Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
28. nov 2008

kukam ze uz polnoc ta idem ja spat bo sa zas nevyspim 🙄 ted uz 15min ticho ...klop klop ta snad to i tak ostane 😉 tak bruuu noc 😎

katka755
28. nov 2008

neviem neviem len nieco men a uvidis

angienka
28. nov 2008

no skusim daco vymysliet,ale ted uz idem bo uz nemyslim huci mi hlava uz 😉

katka755
28. nov 2008

bru noc ja este pockam ci ivca pride

katka755
28. nov 2008

oki tak zase zajtra janka sa rano zblazni

katka755
28. nov 2008

ta co idem aj ja spat? s u s i d k d e s i?

malibuu7
28. nov 2008

pani moji.... ta ma porazi z vas 😀 ta tolko popisat
????????????????????????,,,,, ste sa s konmi zrazili??? 😀 😀

katka755
28. nov 2008

hmmm konom konom a jak bolelo skoda ze aj teba nezrazilo

malibuu7
28. nov 2008

no moje drobatko zacalo na mamku volat, to take zlate ked krici mamamamaa, ale ked placka tak mi ho luto.... no chybala som mu v posteli..,
Tak som vas precitala.... no stihli ste toho pekne poriesit... tedaaaaaaaa
ja mam tiez u drobca v postielke pod oblieckou a v kociku pod dekou svate obrazky, aby ho ochranovali... aj krizik mu vecer davam na cielko, ked nezabudnem teda...
no a aj moja svokra hrdinka, ze jaky on zlatucky a hento tamto.... ale minule uz tiez prisli lebo si nevedeli rady a krical len mamaaaamaammama tak rychlo ho priniesli... a ked ma zbadal, vymenene decko, hned klud a pohoda. Ale to nie len ze ked mna zbada, ale aj tatka... tak hned sa ukludni... zlatko nase

inak aj mne sa uz tak jozko budi obcas s placom, ale myslim ze to su zubky na vine... a mam pocit ze mu dalsi vylezie... lebo brutalne slinta a to aj pred prvym toto bolo... a ma to tam uz take navrete no... tak uvidime kedy vam napiseme ze mame druhy...

a eni to fakt mozu byt zubky toto..... a inak aj ja som sa u dr. pytala ze preco tak placka...a ze to je normalne, ze mozem byt este rada ze je taky a ze sa vyspim... ze su deti co vkuse revu.... priklad moja suseda.... uz bude mat dievcatko rok teraz dakedy a stale nespi, vravela mi minule suseda ze sa len striedaju pri nej.. ze nepotrebuje spinkat, tak este budme radi ze to mame takto

katka755
28. nov 2008

ty vole to co basen?

malibuu7
28. nov 2008

ta hej zeby aj vy ste mali co citat 😀 😝

malibuu7
28. nov 2008

idem zmensit foto a hodim aby ste mali aj na co kuknut

katka755
28. nov 2008

cakam na fotky

no to este dobre ze tak a kde dole ja mam pocit ze nam ten druhy dole asi tiez tak neviem ked napiseme 😀 😀 😀 tiez

katka755
28. nov 2008

no zlatucky je ze tak si na teba vola ja som stale nenozna uz menej tak nejak take ani teraz nevnimam je chorucka a som v kuse pri nej stale ju nosim,uz zjtra bude dufam lepsia

malibuu7
28. nov 2008

no vedla toho co uz mame vonku 😉

katka755
28. nov 2008

bay moje mliecko stale nejak biedne teraz vecer este pocica ale cez dne sa ani nedotkne,tak strasne ma to mrzi....... a marek ma tak na dialku ukludnuje ze mi az luto ze je tak daleko a vzdy nieco len cez mobil sa dozvie jak aj o zubku ta sa tesil a aj smutny bol, a ked zacne chodit ked bude prec a rozpravat jaaaaj keby sa dalo svetko naplanovat na ten cas ked bude s nami

malibuu7
28. nov 2008

zas placka, tak utekam

katka755
28. nov 2008

veda vedl aj nam asi vedla je taka zla a mozno aj pre zubok nie len pre chorobu

katka755
28. nov 2008

utekaj ja este idem nieco spravit a kuknem este tu hej?

katka755
28. nov 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej pozeram jaky ste zlaty a ty si komu tie dlhe vlasy ukradla hmmmm?

malibuu7
28. nov 2008

no take mam, ved som nestrihana tusimaj 9 mesiacov... 😀 ale uz chcem dat podstrihnut

katka755
28. nov 2008

noo ale zlata si tam tebe idu aj dlhe ja ked uz mam take dlhe ta mam strasne hlavu malu a divne vyzeramm

malibuu7
29. nov 2008

oooooooooo dakujem 😵

katka755
29. nov 2008

teeeeeeeeeeeeeeeda si kocka co viac k tomu dodat,a chlapy jak prepojeny

angienka
29. nov 2008

cao,hajzel maly 😠 pisem tu jednou rukou jak tutko a mala som par riadkov a ohovarala timmca ta jak to videl hned mi to vymazal a odhlasil ma 😠 neviem jak sa mu to podarilo 😝

angienka
29. nov 2008

inak neviete jak sa meni y a z???Asi pred tyzdnom mi to zmenil a dodnes neopravil zbojnik maly 😝 takze noc nic moc az rano zas nevyspata a nasrata jak krical t som ho vzala na ruky a jak ma zacal stipat ta sup do postielky a nech si krici...vydrzala som asi 2minuty dnes silna som bola a pak utisila a spal...no zobudil sa este ale spali sme do 10tej 😵 😵 😵

angienka
29. nov 2008

hej skukla som fotecky toho okala tvojho ste zlaty 😵
moj teraz pasie v postielke kym sa ja najem a precitam vas... 😀

angienka
29. nov 2008

katus no je to smutne ale i s baskou ste to asi tak mali nie ze nebol pritom ☹

angienka
29. nov 2008

kde ste???Ponocujete a ted sa flakate a chrapete,co????

angienka
29. nov 2008

no nic tak budem nakukovat 😖 mozno niekto dorazi 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre