Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
3. nov 2008

ahoj zienky...

eni 3 santovia 😎 😀 to by bolo super...

my mali dnes brutal noc... no nejak sem prezili... boli sme dnes u dr. vazime 7 380 g takze pribera krasne a neprikrmujeme zatial este... i ked som jej povedala ze potrebujem do skoly,tak povedala ze mozem vsetku zeleninku uvarit, pridat olej a tak... no nema to zmysel, lebo z toho mi cely den i tak nevydrzi, tak este pockame tie 3 tyzdne... mame cas... zatial mu staci mamkine mliecko...

angienka
3. nov 2008

ivi a to jak robis ked chodis do skoly???Ked ho len kojis to s tebou dochadza do pardubic???

angienka
3. nov 2008

no tak ja asi poleziem do perin,dnes nic moc bola Nic nez pravda 😒

jankando
autor
4. nov 2008

Caute Baby,
no ja mam dnes trochu volnejsie, zajtra nevstavam skoro rano, ideme totiz na vakcinaciu..joj,dufam, ze to zvladneme bravurne..
Inak, ja uz ani neviem, ci to nemam (to krvacanie) tou mojou hlupou anitkoncepciou..ja uz ainneviem ci ju brt, ale zase riskovat nechcem..sak ja uz ani nekojim..chapete...no a kazdu noc mam brutalne bolestiv hrudi..az v srdci...take tazive..to vraj na infakrt su take priznaky..a podozreivam z toho antikoncepciu...pretoze tam pise vedl. ucinky, necakana bolest v hrudi az taziva bolest..cize to mam... ☹
no zajtra ideme k mudr, tak som zvedava, co na to povie..lebo to moze byt aj od unavy.predsa len makam jak salena v praci a hlavne vstavam skoro....
idmna wc a pak zase napisem
lebo som vas citala a chcem reagovat
Ivi, dobry napad o troch Santoch.. 😉

jankando
autor
4. nov 2008

Eni, neviem, neviem, ci Vas dobehneme..ale koze Petik je v pohode, teda myslim s veickai..na neho su..len na nozku su mu male dupky..davame vecicky na 3-6 mes. a to je tak akurat... 😠 inak taku surpavu fasovu dostal od uja- mojho bracha a uz mu je i mala..a super oblecko na krst..namakane..ale touz nesrihneme...toje len na asi novorodencov...tak ak ..este aspon vyskusame a vyfotime, potom hodidm foto//
enc, i ja chcela uz vediet ako sa robia tie srapy, ci ako sa to hovori, ale to musim nejaky program staihnut nie do pc? a ja mam stale brchov pc, tak nemozem ted... 😠 ja by chcela straslivo kaledar s petulkovymi fotkami.. 😵 😵 😵 😵 😵

angienka
4. nov 2008

hej musis si stiahnut jani,no konecne ze si tu,ked pracujuca trieda maka ta tu pisem monology,cely den nakukujem a nikto nikde 😠

angienka
4. nov 2008

inac pridala som fotecky mojho chlapa velkeho vlastne este stale pridavam a tiez sa idem vrhnut na scrapy 😉

malibuu7
4. nov 2008

ahojte zienky

eni ano, chodi so mnou do pardubic a stale berem pestunku - tatka v piatok a babcu v sobotu... 😀 nejak zvladame

ńejak malo casu mam na vas zeny ☹

katka755
4. nov 2008

no zanedbavas ivi no ja nemozem nadavat to mne teraz vracias,ze?

malibuu7
4. nov 2008

kati my dnes nepojdeme spat?

angienka
5. nov 2008

zdravim,fiiiha ivi tak to mas docela zahul to ja by som zo stresu stratila mlieko isto 😝 keby mi maly sedel v aute a cakal a nevedela by som ci to stihnem ci uz nema hlad,ci odstriekavas???NO i tak...hlavne ze vam to zatim vychadza...no nejak skoro ste skoncili v noci s pisanim 😉
U nas hrozna noc od 4tej zacal plakat vzdy len mrncal dnes uz placv a zacal sa mi pretacat po celej posteli 😠

malibuu7
5. nov 2008

ahojky
no eni ale ja si z prednasky odskocim ked potrebujem, prednasky nemame povinne, ale keby som tam nesla, tak neviem co sa mam ucit kedy skusky a tak.... mliecko neodstriekavam... a viem ze o drobca je postarane, oni sa prechadzaju po vonku, alebo pred aulou ma cakaju. zase to nie je az take narocne, pretoze do skoly chodim iba jeden vikend v mesiaci, takze tak...
my sme celkom dobre spali.... no az na to zaspavanie, to bojujeme a ked zaspi, tak i tak za pol hodky sa zobudi,lebo kycha, a to stale...

jankando
autor
5. nov 2008

Caute Babeny
no dnes mame za sebou prve velke ockovanie..Petik to zvladol v pohode..je to statocny chlapik..trosku ale mal zvysenu teplotu, tak sme dali sirupcek Calpol....no teraz pekne spinka..snad bude vsetko ok nadalej..pichali ho do oboch stehienok ..
no takze dnes mame 2 mesiaciky a vahu 5.450 g a meriame 59 cm... 😉 to sme chlapiny..som sa jak mala vytesovala u lekara.. 🙂
o mesiac ideme na druhe ockovanie..a vraj si mozem prist zmerat a odvazit Petula kedykolvek chcem...su tam na klinike kazdy stvrtok..tak budeme chodit priebezne, i ked ja asi tazko, bo praca.. 😠
Ivi, tiez kukam, jak zvladas..ale ked pises, ze to len jeden vikend do mesiaca, tak sa da.. 😉
Eni, hned a zaraz ti idem nakuknut do alba... 😉
dnes ma pracujuca trieda volno, konecne sa vyspala..lebo uz som az prilis velmi unavena.. 😠

jankando
autor
5. nov 2008

Jejda, Eni, to kukam, akeho mate velkeho Synka...je nadherny..jeden velky chlap je uz z neho..ziadne babatko..ze.
nadherny je...fajne rodinne fotkecky..my este take nemame.. 😠
a ty si Eni (fuj, ale ti hadzem komplimenty..nic to ale neznamena... 😠 ) opeknela..nejak...fakt...kocka..ci to tie tmave vlasy ti tak robia... 😉

jankando
autor
5. nov 2008

tak teda, pracujuca trieda je tuna a oddychujuca nie.. 😠
no tak vy ste baby..drobcovoia vas asi cim dalej tym viac zamestnavaju, co.. 😉

angienka
5. nov 2008

Jaaaj ivi ta to len taka flakaren???Ja ze kazdy vikend to by bolo tazsie takze taku pohodicku mas,to je fajn 😉
A jani...no toto a uz je po tmavych vlasoch ale melir sa vydaril,no len ta cena trosku privysoka 😒

angienka
5. nov 2008

mne timmco chvilu zlostil,ale uz spi a piekla som satocky a predtym sme boli nakupit na zajtrajsiu mini oslavu 😉 takze tak ale uz som tu...
Jani som cakala ze ma viac petik 😕 ale hlavne ze pribera a rastie 😎 hod dake fotecky nove nie???nebud skuptos 😠

jankando
autor
5. nov 2008

hej, eni, to tvoje meninky idete oslavit, ze..tak Ti prajeme vseeetko naj k meninkam..uzite riadne oslavu.. 😉
pusu od celej nasej rodiny.. 😵
nemam nic nove stihanute v pc..bracho o chvilu pride, tak skusim nieco hodit do alba, ale to vsetko stare fota mame, nemame nic nove..boze, az sa hanbim, ale no nemame nejak cas..hlavne , ze my ho vidime a jak sa nadherne smejak a rozprava..no nemozem z neho.. 😵 😵 😵 😵

jankando
autor
5. nov 2008

Eni,ja sa vobec vo vahach deti nerozumiem, ale na to, ze sa narodil 3.32 kg a schudil na 3.16 kg, tak ma teraz pre mna velmi dobre 5.45 kg...a to len 2 mesiace....
tak ja neviem,ale sestircka mi povedala, ze uplne perfektne napreduje..i obvod hlavicky, i bruska, i vyskovo..dokonca vraveli, ze je dost dlhy..no ja sa fakt tomu nerozumiem..hlavne, ze je zdravucky.. 😵 😵 😵
a tak ho vychvalovali..jejda, ze nam sestricka povedala, ze my s johnom sme sa super pokombinovali .. 😀 ze sa hodime k sebe..ale ona iba vyzorovo.. 😀 😉

angienka
5. nov 2008

jani budes lutovat my sme nefotili moc zo zaciatku teda svokra hej ale s nimi ma fotky a my spolocne jak rodina teraz prve a ked hladam nejaku peknu fotku kde je maly ta vsetko ma s nimi len a to necem par aj im spravim ale stve ma to ze nema ked bol malinkaty 😠
To je krasa co tak ho sledovat ja sa z mojho tiez idem zblaznit a jak pasie vydrzi aj 15min na brusku past koniky a ked na nho rozpravam ta sa chcechta a tie dasienka z dialky jak zuby to vyzera bo ma biele uz 😀
Je to sladusik krasny...

katka755
5. nov 2008

no ahojte baby dnes sa mi nechce nejak pisat po obede sme mali 3hodinovu siestu vsetk tri.teraz telku kukae a salime sa.

no ivi dnes uz ideme skor ne?eni my na skype pisali tu sme sa tak nahodou steretli
kolko si dala za melir a vsetko naj aj od nas

a myslim ze petko ma dot vahu sak moja ma pol roka a 7,5kg ta fajne ma na 2 mesiave

angienka
5. nov 2008

jaaaj Jani ja myslela ze mal 3800 😕 neviem preco no tak to hej pekne pribera a kolko mal cm???si pisala ze tak rastie a jake dlhe nohy ma znas ta zato som si myslela ze jaky dlhan je 😀

angienka
5. nov 2008

bo to mimca rychlo rastu zo zaciatku sak som ti vravela ze mi velkost 62 sme nosili ani nie tyzden 😠
Jaaaj kati ty sa mas ta kde by mne timmy 3hod vydrzal mat siestu ani nahodou 😉 😀
No platila som 800kc 😠 ale co uz trebalo mi to a paci sa mi,nechcela som az taky husty bo uz sama som si chcela farbit a toto mam zas prevazne svetle a nie tmave,ale som spokojna 😎

katka755
5. nov 2008

tak posli foto ako vyzeras aj my zvedave a 800kc to tam bezne take ceny v kadernictve?

angienka
5. nov 2008

Kati a dievcatka vazia menej takze tamka je riadna zenska na svoj vek 😉
Inac zas prisla mrcha a mam toho uz dost,asi napisem este tej porodnej babici co tu radi mamcam a uvidim co mi povie,ale mna to uz stve keby sa to dalo ta si ju dam odstranit a budem mat len timmycka ale nech mam uz navzdy pokoj 😠

angienka
5. nov 2008

nemam fotak ale nasi donesu som zabudla na slovaci a svokre sa pokazil tak ked ta len s mobilom ked ma muzik vyfoti 😉
No v pardubkach som tusim platila 900kc a len za blond melir v mojich blond vlasoch-to som vam uz pisala ako som odisla jak idiot z kadernickeho salonu s odrastenymi vlasami ani nezastrihnuta a 900kc 😠
Ale v obyc kadernictve by ma to stalo 400kc asi 😝

katka755
5. nov 2008

ta cosi sak este dievca treba a radsej by si take spravila jak mrchu trpela?

angienka
5. nov 2008

no co som bola v kralupach v salone ta tam som platila tiez 400kc za melir,strihanie a este mi aj vyzehlil vlasy a urobil kafe a prej ci este zmrzku nechcem ze on ma chut 😀
tu ted bola muzova sestra nevem ci som pisala ma hrozny melir hrube pruhy a ani ich neni vidno chcela ruzovy 😠 ale nemala farbu ta jej dala bordo a ma tmave vlasy ta skoro nevidno a 200kc a tam som mala ja ist len som si pomylila poschodie a sla do salonu 🙄

angienka
5. nov 2008

no radsej hej keby som mala zarucene ze uz nikdy nepride,jaaj to by bol zivot,este ze som sa neprihlasila na tie kurzy plavvania s timmym sak by som ani nemohla chodit 😠 a to este taka zakerna blba mrcha ne jak normal krami 😝

katka755
5. nov 2008

aha takto no ja do SP chodim k jednej uz od strednej tak ine ani neskusam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre