o zivot...no to hej este to vyskusam v tomto mixeri a ked to nepojde ta sa poobzerame,ja uz obzeram ale tato chce uplne peckovy za 4tis a to sa mi moc nece do toho dat jasan keby bolo tolko zvysnych ta hej,ale ja radsej na nieco ine by som ich pouzila 😝

angienka
29. okt 2008

a jaky mate vy mixer???No to hej ja pozeram ted zimne zavinovacky do autosedacky...ale to asi male bude pre nasho obra tak sa na to vykaslem,ja mam vankus a perinu do kocika co mamka sila to ma pod sebou a taku frote rychlozavinovacku ma jak deku na sebe taka dvojita a bbabca michalova furt husti ze to malo ta ja nervy mam ze ho slabo obliekam 😠 ta si myslim ze to je az az 🙄
Hej Jani ta to fajne i mne by sa tu zisli dake kamosky...a to poclovecenie ani nevravim to pred tehu som bola hotova miss oproti tomu jak ted vyzeram 😝 bleee uplna katastrofa sa sama seba desim,chudak muzik a on so mnou musi zit 😀 ale nestazuje si vraj sa mu pacim nenamalovana a koly nemu to nemusim robit tak co uz...ale ja by aj koly sebe teda hlavne bo ja zvyknuta bola sa machlit furt kazdy den a ted neni cas 😖

malibuu7
29. okt 2008

eni mame od brauna tycovy, ale ma este aj taku nadobku kde su take noze jak krajac alebo ako by som to nazvala.... a stalo to tusim 1500kc

malibuu7
29. okt 2008

joj a studujuca trieda zdravi pracujucu jani 😀

jankando
autor
29. okt 2008

Baby, no vy meskate..tak pracujuca trieda viac pise dnes ako vy
Inaj, Petik mi straslivo chyba, ale je s tatkokm, tak je v poho...doverujem..a s babkou..no kto byuz lepsi bol?
esteze mame 3 x prestavku tak vkuse volam domov...cize tak
a petik vraj pekne spinka..
no vy ste kocky...jannie som, ja musim makat..no co uz..
ale dobre..konecne som v kontakte s ludmi a zivot je pestrejsi o nieco...a kazdemu sa chvalim ze mam Seana a fotku ukazujem jak diva bara 😀 😀 😀
inak baby, ja by vas rezim nezvladla ..vas obdivujem
furt vam tu pisem o tych dobrych kvapach a vy furt jak hluche..tu je to samozrejmost..volnopredane
a eni, ked timmyk je taky, on ma isto koliku...to vsetky deti maju..aspon tu to tvrdia a ja si myslim, ze pravda,,..len oma este nevedi to pomenovat..i ked samo, ze poznaju koliku..len asi neinformuju.. 😠

jankando
autor
29. okt 2008

eni, to tvrdia vsetci chlapi....i ten moj .a pritom sa im takto zuunujeme....ak uz nahodou nie.. 😠
a potom raz za cas ked som sa pekne zmachlila, tak mi pekne hodil poklonu...no..a vraj som pekna i tak..bez make upu.. 😠

jankando
autor
29. okt 2008

ivi..dobre/ 😀 😀 😀 joj, ty vecny student ..kedy to cele zabalis?

angienka
29. okt 2008

inac ludia novinka,moj muzik prisiel s napadom zeby sme sli studovat VS 😕

angienka
29. okt 2008

jak koliku???To ako ze sa mu cka ci co???Neviem co to je i ted ma nocne mory sa mi budi zlato taky nestastny je a hned letim mu dat dudak vzdy,zas je v tej medzere no uz ho nepresuvam no to bude zas noc 😢

angienka
29. okt 2008

jani ta mna nepochvali ani ked sa namalujem sa musim sama ze som sa vyfesacila a vlasy vyzehlila a ze jak som krasna 😀 a on az vtedy mi povie ze to som aj bez toho no ale ze ked sa tak nahodim ta dakde pojdeme no ze ked sa cem ukazat 😉 tak aj totu sobotu co timmy bol u babci a on siel pomahat kamosovi a ja myslela ze pojdeme do prahy bo chcel ta som sa nahodila vyzehlila a nesli sme ale ta nakonec ma vzal aspon na pivo 😀

angienka
29. okt 2008

ahaaa ivi ta moj chce ten velky s dvoma nadobami 😠 ja mu tiez vravela ze ten by stacil a on ze ne a ne ze uz ked ta poriadny 😝
jaaaj neznasam zimu dnes sme zas vymrzli vonku jak divy no co mam s nim robit cely den ja nechapem...

katka755
29. okt 2008

ahojte baby.pisem neskoro no som vas nemala kedy docitat.
jani drzim palce aby sa to podarilo zarobit tie korunky,hoc za taku cenu,ale mu to neskor vynahradis........

ivi ta mi je luto ze ti tak stale vstava,ze si si zvykla hmmm,ta co uz to ostavalo nie?aj ja malu niekedy porehnane oblecem ale co ma jejbyt zima tak nech je radsej v teplom,a prepac za zanedbavanie od piatku sa ma nezbavis,strasne sa tesim ze zas poriadne pokecame no budem aj dost smutit ☹

eni aj ja mam fusak po mne ale tmavo modry mamka nemohla nic lepsie urobit jak taku farbu kupit je jak novy a nosim ho uz mesiac v kociariku ma pod nim aj deku no do fusaka ju zapinam.

dnes som unavena jak pes,do teraz som robila ale uz idem spat.zajtra sa dufam ozvem tak sa majte a fesakoch od slecien bozkavame

katka755
29. okt 2008

jeeeej a jozkovi k narodeninam gratulujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre