Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
18. dec 2008

kukam, ze Katusa vobec nepise..co takju zaneprazdnuju baby?
sak mala ist do skolky baska nie? 😨
ci ona asi pecie, prata byt, lebo o chvilu jej laska pride domov.. 😉

malibuu7
18. dec 2008

no ako svokrovci su tu v cz, ale idu tiez domu na vianoce a na slovensku byvame v 1 dome... no ale tak ja chcem byt viac u nasich, nech si i oni uzivaju drobca... ved tito maju drobca moznost vidiet kazdy den...
no katka neviem co s nou je... ani na skype sme dnes takmer nepisali...
asi fakt upratuje... tak snad jej uz marek pride v sobotu, velmi jej to prajem,ved je stale sama na holky... isto jej uz cez hlavu prerastaju...

jankando
autor
18. dec 2008

tak tak..len nech jej uz pride ta jej laska domov.... 😉
a vazne? vy byvate v jednom dome? sak to super nie? 🙂

malibuu7
18. dec 2008

jani ako na slovensku v jednom dome... tu v cz mame "svoje" byty, ale su hned oproti v bytovke... no niekedy vyhoda, inokedy zas nie... no ako sa to vezme no... ty by si chcela byvat so svokrovcami? ja teda v ziadnom pripade, ale ako ani s rodicmi svojimi nie... najlepsie mat svoje sukromie... nech pridu na navstevu, ale byvat spolu nie... pokial by to nebolo nevyhnutne teda no... na nejaku tu chvilu tak ano... inak V ZIADNOM PRIPADE...

jankando
autor
18. dec 2008

tak tak..ja by nevydrzala ani s mamou svojou asi dlho zit..teraz, ked uz mam ja svoju rodinu.,fakt je najlepsie mat svoje sukromie..no zase na druhu stranu, viac ludi, doma veselsie.. 😉

malibuu7
19. dec 2008

jani tak to s tebou suhlasim, lebo nas bolo doma vzdycky veeeela... 4 deti, rodicia, dedo... potom sa bracho ozenil, tak byvali par rokov u nas, takze veselo sme mali riadne no... ale ta myslim ze je to tak najlepsie... stacilo mi byt 18rokov doma a nechyba mi ani svokru mat v byte 🙂

malibuu7
19. dec 2008

teda ženy... nikto nepise...??? co to sa deje??? vy az v noci hej???
tak ja som bola na skuske v pardubiciach... no nejak na mna vyslo miesto v prvej lavici.ta som dopadla... no ale co to som napisala, tak verim ze mi to da no... uvidime...

kati tak co ako stretko???

jankando
autor
19. dec 2008

Zdravim zenske jedne..ziadna nepise nic.. 😖
Ivi..vy dnes cestujete, co? a Enus,vy nejak teraz niekedy co? tak sa miniete, ne? 😒
Uz i ja by chcela cestovat, balit kufre, potom ta horucka cestovna..a nakoniec dobita v cieli.......
mam to rada...
sranda bola, ked som bola tehu a letela som ..tak lietadlo som uplne zvladla, no autom co sme sli z Krakowa do Svidnika...paaaani....ta asi 30x sme zastavovali sa vyblinkat.. 😠 a sranda bola, ze (no hranice uz padli vtedy) ale tesne tam, kde mali nejake sidlo este hraniciarei som sa i tam vygrcala.. 😀 😝

angienka
19. dec 2008

fakt nie jani???To od pampers a este lacnejsie su a s vonou kamiliek tusim ja som s nimi bola spokojna prave tie mi nepretiekli a boli napustene tou vonou este a lacne ale fixies nam odporucili v lekarni ye su to najkvalitnejsie plienkz a som rada ya ne i ked ray nam moc pretiekol 😨 som sa divila tomu 😝

angienka
19. dec 2008

hej jani otvara sa uy v maji tam sezona ta fajne by bolo a aj s deturencami 😀 to uy budu pobehovat 😉 a lucku pozdravim i dnes som cela nech pride bo nema robotu im tam zmluvy nepredlzili ta som jej cela navrhnut naj ide tam kde muz robi a aj chcela pozistovat ze by mozno sla no zabudla som jej napisat naj fakt pride bo to jej 5x treba povedat ne 😀
Cely den tu prsi uz ma to stve a ted taky snehodayd ani von sme nemohli vyjst 😠 😠 😠
Hej no signal je-teda mal by byt dobry no robi to moj ocino on ma siet a ma asi 13ludi co od nas beru net po celej dedine takze mame dobry net len neviem co mi to tam vadi asi som to ja nejak dobabrala ten pocitac a uz mi to neprijma bo mi robil testy ocik a vsetko funguje ta nevieme com nechytam net ☹ 😠

angienka
19. dec 2008

hej i ja citala a aj pocula tolke chvali na tie plienkz tesco ale neskusila som nejak ked tesco ma byt lacnejsie ta radsej si platim znacku jak nejake tesco 😉
Jaaaj silvester no som yvedava co my vymyslime chceli sme ist sa zabavit no uvidime 😝

angienka
19. dec 2008

nene my az v nedelu teda asi az v pondelok skoro rano ideme jani 😎
a k teme svokra jaaaj to by som vam mohla pisat romany o tom 😀 😠 takze svokru ani v susedstve nieto este pod jednou strechou 😀 😅 😀 jasne ze dakedy je to pomoc sice malokedy hlavne ked pracuje,ale viac to lezie na nervy viac si to uzivas a aj mas lepsie vztahy pri navstevkovani 😉 teda aspon u mna to tak bolo 😒

angienka
19. dec 2008

hej ivi ta stastnu cestu 😎

angienka
19. dec 2008

bambulky tak nic to ked nikto nechodi tak ja sa poberiem hore ku svojej prdelke i ked deko ho uz zrejme uspal bo ho nepocujem protestovat a hukat 😉

angienka
19. dec 2008

som sa tu nejak rozpisala ale ta chcela som reagovat na par veci som vas musela dohnat ked zanedbavam 😉 tu cestu vobec nezavidim bo mne sa taaak nece cestovata este ted take hnusne pocasie 😝
jani ta dufam ze sa stretneme a lucka ze ci pojdem na stretko a ja ze sak my s janu sa uz taaak tesime a ona ani ne 😀 ja by brala keby bolo uz teraaaz 😉
tak nic idem bo uz si tu pisem pekne dlho sama 😝

angienka
19. dec 2008

uz len ze dnes mame 7mesiacikov 😵 to je chlapina uz velikanska 😎

jankando
autor
19. dec 2008

eni.. 😀 😀 😀
ta si si zamonologovala 😀

jankando
autor
19. dec 2008

Jeej.ENI, tak blahozelame Timmykovi k 7 .mesiacikom.. 😵 😵 😵 😵

my mame dneska 3m a 2tt 😀 😉

jankando
autor
19. dec 2008

Ivi..pripajam sa k Eni..stastlivu cestu.. 🙂

jankando
autor
19. dec 2008

No a Eni, ja som maximalne spokojna s pamperskami...
Petkovi pretekalo len zozaciatku..ked bol este novorodeniatko..to si len pukol a bolo...ale to len sem tam pretieklo, si myslim, ze sme nedobre zaistili.. 😀 😀
no ale zase na Pampers navlhcene utierky nedam ani tomu dopustit..to su zatimnajlepsie..a tiez Johnsons boli dobre, ale Huggies.. 😖 eeeeee...tie su take hnusne..ze az...potahnem a kusok mi ostane v ruku-porha sa.. 😖
ziadna spokojenost....a to som ich tak lacno kupila, za libru.. 😠 no ale tentokrat to ne je cenou, pretoze to su Hugies, tak ci tak..nezavisle od toho , kolko stoja...ale plienky do nich..no uvidime, jak skoncime o chvilku 3-ky, tak pojdeme na 4kove Huggies prve.pre istotu..kedze sa mi zdaju mensie ako Pampersky..tie si necham do zasoby.. 😉 😉

jankando
autor
19. dec 2008

Enu, ta to by Vam bolo hej, nie?keby Lucka prisla tam robit... 😉 aspon niekoho znameho by si tam mala, co? 🙂

jankando
autor
19. dec 2008

No a neviem co sa deje s Katusou....ze vobec nepise....

KATI......uz tolko neprataj.......sa stavim, ze sa ti uz doma vsetko leskne.. 😀
dufam, ze mas slecny obe zdravucke.. 😉 😵

jankando
autor
19. dec 2008

ani Majca sa dnes este neozvala. 😠

jankando
autor
19. dec 2008

ano fotky nikto nepridava.. 😠

jankando
autor
19. dec 2008

oprava vyssie ----ani 😀

jankando
autor
19. dec 2008

kukam, ze si teraz ja monologujem...
ENi...tak jedna strana cela nasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
19. dec 2008

ahojte zeny tak ja ani nepeciem ani neupratujem....ja som vcera lenosila a co to neskor v meste nakupila pod stromcek....
a dnes sme boli v polsku na stromcek tak uz nam stoji len medovnicky este na nom nemam este nesu ozdobene....

katka755
19. dec 2008

inac ja som z huugies spokojna a tesco fialove su ok len stoja vela na to ze su tesco to fakt.....ja davam za huggies velke balenie tusim 60ks 300sk ked je akcia a normalne stoja 320sk 330sk....

katka755
19. dec 2008

hej baby ani sa mi nechce pisat lebo vidim ze ste mi tu pekne priali nech uz mam lasku doma a lasku mi z prace nechcu pustit.... dnes mohol cestovat a tak vraj ze az v pondelok tak neviem......no dufam ze veceru stihne,je to vsetko va prd... uz nemam na nic chut.som z toho v kuse nervozna.... ☹ ☹ ☹

katka755
19. dec 2008

eni gatulujeme k 7mesiacikom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre